معدلتون در ترمی که گذشت...

Miss Independent

عضو جدید
خداااایی خییییییلی عالی نمره میدن استاداتون..
من خودمو میکشم درس میخونم بالاترین نمره ای ک بچه های کلاس میگیرن15//16......
تازه اصن زیر نمودار پمودارم نمیبرن !!!
شما رشتت چیه؟:cry:
تو رشته ما نمره دادن استادا سلیقه ایه، خیلی نامردیه! خیلی!!! خیلی!!!! خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی!

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
تو رشته ما نمره دادن استادا سلیقه ایه، خیلی نامردیه! خیلی!!! خیلی!!!! خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی!

من پرستاری دانشگاه تهران میخونم....
برا ماهم واااااقعا نامردی نمره میدن ...خیلیم نامردی....

kamran333

عضو جدید
melat umoomi bar midaran moadeleshoon bere bala
vase ma umoomii az sata ekhtesasi badtare

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پ نه پ تودانشگاایران درس میخونم که بایدشب تاصب درس بخونی جون بکنی آخرواسه یه 0/25ماروبذارن توپوست گردوآخرش هم معدل آدم بکشی خودتوهزارقول ووعده وعیدبگیری به پاپاجان واسه معدل 20بشی 18این سیستم دارین شماتوایران؟
ماکه راحتیم دیگه نمره نداریم امتیازمون میدن تازشم بخوانیم وبنویسیم داریم ناگفته نماندبه 5کلاس شدیم شیش کلاس:biggrin:

والا من تنها کاری که نمیکنم درس خوندنه....دی از این چیزایی که شما میگی بی خبرم

استادام دوسم دارن خودشون بهم نمره میدن...دی
پس چرا نوشتی شیراز؟:confused:

زیست شناسی گرایش پلنگتون شناسیه رشتتون؟:w25:

Miss Independent

عضو جدید
valaaa
ie ostade hast enghab ereieee midee
az sata dars 4vahedi badtare

اوففففففففف!!!
از اون بدتر اندیشس! کلاً هضمش سخت بود ! یه مشت استاد ملنگم داریم به همون کتاب اکتفا نمی کردن جزوه جن من و روح و مرده می دادن آخر ترم بخوونیم در کنار کتاب از اونم سوال میدادن! :razz:

kamran333

عضو جدید
اوففففففففف!!!
از اون بدتر اندیشس! کلاً هضمش سخت بود ! یه مشت استاد ملنگم داریم به همون کتاب اکتفا نمی کردن جزوه جن من و روح و مرده می دادن آخر ترم بخوونیم در کنار کتاب از اونم سوال میدادن! :razz:
moadele koletoon chande???
mostaghim arshad nemishiiid??

Miss Independent

عضو جدید
eee
aval didamaa
badesh gofTd proje goftam shayad
karshenasid
mg kardanaiam proje dare???
مگه کاردانی کشکه؟
معماری بچه بازی نیست. اونم سراسری! :|
ببخشید من "شدیداً" روی رشتم تعصب دارم و اگه اشتباه و غلط در موردش چیزی تلقی شه، بسی سرد برخورد میکنم!!! :|
تا دلتون بخواد پروژه داره، که بچه های کارشناسی پیوسته تا ترم 5 ام برن از پسش بر نمیان چون ما هنرستانی بودیم 1000 تا پیرن بیشتر از اونا پاره کردیم! :razz:

kamran333

عضو جدید
مگه کاردانی کشکه؟
معماری بچه بازی نیست. اونم سراسری! :|
ببخشید من "شدیداً" روی رشتم تعصب دارم و اگه اشتباه و غلط در موردش چیزی تلقی شه، بسی سرد برخورد میکنم!!! :|
تا دلتون بخواد پروژه داره، که بچه های کارشناسی پیوسته تا ترم 5 ام برن از پسش بر نمیان چون ما هنرستانی بودیم 1000 تا پیرن بیشتر از اونا پاره کردیم! :razz:
:surprised:

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
نمره آخرو نزدن تا اینجا 18 و 43 صدم!