اینجا خانوم و آقا نداریم! بیا نظر بده (سن ازدواج)

اینجا خانوم و آقا نداریم! بیا نظر بده (سن ازدواج)

• 20 الی 25

رای: 40 36.0%
  • 25 الی 30

رای: 67 60.4%
  • 30 به بالا

رای: 4 3.6%

• مجموع رای دهندگان
    111

دخترخوب

عضو جدید
سلام

سلام

جناب بنظرم شماازاصل باخانمامشکل داری مازنازودترعقلمون کامل میشه چون ما9سالگی ب تکلیف میرسیم ولی شما15 سالگی خودت قضاوت کن عقل کی کاملتره؟؟؟؟/؟؟/

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر اکثر روانشناسان یه ازدواج ایده آل بایس :
مـــرد باید 27 سال و تک پســــر و مهندس کامپیوتر باشه
و زن هم باید 21 سال و ته تغاری و مهندس معمارباشه !
.
.
.
.
منم نظرم همینه :)

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر اکثر روانشناسان یه ازدواج ایده آل بایس :
مـــرد باید 27 سال و تک پســــر و مهندس کامپیوتر باشه
و زن هم باید 21 سال و ته تغاری و مهندس معمارباشه !
.
.
.
.
منم نظرم همینه :)
.
.
.
بله بله درست میفرمایید....!!!
;)

adeniss

عضو جدید
به نظر من هر موقع كه آدم نيمه گمشدش رو پيدا كنه همون موقع بهترين موقعه واسه ازدواج

maghale request

عضو جدید
به نظرم من که ازدواج سن وسال نمی شناسه باید پول و کار و ... هم داشت و گرنه ازدواج بی ازدواج

armin 23

عضو جدید
ما که تو سن 21 ازدواج کردیم پشیمونم نیستیم خدارو شکر اما ازدواج تو هر سنیش مساوی با عکس روبرو هست263822_102128656608772_363567427_n.jpg

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
الان مشکل اکثر جوونا بیکاریه ،
سر انگشتی هم بخوای حساب کنی برای یه زندگی محقر و فقیرانه 45 تومن پول میخوای!!!
در کل با این شرایط اگه بشه تو 30 سالگی هم ازدواج کنی بازم خوبه
:)

.:Shila:.

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان مشکل اکثر جوونا بیکاریه ،
سر انگشتی هم بخوای حساب کنی برای یه زندگی محقر و فقیرانه 45 تومن پول میخوای!!!
در کل با این شرایط اگه بشه تو 30 سالگی هم ازدواج کنی بازم خوبه
:)

45 تومن؟ منظورتون 45 هزار تومن نیست که؟:confused: بگین که دارین شوخی میکنین!!!!!
چون خورد و خوراک یک ماه رو هم حساب کنی (هرچقدر هم فقیرانه و محقر) خیلی بیشتر از این در میاد حالا بقیه موارد به کنار

...ARASH...

عضو جدید
واسه پسرا،هر وقت تونستن يه زندگيه مستقل تشكيل بدن و يا به قولي دستشون تو جيبه خودشون بره،بهترين زمانه برا ازدواجشون

واسه دخترا هم هر وقت پسره مناسب رفت دره خونشونو زد

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدم بایدخیلی جسورباشه بااین هزینه های سرسام آورواین اقتصادبیماربخوادازدواج کنه.
ازدواج درکل خوبه آدم رومجبوربه برنامه ریزی توزندگی میکنه.ازالافی درمیای.خانواده تشکیل میدی.مسئولیت پذیرمیشی.
ولی متاسفانه جسارت زیادی میخوادمن خودم همچین جسارتی روتا الآن که نداشتم.

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای یه پسر که سنش خیلی میره بالا
من خودم الان 24 سالمه تازه ارشدم تموم داره می شه
من تازه شانس اوردم سربازی ندارم حالا دو مسیر می مونه بخواهم برم سر کار اگه برم سر کار شاید بتونم تو سن 27 سالگی از نظر مالی مستقل بشم پس در اون صورت به نظرم دور و بر سن 27 سالگی خوب باشه

ولی اگه بخواهی بری دکترا بخونی اگه ایران هم نخواهی بخونی سن ازدواجت میره بالای سی سال (باور کنید خودم هم خیلی بهش فکر می کنم و نگرانم با خودم می گم تو سن بالاس سی سال خیلی دیگه دیره

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
45 تومن؟ منظورتون 45 هزار تومن نیست که؟:confused: بگین که دارین شوخی میکنین!!!!!
چون خورد و خوراک یک ماه رو هم حساب کنی (هرچقدر هم فقیرانه و محقر) خیلی بیشتر از این در میاد حالا بقیه موارد به کنار

45 هزار تومن پول تو جیبی یه ماه یه بچه دبستانی هم نیست چه برسه به...
منظورم 45 میلیون تومن برای تشکیل یه زندگی محقر بود

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای یه پسر که سنش خیلی میره بالا
من خودم الان 24 سالمه تازه ارشدم تموم داره می شه
من تازه شانس اوردم سربازی ندارم حالا دو مسیر می مونه بخواهم برم سر کار اگه برم سر کار شاید بتونم تو سن 27 سالگی از نظر مالی مستقل بشم پس در اون صورت به نظرم دور و بر سن 27 سالگی خوب باشه

ولی اگه بخواهی بری دکترا بخونی اگه ایران هم نخواهی بخونی سن ازدواجت میره بالای سی سال (باور کنید خودم هم خیلی بهش فکر می کنم و نگرانم با خودم می گم تو سن بالاس سی سال خیلی دیگه دیره

چرا موازی به مسئله نگاه نمیکنی؟
مثلا همزمان با کار بشه ادامه تحصیل داد یا موارد دیگه رو به صورت همروند پیش برد
نمی شود آیا؟:)

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا موازی به مسئله نگاه نمیکنی؟
مثلا همزمان با کار بشه ادامه تحصیل داد یا موارد دیگه رو به صورت همروند پیش برد
نمی شود آیا؟:)

فرض کن می خواهی بری خارج از ایران دکترا بخونی اونحا به زور گلیم خودت رو از اب بکشی بیرون چون اونجا به این راحتی به یه خارجی که سیتی زن نیست که کار نمی دن

اره حرفی که شما می زنی واسه ایران عالیه یعنی خودم خیلیی دوست تو دانشگاه دارم که دکتران و یا عقد کردن یا مزدوج هستن

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
با سلام

لطفا نظر و دلیلتون رو در مورد سن مناسب برای ازدواج بگید

ممنون

بستگی داره دختر باشی یا پسر !

مثلا دختر اگه سنش پایینتر از 30باشه خیلی بهتره....چون دخترا هرچی سنشون بالاتر میره سطح توقعاتشونم از همه لحاظ بالاتر میره و انتخاب همسر براشون خیـــــــــلی سخت میشه !

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرض کن می خواهی بری خارج از ایران دکترا بخونی اونحا به زور گلیم خودت رو از اب بکشی بیرون چون اونجا به این راحتی به یه خارجی که سیتی زن نیست که کار نمی دن

اره حرفی که شما می زنی واسه ایران عالیه یعنی خودم خیلیی دوست تو دانشگاه دارم که دکتران و یا عقد کردن یا مزدوج هستن

بله موافقم برای خارج از ایران سخته موازی کاری
ولی به نظرم ازدواج همیشه هست ;) (مخصوصا برای آقایون)
اما تحصیل بعد از یه سنی دیگه خیلی سخت میشه :) مخصوصا بعد از ازدواج کمتر کسی رو دیدم که ادامه تحصیل بده

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله موافقم برای خارج از ایران سخته موازی کاری
ولی به نظرم ازدواج همیشه هست ;) (مخصوصا برای آقایون)
اما تحصیل بعد از یه سنی دیگه خیلی سخت میشه :) مخصوصا بعد از ازدواج کمتر کسی رو دیدم که ادامه تحصیل بده

اره منم ترسم از همینه که یه مشت ادم گاگول برن دکترا بگیرن ما با این همه فشاری که به خودمون اوردیم بریم دنبال یه لقمه نون

zahra_1992

عضو جدید
سن خاصی نداره...
یکی 18 سالگی براش مناسبه یکی 40 سالشم که بشه بازم واسش زوده...
بستگی به میزان درک آدم از زندگی داره

K.T

عضو جدید
ای بابا تو این شرایط کی میتونه ازدواج کنه دیگه توکل هم نمیشه کرد

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
سن و سال نداره که هر وقت تونست منیتشو کنار بذاره و حرفی غیر از حرف خودشو بشنوه و اگه درست بود همون کار رو انجام بده وقت ازدواجش رسیده

K.T

عضو جدید
سن و سال نداره که هر وقت تونست منیتشو کنار بذاره و حرفی غیر از حرف خودشو بشنوه و اگه درست بود همون کار رو انجام بده وقت ازدواجش رسیده

منیت کیلوی چنده خرج مخارج زندگی کار هزار کوفت بدبختی دیگه این باعث میشه سن ازدواج بالا بره