دوستانی که مدرک کارشناسی ناپیوسته تاسیسات دارند بیاید تو(گردهمایی جهت تغییر پروانه از نظارت به طراحی و نظارت)

behzaddehghan

عضو جدید
من با اساتيد ،مهندسين و دانشجويان يزد صحبت مي كنم تا اين مشكل را رفع كنيم

kahkeshan7

عضو جدید
تائید دانشگاه آزاد مجلسی و اگر از مهاجر اصفهان کسی نبود اونم بر عهده من و همچنین دانشگاه آزاد خمینی شهر که فکر کنم جدیدا لیسانس تاسیسات آورده باشه اگر داشت من پیگیر میشم
البته جامی نجف آباد و آزاد نجف آباد و شاید شیراز هم یه کارایی بشه کرد از طریق دوستام
دوستان جاهایی که میتونن ساپورت کنن خبر بدند .

دانشگاه های کاشان هم با من

mersad20

کاربر فعال
يكي بايد استارتر باشه توي اين كار
به نظرم كارهايي كه در اين رابطه ميشه كرد
1- هر كدوم از دوستان نامهه اي تهيه كنن و به نظام مهندسي شهر خودشون به خصوص تهران ارسال كنند به صورت مستند با مدارك كامل
2- يكي از دوستان يه بيانيه بنويسه و همينجا بگذاره و بقيه دوستان اونو براي سازمان نظام مهندسي كشور به صورت جداگانه پست كنند مثلا 200 نامه با محتوي مشخص به يه سازمان نوشته بشه بازتاب گسترده اي داره
3- اگر كسي در رسانه اشنا داره بگه يه گزارش تهيه كنه چون سوژه داغي هم هست 2030 دندش ميخاره براي اين كارا فقط اشنا ميخواد كسي ايميل بزنه به نجف زاده ببينه چي ميگه
4- دوستان در نامه قيد كنيد كه بيش از 8 واحد تهويه مطبوع تابستاني پاس كرديد بيش از 8 واحد حرارت مركزي با آب گرم و هواي گرم بيش از 8 واحد طراحي سيستم هاي حرارت مركزي و تهويه مطبوع و سردخانه حدود دو واحد سيستم هاي كنترل و .... و اشاره بشه كه بچه هاي مكانيك سيالات هيچ كدوم از اين درسا را نمي خونن

mersad20

کاربر فعال
خود من به رئيس سازمان نظام مهندسي اصفهان نامه نوشتم منتظرم جوابيه هستم نتيجشو به شما هم خواهم گفت

masoud_d67

عضو جدید
vaghan zolme.bayad to nezam mohandese yeseri adam k hich didi nadaran bashan bad onayi k tasisati hastan be khosos fani herfei bayad biron bashan:(

korosh.k

عضو جدید
سلام

سلام

سلام دوست عزیزمن لیسانس مکانیک سیالات تهران جنوبم من3واحدتهویه مطبوع1 و 3واحدتهویه مطبوع2- 3واحد مبدلهای حرارتی - 3واحد طراحی سیستمهای تبرید وسردخانه - 3 توربو ماشین و... پاس کردم به نظر شما چیز دیگه ای هم لازمه که ازشما کمتر پاس کرده باشم؟

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیزمن لیسانس مکانیک سیالات تهران جنوبم من3واحدتهویه مطبوع1 و 3واحدتهویه مطبوع2- 3واحد مبدلهای حرارتی - 3واحد طراحی سیستمهای تبرید وسردخانه - 3 توربو ماشین و... پاس کردم به نظر شما چیز دیگه ای هم لازمه که ازشما کمتر پاس کرده باشم؟
شما که سیالات خوندی که دیگه مشکلی نداری, واحدهایی را که توی این پست هست پاس کرده باشی حله.

mersad20

کاربر فعال
جسارتا شما نسبت به يه مهندس تاسيسات حرارتي برودتي هيچي در مورد تاسيسات نخونيد
مثلا حرارت مركزي با آب گرم و حرارت مركزي با هواي گرم سيستم هاي كنترل تاسيسات تاسيسات بهداشتي و .... چيزهايي هستن كه شما نخونديد البته به جاي اين دروس درسهايي مثل ارتعاشات و .... خونديد

plamber

عضو جدید
منم مشکل شما رو داشتم دیبلم تاسیسات کاردانی تاسیسات حرارت مرکزی و تهویه مطبوع گرفتم از دوستانم از قبل چیزایی شنیده بودم که نظام مهندسی به رشته تاسیسات حق طراحی نمیده تصمیم گرفتم رشته تاسیسات رو ترک کنم و به رشته مکانیک حرارت و سیالات تغییر بدم البته من تاسیسات رو خیلی دو ست دارم و لی بخاطر ندادن حق طراحی عوض کردم و الان توی دانشکده فنی مهندسی تهران جنوب میخونم .

tabrid

عضو جدید
با سلام منم کارشناسی نا پیوسته تاسیسات دارم و همین مشکل رو دارم لطفا هر کاری میخواهید بکنید به منم اطلاع بدهید منم هستم.mahdi.afra@hotmail.com

علی اصغرR

عضو جدید
نقد

نقد

{
}

سلام عزیزم،در جواب باید بگم که این درسایی که گفتین تااونجایی که میدونم اختیاری هستش،وشما این درسارو نخوندید(2واحدتهویه2،1واحدتهویه2،2واحدهوای گرم،2واحدآب گرم،2واحدنقشه کشی حرارت مرکزی،2واحدنقشه کشی تهویه مطبوع،سیستم های کنترل و..............)بغیرازکارگاه ها ،تازه اینا فقط مربوط به کاردانی تاسیسات حرارت مرکزی هست (غیر ازکاردانی برودتی)وازکارشناسی زیاد خبرندارم که قطعا" خیلی بیشتر ازاین حرفا درس طراحی دارند هستش. درضمن شما دانشگاه آزادخوندید که ازاسمش هم معلومه چطوری است.

من الان ترم 5 کاردانی حرارت مرکزی تهرانم (روزانه)و از ترم 1تاحالا هرترم یه پروژه سنگین درحدتیم ملی از ما خواستن که اتفاقا" به چنتا ازسیالاتی ها که چند ساله کار طراحی میکنن نشون دادیم خیلی تعجب کردن وگفتن عااااااااااااااااالیه وباور نمی کردند کار خودمونه.

آخرین ویرایش:
سلام برادر.اشتباه نوشتيد داده ميشود در صورتي که طراحي داده نمي شود وفقط نظارت ميدن وبي عدالتيه که اين همه واحد تاسيساتي پاس کرديم وطراحي نميدن وبه سلاياتي ها که هيچ پاس نکردن طراحي ونظارت!؟ظلم گرونه

arash33

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز من تمام تایپیک ها رو خوندم به نظرم در حال حاضر چندتا کار باید انجام داد:
1-ابتدا همه از دانشگاههایی که می خونیم شروع کنیم مطمعنا خیلی از بچه های تاسیسات از این موضوع خبر ندارن باید اونها رو هم مطلع کنیم و از طریق اساتید مئیران گروه وانجمنهایی که توی دانشگاههامون هست اقداماتی انجام بدیم
2-برنامه 20:30یه برنامه پر مخاطب هست اما چند درصد مخاطبینش از این بحث سر در میارن که نجف زاده ازش صحبت کنه اصلا خود نجف زاده رو کی میخواد توجیه کنه
3-اطلاع رسانی این کار در حال حاضر اهمیت زیادی داره سایتهای مرتبط دیگه هم باید موضع بگیرن
4-یه نکته مهم دیگه این که باید از مهندسهای قدیمی و اساتید دیگه استفاده ابزاری کنیم و اونها رو هم با خودمون همراه کنیم

دوستان عزیز خواهش میکنم پیگیر مسیله باشیم و نتیجه کار رو با بقیه در میان بزاریم من خودم هفته بعد از دانشگاه تاکستان شروع میکنم
توکل بر خدا

hesam.m

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز من تمام تایپیک ها رو خوندم به نظرم در حال حاضر چندتا کار باید انجام داد:
1-ابتدا همه از دانشگاههایی که می خونیم شروع کنیم مطمعنا خیلی از بچه های تاسیسات از این موضوع خبر ندارن باید اونها رو هم مطلع کنیم و از طریق اساتید مئیران گروه وانجمنهایی که توی دانشگاههامون هست اقداماتی انجام بدیم
2-برنامه 20:30یه برنامه پر مخاطب هست اما چند درصد مخاطبینش از این بحث سر در میارن که نجف زاده ازش صحبت کنه اصلا خود نجف زاده رو کی میخواد توجیه کنه
3-اطلاع رسانی این کار در حال حاضر اهمیت زیادی داره سایتهای مرتبط دیگه هم باید موضع بگیرن
4-یه نکته مهم دیگه این که باید از مهندسهای قدیمی و اساتید دیگه استفاده ابزاری کنیم و اونها رو هم با خودمون همراه کنیم

دوستان عزیز خواهش میکنم پیگیر مسیله باشیم و نتیجه کار رو با بقیه در میان بزاریم من خودم هفته بعد از دانشگاه تاکستان شروع میکنم
توکل بر خدا

سلام دوست عزیز
نظر خوبی دادی
لطفا با اساتید دانشگاه قزوین مشورت کن ببین راه کار چی هست . ممنون از لطف شما
اگر دانشگاه دیگه ای هم کسی هست اقدام کنید
شما تا دانشجو هستید راحت میتونین فعالیت کنید ما بخواهیم هم دانشگاهیامون پیدا کنیم چندتایی بیشتر جمع نمیشن

kiayas

عضو جدید
با سلام خدمت دوست عزیز
مگه بشه چنین کاری انجام داد که خیلی خوب مشه لااقل از یه جایی باید شروع کرد.

mersad20

کاربر فعال
دوستان اين نامه تهيه شده دانلودش كنيد و نامه اي با اين موضوع و متن براي همه نهاد ها و سازمان هاي مربوطه بفرستيد خودم هم اين كار را ميكنم
http://uploadtak.com/images/a386_____.pdf

بايد به صورت مجزا براي همه اين نهاد ها فرستاده بشه
دوستان ميتونن از دانشجويان دانشگاهشون امضا جمع كنن و با اسناد و مداركي كه دارن ضميمه نامه كنن

حضور محترم رياست جمهور
رياست محترم مجلس شوراي اسلامي
رياست محترم دفتر امور مقررات ملي ساختمان
رياست محترم نظام فني و اجرايي معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رياست جمهوري
رياست محترم شوراي مركزي سازمان نظام مهندسي ساختمان

دوستاني كه اين كار را ميكنن براي دريافت فايل WORD به بنده ايميل بزنن تا كار را دنبال كنيم و در جريان باشيم
iranmersad@gmail.com

hesam.m

عضو جدید
دوستان اين نامه تهيه شده دانلودش كنيد و نامه اي با اين موضوع و متن براي همه نهاد ها و سازمان هاي مربوطه بفرستيد خودم هم اين كار را ميكنم

بايد به صورت مجزا براي همه اين نهاد ها فرستاده بشه
دوستان ميتونن از دانشجويان دانشگاهشون امضا جمع كنن و با اسناد و مداركي كه دارن ضميمه نامه كنن

حضور محترم رياست جمهور
رياست محترم مجلس شوراي اسلامي
رياست محترم دفتر امور مقررات ملي ساختمان
رياست محترم نظام فني و اجرايي معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رياست جمهوري
رياست محترم شوراي مركزي سازمان نظام مهندسي ساختمان

دوستاني كه اين كار را ميكنن براي دريافت فايل WORD به بنده ايميل بزنن تا كار را دنبال كنيم و در جريان باشيم
iranmersad@gmail.com

سلام دوست عزیز
ممنون از لطفت
یه زحمت دیگه بکش و اون قسمت از نامه که نوشتی رشته مهندسی تکنولوژی تاسیسات را به رشته کارشناسی ناپیوسته تاسیسات اعم از :
1 - مهندسی تکنولوژی تاسیسات
2 - علمی کاربردی تاسیسات
و .... دیگه اگر هست تغییر دهید که اگر خدایی کرد و درست شد دوستان تاسیساتی با کلیه نامهایی که همه مباحث درسی یکسان پاس کردند براشون مفید باشه .
وگرنه اگر یک گرایش نام ببرید فقط همون گرایش اصلاح میشه و دوستان با گرایش های دیگه باید همین راه را پیگیر باشند
تشکر فراوان از زحمات جنابعالی

kiayas

عضو جدید
سلام
منم با اینکه فقط عنوان نامه کارشناسی ناپیوسته تاسیسات باشه موافقم چون شامل همه ی عنوان مدرکها میشه.

mersad20

کاربر فعال
دوستان اگر ميخوايد از اين برنامه نتيجه بگيريد بايد همه شما عزيزان اين نامه را با امضاي دوستان و استاتيد دانشگاهتون براي محل هايي كه گفتم ارسال كنيد با پست سفارشي

abbasghelichli

عضو جدید
سلام منم در مورد اینکه تو 20و30مطرح بشه موافقم ولی خداییش این خیلی ظلمه به اینکه این همه درس بخونیم ولی فقط نظارت داده بشه..

mersad20

کاربر فعال
دوستان بشينيد تا درست بشه
همين بشينين كافيه
بشينين..........

abbasghelichli

عضو جدید
سلام بچه ها واقعا درسته این ظلمه در حق ما که اینقدر درس خوندیم سختی کشیدیم حالا همش بیهوده بوده ولی من و بقیه مهندسهان تلاشمونو میکنیم تا به امید خدا نتیجه ای ببینیم.اگه کمکی یا کاری هست که من بنونم امجام بدم در خدمتم.

morteza1360

عضو جدید
با سلام
همه دوستان توجه کنند
انجمن علمی دانشجویان تاسیسات دانشکده فنی مشهد بعد از ایام تعطیلات قراره نامه ای رو تهیه کنند و رونوشت بزنند به دفتر معاونت فنی رییس جمهوری،معاونت فنی مجلس،رییس نظام مهندسی کشور
از همه مهندسان،دانشجویان، رشته مهندسی تاسیسات حرارتی برودتی خواهشمندیم مشخصات خودشونو به ایمیل eng_mashhad@yahoo.comبفرستند و دوستان دانشجوی این رشته در سراسر کشور با همین ایمیل از طریق انجمنهای علمی دانشجویی خودشون یک شماره و ایمیل به ما بدن تا بتونیم بصورت سراسری و از طرق قانونی که خواسته به حق همه ماست رو پیگیری کنیم
امیدوارم همه دوستان همکاری کنند.
موفق باشید

mersad20

کاربر فعال
با سلام
همه دوستان توجه کنند
انجمن علمی دانشجویان تاسیسات دانشکده فنی مشهد بعد از ایام تعطیلات قراره نامه ای رو تهیه کنند و رونوشت بزنند به دفتر معاونت فنی رییس جمهوری،معاونت فنی مجلس،رییس نظام مهندسی کشور
از همه مهندسان،دانشجویان، رشته مهندسی تاسیسات حرارتی برودتی خواهشمندیم مشخصات خودشونو به ایمیل eng_mashhad@yahoo.comبفرستند و دوستان دانشجوی این رشته در سراسر کشور با همین ایمیل از طریق انجمنهای علمی دانشجویی خودشون یک شماره و ایمیل به ما بدن تا بتونیم بصورت سراسری و از طرق قانونی که خواسته به حق همه ماست رو پیگیری کنیم
امیدوارم همه دوستان همکاری کنند.
موفق باشید

اينم متن خوبيه ميتونين ازش استفاده كنيد

morteza1360

عضو جدید
سلام
مرسی از عزیزانی که برای ما ایمیل فرستادن،اما ظاهرا دوستان منتظرند فقط ما دنبالش باشیم و خودشون قدمی بر ندارند.ضمن تشکر از دوست عزیزی که فایل بالا رو نوشتن اگه امکانش باشه بصورت ورد هم بذارن تابشه یه چیزایی رو بهش اضافه کرد.
در ضمن همه دوستان لطف کنند تو نظر سنجی سایت جامعه مهندسان تاسیسات ایران شرکت کنند چون در حال حاضر آمار بچه های سیالاتی بالاتره
موفق باشید
ashrea.vcp.ir

masoud_165

عضو جدید
این نظرسنجی درست نیست چون تعداد فارغ التحصیلان سیالات بیشتره واین درصد شرکتشون رو بالا میبره
باید برای مهندسان تاسیسات تو رشته ساختمان اصلی بدن حالا تو صنعت مرتیط بدن و برای سیالاتی ها برعکس این

محمدم1

عضو جدید
سلام خدمت مهندسین محترم
دوستان همانطور که مطلع هستین به رشته کارشناسی تاسیسات حرارتی و برودتی پروانه نظارت نظام مهندسی داده میشه .
این تاپیک را زدم تا دوستان اینجا باهم متحد بشیم و نگذاریم این ظلم در حقمون بشه .
یعنی من با مدرک کارشناسی نا پیوسته شرکت تاسیساتی بزنم؟مجوز نمیدن؟

sayemkh

عضو جدید
از نظام اموزشی ما که این چیزا بعید نیست امیدوارم درست بشه