بررسی آزمون ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahi bano

عضو جدید
کلید سوالات آزمون ارشد ۹۲ امروز منتشر می‌شود
۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۳۰
مشاور عالی سازمان سنجش، گفت: کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ امروز منتشر می‌شود.
آفتاب: حسین توکلی گفت: داوطلبان می‌توانند در این مهلت برای مشاهده کلید سوالات به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

وی در خصوص مهلت ارسال اعتراضات، گفت: در صورتی که داوطلبی نسبت به کلید سوالات اعتراض و یا سوالی دارد، می‌توانند پس از انتشار کلید اولیه نسبت به این امر اقدام کند.

به گزارش ایسنا،مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد در محدوده زمانی ۱۵ تا ۱۹ اردیبهشت ماه، گفت: دفترچه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی کارشناسی ارشد حداکثر تا ۱۵ اردیبهشت ماه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سلام من از چند روز پیش تمام تاپیک ها رو خوندم خیلی سوالا رو اینجا گفتید جواب دادید بعضا صحیح یا غلط من فقط تاپیک کردم که بگم درسته مسجد مدرسه بی بی خانوم جوابه با 8 مناره اما خودتونو حرص نندارین تا ساعت 8 امشب کلیدا نمیاد و بعد هر چی اومد همونا جوابا زیادم سعی بر اعتراض نکنید پارسال تنها 1 سوال حذف شد.در مورد درصدها هم بگم بعضی هاتون میگید اسون بود نود درصد درک زدم 80 درصد فتی و......این نشان از عدم امادگی شماست دوستان من با توجه به رتبه 300 پارسال خودم میگم پارسال میانگین دروس پایین و روی 35بود دو سال قبل روی 45 بود و احتمالا امسال روی 40 تا 45 درصد((معدل کل دروس با ضریب-برای رتبه های زیر 400 ))پس اگر معدل دروس شما با کلیدهای امسال چک کردید و این حدود بود و درک یا فنی شما بالا تر از 55 امیدوار به رتبه 300 به پایین باشید و بچسبید به اسکیس که من پارسال با رتبه 330 و اسکیس 25 هیچ جا قبول نشدم.اموفق باشید
معدل کل درروس با صریبشو چطور بدست میارن؟؟؟و اگه فقط درک درصد خوب باشه وفن در حدود 1ده درصد امیدی هست

rojmanesi

عضو جدید
معدل کل درروس با صریبشو چطور بدست میارن؟؟؟و اگه فقط درک درصد خوب باشه وفن در حدود 1ده درصد امیدی هست
خب درک مهمه من که خوب نبودم.... واسه معدل هر درسو تک تک در ضریبش ضرب کن بعد اعداد بدست اومده رو جمع و بر عدد11 تقسیم کن میشه میانگین درصدات...:w10:

mahi bano

عضو جدید

درصد هر درس ضرب در ضریب همان درس رو به دست می یاری همه رو با هم جمع میکنی تقسیم بر مجموع ضرایب (11) می کنی.

mahi bano

عضو جدید
دوستان من درصدهای پارسال رو نگاه کردم و میانگین گرفتم به طور کلی به این نتیجه رسیدم:
میانگین بالای 40 ................ 2 رقمی
بین 32 تا 40 ...................... 3 رقمی زیر 500
بین 27 تا 32 ...................... بین 500 تا 1000
البته باید بگم میانگین امسال بالاتره. و اینکه درصد درک خیلی توی رتبه تاثیر داره. مثلاً یکی با درک 5 درصد و میانگین 27.43 رتبش 1340 شده و یکی دیگه درک 25 درصد و میانگین27.47 رتبش 888 شده.

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من درصدهای پارسال رو نگاه کردم و میانگین گرفتم به طور کلی به این نتیجه رسیدم:میانگین بالای 40 ................ 2 رقمیبین 32 تا 40 ...................... 3 رقمی زیر 500بین 27 تا 32 ...................... بین 500 تا 1000البته باید بگم میانگین امسال بالاتره. و اینکه درصد درک خیلی توی رتبه تاثیر داره. مثلاً یکی با درک 5 درصد و میانگین 27.43 رتبش 1340 شده و یکی دیگه درک 25 درصد و میانگین27.47 رتبش 888 شده.
حالا به نطرتون امسال چطور میشه من میانگین درصدام البته درصدای که خودم فک میکنم درسته میشه 23درصد اما با درک 40؟؟؟و اینکه میشه میانگین درصدای رشته مطالعاتم داشتیدو بگید چون من تاریخ شهرم به نسبت خوب زدم

mahi bano

عضو جدید
حالا به نطرتون امسال چطور میشه من میانگین درصدام البته درصدای که خودم فک میکنم درسته میشه 23درصد اما با درک 40؟؟؟و اینکه میشه میانگین درصدای رشته مطالعاتم داشتیدو بگید چون من تاریخ شهرم به نسبت خوب زدم

با این میانگین مجاز میشین اما رتبتون خوب نمیشه در مورد مطالعات معماری اطلاعی ندارم شرمنده.

leila.90

عضو جدید
فقط امیدوارم بعد از این همه استرس کلید ها بعد از چک کردن جوابهامون دچار سردرد و افسردگی نشیم!! من فکر میکنم تاریخ رو 30 زدم میترسم کلید ها بیاد سوپرایز بشم مثلا درصدم بشه منفی سی درصد!!!!!:eek:

erisss

عضو جدید
با اسکیسم نمیشه خوبش کرد؟؟؟

ببین دوست خوبم امسال چون همه میگن آسون بوده نمیشه با قاطعیت گفت پس درصدا هم بالاست .مشاور کنکور بهم گفت وقتی سوالها آسون باشه بچه ها سوالهای زیادی رو میزنن و با توجه با کلید سنجش ممکنه نمره منفی کارو حسابی خراب کنه
فعلا در مورد شما چیزی نمیشه گفت صبر کن تا کلید سنجش بیاد ...بعدش هم فقط خودتو با بچه های این سایت مقایسه نکن.اینجا محیط مجازیه ( قصد توهین ندارم)هر چه قدرم که همه صادق باشن فقط کافیه 10 نفر بیان درصد الکی بگن اونموقع ماها فکر میکنیم کنکورو خیلی خراب کردیم

erisss

عضو جدید
مطمئن باشید کسی که تستی خراب کنه تو اسکیس هم نمیتونه نمره خوبی بیاره
چون سختتر و رقابت شدیدتره

خیلی ها با رتبه بد ولی اسکیس خوب دانشگاه خوبی قبول شدن همکلاسی دوست من رتبه اولیش 800 بوده ولی با اسکیس داانشگاه خوبی قبول شده.در مورد اسکیس استاد های اسکیسم با قاطعیت شما حرف نمیزنن ... لطفا اگه اطلاعی ندارین با حرفتون امید کسی رو به نا امیدی تبدیل نکنین مخصوصا که معجزات اسکیس سالهای پیش دیده شده و بعید نیس هیچ چیزی

hooman_archi

عضو جدید
خیلی ها با رتبه بد ولی اسکیس خوب دانشگاه خوبی قبول شدن همکلاسی دوست من رتبه اولیش 800 بوده ولی با اسکیس داانشگاه خوبی قبول شده.در مورد اسکیس استاد های اسکیسم با قاطعیت شما حرف نمیزنن ... لطفا اگه اطلاعی ندارین با حرفتون امید کسی رو به نا امیدی تبدیل نکنین مخصوصا که معجزات اسکیس سالهای پیش دیده شده و بعید نیس هیچ چیزی

چه دانشگاهی قبول شد ؟
روزانه؟ یا شبانه و غیرانتفاعی ؟

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین دوست خوبم امسال چون همه میگن آسون بوده نمیشه با قاطعیت گفت پس درصدا هم بالاست .مشاور کنکور بهم گفت وقتی سوالها آسون باشه بچه ها سوالهای زیادی رو میزنن و با توجه با کلید سنجش ممکنه نمره منفی کارو حسابی خراب کنه
فعلا در مورد شما چیزی نمیشه گفت صبر کن تا کلید سنجش بیاد ...بعدش هم فقط خودتو با بچه های این سایت مقایسه نکن.اینجا محیط مجازیه ( قصد توهین ندارم)هر چه قدرم که همه صادق باشن فقط کافیه 10 نفر بیان درصد الکی بگن اونموقع ماها فکر میکنیم کنکورو خیلی خراب کردیم

ممنونم شما درست میگید و باهتون موافقم..باید منتطر کلید باشم ان

erisss

عضو جدید
چه دانشگاهی قبول شد ؟
روزانه؟ یا شبانه و غیرانتفاعی ؟
روزانه یا شبانه رو نمیدونم ولی معماری بهشتی
درسته تعداد رتبه بدایی که اسکیسو خوب بدن شاید کم باشه ولی دیگه 0% هم نیس...شاید این خانوم جزو اون معدود کسایی باشه که با رتبه بد دانشگاه خوب قبول میشن

hoodad_gh2007

عضو جدید
دوستان من درصدهای پارسال رو نگاه کردم و میانگین گرفتم به طور کلی به این نتیجه رسیدم:
میانگین بالای 40 ................ 2 رقمی
بین 32 تا 40 ...................... 3 رقمی زیر 500
بین 27 تا 32 ...................... بین 500 تا 1000
البته باید بگم میانگین امسال بالاتره. و اینکه درصد درک خیلی توی رتبه تاثیر داره. مثلاً یکی با درک 5 درصد و میانگین 27.43 رتبش 1340 شده و یکی دیگه درک 25 درصد و میانگین27.47 رتبش 888 شده.

بله کاملا صحیح میگی دوست گلم اما یه 5 درصد در کل دروس برو بالا .چون امسال متاسفانه به شدت درک و تاریخ تعیین کننده است

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اتفاقا بر حسب علاقه شخصی در مورد این موضوع مطالعه کردم معیار بسیار احقانه ای داره.20 به 80 درصد هست بیست درصد برای معدل شما حدود معدل رو در 5 ضرب کن و بر حسب در صد به دست بیار و با میانگین دروست با نسبت 1 به 4 میانگین بگیربد.مثلا معدل 15 میشه 75 .با ضریب 1 در معدل درصد هات اعمال میشه

من همین طوری میانگین درصدامو حساب کردم 38 درصد شدم ولی با فرمول شما با معدل 17 - 48 درصد شدم
مطمئنید؟
شایدم من اشتباه حساب کردم!!!!!!!!!!

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
حس و حال اینجا شبیه فیلمای ترسناکی شده که برای یه گروه اتفاقای بدی میفته و کم کم با اتفاقات ناگواری که میفته تو خود گروه همه با هم درگیر میشن:D صبح همه سر حال منتظر بودن کلید سوالا بیاد، الان 12 ساعت از صبح گذشته هنوز خبری نیست:D هیچ چیز به اندازه انتظار آدمو عصبی نمیکنه، از اون بدتر وقتی جوابا بیاد و ما حسابی از تخیل طراحا جا بخوریم چه وضعیتی پیش میاد:D

نه من اینو نگفتم ولی فراموش نکنید که از رتبه 300 تا 1500 فقط 1000 تا نمره تراز جابجا میشه که اونم میشه 5 درصد اسکیس.... یعنی اگه رتبه 300 بتونه اسکیسشو 15% بزنه و رتبه 1500 اسکیس رو 20% بزنه جفتشون رتبه نهایی شون میشه چیزی حدود 800!!!!! و به نظرم 5% اسکیس راحت تر از این سوال های غیر استاندارده!!!

این حرف که 100% از پایه و اساس غلطه، ضریب کل تئوری 11 هست، اسکیس 5، بستگی به آزمونش داره که اختلاف چقدر باشه ولی حالت نرمالش اینه که رتبه 1500 حتی 30% بیشتر از رتبه 300 بزنه بازم بهش نمیرسه، حالا جای این بحثا اینجا نیست، ولی وقتی تجربه و اطلاعات کمی دارین با آمار غلط دادن ذهن بقیه رو منحرف نکنید. به موقع خودش سر این چیزا هم بحث میشه.

hoodad_gh2007

عضو جدید
دوست گلم من پارسال با نامزدم تو امتحانات شرکت کردیم من رتبه 333 و ایشون 101 شدن تو اسکیس من 37 درصد و ایشون 17 درصد و جالب اینه که حدود رتبه هر دو 450 شد.این یک تجربه صادقانه است می خواهید پند بگیرید خواه ملال . در ضمن اون دوستی که میگن تست رو خراب کنی اسکیس خرابه.متاسفانه اصلا این جوری نیست من کسانی رو میشناسم با دست قوی و رتبه 980 الان روزانه رشت هست.یا 480 داخلی هنر تهران.خوشبختانه یامتاسفانه باید اسکیس کار کنید و به شدت امیدوار .در صمن اگر دوست دارید من پرینت هر دو کارنامه رو در اختیار می زارم.

TUliP

عضو جدید
ه اطلاع مي رساند، کليد سوالات آزمون کارشناسي ارشد سال 1392 از ساعت 18 روز 30 بهمن در اين سايت منتشر مي شود.!!!!!!!!

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام به دوستان خوبم
تمنا میکنم کمی صبور باشین به زودی کلید ها ارائه خواهد شد
و لطفا در لحن صحبت کردن با دیگران و استفاده از کلمات و حفظ احترام متقابل دقت بیشتری فرمائید و از ارسال مطالب نامربوط و انحراف تاپیک جدا خودداری کنید
سپاسگزارم

erisss

عضو جدید
من اتفاقا بر حسب علاقه شخصی در مورد این موضوع مطالعه کردم معیار بسیار احقانه ای داره.20 به 80 درصد هست بیست درصد برای معدل شما حدود معدل رو در 5 ضرب کن و بر حسب در صد به دست بیار و با میانگین دروست با نسبت 1 به 4 میانگین بگیربد.مثلا معدل 15 میشه 75 .با ضریب 1 در معدل درصد هات اعمال میشه

توی همایش جمعه توضیح دادن ولی درست متوجه نشدم کاشکی فهمیده بودم میومدم بهتون میگفتم ولی مثل اینکه تراز مهمتره تا رتبه

arcdoc

اخراجی موقت
به اطلاع مي رساند، کليد سوالات آزمون کارشناسي ارشد سال 1392 از ساعت 18 روز 30 بهمن در اين سايت منتشر مي شود
سازمان سنجش

hoodad_gh2007

عضو جدید
حس و حال اینجا شبیه فیلمای ترسناکی شده که برای یه گروه اتفاقای بدی میفته و کم کم با اتفاقات ناگواری که میفته تو خود گروه همه با هم درگیر میشن:D صبح همه سر حال منتظر بودن کلید سوالا بیاد، الان 12 ساعت از صبح گذشته هنوز خبری نیست:D هیچ چیز به اندازه انتظار آدمو عصبی نمیکنه، از اون بدتر وقتی جوابا بیاد و ما حسابی از تخیل طراحا جا بخوریم چه وضعیتی پیش میاد:D

این حرف که 100% از پایه و اساس غلطه، ضریب کل تئوری 11 هست، اسکیس 5، بستگی به آزمونش داره که اختلاف چقدر باشه ولی حالت نرمالش اینه که رتبه 1500 حتی 30% بیشتر از رتبه 300 بزنه بازم بهش نمیرسه، حالا جای این بحثا اینجا نیست، ولی وقتی تجربه و اطلاعات کمی دارین با آمار غلط دادن ذهن بقیه رو منحرف نکنید. به موقع خودش سر این چیزا هم بحث میشه.

متاسفانه با تجربه بدی که دارم دقیقا همین طوره.پارسال 1350 با اسکیس 87 درصد تهران نشست ////////////

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hoodad_gh2007

عضو جدید
چرا کسی از تاثیر معدل نمیگه ؟؟
فکر کنم همه فراموش کردن

دوست عزیز من توضیح دست و پا شکسته دادم اما راساتیش معدل تاثیر به سزایی نداره رتبه 1000 رو 800 میکنه. ولی برای رتبه های 500 به پایین تاثیر در حد 90 رتبه است که اونم یعنی هیچ

hoodad_gh2007

عضو جدید

من این ها رو کاملا با سند و مدرک گفتم و البته این حرف من نی حرف اساتید کنکور هست که هر سال چیزی حدود 200 -300 تا کارنامه رو باهم مقایسه میکنن.... این رو همه میدونن که از رتبه 300 به اونور (البته حدود 300) انقدر رقابت نزدیکه که گاهی یه سوال غلط 400 نفر میندازدت عقب...بازم اینو از خودم نگفتم!!!! و با سند جناب آقای رستمی (مدرس زبان) نشونم دادند!!![/QUOTE]

دوست گرامی من متوجهه لب کلام شما نشدم اما فقط این رو بهتون بگم که هر سال کنکور دقیقا همین فرمته و استرس و اختلاف نظر و ... هست اون کسی برنده است که با ادم موفق((نه من))مشورت کنه و ارزش وقتش رو بدونه من فقط تجربیات رو در اختیار می زارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.