رفع اشکال | زبان عمومی و تخصصی ارشد معماری

baharestan.f

کاربر بیش فعال
دوستان از قواعد زبان مطالبی که بیشتر مطرح می شن و مد نظر هستن رو لطف می کنین بذارین؟
من کلی قواعد نخونده دارم و زمان فوق العاده کم:(. ....
اگه عنوان مبحث هم باشه ممنون می شم..

اینم جزوه زبان عمومی پارسه 96 صفحه بیشتر نداره.اماانصافا جزوه خوبیه.فکر کنم ل سال 90 باشه.
http://www.himt.ir/attachment.php?aid=1688

mohsen-english

عضو جدید
پاسخ تشریحی زبان عمومی کنکور ارشد مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی 92

پاسخ تشریحی زبان عمومی کنکور ارشد مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی 92

سلام دوستان
خسته نباشید
کنکور امسال از نظر سطح زبان عمومی معمولی بود.
نه خیلی سخت بود و نه خیلی می شه گفت راحت. اما اصلا سخت نبوده و به راحتی با زبان معمولی می شد 4 تاشو (از 10 تای لغت) جواب داد و با زبان خوب تا 8 تست از 10تا تست اول بسیار منطقی و دست یافتنیه.
دوستانی که زبان زیر ذره بین رو خونده بودن راحت می تونستن 8 تاشو بزنن و اگه زبان خودشون هم خوب بود 10 تا سوال از لغت دست یافتنی بود کاملا.
موفق باشید.
مشاهده پیوست 92-maremat-.pdf

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من خیلی زبانم ضعیفه..... تو رو خدا بگید از کجا شروع کنم ؟ این برنامه جی ممورایزم قبلا امتحان کردم بازم کم میارم لغت ها رو تو جمله دیدنی یادم نمیان ! ولی تو برنامه همیشه جواب میدم.... چه جوریاست؟

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من خیلی زبانم ضعیفه..... تو رو خدا بگید از کجا شروع کنم ؟ این برنامه جی ممورایزم قبلا امتحان کردم بازم کم میارم لغت ها رو تو جمله دیدنی یادم نمیان ! ولی تو برنامه همیشه جواب میدم.... چه جوریاست؟

توی برنامه بخون کامل تا هم لغتها به خانه 7 برسند و برن توی حافظه درازمدت و در کنارش برای اینکه توی جمله یادت بمونه از خود کتاب 504 استفاده کن و تمرینهای آخر هر درس رو جواب بده ... یک کار خوب دیگه هم اینه که سعی کنی خودت با همون کلمه ای که یاد می گیری جمله بسازی...حتی توی jmemorize هم میتونی کارت جدید درست کنی برای جملات یا همون کارتها رو ادیت کنی از حالت کلمه به جمله در بیاری..

qazal.

عضو جدید

گرامر هم بخون، لغت هارو تو جمله بخون کم کم با جمله بندی آشنا میشی و چون لغت هارو تو جمله خوندی بهتر تو ذهنت میمونه

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بچه ها کتاب تیک 8 گاچ یا دبیرستان رو دارین که بخش لغات پیش دانشگاهی شو عکس بگیرین بزارین اینجا
من کتاب اول دبیرستان رو دارم اگر کسی میخواد بگه عکس بگیرم بذارم البته لغت سخت نداره

moeinz

کاربر بیش فعال
من درک مطلبم خوبه
30درس از کتاب 504 رو هم خوندم
ولی باز برا تست اعتماد بنفسم کمه
از تست زبان میترسم

moeinz

کاربر بیش فعال

کاملا درکت میکنم
منم همین مشکلو داشتمو دارم
نمیدونم دقیقن راهکارش چیه
ولی فک کنم به املای کلمات بیشتر توجه کنی بهتره
تو مرور لغات خیلی کم به املا توجه میشه

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من درک مطلبم خوبه
30درس از کتاب 504 رو هم خوندم
ولی باز برا تست اعتماد بنفسم کمه
از تست زبان میترسم

سلام برای تست سوالای عمومی سال های پیش از رشته های مختلف رو بزن

اینو قبلا مهندس rasoulll زحمت جمع اوری شو کشیده بوده زبان عمومی رشته های مختلف سال های پیشه

من خودم نزدم ولی دوستان میگن اینکار مفیده

پیوست ها

• zaban 86_87_88_89_90.rar
    4.9 مگایابت · بازدیدها: 0

moeinz

کاربر بیش فعال
سلام برای تست سوالای عمومی سال های پیش از رشته های مختلف رو بزن

اینو قبلا مهندس rasoulll زحمت جمع اوری شو کشیده بوده زبان عمومی رشته های مختلف سال های پیشه

من خودم نزدم ولی دوستان میگن اینکار مفیده

کاش جوابشونم بود
در ضم فک کنم ناقصی داره

moeinz

کاربر بیش فعال
دوستان نظرتون در مورد این کتاب چیه؟
خوندینش اصن؟
GEUS-SiteVersion.jpg

qazal.

عضو جدید
بچه ها کنکور 91 و 92 زبان تخصصی رو هم شامل میشه؟ به نظرتون امسال زبان تخصصی رو هم باید بخونیم؟

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای گلم من موندم واسه زبان چی بخونم:cry:نمیدونم از کجا شروع کنم.زبانم خیلی ضعیفه

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی زیادن پستها واسه این پرسیدم،مرسی

اول از 504 شروع کن، توی تاپیک جزوه های ارشد کتاب و جزوه زیاد هست، از نرم افزار jmemorize هم میتونی استفاده کنی...از خوندن تاپیکها ضرر نمیکنی خیلی از سوالاتت رو پیدا می کنی...

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول از 504 شروع کن، توی تاپیک جزوه های ارشد کتاب و جزوه زیاد هست، از نرم افزار jmemorize هم میتونی استفاده کنی...از خوندن تاپیکها ضرر نمیکنی خیلی از سوالاتت رو پیدا می کنی...

من هرکاری کردم نتونستم این نرم افزار رو نصب کنم
:cry:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

پیوست ها

• j Memorize Help.pdf
    387 کیلوبایت · بازدیدها: 0

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من از امروز زبان شروع کردم(504)
لغتهایی که دارم برای نرم افزا jmemorize برای هر درس فقط 12 تا هستش
در حالی چهل پنجاه تا لغت جدید ذداره هردرس
کسی فایلاشو نداره بتونم تو نرم افزار ازش استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم قراره از امروز شروع کنم . مگه توی خود 504 نداره لغات رو؟؟؟

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام بیتا جان

من نمیدونم شما کدوم کتاب رو دارید ولی کتاب اصلی (انگلیسی به انگلیسی) 42 درس داره و در هر درس هم 12 لغت وجود داره

mahyar21

عضو جدید
سلام دوستان.
این فایل لغاتی هست که سال پیش برا کنکور جمع آوری کرده بودم.
1050 لغت کنکورهای سراسری و آزاد 10 سال اخیر به صورت فایل Word.
مشاهده پیوست 1050.rar
و اینم بصورت فایل نرم افزار JMemorize برای کسانی که از این نرم افزار استفاده میکنن.
مشاهده پیوست 1050JMemorize.rar
موفق باشید.;)

qazal.

عضو جدید
سلام بیتا جان

من نمیدونم شما کدوم کتاب رو دارید ولی کتاب اصلی (انگلیسی به انگلیسی) 42 درس داره و در هر درس هم 12 لغت وجود داره

بچه ها واسه زبان تخصصی فلش کارتی وجود داره که بخرم؟ من نیاز به معانی فارسی لغات تخصصی واسه کنکور دارم. اما اکثر کتابای زبان تخصصی به انگلیش هست.
یا دیکشنری سراغ ندارین که دانلود کنم؟ کتابی نباشه، دیکشنری صوتی که تلفظاشم بشنوم
هرکی هرچی سراغ داره واسه زبان تخصصی که ترجمه هم داره لطفا بگه

معمارباشی

عضو جدید
بچه ها واسه زبان تخصصی فلش کارتی وجود داره که بخرم؟ من نیاز به معانی فارسی لغات تخصصی واسه کنکور دارم. اما اکثر کتابای زبان تخصصی به انگلیش هست.
یا دیکشنری سراغ ندارین که دانلود کنم؟ کتابی نباشه، دیکشنری صوتی که تلفظاشم بشنوم
هرکی هرچی سراغ داره واسه زبان تخصصی که ترجمه هم داره لطفا بگه
quizlet.com
این سایت همه چی توش پیدا می شه سرچ کنی پیدا می کنی ...
504 هم حتی داره خیلی باحاله
مثل یه بازی می مونه منکه به جای جی مموری از این سایت استفاده می کنم !

qazal.

عضو جدید
quizlet.com
این سایت همه چی توش پیدا می شه سرچ کنی پیدا می کنی ...
504 هم حتی داره خیلی باحاله
مثل یه بازی می مونه منکه به جای جی مموری از این سایت استفاده می کنم !

مرسی عزیزم. من از اینجور سایتا قبلا استفاده کردم ولی زبان تخصصی نداشته. واسه زبان تخصصی چیرو سرچ کنم؟

بالا