++++گفتگوی خودمانی ارشدی های 93 برق

وضعیت
موضوع بسته شده است.

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
سلام بر دوستان عزیز:gol:

این تاپیک برای برنامه ریزی ارشد زدم.. امیدوارم مفید واقع بشه
لطفا اشکالات درسی خودتونو در تاپیک های مربوط به خودشون مطرح کنید..ممنون
باآرزوی قبولی همگی در کنکور سال 93

vahidzila

عضو جدید
سلام به همه

امیدوارم کساییکه امسال کنکور شرکت کردن رتبه توپپپی بیارن ، منم میخوام واسه سال بعد بخونم البته چون قراره سربازیم برم از همین حالا شروع می کنم به خوندن تا همه درسارو برسم تموم کنم قصد دارم از معادلات شروع کنم چون به نظرم یه درس پایه است خوشحال میشم از تجربه دوستای دیگه هم استفاده کنم

maryam_elec

عضو جدید
سلام بر دوستان عزیز:gol:

لطفا اشکالات درسی خودتونو در تاپیک های مربوط به خودشون مطرح کنید..ممنون
باآرزوی قبولی همگی در کنکور سال 93
خدا رو شکر تاپیک دار شدیمم.الکترونیکی ها بهتره از الک و مدار شروع کنن

saj2607

عضو جدید
خوب بهتره دوستان عزیز که میان تو این تاپیک
در مورد برنامهریزی-----منابع درسی و تستی مناسب نظراتشون رو بگن
و برا اینکه بحث انتخاب منبع و برنامه ریزی طولانی نشه یه مدت مشخص تعیین شه براش
و از ندا خانوم هم بابت افتتاح این تاپیک تشکر میکنیم

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چند تا توصیه کلی برای کنکوریای 93 دارم:
1- روی منبع وسواس به خرج ندید. یه منبع انتخاب کنید و همون رو با دقت بخونید. دیگه اینطور نباشه وسط خوندن دوستتون بگه این منبع به درد نمیخوره و اون یکی کتاب بهتره، برید سراغ اون! این اشتباه محضه.

2- تعداد منابعتون سعی کنید فقط یکی و حداکثر دو تا باشه. یه نفر دیدم برای ریاضی، سه کتاب معتقدی و کریمی و مومن زاده رو میخوند، یا برای کنترل پوران و راهیان و علوی.
درستش اینه که یه منبع رو به عنوان مرجع خودتون انتخاب کنید و اگر هم سراغ کتاب دومی رفتید، فقط جهت تمرین بیشتر باشه، و نه استفاده از راه حل جدید. چون وقتی یه کتاب میخونید، ذهن شما به اون کتاب عادت میکنه و وقتی سراغ یه کتاب دیگه ای برید، ذهنتون دچار خستگی و سردرگمی میشه.

3- نیازی نیست از همین الان شروع به خوندن کنید. اگه هم خواستید الان بخونید، تعادل رو نگه دارید و از همه انرژیتون استفاده نکنید، چون با این کار بعد از یه مدتی واقعاً کم میارید!
مثلاً خیلیا رو دیدم که تابستون رو بکوب روزی 8 9 ساعت میخونن و بعد از تابستون ساعت خوندشون رفته رفته کم میشه و وقتی به آذر میرسن کلاً دیگه نایی برای خوندن ندارن و واسه دو سه هفته سرجمع 10 ساعت هم نمیخونن!
امیدوارم کسایی که سال اولشون هست این اشتباه رو نکنن، چون خیلیا پیش خودشون فکر میکنن که نه ما اینطوری نیستیم و تا آخر میخونیم.

4- مهمترین درسایی که باید بخونید به ترتیب اهمیت:
مدار
ریاضی
دروس ضریب 4
دروس ضریب 3
هر چه از اهمیت مدار بگم کم گفتم، شاید بعداً توضیح دادم که چرا مهمه. اما توی برنامتون اگه قرار درسا رو چند دور بخونید، مدار در اولویت بالاتری قرار داره. مدار به تمرین خیلی زیاد احتیاج داره و نباید به خوندن فرمول و درس خالی بسنده کنید. همیشه در حال حل تست باشید.
ریاضی هم درس کاملاً فراریه و باید همیشه مرور بشه وگرنه فرمولاش رو فراموش میکنید.

ادامه دارد...

sharifqc

عضو جدید
سلام دوستان
آقا من یه چیزی به ذهنم رسید که گفتم بیام اینجا بگم که اگه با استقبال مواجه شد انجامش بدیم
الان اینجا بچه ها به دو دسته کلی تقسیم میشن : دسته اول اونایی که کنکورو اونقدر مطمئن دادن که به امید خدا قبول میشن و میرن دانشگاه یام که انقدر بد دادن که کلا بیخیال ادامه تحصیل میشن و یا اونایی که دقیقا نمیدونن جزو کدوم دستن ولی دیگه فرصتی ندارن و یا میرن سره کار یا خدمت و ... (خودم جزو این دستم :d)
دسته دوم کسایی هستن که هنوز دارن تلاش میکنن و دنبال مشاوره و منابع خوب و ... هستن
من همون طور که گفتم جزو دسته اولم و تو این فکر بودم(البته عملی کردم فکرمو ) که کتابامو بسته بندی کنم و ببرم انقلاب بفروشمشون:crying:
بعد اینجا که سر میزدم هی میدیدم که صحبت از منابع خوب واسه ساله بعده که به ذهنم رسید بیام اینجا بهتون بگن که بیایم یه شبکه تهیه کتاب را بندازیم اینطوریکه هرکسی بیاد اینجا کتابایی که به این نتیجه رسیده باید بخره یا داره تحقیق میکنه که بخره رو بگه و کساییم که مثلا مثل من بیخیاله کتاباشون شدنو میخان بفروشنشون بیان اینجا اعلام آمادگی کنن ...
این روش چنتا مزیت مادی و معنوی داره :
1. اونایی که میخان کتاب بفروشن (مثل خودم) دیگه ازین که کتابی که خودشون چند ماه پیش خریدن خدا تومن و باید الان رسما مفت بفروشن به دلالا تا اونا به 75% قیمت نو بفروشن به دیگرون حرصشون نمیگیره
2. اونایی که میخان کتاب بخرن دیگه لازم نیست برن کتابای نو که نهایتش تنها فرقی که داره اضافه شدن حل 92 رو برن به قیمت جدید که به لطف دوستان ! همین جوری داره میره بالاتر بخرن
3.اونایی که میدونن میتونن کتابای دست دو رو با قیمت کمتر بخرن ولی دسترسی ندارن به جاهایی مثل انقلاب به خاطره دوری راه و اینا میتونن از شهر خودشون یام از شهرای نزدیک تر یام نهایتا با پست تهیه کنن کتابایی رو که میخان
4. چون کتابا رو از کسایی که اونارو خوندن میخری میتونی قشنگ هر سوالی که دربارش داری از طرف بپرسی که مثلا ااون قسمتو چطو گفته یا تستاش چطوره کمه زیاده و ...
حالا دوستان شمام بیاین نظر بدین ببینیم خوبه یا نه این روش ;)

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
آقا من یه چیزی به ذهنم رسید که گفتم بیام اینجا بگم که اگه با استقبال مواجه شد انجامش بدیم
الان اینجا بچه ها به دو دسته کلی تقسیم میشن : دسته اول اونایی که کنکورو اونقدر مطمئن دادن که به امید خدا قبول میشن و میرن دانشگاه یام که انقدر بد دادن که کلا بیخیال ادامه تحصیل میشن و یا اونایی که دقیقا نمیدونن جزو کدوم دستن ولی دیگه فرصتی ندارن و یا میرن سره کار یا خدمت و ... (خودم جزو این دستم :d)
دسته دوم کسایی هستن که هنوز دارن تلاش میکنن و دنبال مشاوره و منابع خوب و ... هستن
من همون طور که گفتم جزو دسته اولم و تو این فکر بودم(البته عملی کردم فکرمو ) که کتابامو بسته بندی کنم و ببرم انقلاب بفروشمشون:crying:
بعد اینجا که سر میزدم هی میدیدم که صحبت از منابع خوب واسه ساله بعده که به ذهنم رسید بیام اینجا بهتون بگن که بیایم یه شبکه تهیه کتاب را بندازیم اینطوریکه هرکسی بیاد اینجا کتابایی که به این نتیجه رسیده باید بخره یا داره تحقیق میکنه که بخره رو بگه و کساییم که مثلا مثل من بیخیاله کتاباشون شدنو میخان بفروشنشون بیان اینجا اعلام آمادگی کنن ...
این روش چنتا مزیت مادی و معنوی داره :
1. اونایی که میخان کتاب بفروشن (مثل خودم) دیگه ازین که کتابی که خودشون چند ماه پیش خریدن خدا تومن و باید الان رسما مفت بفروشن به دلالا تا اونا به 75% قیمت نو بفروشن به دیگرون حرصشون نمیگیره
2. اونایی که میخان کتاب بخرن دیگه لازم نیست برن کتابای نو که نهایتش تنها فرقی که داره اضافه شدن حل 92 رو برن به قیمت جدید که به لطف دوستان ! همین جوری داره میره بالاتر بخرن
3.اونایی که میدونن میتونن کتابای دست دو رو با قیمت کمتر بخرن ولی دسترسی ندارن به جاهایی مثل انقلاب به خاطره دوری راه و اینا میتونن از شهر خودشون یام از شهرای نزدیک تر یام نهایتا با پست تهیه کنن کتابایی رو که میخان
4. چون کتابا رو از کسایی که اونارو خوندن میخری میتونی قشنگ هر سوالی که دربارش داری از طرف بپرسی که مثلا ااون قسمتو چطو گفته یا تستاش چطوره کمه زیاده و ...
حالا دوستان شمام بیاین نظر بدین ببینیم خوبه یا نه این روش ;)

سلام.عالیه.ایدت چیه؟ چطوری میخوای اجراش کنی؟

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
خوب آقا مهران حرف های خوبی زدن پس من بحثمو عوض میکنم
زبان
نظر خاصی ندارم هر چی هست تو تاپیکش گفته شده فقط از نرم افزار نا امید کننده گزینه آخر استفاده نکنید
ریاضیات
بدون شک 3 کتاب خوبداریم : کریمی - معتقدی و مومن زاده(فاقد معادلات) یکشونو بگیرید برای تست های سالهای گذشته هم میتونید یه کتاب بگیرید
مدار
همیشه این درس رو کار بکنید حتی بصورت تشریحی هم شده از کتابهای تشریحی هم استفاده کنید از تست سالهای پیش هم خیلی کمک میکند کتاب نیاز پوران و جبه دار و عبدالعالی میتونید استفاده کنید
کنترل
این درس نیاز به تست های تالیفی زیادی است شما میتونید از کنکورهای آزمایشی برا کامل شدن اطلاعات کمک بگیرید کتابهای که خوبه رو تصمیم نگرفتم و کتابی که کامل باشه ندیدم اما قبل شروع جزوه جبه دار رو بخونید خیلی به نفعتون هست رایگان تو اینترنت هست
سیگنال
درس فرار و ریزه کاری دارد با کتاب مومن زاده شروع کنید و در ادامه تقدسی و کهن و کتابهای تالیفی مومن زاده و تقدسی بخونید تست های آزاد هم خوب هستن پس تست های زیادی هم داریم پس از ابتدا شروع به خواندن کنید درمورد کتابه پارسه اونم خوبه میتونید بجای مومن زاده ازش استفاده کنید
الکترونیک
بدون شک اسلام پناه بهترین کتابه اگر پارسه میرید کتاب لطیفی مثالهای خوبی داره اونم بخونید در مورد کتاب باغستانی میتونم بگم بدک نیست آزمون های آزمایشی بینش همین الکترونیک به درد میخوره ایشلا درمورد آزمونها در آینده بحث خواهیم کرد
الکترومغناطیس
عبدالعالی - باغستانی - اشرافیان : پارسه که عبدالعالیه خوبه تست هم از کتاب جهش! درمورد این درس بگم واقعا سنگین هستش اگه مخابراتی هستید حتما باید بخونید اما اگه الکترونیکی هستید کنار بزارید به نفعتون هستش؛ (بهونه نیار چند درصد میزنم چند سوال آسون؛ وقت درسای دیگه به شدت گرفته میشه باز خود دانی) خوب اگه خیلی ضعیف هستین از این درس و درنقاط دور تشریف دارین مثل من اول دی وی دی باغستانی گوش بدید

به نظر بنده مطالعه باید یک کتاب 7 بار باشه نه 7 کتاب یک بار
ریاضیات 1 کتاب
مدار 3 کتاب
الکترونیک 2 کتاب
سیگنال 3 کتاب
کنترل 2 کتاب
مغناطیس 2 کتاب
کتاب های بیشتر حاشیه را بیشتر میکند تمرکز کنید اگه فقط از پاییز از یک کتاب استفاده کنید تمرکز بیشتری دارید پس از مکمل ها از اول پاییز ببرید زیر زمین
ادامه دارد

mohsen067

عضو جدید
بالاخره تاپیک 93 هم راه افتاد . امیدوارم همتون با پشتکار شروع کنید و برای سال دیگه بترکونین
از الان سفت و سخت نمیخواد بخوانید چون واقعا لطمه میخورید و زمانی که باید ساعات مطالعتان زیاد کنید متاسفانه کمتر میخوانید (اذز ماه به بعد)
سعی کنید در این 6 ماه اول درسهایی که در انها ضعف دارید قوی کنید . این کار میتونه با یه کتاب رفرنس باشه یا یک کتاب کنکوری جامع
من جز لب مرزی های امسال هستم نمیدانم برای 93 با شما دوستان خوبم پیش خواهم رفت یا نه
در مورد منابع ، خیلیها وسواس خیلی زیادی نشان میدهند . البته بعضی از منابع بسیار در روند یادگیری تاثیر دارند اما در بعضی از درسها تفاوت انچنانی وجود ندارد
دروس ریاضیات و مدار را جدی بگیرید ، چون درسهایی هستند که در قبول شدن شما تاثیر زیادی دارند و شما اگر روی انها وقت بزارید مسلما نتیجه مطلوبی خواهید گرفت
درس کنترل ، تنها درسیه که به نظر من با یک مبنع نمیتوانید نتیجه مطلوبی بگیرید . وقتی گفته میشه برای کنترل چند تا منبع را مطالعه کنید منظور اینه که بیس رو یه کتاب بگذارید
و در کنار ان منابع دیگر را هم نگاهی بیاندازید چون این درس واقعا مطلب زیاد دارد و همانطور که در کنکور چند سال اخیر مشاهده میشود اصلا معلوم نیست که سوالها چگونه طراحی خواهند شد
در مورد مدار الکتریکی ، به نظر من درسیه که نیاز به تمرین زیاد داره ، درس مدار را باید هر روز خواند و گرنه ممکنه شما این درس را خوب بلد باشید اما به شدت سرعتتان پائین میاید و نمیتوانید به سرعت
مسئله را حل کنید . حتما هر روز چند تمرین حل کنید که کند نشوید.

sharifqc

عضو جدید
سلام.عالیه.ایدت چیه؟ چطوری میخوای اجراش کنی؟
ایده رو نمیدونم یعنی چی اونکی رو بپرس :D
فک کنم یه تاپیک جدا درس کنیم بهتره یعنی اوصولی تره
اول که باید هرکس بیاد کتابایی رو که داره با توضیحاتی که به نظرش کتاب لازم داره مثل اینکه ازش راضی بوده یا نه یا مثلا مطالعه همینو کافی میدونه و... تا کسایی که کتابارو ندیدن یه دیدی پیدا کنن . تازه میشه دیگران که تجربه مشابه دارن هم نظر بدن و تایید یا تکفیر کنن ! به همجین شکل کلی باید داشته باشه دیگه
یه سیستم win win باید داشته باشه دیگه

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایده رو نمیدونم یعنی چی اونکی رو بپرس :D
فک کنم یه تاپیک جدا درس کنیم بهتره یعنی اوصولی تره
اول که باید هرکس بیاد کتابایی رو که داره با توضیحاتی که به نظرش کتاب لازم داره مثل اینکه ازش راضی بوده یا نه یا مثلا مطالعه همینو کافی میدونه و... تا کسایی که کتابارو ندیدن یه دیدی پیدا کنن . تازه میشه دیگران که تجربه مشابه دارن هم نظر بدن و تایید یا تکفیر کنن ! به همجین شکل کلی باید داشته باشه دیگه
یه سیستم win win باید داشته باشه دیگه

آره خوبه.یه تاپیکی واسش بساز خودت پس.رو متنش کار کن هر کی خواست بخونتش نیم ساعت نپرسه این تاپیک هدفش چیه:D من شخصا اون کتابایی رو که دیگه لازم ندارم میام میذارم اینجا هر کی خواست حالا واسه پخشش یه کاری میکنیم.آخرش میریم با آمازون همکاری میکنیم من میدونم:biggrin:

sharifqc

عضو جدید
خوب آقا مهران حرف های خوبی زدن پس من بحثمو عوض میکنم
زبان
نظر خاصی ندارم هر چی هست تو تاپیکش گفته شده فقط از نرم افزار نا امید کننده گزینه آخر استفاده نکنید
ریاضیات
بدون شک 3 کتاب خوبداریم : کریمی - معتقدی و مومن زاده(فاقد معادلات) یکشونو بگیرید برای تست های سالهای گذشته هم میتونید یه کتاب بگیرید
مدار
همیشه این درس رو کار بکنید حتی بصورت تشریحی هم شده از کتابهای تشریحی هم استفاده کنید از تست سالهای پیش هم خیلی کمک میکند کتاب نیاز پوران و جبه دار و عبدالعالی میتونید استفاده کنید
کنترل
این درس نیاز به تست های تالیفی زیادی است شما میتونید از کنکورهای آزمایشی برا کامل شدن اطلاعات کمک بگیرید کتابهای که خوبه رو تصمیم نگرفتم و کتابی که کامل باشه ندیدم اما قبل شروع جزوه جبه دار رو بخونید خیلی به نفعتون هست رایگان تو اینترنت هست
سیگنال
درس فرار و ریزه کاری دارد با کتاب مومن زاده شروع کنید و در ادامه تقدسی و کهن و کتابهای تالیفی مومن زاده و تقدسی بخونید تست های آزاد هم خوب هستن پس تست های زیادی هم داریم پس از ابتدا شروع به خواندن کنید درمورد کتابه پارسه اونم خوبه میتونید بجای مومن زاده ازش استفاده کنید
الکترونیک
بدون شک اسلام پناه بهترین کتابه اگر پارسه میرید کتاب لطیفی مثالهای خوبی داره اونم بخونید در مورد کتاب باغستانی میتونم بگم بدک نیست آزمون های آزمایشی بینش همین الکترونیک به درد میخوره ایشلا درمورد آزمونها در آینده بحث خواهیم کرد
الکترومغناطیس
عبدالعالی - باغستانی - اشرافیان : پارسه که عبدالعالیه خوبه تست هم از کتاب جهش! درمورد این درس بگم واقعا سنگین هستش اگه مخابراتی هستید حتما باید بخونید اما اگه الکترونیکی هستید کنار بزارید به نفعتون هستش؛ (بهونه نیار چند درصد میزنم چند سوال آسون؛ وقت درسای دیگه به شدت گرفته میشه باز خود دانی) خوب اگه خیلی ضعیف هستین از این درس و درنقاط دور تشریف دارین مثل من اول دی وی دی باغستانی گوش بدید

به نظر بنده مطالعه باید یک کتاب 7 بار باشه نه 7 کتاب یک بار
ریاضیات 1 کتاب
مدار 3 کتاب
الکترونیک 2 کتاب
سیگنال 3 کتاب
کنترل 2 کتاب
مغناطیس 2 کتاب
کتاب های بیشتر حاشیه را بیشتر میکند تمرکز کنید اگه فقط از پاییز از یک کتاب استفاده کنید تمرکز بیشتری دارید پس از مکمل ها از اول پاییز ببرید زیر زمین
ادامه دارد

من با این روش مخالفم :D
شما خودتو بذار جای اون بنده خدایی که اولین باره داره تحقیق میکنه یدفه این همه اطلاعات رو نه میتونه که پردازش کنه و توانایی خرید همه رو داره (مثل خودم)باید بهترین گزینی بر اساس تجربه موفق رو انجام بده

Joe_Bel

کاربر ممتاز
من با این روش مخالفم :D
شما خودتو بذار جای اون بنده خدایی که اولین باره داره تحقیق میکنه یدفه این همه اطلاعات رو نه میتونه که پردازش کنه و توانایی خرید همه رو داره (مثل خودم)باید بهترین گزینی بر اساس تجربه موفق رو انجام بده

خوب از همین الان 50 تومن بیشتر خرج کنید تا بجای اینکه شبانه و غیر انتفاعی قبول شید روزانه قبول بشید حالا کدوم به صرفه تر است بعدا نصف قیمت کتابهارو فروخت درضمن درسهای که پاس نکردی دوباره باید ارشد پاس کنی لازم میشه
سوال بعدی

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

فقط یه مشکلی دارم الان موندم نمیتونم تصمیم بگیرم!

نتونستم توی سراسری قبول شم و نتیجه ی خوبی بگیرم چون بعضی از درسا رو بلد نبودم و مرور هم نکردم و خیلی کم تست زدم

میخوام واسه ازاد بخونم و وقتی قبول شدم بازم بخونم واسه سراسری اما موندم اگه توی ازاد واحدهایی رو پاس کنم بعدا اگه دولتی قبول شدم میتونم تطبیق واحد بدم یا نه!؟

sharifqc

عضو جدید
خوب از همین الان 50 تومن بیشتر خرج کنید تا بجای اینکه شبانه و غیر انتفاعی قبول شید روزانه قبول بشید حالا کدوم به صرفه تر است بعدا نصف قیمت کتابهارو فروخت درضمن درسهای که پاس نکردی دوباره باید ارشد پاس کنی لازم میشه
سوال بعدی
میدونی چیه یوسف جان نسخه هرکس مخصوصه خودشه و نمیشه همین طوری گفت که آقا شما حتما باید اینارو بخری و هرکدومو 7بار بخونی تا قبول شی . به نظر شما کسی که 8ترمه تو شریف لیسانس گرفته و من که ... هرجفتمون از یه منبع باید استفاده کنیم؟یا مثلا کسی که اتوانایی مالی نداره باید همه رو بگیره بخونه تا قبول شه و گرنه اصلا امکان موفقیت نداره؟باید نسخه ی مختص هرکسو بپیچیم اینجا :D و تموم شرایطو که یه نفر میتونه داشته باشه در نظر بگیریم .

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال

الکترومغناطیس

به نظرتون منی که مغناطیس رو صفر که چه عرض کنم زیر صفرم با دی وی دی باغستانی شروع کنم بعدم پارسه وطاهری.. تا کنکور خودمو میتونم برسونم یا وقت تلف کردنه؟

Joe_Bel

کاربر ممتاز
میدونی چیه یوسف جان نسخه هرکس مخصوصه خودشه و نمیشه همین طوری گفت که آقا شما حتما باید اینارو بخری و هرکدومو 7بار بخونی تا قبول شی . به نظر شما کسی که 8ترمه تو شریف لیسانس گرفته و من که ... هرجفتمون از یه منبع باید استفاده کنیم؟یا مثلا کسی که اتوانایی مالی نداره باید همه رو بگیره بخونه تا قبول شه و گرنه اصلا امکان موفقیت نداره؟باید نسخه ی مختص هرکسو بپیچیم اینجا :D و تموم شرایطو که یه نفر میتونه داشته باشه در نظر بگیریم .
بله حق با شماست من اینو واسه کسی نوشته ام که درس خیلی بده اما میخواد زیر دویست بشه :D
نظر ها کاملا باهم متفاوته من امسال این نتایج گرفتم
به ما گفتن
ماله منم اینا بوده ولی نسخه پیچی نکردم گفتم ادامه داره یعنی میخوام کاملترش کنم

Joe_Bel

کاربر ممتاز
به نظرتون منی که مغناطیس رو صفر که چه عرض کنم زیر صفرم با دی وی دی باغستانی شروع کنم بعدم پارسه وطاهری.. تا کنکور خودمو میتونم برسونم یا وقت تلف کردنه؟

من دی وی دی رو گوش دادم مغناطیس خیلی سنگینه خود باغستانی هزار بار اون تست ها رو حل کرده خودش اون آخراش میفته انورو این ور؛ من خوندنشو واسه الکترونیکا توصیه نمی کنم کارنامه پارسال یا امسال نیگاه کنید میفهمید چند نفر خوندن ؛ بنظر من باغستانی سبکتر است برای شروع

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دورود بر دوستان
خونه جدید مبارک :D

امروز داشتم کنترل میخوندم :confused: حس کردم خیلی سرد شدم :cry: همش به خاطر نمره ای که بهم داد سر کنترل :cry:

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
اینجا نسخه های زیادی پیچیده میشه هر کس باید خودش استدلال کنه که کدوم نسخه واسش مفیدتره.. اینایی که گفته میشه یه نظره تحمیل نیس که..

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
بله حق با شماست من اینو واسه کسی نوشته ام که درس خیلی بده اما میخواد زیر دویست بشه :D
نظر ها کاملا باهم متفاوته من امسال این نتایج گرفتم
به ما گفتن
ماله منم اینا بوده ولی نسخه پیچی نکردم گفتم ادامه داره یعنی میخوام کاملترش کنم

من که نمیخوام زیر 200 بیارم میخوام زیر 28 بیارم :D:cool:

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
ه ههه هه خونه نو مبارک من هنوز عادت نکردم گم میشم اکثرا اشتباهی همون راه خونه قدیمیمون رو در پیش میگیرم:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا