بررسی آزمون ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rojmanesi

عضو جدید
ببخشید دوستان.... من عضو تایپک نبودم ول می خوام از نظر شما دوستان استفاده کنم.. من زبان24 فنی 60 تاریخ 55 درک 18 منظر 56 به احتمال زیاد می زنم... میشه بگید وضعیتم چه جویه؟؟ ممنون...

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با زبان 0و تاریخ و درک در حدوحد 40و تاریخ شهر 40به نطرتون مجاز میشم ؟؟؟وقت برای اسکیس بزارم یا پروزه رشته مطالعات؟

arch 1 teh

عضو جدید
معماری تهران مرکز اساتید معروفی داره ولی من چندتا از دوستام اونجان خیلی راضی نیستن...
ولی در کل تهران مرکز_علوم تحقیقات تهران _آزاد شیراز _فک کنم آزاد تبریز_اینا نسبت به بقیه آزادا برترن تا اونجای که من میدونم

اگه طبق ترازهای پارسال میخوای بزنی بعد علوم تحقیقات و تهران مرکز- تهران شمال-تهران جنوب-تهران غرب-بین الملل قزوین هستش.ولی خوب میگن تهران جنوب معماریش خیلی قوی تره نسبت به تهران شمال.ولی ترازش یکم پایین تربود.
رنکینگی که شما نوشتی مورد احترامه
ولی به نظر من و طبق کسب کردن جایزات معماری و علم و سوادی که من شخصا از دانشجوهاشون و اطلاعی مختصری که از اساتید اونجا و تاریخچه حضور معماری این دانشگاها دارم اینا رو پیشنهاد میکنم
تهران مرکز_علوم تحقیقات_تهران جنوب_تهران شمال__تهران غرب

آگرین

عضو جدید
ولی به نظر من و طبق کسب کردن جایزات معماری و علم و سوادی که من شخصا از دانشجوهاشون و اطلاعی مختصری که از اساتید اونجا و تاریخچه حضور معماری این دانشگاها دارم اینا رو پیشنهاد میکنم

سلام ممنون
امسال چطور گزینش میکنن؟ بین 20 رشته شهر انتخابی؟
من واقعا سردرگمم...همش استرس دارم که نکنه روش انتخابی انها با انچیزی که گفتن متفاوت باشه با و طبق سالهای قبل گزینش رو انجام بدن

saeedeh.arch

عضو جدید
اره درسته دوستم.تهران جنوب بهتره نسبت به تهران شمال و تهران غرب.معماریش قویتره.ولی آخرین تراز قبولیش 5750بوده در حالیکه تهران شمال6100بود.اتفاقا من تهران جنوب قبول شده بودم.ولی نرفتم.بجاش رفتم غیرانتفاعی که قبول شدم.و الان نمیدونم واقعا اشتباه کردم یا نه!!:w20:

arch 1 teh

عضو جدید
سلام ممنون
امسال چطور گزینش میکنن؟ بین 20 رشته شهر انتخابی؟
من واقعا سردرگمم...همش استرس دارم که نکنه روش انتخابی انها با انچیزی که گفتن متفاوت باشه با و طبق سالهای قبل گزینش رو انجام بدن
شما طبق تراز بندی بزن انتخاباتو و اگه اینکه آزاد بودی و دانشگاتون ارشد داره اولویت با شما و فک کنم بومی هام باشه..........در ضمن اسکیسای آزاد رو هردانشگاهی زدی اولویت اول خودت اونجا نمره میدن

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره درسته دوستم.تهران جنوب بهتره نسبت به تهران شمال و تهران غرب.معماریش قویتره.ولی آخرین تراز قبولیش 5750بوده در حالیکه تهران شمال6100بود.اتفاقا من تهران جنوب قبول شده بودم.ولی نرفتم.بجاش رفتم غیرانتفاعی که قبول شدم.و الان نمیدونم واقعا اشتباه کردم یا نه!!:w20:
شما با چه رتبه ای سال پیش از عیرانتفاعی قبول شدید؟و از کدوم شهر؟هزینه ارشد چقدره ؟

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
ﻣﻦ ﺑﺎ ﺯﺑﺎﻥ 0ﻭ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﻭ ﺩﺭﮎ ﺩﺭ ﺣﺪﻭﺣﺪ 40ﻭ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺷﻬﺮ 40ﺑﻪ ﻧﻄﺮﺗﻮﻥ ﻣﺠﺎﺯ ﻣﯿﺸﻢ ؟؟؟ﻭﻗﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺳﮑﯿﺲ ﺑﺰﺍﺭﻡ ﯾﺎ ﭘﺮﻭﺯﻩ ﺭﺷﺘﻪ ﻣﻄﺎﻟﻌﺎﺕ؟

iran vatanam

کاربر فعال
سلام عرض ادب به مهندس های معماری...اطلاعاتی به دستم رسید... که گفتم برا بچه ها بذارمش ضرر نمیکنن...

آمار حاضرین در جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 89.مجموعه معمار(کد1352):
سهمیه آزاد:
زن:7575نفر------مرد:5687نفر
سهمیه رزمندگان:
زن:124نفر-----مرد: 109نفر
سهمیه رتبه اول و نمونه:
زن:16نفر------مرد:9نفر
سهمیه دبیری:
زن:117نفر------مرد:127نفر
در مجموع13764 نفر در رشته امتحانی مجموعه معماری شرکت کردند که از این تعداد 7832نفر زن و5932نفر مرد بودند

آمار پذیرفته شدگان در آزمونکارشناسی ارشد سال1389.مجموعه معماری(کد1252):
سهمیه آزاد:
زن:196-------مرد:134
سهمیه رزمندگان:
زن:13نفر--------مرد:9نفر
سهمیه رتبه اول و نمونه:
زن:13نفر-------مرد:6نفر
سهمیه دبیری:زن:2------مرد:4
در مجموع377نفر در رشته امتحانی مجموع معماری پذیرفته شدند که از این تعداد 250 نفر در دوره روزانه و127نفر در دوره های شبانه غیر انتفاعی پیام نور و... پذیرفته شدند.درصد قبولی در رشته های امتحانی مجموعه معماری در مجموع 2/74درصد بوده که 2/8درصد پذیرفته شده زن و 2/5 درصد پذیرفته شده مرد بودند..

میانگین معدلین در جلسه و پذیرفتگان در آزمون کارشناسی ارشد89 (مجموع معماری.کد1252):
در رشته امتحانی مجموعه معماری میانگین معدل حاضرین در جلسه 15/70 ومیانگین معدل پذیرفته شدگان 16/49 بوده است.

آمار شرکت کننده ها و قبولی ها در آزمون کارشناسی ارشد 89 به تفکیک دانشگاه های فارغ التحصیلی :
دولتی :
تعداد حاضرین در جلسه:3310........تعداد پذیرفته شدگان:236.........درصد قبولی:7/13
پیام نور:
تعداد حاضرین در جلسه:562........تعداد پذیرفته شدگان:5...............درصد قبولی:0.89
آزاد:
تعداد حاضرین در جلسه:6440......تعداد پذیرفته شدگان:98............. درصد قبولی:1/52
غیر انتفائی و سایر:
تعداد حاضرین در جلسه:3452........تعداد پذیرفته شدگان:38.............درصد قبولی:1/10
جمع:
تعداد حاضرین در جلسه:13764.......تعداد پذیرفته شدگان:377..........درصد قبولی:2/74

جالبتر اینجاست که:
3نفر اول رشته امتحانی مجموع معماری (کد1252)فارغ التحصیل دانشگاه های زیر بودند:

سال88:
رتبه1:دانشگاه هنر تهران
رتبه2:دانشگاه تهران
رتبه3:دانشگاه مازنداران-بابلسر

سال89:
رتبه1:دانشگاه تهران
رتبه3:سایر واحد های دانشگاه آزاد اسلامی

mahana.g

عضو جدید
سال های بعد هم داری؟
سلام عرض ادب به مهندس های معماری...اطلاعاتی به دستم رسید... که گفتم برا بچه ها بذارمش ضرر نمیکنن...

سهمیه آزاد:
سهمیه رزمندگان:
سهمیه رتبه اول و نمونه:
سهمیه دبیری:
در مجموع13764 نفر در رشته امتحانی مجموعه معماری شرکت کردند که از این تعداد 7832نفر زن و5932نفر مرد بودند

سهمیه آزاد:
سهمیه رزمندگان:
سهمیه رتبه اول و نمونه:
سهمیه دبیری:زن:2------مرد:4
در مجموع377نفر در رشته امتحانی مجموع معماری پذیرفته شدند که از این تعداد 250 نفر در دوره روزانه و127نفر در دوره های شبانه غیر انتفاعی پیام نور و... پذیرفته شدند.درصد قبولی در رشته های امتحانی مجموعه معماری در مجموع 2/74درصد بوده که 2/8درصد پذیرفته شده زن و 2/5 درصد پذیرفته شده مرد بودند..

میانگین معدلین در جلسه و پذیرفتگان در آزمون کارشناسی ارشد89 (مجموع معماری.کد1252):
در رشته امتحانی مجموعه معماری میانگین معدل حاضرین در جلسه 15/70 ومیانگین معدل پذیرفته شدگان 16/49 بوده است.

آمار شرکت کننده ها و قبولی ها در آزمون کارشناسی ارشد 89 به تفکیک دانشگاه های فارغ التحصیلی :
دولتی :
تعداد حاضرین در جلسه:3310........تعداد پذیرفته شدگان:236.........درصد قبولی:7/13
پیام نور:
تعداد حاضرین در جلسه:562........تعداد پذیرفته شدگان:5...............درصد قبولی:0.89
آزاد:
تعداد حاضرین در جلسه:6440......تعداد پذیرفته شدگان:98............. درصد قبولی:1/52
غیر انتفائی و سایر:
تعداد حاضرین در جلسه:3452........تعداد پذیرفته شدگان:38.............درصد قبولی:1/10
جمع:
تعداد حاضرین در جلسه:13764.......تعداد پذیرفته شدگان:377..........درصد قبولی:2/74

جالبتر اینجاست که:

سال88:

سال89:

iran vatanam

کاربر فعال
;)سلام عرض ادب به مهندس های معماری;)...اطلاعاتی به دستم رسید... که گفتم برا بچه ها بذارمش ضرر نمیکنن...:)

سهمیه آزاد:
سهمیه رزمندگان:
سهمیه رتبه اول و نمونه:
سهمیه دبیری:

سهمیه آزاد:
سهمیه رزمندگان:
سهمیه رتبه اول و نمونه:
سهمیه دبیری:زن:2-- ----مرد:4

دولتی :
پیام نور:
آزاد:
غیر انتفائی و سایر:
جمع:

جالبتر اینجاست که:

سال88:

سال89:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
با این درصدای افتضاح به نظرتون مجاز میشم؟؟
زبان 25
فن 25
تاریخ 10
درک معماری 35
درک منظر 10
البته هیچی نخونده بودم ولی خوشحال میشم مجاز شم آبرو دارم تو فامیل :D

rojmanesi

عضو جدید
والله دوست عزیز هیچی معلوم نیست!!! یعنی تا خود سازمان سنجش اعلام نکنه هیشکی نمیدونه توو چه وضعیتیه...

mahana.g

عضو جدید
فک میکنم این درصدا پارسال زیر 1000 بود نهایت یکم بالای 1000 شی اما مجاز که 100%
سلام
با این درصدای افتضاح به نظرتون مجاز میشم؟؟
زبان 25
فن 25
تاریخ 10
درک معماری 35
درک منظر 10
البته هیچی نخونده بودم ولی خوشحال میشم مجاز شم آبرو دارم تو فامیل :D

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا کسی به درصدای من نطری نمیده ؟؟من زبان 0 درک و تاریخ40 فن10و تاریخ شهر 40.به نطرتون برای معماری مجاز میشم؟برای مطالعات چطور؟برای اسکیس خودمو اماده کنم یا نه؟یا پروزه مطالعات؟؟؟

leila.90

عضو جدید
بچه ها کسی نمیدونه این درصد ها چه رتبه ای میده... هر سال درصد ها یه ترازی داره ....... مثلا پارسال فن 30 درصد میانگین بود یعنی نه رتبه رو میکشید پایین نه بالا... ولی امسال فن 30 خیلی پایینه احتمالا 40 یا 45 درصد امسال مثل 30 درصد پارساله... همینطور زبان... پارسال زبان 40% معمولی بود ولی امسال خیلی هم خوبه... یا تاریخ پارسال 50% معمولی بود و بیشتر رتبه های برتر بالای 75% زدند....ولی امسال تاریخ به نظر من 50 % خیییییییییییییلی خوبه .... اینکه درصد هاتون رو مینویسید و میخواید بدونید مجاز میشید یا نه خیلی غیر منطقی هستش...اونم وقتی کلید سازمان سنجش نیومده
پس بهتره بیخودی به خودتون استرس وارد نکنید اگه خیلی نگران هستید برید تو سایت MEMARICO.COM و طبق دفترچه اون جواب هاتون رو بدید..... اینجوری درست بر طبق میانگین و نمره ترازتون رتبه رو تخمین میزنه تازه بازهم نمیشه گفت اون هم دقیقه!!!
وای چقدر حرف زدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف شما کاملن. متینه.اما من واقعا موندم اسکیس کلاس برم برای مطتلعات وقت بزارم واقعا موندم بین دو راهی

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا کسی به درصدای من نطری نمیده ؟؟من زبان 0 درک و تاریخ40 فن10و تاریخ شهر 40.به نطرتون برای معماری مجاز میشم؟برای مطالعات چطور؟برای اسکیس خودمو اماده کنم یا نه؟یا پروزه مطالعات؟؟؟

شما احتمالا با این میانگین مطالعات زیر 1000 بشی ولی در معمار به علت فن 10 تقریبا بعیده رتبه خوبی بیارید ..... به نظر من وقتتو بذار رو مطالعات خیلی موثر تره .... رتبه بالای 100 هم داشتیم که مطالعات شهید بهشتی اورده///

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما احتمالا با این میانگین مطالعات زیر 1000 بشی ولی در معمار به علت فن 10 تقریبا بعیده رتبه خوبی بیارید ..... به نظر من وقتتو بذار رو مطالعات خیلی موثر تره .... رتبه بالای 100 هم داشتیم که مطالعات شهید بهشتی اورده///
ممنون از. راهنماییتون.خودم حدس میزدم که تو معماری زیاد خوب نباشه فقط بخاطر درکم گفتم شاید ی امیدی باشه...به نطرتون چه کتابی یا کلاسی برای مطالعات برم .چون امسال سال اول که ارشد میدم زیاد اطلاعات وتجربه ندارم اگه زیر 1000بیارم باید چه درصدی تو پروزه تشریحی بیارم که قبولیم بره بالا؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید

سنجاق

عضو جدید
قربونت بشم عزیزم کجای کاری برا آکادمی که 23 بهمن 4 تا کد رو پر کرده بودن اونم انقدر منت گذاشتن که نگوووووووو انگار مفت دارن کار میکنن تا پنجشنبه ام میدونم ثبت نامشون تکمیل شد
اوه اوه ملت چه پشت کاری دارن از 12 تا کد کلاس ایوانخانه واسه اسکیس 4 تاش تا الان پر شده من فکر کنم اینکه شقاقی اینقد معروف شده تقش در بیاد چون خیلیا میرن کلاسش و قطعا خیلی کارا عین هم میشه واسه اسکیس باید اولش که یه استادی خوبه رفت پیشش یکم که معروف میشن چون شاگرداشون وحشتناک زیاد میشن ممکنه مصصحان آزمون دیگه کار بچه های اون استادو نپسندن از بس که کار اون سبکی دیدن

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربونت بشم عزیزم کجای کاری برا آکادمی که 23 بهمن 4 تا کد رو پر کرده بودن اونم انقدر منت گذاشتن که نگوووووووو انگار مفت دارن کار میکنن تا پنجشنبه ام میدونم ثبت نامشون تکمیل شد
ایوانخانه از19تا کلاس12 تا پر شده تازه شقاقی همه ایرانم میره فکر کنم شقاقی سال بعد بره مریخ

وضعیت
موضوع بسته شده است.