یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه...
من به قانون جذب اعتقاد دارم...یه مدت به کار گرفتم...اتفاقاتی تو زندگیم افتاد ...
که فکر میکنم نتیجه همین قانون باشه...اما مطمئن نیستم...آخه اصله خواسته ای که دارم هنوز رخ نداده...
اما یه اتفاقاتی افتاده ...
کلا من گیج شدم...نمیدونم چطور شده این قانون...کسی هست کمکم کنه؟؟؟؟؟

اون اتفاقاتی که افتاده تو رو برای رسیدن به خواسته ی اصلیت کمک میکنه فقط باید کمی بیشتر مصر باشی.

mahtab2689

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون اتفاقاتی که افتاده تو رو برای رسیدن به خواسته ی اصلیت کمک میکنه فقط باید کمی بیشتر مصر باشی.
شاید همینطور که شما میگی باشه....اما یه سری اتفاقاته بر عکس هم افتاد که نظرمو نسبت به این قانون یجورایی داره عوض میکنه...
مثلا من اطمینان داشتم که یه مسئله ای برام جور مبشه...
اینکه میگم اطمینان ینی هیچ شکی نداشتم....اما دقیقا برعکس شد...
علتشو نمیدونم...اما الان احساس میکنم این قانون زیاد هم کاربرد نداره...

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید همینطور که شما میگی باشه....اما یه سری اتفاقاته بر عکس هم افتاد که نظرمو نسبت به این قانون یجورایی داره عوض میکنه...
مثلا من اطمینان داشتم که یه مسئله ای برام جور مبشه...
اینکه میگم اطمینان ینی هیچ شکی نداشتم....اما دقیقا برعکس شد...
علتشو نمیدونم...اما الان احساس میکنم این قانون زیاد هم کاربرد نداره...
درسته اینو بدون که همه چی دست خداست والا تا الان بلاهای زیادی سرمون میومد.یعنی خدا با حکمتش مسائلو بصلاحمون رقم میزنه.

arash33

عضو جدید
من هم خیلی به این قانون اعتقاد دارم.به نظر من هر کس هدفی را دنبال می کنه هدف هم او را دنبال و جذب می کنه. به قول مولانا:
تشنگان گر آب جویند از جهان آب هم جوید به عالم تشنگان.
انسان ها همان طور که باور کنند زندگی می کنند.و باور های انسان توانمندیهای او را می سازد.
مهم ترین راز جهان هستی که بشر آن را به عنوان قانون در کائنات کشف کرده راز یا قانون جاذبه است.و قانون جاذبه یعنی هر رشته فکری هم جنسش را در کائنات خدا جذب می کند. و انسان هر آنچه را که به عنوان دستاوردهای زندگی دارد،خود جذب کرده;)
من خیلی مایلم این بحث را ادامه بدیم:smile:

من هم به این قانون اعتقاد پیدا کردم ترم قبل امتحان کردم و کاملا جواب گرفتم اما یه چیز جالب این بودکه من بعدها فهمیدم مولامون"امیر المومنین علی(ع)" چقدر حدیث در این رابطه داره

ببینید من اصلا نمی خوام ارزش کار دوستانی که فیلم راز رو تهیه کردن زیر سوال ببرم نه...
در واقع می خوام بگم ما چقدر سهل انگار هستیم چنین منابع عظیم تو زندگی و اعتقاداتمون داریم و دل به تلاش کسی دیگه بستیم تا مطالب رو برامون پیدا کنن و ما استفاده کنیم این میتونه شروع حرکتی باشه برای اینکه حداقل کسی که از بچگی راجبش شنیدم رو بشناسیم

کسی که به یافتن اب اعتقاد دارد هرگز از تشنگی هلاک نمی شود
انچه را که میخواستی به دست نیامد از انچه که هستی نگران مباش

arsh33اماده همکاری با دوستانی که در این زمینه فعالیت میکنن
موفق باشیم;)

مهسا...

عضو جدید
سلام من اعتقاد دارم چون منو دو تا ازدوستام قرار گذاشتیم که هر سه تاییمون به هم کلاس بودن در دانشگاه فک کنیم و الان دانشگاه قبول شدیم در یک دانشگاه در یک رشته و هم کلاسیم جاذبمون اینکارو کرده که در واقع دعاهایمان در پیشگاه خدا بوده و بس:)

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من هم به این قانون اعتقاد پیدا کردم ترم قبل امتحان کردم و کاملا جواب گرفتم اما یه چیز جالب این بودکه من بعدها فهمیدم مولامون"امیر المومنین علی(ع)" چقدر حدیث در این رابطه داره

ببینید من اصلا نمی خوام ارزش کار دوستانی که فیلم راز رو تهیه کردن زیر سوال ببرم نه...
در واقع می خوام بگم ما چقدر سهل انگار هستیم چنین منابع عظیم تو زندگی و اعتقاداتمون داریم و دل به تلاش کسی دیگه بستیم تا مطالب رو برامون پیدا کنن و ما استفاده کنیم این میتونه شروع حرکتی باشه برای اینکه حداقل کسی که از بچگی راجبش شنیدم رو بشناسیم

کسی که به یافتن اب اعتقاد دارد هرگز از تشنگی هلاک نمی شود
انچه را که میخواستی به دست نیامد از انچه که هستی نگران مباش

arsh33اماده همکاری با دوستانی که در این زمینه فعالیت میکنن
موفق باشیم;)

خب چرا که نه؟؟؟؟ شما و دیگر دوستان می تونین تجارب خودتون رو با دیگران در همین تاپیک به اشتراک بذارین... پس بسم ا....:)

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خیلی مطلب در مورد قانون جاذبه خوندم...
خب این یه چیز طبیعیه که اگر هدفی برای خودمون تعیین کنیم و تلاش کنیم تا بهش برسیم میشه ولی این قانون کلی نیست.
یعنی بعضی از مسائل دست ما نیست که تلاش کنیم و بهشون برسیم.یعنی بعضی از مسائل با تلاش کردن هم بدست نمیاد...نظر شما چیه؟

مثلا این قانون میگه در مورد ازدواج شخص خاصی رو در نظر نگیرید بلکه خصوصیات فرد ایده آلتون و در نظر بگیرید ! اگر قانون قانونه و این قانونه که هر چیزی که بهش مدام فکر کنی و هدف قرار بدی بدستش میاری پس چرا اینجا تناقض داره !؟

آرشيتكت سجاد

عضو جدید
ببينيد راز يعني انرژي كيهاني...ن راز بدون تلاشم جواب ميده...توي راز شما اگه بخوايد كمك راز بديد تا خواستتونو عملي كنه مثل اين مي مونه ك شما خلاف مسير رودخانه حركت ميكنيد اگه رازو رودخانه فرض كنيم شما با كمك كردنتون باعث خلاف جهت قرار گرفتن راز ميشيد

آرشيتكت سجاد

عضو جدید
من خیلی مطلب در مورد قانون جاذبه خوندم...
خب این یه چیز طبیعیه که اگر هدفی برای خودمون تعیین کنیم و تلاش کنیم تا بهش برسیم میشه ولی این قانون کلی نیست.
یعنی بعضی از مسائل دست ما نیست که تلاش کنیم و بهشون برسیم.یعنی بعضی از مسائل با تلاش کردن هم بدست نمیاد...نظر شما چیه؟

مثلا این قانون میگه در مورد ازدواج شخص خاصی رو در نظر نگیرید بلکه خصوصیات فرد ایده آلتون و در نظر بگیرید ! اگر قانون قانونه و این قانونه که هر چیزی که بهش مدام فکر کنی و هدف قرار بدی بدستش میاری پس چرا اینجا تناقض داره !؟
تصور كنيد كاينات رودخانه ايه ك با سرعت زياد در حال حركته وقتي شما طوري رفتار كني انگار ك بايد كاري رو انجام بدي مثل اين مي مونه خلاف جريان رودخونه عمل كني...

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
تصور كنيد كاينات رودخانه ايه ك با سرعت زياد در حال حركته وقتي شما طوري رفتار كني انگار ك بايد كاري رو انجام بدي مثل اين مي مونه خلاف جريان رودخونه عمل كني...
این جمله ارتباطی با جمله ی من داره !!؟
یعنی شما میگی برو تو رودخونه هر جا بردت ببره بیخیال سعی و تلاش!؟

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بايد طوري رفتار كنيد ك منتظر دريافت باشيد اون موقع تلاش شما در مسير رودخونس
ببینید من اون چیزی که فکر میکردم شد برام خیلی هم عجیب بود ولی اتفاق ه کامل پیش نیومد تا الان.
ولی جالبه هنوز فکر می کنم که اتفاقه کامل اتفاق میفته ! نمی دونم چرا !
یعنی من مرحله ی دریافتم مشکل داره؟

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمي گم بريد تو رودخانه..راز يعني انتظار چيزي ك از جاي ك اصلا انتظارشو نداريد..ن برنامه چين برا راز
منم متوجه شدم که شما رودخونه رو مثال زدید! ولی مثال درستی نیست
شما میگی هر چی بشه بشه عملی انجام نده.
راز یعنی چی؟متوجه نشدم شما چی تایپ کردی؟

آخرین ویرایش:

آرشيتكت سجاد

عضو جدید
منم متوجه شدم که شما رودخونه رو مثال زدید! ولی مثال درستی نیست
شما میگی هر چی بشه بشه عملی انجام نده.
راز یعنی چی؟متوجه نشدم شما چی تایپ کردی؟
نوشتم ك نبايد برا راز برنامه بچيني...اهدافتو ارزوهاتو مشخص ميكني با احساست بهشون ميرسي

هنوز راز برام مبهمه

هنوز راز برام مبهمه

سلام امشب شايد يه شروع دوباره براي من باشه چون بالاخره بعد مدتها ميتونم حرفاي دلمو بگم و منتظر جواب هايي باشم كه منو تكون بدن چند ساله كه با قانون راز آشنا شدم اما اما متاسفانه تو اين چند سال خواب غفلت بودم به خصوص از دو سال پيش راحت بگم من يه دخترو دوسداشتم حالا ندارمش و اين روزا فكر و ذهن من شده راز راز راز و آيا با به كار بسستن راز محبوب من بر ميگرده تمام خواسته ي من از دنيا برگشتن اونه بنظر شما من چيكار كنم

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام امشب شايد يه شروع دوباره براي من باشه چون بالاخره بعد مدتها ميتونم حرفاي دلمو بگم و منتظر جواب هايي باشم كه منو تكون بدن چند ساله كه با قانون راز آشنا شدم اما اما متاسفانه تو اين چند سال خواب غفلت بودم به خصوص از دو سال پيش راحت بگم من يه دخترو دوسداشتم حالا ندارمش و اين روزا فكر و ذهن من شده راز راز راز و آيا با به كار بسستن راز محبوب من بر ميگرده تمام خواسته ي من از دنيا برگشتن اونه بنظر شما من چيكار كنم

سلام

به نظر من در این موارد نیروی نخواستن طرف مقابل بیشتر از خواستن شماست .
فراموشش کن چون اگه دوستت داشت بهت میگفت.پذیرفتنش سخته ولی باید قبول کرد.
باید دنبال کسی باشی که دوستش داری و اون هم دوستت داره.
یه عالمه دختر و پسر هم تو این کره ی خاکی وجود داره !

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

اگه بخوای و قانون جذبو باور داشته باشی مطمئن باش همونی میشه که تو میخوای (به لطف خدا)

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بخوای و قانون جذبو باور داشته باشی مطمئن باش همونی میشه که تو میخوای (به لطف خدا)
یه سوال از شما !
اگر در این موارد طرف مقابل نخواد و قانون جذب و باور داشته باشه و اونم مطمین باشه که همونی میشه که خودش می خواد ! آیا این جمله ی شما درسته !؟ اونوقت چی میشه !
پس نتیجه میگیریم که هر کی نیروی باورش قوی تر باشه برنده ست و هیچ تضمینی وجود نداره که نیروی ایشون غلبه کنه !

اگر اونطور که شما میگی عمل کنه چیزی جز بی هدفی و افسردگی و وعده ی بیهوده به خودش نصیبش نمیشه
دوست داشتن باید دو طرفه باشه .

پاييز تن طلايي

پاييز تن طلايي

سلام farnaz پريشب جوابتو خوندم و خييلي ناراحت و نااميد شدم واسه اينكه زود قضاوت كردي آخه طرف من يه روزي بهم گفت كه دوسمداره و يه ماه نميشه كه رابطمون تموم شده و اون هم كسي ديگرو دوسنداره...يه سال جوابش به من منفي بود بعد يه سال احساسش درگير شد و چند ماهي رابطمون دو طرفه شد..ام باز جواب منفي داد و باز از تفاوت فرهنگ...گفت ام گفت كه دوسال به من فكر كرده و بيشتر از همه خواستگاراش به من فكر كرده وقتيكه جدا شديم گفتكه ازدواج ميكنه و...حالا من بايد چيكار كنم

آخرین ویرایش:
پاييز من

پاييز من

سلام سروش من تو تمام مراحل مشكل دارم بيشتر تو مرحله تجسم و فعلا افكار منفي من بيشتر هستن سردرگم هستم سردرگم

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام farnaz پريشب جوابتو خوندم و خييلي ناراحت و نااميد شدم واسه اينكه زود قضاوت كردي آخه طرف من يه روزي بهم گفت كه دوسمداره و يه ماه نميشه كه رابطمون تموم شده و اون هم كسي ديگرو دوسنداره...يه سال جوابش به من منفي بود بعد يه سال احساسش درگير شد و چند ماهي رابطمون دو طرفه شد..ام باز جواب منفي داد و باز از تفاوت فرهنگ...گفت ام گفت كه دوسال به من فكر كرده و بيشتر از همه خواستگاراش به من فكر كرده وقتيكه جدا شديم گفتكه ازدواج ميكنه و...حالا من بايد چيكار كنم
دوست عزیز باید با خودت کنار بیای.
به نظر من دوست داشتن زمانی ارزش داره و شما برای اون باید ناراحت بشی که طرف مقابل هم دوستت داشته باشه(واقعا دوستت داشته باشه)
تا زمانی عشق ارزش داره که طرف مقابل هم واقعا دوستت داشته باشه.در غیر این صورت اون عشق هیچ ارزشی نداره که خودتو به خاطرش ناراحت کنی.
حتما شنیدی که میگن رهایش کن...
به خدا توجه کن و از او بخواه که بهترین فرد و سر راهت قرار بده.وقتی به خدا اطمینان کنی و باورش کنی که بهترین و برای تو میخواد دیگه هیچ چیزی نمی تونه ناراحتت کنه.

سلام مرسي بابت حرفات راستش يكم آروم شدم ولي من واقعا تنها اميدم به خداست و از خدا ميخوام برش گردونه....حالا نميدونم چرا شما همش از برنگشتن اون ميگيد...شاي آدما نياز به فاصله داشته باشن كه بيشتر قدر همديگرو بدونن..

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مرسي بابت حرفات راستش يكم آروم شدم ولي من واقعا تنها اميدم به خداست و از خدا ميخوام برش گردونه....حالا نميدونم چرا شما همش از برنگشتن اون ميگيد...شاي آدما نياز به فاصله داشته باشن كه بيشتر قدر همديگرو بدونن..
مگه شما نمیگید که گفته میخواد ازدواج کنه؟شما هم انتظارو بذار کنار.اون اگه بخواد برمیگرده من اینو میگم نه اینکه شما همش فکر و ذکرت این باشه که اون برگرده.چون یه سری چیزها فقط به ما بستگی نداره.باید رهاش کنی.
از خدا بخواه که بهترین و برات در
نظر بگیره نه اینکه براش تکلیف مشخص کنی! اینجوری آروم میشی.این یعنی سپردن خود به خدای بزرگ(یا همون کائنات)

سلام farnazخيلي حرفهاي دل رو بايد با چشم گفت نه با تايپ كردن...ميخوام بگم كه من منظورمو دقيقا نميتونم بيان كنم الان تمام افكار من منفي هستن تمام تجسمات من از آينده و از اون منفي هستن و نخواستنش رو بيشتر به سمت خودم ميكشم و تصورش رو ميكنم كه با يكي ديگه ازدواج كرده....اعمالم هم همينطور و بيشتر نااميدم و من دقيقن دارم اينده ي بد خودمو با افكار بد خودم درست ميكنم و حلا به نظر خودم بايد..يعني چاره اي ندارم جز تمرين كردن و تجسم كردن يه آينده ي خوب..آره شما درست ميگيد من نباي همش چشم به راهش باشم اما من حداقل بايد از افكار منفي و نداشتن اون دست بكشم و يادم باشه كه خواستنشو تا نخواستنش بيشتر بخوام...حالا به نظر شما اگه يه راه براي من مونده باشه اون چيه

سلام سروش اگه ميشه سوال جواباي من و فرناز رو يه نگاهي بنداز و نظر بده راستشو بخواي با توجه به نظر اولي كه به سوالم دادي واقعا نظرت برام مهمه

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان جذبی :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

بچه ها امشب اتفاق خیلی جالبی برام پیش اومد که خودم اصلا نمی دونم چجوری امکانش هست!
امشب مراسم روز مهندس بود که تو این مراسم قرعه کشی برای جوایز که نقدی و غیر نقدی بود انجام میدادند.
من به دوستم گفتم بمونیم تا آخر مراسم چون آخر مراسم قرعه کشی انجام میدند!
همین کارو هم کردیم. خیلی شلوغ بود یک سوله پر از مهندس! فکر کنم حداقل 1000 نفر میشدیم.(شاید هم بیشتر)
بهش گفتم اگر شماره ی منو اعلام کنند من چجوری از بین این همه آدم برم و جایزم و بگیرم و هر دومون خندیدیم و دوستم راهی و به من نشون داد.
تو دلم گفتم که پول ! من پول و میخوام که برنده شم.خلاصه براتون بگم کلا به 25 نفر با قرعه کشی جایزه میدادند.
آخرین شماره رو اعلام کردند :eek::eek: فکر میکردید شماره ی کی بود!!!؟
بله من بودم باورم نمیشد!
شماره ام تو قرعه کشی جایزه ی نقدی درومد! این یعنی اینکه باور من از 975 نفر دیگه برای برنده شدن بیشتر بود.
راستی این پول و برای خرید یه چیزی که قبلا در نظر داشتم خرج میکنم.
یعنی این پول از این طریق به من رسید!
کاش به خودم میگفتم قرعه کشی سفر خارج از کشور! ایرادی نداره چون اگر چنین آرزویی داشته باشم از یه راهی دیگه برام پیش میاد!!!!
:D
من از امشب به بعد علاء الدین شدم! چراغ جادوم کار میکنه !;)

راز یعنی اینکه رسیدن به چیزی که میخوای و یه امر عادی و ساده فرض کنی و بدونی که رسیدن به اونها خیلی محتمل و آسونه!

موضوع اینه که ذهنت بتونه باور کنه.

پاییز تن طلایی عزیز که گفتی من همش فکر میکنم که طرفم داره با کسه دیگه ای ازدواج می کنه! دوستم چرا اینجوری فکر میکنی؟با اینکارت این فکرتو به واقعیت تبدیل میکنی!
پس فکرای مثبت و جایگزین فکر منفی کن .به ذهنت بفهمون که اون فقط با تو ازدواج میکنه! و بعد از باور این موضوع کاملا بیخیال شو یعنی رها کردن.یعنی اینکه بعد از باور دیگه تو شکی نداری چون مطمئن شدی که اون با تو ازدواج میکنه و دیگه این خواستت و میذاری کنار چون بهش رسیدی ! هر وقت تونستی به این مرحله برسی دیگه آرزوت براورده شده !!! قسمت مهم راز اینه! هر شک و تردید که داشته باشی مانعی برای رسیدن به خواسته ات میشه.کاری هم نداشته باش که چجوری این اتفاق یعنی ازدواج با اون دختر برات پیش میاد.تو فقط خواسته ات رو بخواه و شک و فکرای منفی و کنار بذا ر.
من تو این زمینه یعنی عشق از قانون جذب استفاده نکردم و خیلی سوال دارم و اون اینکه اگر طرف مقابل به اندازه ی ما نخواد چی پیش میاد و آیا من به خواسته ام میرسم یا اون !
ولی فکر میکنم هر کسی که باورش قوی تر باشه برنده ست(یعنی من باورم در مورد رسیدن به معشوقم قویتر از باور معشوقمه که به اندازه ی من مطمئن نیست که من و نمی خواد)
یعنی باور من در بدست آوردن او از باور اون مبنی بر نبودن با من بیشتر باشه.

آخرین ویرایش:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی ما ها کسی رو دوست داریم....
اونم با تمام وجود و عاشقش هستیم..
وقتی بهت دروغ بگه چی؟
وقتی بفهمی همه حرفاش دروغ بوده.. و سوزناکش اینه که ارتباط خانوادگی هم باشه و بعد بفهم ی همه هیچه.. من عاشق هستم... ولی هیچ وقت نمیتونم دروغ رو تو زندگی هضمش کنم.. عاشقی هست .دوست داشتن هست.. ولی دیگه اون حس بودن نیست...
من اعتقادم بر اینه عاشق هیچ وقت به عشقش نمیرسه..
امیدوارم همه کسانمی که عاشق میشن وابسته نشن.. عاشق بشن...
اونی که حرفمو متوجه میشه میتونه درک کنه..

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم به افکار ومثبت و منفی اعتقاد دارم..
مخصوصا جذابیت این افکار.. برای مثبت اندیشی حتما یه کاسه سرکه بزار بالا ی کمودت.. حله.