بررسی آزمون ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahana.g

عضو جدید
داداش دمت گرم! خدایی فک میکردم روزانه قبولم اما حالا... بازم شکر,دست درد نکنه
QUOTE=beni belazi;6060090]تا 4200...نگران غیر انتفاعی نباش یه 200 تایی میگیره...عده کمی هم میرن غیر انتفاعی....مشاهده پیوست 137592[/QUOTE]

1architect

عضو جدید
به نظر من به غیر از سوره بقیه غیر انتفاعی ها واسه کسانی خوب هست که تو شهر خودشون هست ازاد های تهران و ازاد قزوین از خیلی از غیر انتفاعی ها قوی تر هست

منم همون سوره رو گفتم وگرنه من نمیتونم شهرستان برم حتی روزانه شهرستان!
پس به نظر شما من برم واسه آزاد درس بخونم ؟

1architect

عضو جدید
اما خداییش بمن ثابت شد اگه رو کنکور سرمایه گذاری مادی کنی به نتیجه خوب هم میرسی
چیزی که خیلیا میگفتنو خیلیاهم نشنیده گرفتنش.

اگه منظورت کلاسه اتفاقاً من پشیمونم که این همه پول دادم و کلاس رفتم.

fereshte1111

عضو جدید
منم از پارسه رفتن پشیمونم
تمام کتاب ها + آزمون هاش شرکت کردم
رتبه ام تو ازمون جامع اش 80 شد
ولی سراسری .......

آزمون پارسه اصلا خوب نبود. غیر استادندارد بود. من فک کنم یه دانشجوی ترم 2 3 سوال طرح میکرد. اصلا بی اساس. من ازمون آخریشو دیگه نرفتم بدم.
توصیه من به بچه هایی گه میخواین سال بعد بخونید دور پارسه رو قلم قرمز بگیرید. پولتونو یه جای خوب بدید.

hooman_archi

عضو جدید
آزمون پارسه اصلا خوب نبود. غیر استادندارد بود. من فک کنم یه دانشجوی ترم 2 3 سوال طرح میکرد. اصلا بی اساس. من ازمون آخریشو دیگه نرفتم بدم.
توصیه من به بچه هایی گه میخواین سال بعد بخونید دور پارسه رو قلم قرمز بگیرید. پولتونو یه جای خوب بدید.

اره محض رضای خدا یکدونش تو کنکور امسال نیومد
به نظر شما کتابش واسه آزاد بدرت بخوره ؟ حجم کتاباش هم نسبتا زیاد

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها
زبان 70
فن 20
تاریخ 52
درک 36
منظر 11

چطوره؟

پارسال آزمایشی ترم 5 رو با
زبان 37
فن 3
تاریخ 44
درک 40
منظر 11
شدم 900

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال 14 غلط نیست از نظر دستوری حرف and اینجا رابط بین دو جمله یکسان شده پس جمله دوم از جمله اول تبعیت میکنه و فعلش باید ing بگیره تنها گزینه 3 درسته که ing داره فعلش ولی یه اشتباه کرده طراح and رو تو گزینه ها هم آورده شما نباید گول میخوردید :D
سوال 20 هم درسته کلمه retention به معنای نگه داری حفاظت ابقا هست و با renovate هم معنی میشه همونی که سوال خواسته

مشکل همون and اضافیه دیگه، وگرنه ing داشتنش واضحه. ما که نباید غلط صاحب سوالو تصحیح کنیم بعد جواب بدیم:D

renovate یعنی نوسازی چجوری با نگهداری هم معنی میشه؟ متن میگه یه تغییر بزرگ مثل نگه داشتن نماها و تغییر دادن بقیش، جوابی که سنجش داده میگه تغییر دادن نماها(!) دقیقا عکس هم. بابک رستمی هم preserve the envelope جواب داده بود به این سوال.

fereshte1111

عضو جدید
اره محض رضای خدا یکدونش تو کنکور امسال نیومد
به نظر شما کتابش واسه آزاد بدرت بخوره ؟ حجم کتاباش هم نسبتا زیاد

پارسه؟ فکر نکنم. انقد از موسسه ش بدم میاد که نگو:D
تست های آزاد و همین گتابای که خونده شده بهترین منبعن

arcdoc

اخراجی موقت
مشکل همون and اضافیه دیگه، وگرنه ing داشتنش واضحه. ما که نباید غلط صاحب سوالو تصحیح کنیم بعد جواب بدیم:D

renovate یعنی نوسازی چجوری با نگهداری هم معنی میشه؟ متن میگه یه تغییر بزرگ مثل نگه داشتن نماها و تغییر دادن بقیش، جوابی که سنجش داده میگه تغییر دادن نماها(!) دقیقا عکس هم. بابک رستمی هم preserve the envelope جواب داده بود به این سوال.
بابک رستمی که خیلی اشتباه جواب داده بود....

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیاد هم نمیشه به میانگین اعتماد کرد
ممکن یه نفر درصدای پایین بزنه ولی یه درسی رو که همه خراب کردن خیلی خوب بزنه
انوقت شانسش خیلی بالا میره
مثل تاریخ امسال

Serare

عضو جدید
اگه منظورت کلاسه اتفاقاً من پشیمونم که این همه پول دادم و کلاس رفتم.

منم پشیمونم که چرا نرفتم
نمیدونم شما چه کلاسی رفتید
اما سرمایه گذاری درست با تلاش فکر کنم خیلی بیشتر از تلاش خالی نتیجه بده

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز

ابقا رو دست کم نگیر :biggrin:

1architect

عضو جدید
اینو من الان دیدم تو قسمت کلید ها گذاشته بود

به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال 1392 می رساند که کلید اولیه سوالات بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است این کلید اولیه غیر قابل استناد است پس از دریافت نظرات داولبان و صاحب نظران کلید نهایی سوالات تهیه و بر اساس آن کارنامه داوطلبان استخراج خواهد شد از این رو داوطلبان در صورت تمایل می توانند تا تاریخ 91/12/06 با مراجعه به سایت سازمان سنجش از طریق سیستم ارسال و درخواست نسبت به تکمیل فرمی که برای دریافت این نظرات آماده گردیده است اقدام نمایید. لازم به ذکر است نظرات داوطلبان فقط از طریق اینترنت دریافت خواهد شد و به مواردارسالی از طریق دیگر رسیدگی نخواهد گردید با توجه به اینکه بعد از تاریخ 91/12/06 نظرات جمع و کلید اولیه نهایی ساخته خواهد شد هیچ تجدید نظری پس از این تاریخ قابل بررسی نخواهد بود.
http://request.sanjesh.org/noetrequest/

خب همه بریم اینجا اعتراض بزنیم

Serare

عضو جدید
منم از پارسه رفتن پشیمونم
تمام کتاب ها + آزمون هاش شرکت کردم
رتبه ام تو ازمون جامع اش 80 شد
ولی سراسری .......

خب اشتباه سرمایه گذاری نا مناسب بوده
پارسه خیلی حرفی واسه گفتن نداره مخصوصا تو رشته ما
من ازبین اطرافیام کمتر کسیو دیدم از پارسه رفتن راضی باشه

shahkar1

عضو جدید
سلام دوستان ، این اولین پستیه که اینجا میزارم .(امیوارم آخری نباشه )
پارسال جز آخرین شرکت کننده های مجاز شده بودم ، برا همین اسکیس شرکت نکردم .
درصدای پارسالو امسال خودمو میزارم ، مقایسه کنید که احتمالا در کل برا همه همین قدر تغییر کرده ( چون نتونستم درس بخونمو فقط چنتا کتاب تاریخ خوندم که اونم سوالاش اون شکلی بود از پارسالم کمتر زدم .) رو حساب کلید سنجش این جوری شد .
ارشد 92 ( ارشد 91)
زبان صفر ( 3.45 )
فن 56.66 ( 40 )
تاریخ 20 ( 22.22 )
درک 18.35 ( 11.67 )
منظر 16.65 ( 18.33 )
معدل کارشناسی 15.74
رتبه ارشد 91 3089 مجاز برای اسکیس .
:(میانگین پارسال 20.4
:(میانگین امسال 25.6
ممنون از اطلاعات خوبی که میدید .

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا الان چک کردم، 4 تاش با مال سنجش فرق داره، که 2 تاش همین 14 و 20 هستن:D

دوستان استاد بابک رستمی پارسال نیز به چند سوال زبان اعتراض کردند و ترتیب اثر داده شد.. حتما این دو نیز ترتیب اثر داده خواهند شد... سنجش اشتباخ زیاد داره... گول سنجش را نخورید..

arch 1 teh

عضو جدید
دوستان اصلا نمیشه تخمین رتبه ها رو بر اساس درصد میانگین زد
سازمان سنجش رتبه بندی ها رو بر اساس میانگین ترازها میده مثلا

میانگین درصد زبان 15%درصد بشه با تراز 4000
میانگین فن 40%باشه با تراز 5000
میانگین درک 23% باشه با تراز 4500

میانگین تاریخ 25% باشه با تراز 4700
میانگین منظر 20%باشه با تراز 4200

خوب حالا بر اساس این تراز تقریبی از بچه ها(25000نفر شرکت کننده) هر کسی ترازهاشو از این درصدا خیلی بیشتر زده پس تراز خیلی بالاتری میاره و 100%رتبه بهتری
به نظر من اولویت دروس امسال در تاثیر رتبه به ترتیب اینان
1.زبان(مثل همیشه ترازها و رتبه ها رو خیلی جابجا میکنه)
2.درک عمومی
3.تاریخ
4.دروس فنی
5.منظر

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان استاد بابک رستمی پارسال نیز به چند سوال زبان اعتراض کردند و ترتیب اثر داده شد.. حتما این دو نیز ترتیب اثر داده خواهند شد... سنجش اشتباخ زیاد داره... گول سنجش را نخورید..
نههههههههههه

mahi bano

عضو جدید
دوستان برای اعتراض باید عکس بذاریم . می شه کسی لطف کنه پلان مسجد بی بی خانم رو بذاره.

rojmanesi

عضو جدید
زیاد هم نمیشه به میانگین اعتماد کرد
ممکن یه نفر درصدای پایین بزنه ولی یه درسی رو که همه خراب کردن خیلی خوب بزنه
انوقت شانسش خیلی بالا میره
مثل تاریخ امسال

سلام دوستان..
واقعا اینجوریه؟؟!!
یعنی یکی میانگینش همچین تعریفی نداشته باشه ولی درسی رو خوب به بالا زده باشه ممکنه بیاد بالا؟؟

1architect

عضو جدید
منم پشیمونم که چرا نرفتم
نمیدونم شما چه کلاسی رفتید
اما سرمایه گذاری درست با تلاش فکر کنم خیلی بیشتر از تلاش خالی نتیجه بده

من کلاسایی که رفتم بعداً دیدم اکثر جزوه هاشو اینجا یا سایتای دیگه گذاشتن و دیدم به جای اینکه این همه پول بدم و این همه وقت واسه رفت و آمد کلاس بذارم میشد جزوه هارو رایگان بگیرم و بخونم.تو کلاسا هرچی تو جزوه هاشون نوشتن رو توضیح میدن دیگه با اینکه خودت از روش بخونی هیچ فرقی نداره.
من فقط جزوه های کلاسامو خوندم و خیلی از سوالا توش نبود . باید منابع رو هم میخوندم .خب چه کاریه کلاس رفتن هم کتابا رو باید بخری و بخونی هم جزوه هاشونو میتونی راحت گیر بیاری

rojmanesi

عضو جدید
دوستان من درک رو خراب کردم ....:cry::cry:
حالم خیلی گرفته است....
به نظرشما دوستان درصدام در چه وضعیتی هستن؟؟؟ ممنون میشم نظر بدید......
زبان20
فنی60
تاریخ42
درک18.....!!!!!!!:wallbash::wallbash::crying::crying:
منظر50
درک بیچارم کرد.....

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
این سوال خدایش جای اعتراض داره من تو منابع دیگه هم 5hخوندم :cry:
سوال 123 درک عمومی منظر سال 1392 از کتاب طراحی باغ و احداث فضای سبز صفحه 160(مولف غزاله روحانی اقتباض) شده است.
باتوجه به عکس و پاراگراف سوم خط دوم صفحه 160 صراحتا اشاره شده است که بالاترین درجه کاهش باد در 5برابر ارتفاع بادشکن بدست می آید وحتی در عکس مورد نظر محدوده عالی در بین 0-10 میباشد که جواب قطعی 5برابر ارتفاع محرز است.

سعی کنید کوتاه بگید که نگاه کنن سنجشیارو که میشناسید:razz:
هرکسی حق داره درمورد هرسوالی که شک داره اعتراض کنه اما محض رضای خداهم که شده خودتون مطمعن شید بعد با جمع کردن مستندات اعتراض خودتونو اعلام کنید و خواستار اصلاح شید نه حذف سوال

وضعیت
موضوع بسته شده است.