+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی سوالای ریاضی جامع اول نصیرو حل کرده ؟ بابا من رسما دارم از خودم ناامید میشم:(اون از سنجش اینم از نصیر
وقتی بهتون میگم الان کارای مهمتری داریم تا زدن این تستهای مسخره شما قبول نمیکن، بابا الان تستهای چندسال اخیر اونایی که غلط زدی رو مرور کن کتابهاتم مرور کن 2 روز دیگه هم کنکور بده الان چیکار داری به اون تستهای تالیفی؟!!!!

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم دوست شد البته بعد از3 ساعت !
حالا چجوری پرینت بگیرم؟

خیلی آروم طوری که کسی شک نکنه زیر کارت دکمه پرینت رو بزن کارتت پرینت میشه:cap:
اگه این کلید پرینت رو نداره یعنی کامل لود نشده دوباره سعی کن:D

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه پیشنهاد جهت کمک، دوستانی که نمیتونن کارتشونو ببینن اگه خواستن شماره هاشونو تو پیام خصوصی بدن به من براشون بگیرم سیو کنم بفرستم براشون

hoomif

عضو جدید
اااااااااااایییییییینقدر ریفریش کردم که سایت گفت بیا بابا بیا کارتتو بگیر ولمون کن دیگه سکتمون دادی ااااااااااااااااااااههههه اینا دیگه کی ان!!!!:w00:
ای ول بابا مگه ساری رو میشناسی؟;)
نه انداختنم طبرستان

آره یکم یه دو سه باری اومدم...:cool: فقط خاطراتش زیاد خوب نیست آخه از مشهد 9 ساعت تو راه بودیم بعد کلا گلاب به روت چیز شده بودم (یو...!) :redface:بعد اونجاهم سه روز بودیم دوستای سارویمون هی میبردنمون کافه...خدایا مردیم اینقدر دود کردیم...:w18:خلاصه طوری شد که تا یه هفته گلاب به روت نتونستم اجابت مزاج کنم...:cry:

* F A R Z A D *

عضو جدید
توصیه های هفته آخر کنکور

وقتی آن‌قدر نزدیک شده باشد که کاملاً احساسش ‌کنی انگار زل‌ زده توی چشم‌هات، هرقدر هم چشم‌هایت را می‌دزدی بازهم می‌آید سراغت کنکورِ آخر همین هفته را می‌گویم....
در آخرین روزهای مانده به کنکور، توجه به چند نکته که ظاهرشان خیلی ساده است امّا یک دنیا تجربه این نکته‌های ساده را تأئید می‌کنند لازم به نظر می‌رسد

تغذیه و ورزش
مواد غذائی که در روز کنکور مصرف می‌شود حاصل تغذیه‌ی شما در روزهای قبل است سعی کنید از همین امروز میوه‌ها و سبزیجات تازه، خرما، عسل، انجیر، مغز گردو را در وعده‌های میان روز مصرف کنید.
چند حرکت کششی ساده هر روز صبح توان شما را برای 4 ساعت روی صندلی نشستن بالا می‌برد

احساس می‌کنم ذهنم کاملاً به هم ریخته و مطالب را فراموش کرده‌ام.
این جمله را سال‌ها کنکوری‌ها در هفته آخر مانده به کنکور تکرار کرده‌اند و سر جلسه کنکور هم همه چیز در ذهنشان بوده و هیچ اتفاق بدی نیافتاده است. اما تکرار این جمله همچنان ادامه دارد...
این احساس کاملاً طبیعی است سعی کنید آن را مرتباً تکرار نکنید و انرژی منفی تولید نکنید، هیچ اطلاعاتی از حافظه‌ی شما خارج نمی‌شود در بدترین حالت در جائی قرار می‌گیرد که دسترسی به آن دشوار است همین اضطرابی که اینقدر عذاب‌ دهنده است عامل ترشح هورمونی در خون می‌شود که به خاطر آوردن مطالب بسیار ساده‌تر انجام می‌شود.

الآن فرصت مطالعه خلاصه‌نویسی‌هاست این فرصت را از دست ندهید.
مرور مطالب را حتی‌المقدور با تست انجام دهید
سعی کنید در 2 روز آخر مانده به کنکور کمتر حرف بزنید حرف زدن میزان تمرکز شما را پایین می‌آورد زیاد صحبت کردن اغلب مضطربتان می‌کند. سعی کنید مراقب خودتان باشید که کم‌تر حرف بزنید.

به خدا توکل کنید

واقع‌بین باشید و بدانید به همان اندازه که تلاش کرده‌اید نتیجه می‌گیرید. آمار همیشه این نکته را اثبات کرده که میزان نتیجه به میزان تلاش افراد بستگی دارد امّا همیشه درصد بسیار کمی استثنا هم وجود دارد پس این حالت‌های خاص را محور قرار ندهید و براساس آن نتیجه‌گیری نکنید، امیدوار باشید به وعده خدا که :
«لیس للانسان الا ما سعی» و قطعاً وعده خدا حق خواهد بود.

موفق باشید.

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دورود بر دوستان
یه سوال :
قیمت این آرمونهای چند مرحله ای که موسسات میزارن چجوریه ؟
و ثبت نام از کی هست ؟

برای هموتن دعا میکنم تا بدون هیچ مشکلی کنکور رو بدید و قبول بشید :heart: همیشه موفق باشید

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
دورود بر دوستان
یه سوال :
قیمت این آرمونهای چند مرحله ای که موسسات میزارن چجوریه ؟
و ثبت نام از کی هست ؟

برای هموتن دعا میکنم تا بدون هیچ مشکلی کنکور رو بدید و قبول بشید:heart: همیشه موفق باشید
ممنون دوست عزیز:heart:
تو سایتهاشون نوشته، مناسبترین قیمت سنجش با 7 مرحله 162 تومن و گرونترینم پارسه با 8مرحله 560 فک کنم
من هم پارسه شرکت کردم و هم سنجش و پیشنهاد میکنم با رفتن به پارسه پوله خودتو مفت آتیش نزنی، از سنجش راضی بودم قیمتش سوالاتش و جامه آماریش خوب بود
موفق باشی

ir_majhool

عضو جدید
اونایی که نمیتونن کارتشونو ببینن با موبایل برن ببینن به سرعت نشون میده
من با موبایل دیدم
راستی پارسال هم ساعت 2/5 شروع میشد ولی واسه ما با اینکه 2/5 رفتیم داخل ولی 3-3/5 برگزار شد
واسه شماها چطور بود ؟

hamidchi

عضو جدید
اونایی که نمیتونن کارتشونو ببینن با موبایل برن ببینن به سرعت نشون میده
من با موبایل دیدم
راستی پارسال هم ساعت 2/5 شروع میشد ولی واسه ما با اینکه 2/5 رفتیم داخل ولی 3-3/5 برگزار شد
واسه شماها چطور بود ؟

آره منظور از شروع فرآیند آزمون شروع خود آزمون نیست که سر ساعت 2:30 سوالا رو باز کنی و شروع کنی به جواب دادن
2:30 تازه اون بلندگو رو روشن میکنن که کلی توضیح بده که قضیه چیه و واسه چی دور هم جمع شدیم !
تقریبن همون 3 میشه فکر کنم

h_mazahery

عضو جدید
من که هنوز کارتمو نگرفتم،گذاشتم برای بعد کنکور:w14:
اما میدونم که حوزه امتحانیم دانشگاه صنعتی اصفهانه

hadaf1368

عضو جدید
آقا کارتمون اگه عکس و مهر هم داشت دیگه مشکلی نیست دیگه؟! نه؟!!!
منظورم اینه نیازی نیست ببریمش جایی واسه مهر یا...؟

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک نکته مهم:
دیشب که کارتم و گرفتم حس کردم که اون عدد بالا سمت راست که عمودی نوشته شده بد لود شده.اما پرینت گرفتم.امروز محض مطمئن شدن مجددا رفتم کارت و ببینم که دیدم بله! اون عدده که کلا 5 یا 6 رقم بود الان شده 10 رقم!!! خلاصه حواستون و جمع کنید.یکی دو بار دیگه تا مهلت کارت دهی برید کارتتون رو چک کنید.امکان داره بار اول کارت بد لود شده باشه و خبر نداشته باشید

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارررره ، توکل به خدا اما دست خودم نیس:cry:
فک کنم درصدا و رتبه های قبولیای پارسال و ببینی روحیه بگیری
چند تا شو من میذارم

رتبه 16 الک 12 مخاب 77 قدرت 20 کنترل
زبان 22.22
ریاضی 51.52
مدار 83.83
الکترونیک 44.44
کنترل 36.67
الکترومغناطیس 38.89
سیگنال 36.11

زبان10
مدار30
ریاضی28
کنترل22
تجزیه12
الک22
رتبه1600 الکترونیک

زبان 25
ریاضی 45
مدار 75
الکترونیک 41
کنترل 30
الکترومغناطیس 11
تجزیه 69
معدل موثر 19.43

الک 20
مخ 21
کنترل 21

زبان 16.67
ریاضی 45.45
مدار 27.78
الکترونیک 0
کنترل 20
مغناطیس 11.11
سیگنال 58.33
معدل موثر 14.72
رتبه در مخابرات : 475

زبان 18.89
مدار 5.56
ریاضی 45.45
کنترل 10
بررسی 6.06
ماشین 45.45
مغناطیس 13.89

1200 قدرت

زبان :53
ریاضی : 0
مدار :25
ماشین :30
کنترل :10
بررسی قدرت : 33
معدل : 13.41

رتبه قدرت :1392

:)

* F A R Z A D *

عضو جدید
توصیه‌های توکلی به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد

تمام جزییات کنکور ارشد 92: ممنوعیت‌های آزمونی و شخصی‌سازی دفترچه سوالات

دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۱

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به ممنوعیت‌های آزمونی در کنکور کارشناسی ارشد، از شخصی سازی کلیه دفترچه‌های آزمون کارشناسی ارشد 92 خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد با رقابت 896 هزار و 44 داوطلب به صورت متمرکز در 133 کد رشته امتحانی در 115 حوزه امتحانی و در شش گروه آموزشی آزمون کارشناسی ارشد از روز چهارشنبه 18 بهمن، گفت: از این تعداد 458 هزار و 731 داوطلب زن و مابقی را مردان تشکیل می‌دهند.

وی با اشاره به تعداد داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد به تفکیک گروه‌های آموزشی، اظهارکرد: در گروه آموزشی علوم انسانی 479 هزار و 736 داوطلب، گروه علوم پایه 66 هزار و 860 داوطلب، فنی و مهندسی 236 هزار و 523 داوطلب، کشاورزی 49 هزار و 262 داوطلب، هنر 61 هزار و 982 داوطلب و دامپزشکی 1681 داوطلب شرکت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه آزمون صبح روز چهارشنبه با رقابت 158 هزار و 305 داوطلب در هفت کد رشته امتحانی و آزمون بعدازظهر روز چهارشنبه (18 بهمن ماه) با رقابت 170 هزار و 820 داوطلب در 12 کد رشته امتحانی برگزار می‌شود، اظهارکرد: همچنین در آزمون صبح روز پنجشنبه 197 هزار و 986 داوطلب در 66 کد رشته امتحانی و در بعدازظهر روز پنجشنبه (19 بهمن ماه) 158 هزار و 495 داوطلب در پنج کد رشته امتحانی و در صبح روز جمعه 165 هزار و 399 داوطلب در 12 کد رشته امتحانی و آزمون بعدازظهر روز جمعه (20 بهمن ماه) 134 هزار و 912 داوطلب در 31 کد رشته امتحانی با یکدیگر رقابت می‌کنند.

ممنوعیت‌های آزمون کارشناسی ارشد

توکلی در توصیه به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد، گفت: هر داوطلب باید برای حضور در جلسه آزمون، علاوه بر پرینت کارت ورود به جلسه دارای اثر انگشت و کارت ملی، چند مداد سیاه پررنگ، سوزن و سنجاق به همراه داشته باشد.

مشاور عالی سازمان سنجش افزود: همچنین داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی، کتاب، جزوه، هر گونه نت و یادداشت، تلفن‌ همراه و پیجر خودداری کنند، چرا که در صورت به همراه داشتن آن، به عنوان متقلب و متخلف محسوب خواهند شد.

توکلی با بیان اینکه درب حوزه‌های امتحانی در نوبت صبح راس ساعت 7:30 و در نوبت بعدازظهر راس ساعت 14 بسته می‌شود، اظهار کرد: شروع فرآیند جلسات صبح، 8 صبح و بعدازظهر ساعت 14:30 خواهد بود.

توزیع بسته‌های نایلونی حاوی دفترچه سوال و پاسخنامه

وی با بیان اینکه بسته‌های سوالات امتحانی همراه با پاسخنامه در یک بسته نایلونی تعبیه شده است، اظهار کرد: پس از توزیع بسته‌ها در میان داوطلبان، باید آنان مشخصات مندرج در روی بسته‌ها را با اطلاعات خود مقایسه کنند تا در صورت مشاهده تفاوت، این موضوع را به مراقبان اطلاع دهند.

وی با تاکید بر شخصی‌سازی کلیه دفترچه‌های آزمون کارشناسی ارشد، خاطر نشان کرد: این دفترچه‌ها در انواع A، B، C، D، E و F می‌باشد.

مشاور عالی سازمان سنجش با بیان اینکه سوالات به صورت تستی طراحی شده است، اظهار کرد: سطح سوالات در حد سرفصل‌های مصوبه شورای عالی برنامه‌ریزی می‌باشد.

توکلی با بیان اینکه به هر سوال درست، سه نمره مثبت و به هر سوال اشتباه، یک نمره منفی تعلق می‌گیرد، خاطر نشان کرد: پس از پایان آزمون، پاسخنامه‌ها پلمپ شده به سازمان سنجش منتقل می‌شود.

دکتر توکلی در خاتمه با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد 92 در هفته اول خرداد، گفت:‌نتایج نهایی نیز دهه اول شهریور ماه منتشر خواهد شد.

منبع : خبرگزاری ایسنا

sharahie

عضو جدید
سلام . الهی همه موفق باشید. می خوام بدونم کسی آزاد هم شرکت کرده برای ارشد 92 یا تاپیک خاصی برای ارشدی های آزاد 92 هست؟ چندتا سوال دارم

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک نکته مهم:
دیشب که کارتم و گرفتم حس کردم که اون عدد بالا سمت راست که عمودی نوشته شده بد لود شده.اما پرینت گرفتم.امروز محض مطمئن شدن مجددا رفتم کارت و ببینم که دیدم بله! اون عدده که کلا 5 یا 6 رقم بود الان شده 10 رقم!!! خلاصه حواستون و جمع کنید.یکی دو بار دیگه تا مهلت کارت دهی برید کارتتون رو چک کنید.امکان داره بار اول کارت بد لود شده باشه و خبر نداشته باشید

دقیقا منم اول که گرفتم اینجوری شده دوباره کاملشو پرینت کردم، البته 11 رقمیه

آخرین ویرایش:

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . الهی همه موفق باشید. می خوام بدونم کسی آزاد هم شرکت کرده برای ارشد 92 یا تاپیک خاصی برای ارشدی های آزاد 92 هست؟ چندتا سوال دارم

یه سرج کن فک کنم باشه
اینجا اکثرا واسه دولتی آماده میشن و با آزاد کاری ندارن

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

اکثرا بچه ها تجربه قبولی دارند سوال بپرسید

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان :53
ریاضی : 0
مدار :25
ماشین :30
کنترل :10
بررسی قدرت : 33
معدل : 13.41

رتبه قدرت :1392

زبان 32/22
رياضيات 18/18
مدار33/33
الكترونيك 36/11
كنترل 26/67
الكترومغناطيس سفيد
تجزيه 5/56
رتبه الک923
رتبه مخابرات 1061
قدرت 2006
کنترل 1160
مهندسی پزشکی 929
معدل 16.01

زبان 16.67
ریاضی 54.55
مدار 16.67
کنترل 23.33
بررسی 45.45
ماشین 45.45
مغناطیس0

رتبه:326

ریاضی 46
مدار 52
ماشین 52
کنترل 26
بررسی 45
قدرت 140

زبان:22.22
ریاضی:54.55
مدار:30.56
الک:2.78
کنترل:30
مغناطیس:13.89
سیگنال:30.56

بقیه اش سفید

رتبه الک:545
رتبه قدرت:906
رتبه مخابرات:465
رتبه کنترل:639
رتبه بیوالکتریک:495

ریاضی : 30.66
ماشین :52.77
مدار :36.11
کنترل :6
برسی :18
بقیه سفید
معدل 17.67
در قدرت 564

ریاضی:45/45
مدار:22.22
الکترونیک:27.78
ماشین:9.09
کنترل:10
تجزیه و تحلیل سیستم ها:30.56
معدل موثر:14.53

الکترونیک:1143
مخابرات:1260
کنترل:1286

زبان54.44
ریاضیات12.12
مدار سفید(سرامتحان کپ کردمو واسه همین دفترجه دومو خراب کردم!)
الکترونیک22.22
کنترل36.67
الکترومغناطیس25
تجزیه16.67
رتبه ها:
الک1071
قدرت2132
مخاب1019
کنترل1784
بیو1252
مکاترونیک2768

زبان-سفید
ریاضی-15.53
مدار-47.27
کنترل-13.33
الکترونیک-2.47
سیگنال-38.85
مغنلطیس-66.67
معدل-14.53
الکترونیک-591
قدرت-1377
مخابرات-383

:)

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز

من که حاضرم یه سال دیگه بخونم ولی ازاد نرم تفاوت از عرش به فرشه:w29:

وضعیت
موضوع بسته شده است.