[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

nanook2

عضو جدید
سلام به همه .... بعضی مطالب و پست ها رو که ادم میخونه واقعن دلش میگیره که چقدر بعضی دوستان کوته فکرن (البته با عرض پوزش ) ... یارو نرسیده سفره سالاد و غذا رو که دیده دهنش نیم متر باز مونده .... به نظر من شما بهتره برین نبزو انسانی یه درخواست بدی به آقای امیری و با کلی تشکربهش بگی همین که شکمت رو پر میکنن برات کافیه و دیگه نیاز به حقوق نداری و حقوقت رو به حساب فقرا بریزن ....حیف که نمیتونم عقده دلم رو اینجا خال کنم وگرنه ...... من فقط 3 ماهه اومدم عسلویه ولی انگار 30 سال از عمرم گذشت نه من از بچه های دیگه پرسیدم بیشتر همین نظرشون بود .... من تو واحدی که خودم کار میکنم رو میگم به جرئت میتونم بگم هیچ کدوم از بچه ها نمیتونن بیشتر از 5 سال اونجا دووم بیارن ... من خودم 5 نفر رو تو دوره آموزشی ماهشهر دیدم که انصزاف دادن و رفتن ..... عزیز کاری که ما داریم خیلی خیلی فرسایشی و سخته پس برادر عزیز سعی کن بفهمی بعد بحرفی ....

درود بر شما حق با شماس متاسفانه همچین افراد کوته فکری از حدود10 سال پیش بجان صنعت نفت افتادن و نتیجش این شد که میبینیم ریزش نیروها و فرارشون از نفت آقا وقتی من قراره با یه معلم (شریف البته) یه حقوق بگیرم!! که روزی 4ساعت تو مدرسه درخونش کار میکنه و برف و باد و خاک تعطیلش میکنه 5شنبه جمعه تعطیله تو امتحانا تعطیله از 20اسفند تا 20فروردین تعطیله 3ماه تابستون تعطیله و بابت همش حقوق میگیره ! مگه مغز خر تناول کردم برم تو نفت توی گرمای 55درجه توی جزیره یا سکو یا... کار صنعتی بکنم ؟؟؟؟؟ معلومه که حق نیست .به کلام مولا علی (ع) عدالت یعنی هر چیزی سر جای خودش قرار بگیره

mosykardorost

عضو جدید
سلام؛ کسی تاحالا برا طب صنعتی عسلو رفته:surprised: اگه رفته لطف کنه بگه اوضاش چطوره و یه آدرس و راهنمایی مشتی بده تا سردر گم نشیم:( آخه زنگیدن گفتن شنبه اونجا باشم:d

hatef montazer

عضو جدید
سلام آقا شایان نمیدونی چند نفر رو برا شروع به کار (با شما) دعوت کردن؟ و اینکه دوره شما کی تموم میشه؟ و به نظرتون تکلیف ما چی میشه؟ ( قبول شده شهریور مناطق - طب و گزینش هم رفتیم)
با سلام خدمت دو بزرگوار شایان و ایمان بناپارت. منم قبولی تکمیل ظرفیت مناطقم آبان ماه 91. چند روز پیش رفتیم واسه طب صنعتی و تکمیل پرونده گزینش. ولی برا گزینش فعلا نرفتم. میخواستم ببینم چقد طول میکشه تا برم مصاحبه گزینش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و اینکه آقا شایان ماها امسال دعوت به کار نمیشیم و رفتیم اونور سال؟؟ و اینکه واسه ممتازها هم دوره آموزشی مناطق داره یا نه؟؟

iman-bonapart

عضو جدید
با سلام خدمت دو بزرگوار شایان و ایمان بناپارت. منم قبولی تکمیل ظرفیت مناطقم آبان ماه 91. چند روز پیش رفتیم واسه طب صنعتی و تکمیل پرونده گزینش. ولی برا گزینش فعلا نرفتم. میخواستم ببینم چقد طول میکشه تا برم مصاحبه گزینش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و اینکه آقا شایان ماها امسال دعوت به کار نمیشیم و رفتیم اونور سال؟؟ و اینکه واسه ممتازها هم دوره آموزشی مناطق داره یا نه؟؟

سلام دوست عزیز
بعد از تکمیل فرمای گزینش حدودا 20 روز بعد میان برا تحقیق که این تحقیق حدودا دو هفته ای طول میکشه و بعد از 1 ماه و نیم الی 2 ماه زنگ میزنن برا مصاحبه. طب صنعتی هم من که سوال کردم گفتن حداکثر دو الی 3 هفته طول میکشه تا جوابو بفرستن مناطق

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام دوستان

کسی از بچه هایی که با شرایط ممتازی شرکت کرده بودن خبری داره؟
همه مشغول بکار شدن؟
کسی هم بود که قبول نشده باشه؟

سلام مهندس عزيز
شما با شرايط ممتازي قبول شديد؟
به كدوم شركت معرفي شديد؟

كي قبول شديد؟

ممنون از پاسختون

asalooasalooyeh

عضو جدید

سلام مهندس منم ممتازي هستم

براي كدوم شركت معرفي شديد؟

طب صنعتي كدوم شهر رفتيد؟ عسلويه؟

Reza_nisoc

عضو جدید

سلام بچه ها منم قبولی آبانم و جزو ممتازین مثل خود شما به مناطق معرفی شدم و همین چند روز پیش رفتیم برا معاینات و گذینش. من فکر نمیکنم زودتر از اردیبهشت ماه بریم سر کار چون سیستم اداری و این بروکراسی اداری....

راستی سوء پیشینه باید چطوری ببریم؟ باید بریم دباره اهواز؟

و یه چیز دیگه بچه هایی که به مناطق معرفی شدیم در آبان ماه خوبه که باهم در تماس باشیم و همگی کارهارو پیگیری کنیم چون هرکاری میکنن باید کارهای ماهارو باهم انجام بدن اگه باهم درتماس باشیم سریع مطلع میشیم

Amir2009t

عضو جدید
با عرض سلام خدمت دوستان...آقا بنده احتمال قبول شدنم برای استخدام در پالایشگاه لاوان بالاست از طرفی آزمون وزارت نیرو و نفت هم نزدیکه. حالا با توجه به این قضایا میخواستم از شما دوستان عزیز یه مشورت بگیرم که به نظرتون کدومش اگه جور بشه بهتره؟(از نظر حقوق و مزایا و آینده کاری)
دمتون گرم

sreza3433

عضو جدید
نفت بهتره چون لاوان تامین اجتماعی هستش و حقوقش کمتره و از طرفی 14 روز کار و 14 روز استراحت هم نیست در مورد وزارت نیرو هم بستگی به خودتون و شرایطتون داره ولی باز از لاوان بهتره

mahpok

عضو جدید
ممنون از همدردیتون دوستان عزیز متشکرم بهرحال اگه نتونم توی مملکت خودم خدمت کنم و حاصل سالها تحصیلم رو ببینم باید ناچارا برم کشور غربت چاره ای نیست فعلا منتظر جواب نهایی هستم باور کنید من جز نفرات برتر رشته خودم بودم البته طبق اون چیزی خودشون گفتن حتی تو کل شرکت کننده ها جز 10نفر اول بود خیر سرم !! چند تا اختراع دارم اما چیزی که بلد نبودم ظاهرسازیه انگار این مورد امتیازش خیلی بالاتره !! پناه برخدا هرچی خیره انشاالله بازم متشکرم از شما دوستان خوب موفق باشید.

سلام دوست عزيز نتيجه گزينشت اومد؟

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام؛ کسی تاحالا برا طب صنعتی عسلو رفته:surprised: اگه رفته لطف کنه بگه اوضاش چطوره و یه آدرس و راهنمایی مشتی بده تا سردر گم نشیم:( آخه زنگیدن گفتن شنبه اونجا باشم:d

سلام مهندس گل:gol::gol:

شما براي چه شركتي معرفي شديد؟

كي قبول شديد؟

گزينش هم رفتيد؟ براي تحقيق محل زندگيتون اومدن؟

خواهش ميكنم پاسخ بديد

ممنونم

منم (خدا رو شكر) قبولي تكميل ظرفيت هستم

اما طب صنعتي و گزينش هنوز نرفتم

nima_4321

عضو جدید
دوستان پشت دروازه پی او جی سی مانده ، همکاران در آن سوی برج و بارو ها مشغول به کار، کسی خبر جدیدی نداره؟

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام مهندس گل:gol::gol:

كي قبول شديد؟

خواهش ميكنم پاسخ بديد

ممنونم

سلام به همه مهندسين عزيز

(خدا رو شكر) ديروز زنگ زدن از عسلويه كه براي طب صنعتي بايد فردا عسلويه باشم.

از دوستان كسي هست كه بايد چهارشنبه صبح براي طب صنعتي عسلويه باشه؟

دوستان عزيز كسي ميدونه شماره چشم تا چه شماره اي ايراد نداره؟

لطفا پاسخ بديد. مرسي

Reza_nisoc

عضو جدید
سلام بچه ها این سوء پیشینه رو باید کی ببریم (دوستان مناطق نفت خیز)؟

باید خودمون ببریم یا باید پست کنیم ؟

pasefic

عضو جدید
سلام بچه ها این سوء پیشینه رو باید کی ببریم (دوستان مناطق نفت خیز)؟

باید خودمون ببریم یا باید پست کنیم ؟

دوست عزیز سلام

من پارسال مراحل شما را طی کردم . لازم دیدم 1 نکته را به شما یاد آوری کنم . سوء پیشینه را به آدرس خودم در شهر خودم دریافت کردم و روزی که برای آزمایشات به تهران رفتم بطور دستی به شرکت دادم (POGC) . بودن دوستانی که به آدرس شرکت پست کردن و مدارکشون گم شد . کلی کاراشون عقب افتاد . (حتی به آموزش آعزام نشدن - البته اینطوری که به من گفتن )
آخه امور اداری شرکت ها سرشون شلوغه . ممکنه مدارک طی ارسال - دریافت - ارجاع گم بشه . که حالا تو هر مرحله ای این اتفاق بیوفته ، فقط شما زیان می بینید . تازه می تونین با 1 تماس ساده با قسمت استخدام یا اداری شرکت مربوطه ، روش ارسال مدارک را جویا شوید .
خلاصه اینا رو گفتم که 1 وقت دچار مشکل نشوید . البته شرکت به شرکت هم پروسه ها فرق می کنه .
موفق باشید

aminabedini

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان راست چند تا سوال داشتم لطفا اگه مقدوره جواب بنده رو کامنت کنید ممنون میشم.

1. اونایی که تا حالا امتحان شرکت قبول شدن روزی چند ساعت میخوندن و در عین حال خوندنشون چند ماه طول
کشید؟

2. اونایی که تا حالا امتحان شرکت قبول شدن چند درصد تو امتحان درست زدن؟ تا چند درصد بزنی قبولی؟

3. اونایی که تا حالا امتحان شرکت قبول شدن این سهمیه بومی تو امتحان کتبی تاثیرش چقدره؟

4. سوال آخر من کارشناسی ارشد زمین شناسی نفت روزی 5 میخونم ساکن گچسارانم آیا برا قبولی امیدی هست یا خوندن بیشتر کنم؟ 3 ماهه که خدمتم تموم شده دارم میخونم.

لطفا به این سوالات پاسخ دهید ثواب داره.
سلام دوست من
من پارسال تو آزمون شرکت گاز قبول شدم(مهندسی مکانیک-ارشد) من کلا 20-25 روز و روزی 4-5 ساعت خوندم. یک کتاب زرد رنگ هستش که اسمش سوالات آزمون نفت و گازه کتاب خیلی خوبیه و تقریبا همون سوالها تو آزمونی که من دادم تکرار شدن. البته باید بگم که من زبان رو 100% زدم چون اون موقع تازه امتحان تافل داده بودم. اما در کل آزمون در حد کارشناسی ارشده
پیروز باشید

mosykardorost

عضو جدید
سلام مهندس گلhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

كي قبول شديد؟

خواهش ميكنم پاسخ بديد

ممنونم

سلام به همه مهندسين عزيز

(خدا رو شكر) ديروز زنگ زدن از عسلويه كه براي طب صنعتي بايد فردا عسلويه باشم.

از دوستان كسي هست كه بايد چهارشنبه صبح براي طب صنعتي عسلويه باشه؟

دوستان عزيز كسي ميدونه شماره چشم تا چه شماره اي ايراد نداره؟

لطفا پاسخ بديد. مرسي

افسوس که من همین امروز از سفر دور و درازم برگشتم و نتونستم جواب دوست گلی مثل شما رو بدم http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/frown.gif ولی مطمئنم با اون روندی که من تو بهداری منطقه ویژه به عینه و لمسه دیدم حتما و بطبع قطعا موفق میشین دوست عزیز. در ضمن منم تکمیل ظرفیت مرداد از منطقه ویژه قبول شدم. همه ی مراحل با کمک خدا طی شده الا مصاحبه عقیدتی که بنا به شواهد موجود از اعزامی های دوره های گذشته این مرحله به احتمال زیاد در این برهه از زمان رخ نخواهد داد ولی بعد 1.5 سال کار پیمانی و هنگام رسمی شدن این آزمون قطعا بعمل خواهد آمدhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_surprised.gif بنا بر شایعات قریب به واقعیت اگه از تمامی مراحل صورت گرفته جان سالم به در بریم، اردیبهشت 92 شروع دوره ی مقدس آموزشیمان در ماهشر یا جم خواهد بود.
به امید موفقیت تمامی افراد لایقhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/wink.gif

آخرین ویرایش:

parsaie

عضو جدید
افسوس که من همین امروز از سفر دور و درازم برگشتم و نتونستم جواب دوست گلی مثل شما رو بدم :( ولی مطمئنم با اون روندی که من تو بهداری منطقه ویژه به عینه و لمسه دیدم حتما و بطبع قطعا موفق میشین دوست عزیز. در ضمن منم تکمیل ظرفیت مرداد از منطقه ویژه قبول شدم. همه ی مراحل با کمک خدا طی شده الا مصاحبه عقیدتی که بنا به شواهد موجود از اعزامی های دوره های گذشته این مرحله به احتمال زیاد در این برهه از زمان رخ نخواهد داد ولی بعد 1.5 سال کار پیمانی و هنگام رسمی شدن این آزمون قطعا بعمل خواهد آمد:surprised: بنا بر شایعات قریب به واقعیت اگه از تمامی مراحل صورت گرفته جان سالم به در بریم، اردیبهشت 92 شروع دوره ی مقدس آموزشیمان در ماهشر یا جم خواهد بود.
به امید موفقیت تمامی افراد لایق;)

با سلام و خسته نباشيد
بسيار خوشحالم از اينکه مراحل استخدامي رو داريد سپري ميکنيد اميد به خدا بدون هيچ مشکلي وارد سازمان و مشغول بکار بشين.
فقط من چند تا سوال داشتم، از اون جايي که من هم قبول شده سازمان (در تکميل ظرفيت شهريور) هستم مي خواستم بدونم چند وقت پيش براي تحقيقات محلي براي شما آمدند؟ و چه مدت بعد براي طب و ساير مراحل با شما تماس گرفتند؟
آخه تازه ديروز تحقيقات محلي براي من اومدند! :w20:

ممنون از پاسختون

mosykardorost

عضو جدید
با سلام و خسته نباشيد
بسيار خوشحالم از اينکه مراحل استخدامي رو داريد سپري ميکنيد اميد به خدا بدون هيچ مشکلي وارد سازمان و مشغول بکار بشين.
فقط من چند تا سوال داشتم، از اون جايي که من هم قبول شده سازمان (در تکميل ظرفيت شهريور) هستم مي خواستم بدونم چند وقت پيش براي تحقيقات محلي براي شما آمدند؟ و چه مدت بعد براي طب و ساير مراحل با شما تماس گرفتند؟
آخه تازه ديروز تحقيقات محلي براي من اومدند! :w20:

ممنون از پاسختون
سلام عزیز 4کرتم. والا حدودا 2.5 الی 3 ماه پیش بود که واسه تحقیقات محلی اومدن و دقیقا 10 روز پیش واسه طب صدام کردن عسلو. فقط یه نکته اگه شما جزو ممتازین هستید یا دوباره مصاحبه علمی دادید کارتون یه ذره از ما عقبه و این دلیل نمیشه چون 3 ماه واسه ما فاصله افتاد واسه شما هم همینطور باشه و قطعا بزودی(یقینا ان شا الله) شما رو واسه مراحل بعد صدا میکنن.
از صمیم قلب آرزوی موفقیت همه عزیزان لایق رو دارم;)

mostafa tehrani

عضو جدید
آقای nanook2 عزیز من همین رو گفتم که نفتی ها که نسبت به بقیه شغلها در کشور حقوق مزایایی بهتری دارند پس همت بکنیم و کار مون رو درست و با وجدان انجام بدیم که بتونیم سهمی داشته باشیم در کمک کردن به هموطنانی که با زندگی دست و پنجه نرم میکنند. انصاف نیست که یه نفتی با یه معلم حقوق یکسانی بگیره ولی اگه همون نفتی فقط به فکر پول و منافع خودش نباشه خیلی بیشتر میتونه به مملکت کمک کنه.

و ممنون از آقای 555ali که زجمت کشیدند و نظرشون رو نوشتند بنده منظورم این بود که پارتی یا به قول دوستان شانس هم چیز خوبی هست دوستان 5 ماه که در محمود آباد لب دریا صفا بود و حقوق به حساب می اومد دریغ از کار کردن حتی روزی یک ساعت و خدای نکرده کسی احساس خستگی نکرد هرگز. البته چرا از بیکاری و شنای زیاد و وب گردی های زیاد چرا شاید خسته میشدندولی خب. و بعد هم رفتند جزیره 2 هفته جزیره هم که با ماشین این سر جزیره بردن که نشون بدن اینجا قسمت اداریه اینجا قسمت ورزشیه و اینجا قسمت چی جیه اینهم از این. بعد 2 هفته اومدن مرخصی . خلاصه 6 ماه در بی زحمتی گذشت و پولی هم هر ماه به حسابها واریز شد. بعد تازه آقایون بعد از 6ماه دوریه آموزشی که وارد کار واقعی می شوند فقط دنبال این هستند که مهارت ها رو یاد بگیرند و بار سفر ببندد به نفت های که حقوق های 10 هزار دلاری دارد پس انصاف کجاست ؟ چرا نباید باشیم تا نفت خودمان را هر روز بهتر و بهتر کنیم.

hsh1363

عضو جدید
آقای nanook2 عزیز من همین رو گفتم که نفتی ها که نسبت به بقیه شغلها در کشور حقوق مزایایی بهتری دارند پس همت بکنیم و کار مون رو درست و با وجدان انجام بدیم که بتونیم سهمی داشته باشیم در کمک کردن به هموطنانی که با زندگی دست و پنجه نرم میکنند. انصاف نیست که یه نفتی با یه معلم حقوق یکسانی بگیره ولی اگه همون نفتی فقط به فکر پول و منافع خودش نباشه خیلی بیشتر میتونه به مملکت کمک کنه.

و ممنون از آقای 555ali که زجمت کشیدند و نظرشون رو نوشتند بنده منظورم این بود که پارتی یا به قول دوستان شانس هم چیز خوبی هست دوستان 5 ماه که در محمود آباد لب دریا صفا بود و حقوق به حساب می اومد دریغ از کار کردن حتی روزی یک ساعت و خدای نکرده کسی احساس خستگی نکرد هرگز. البته چرا از بیکاری و شنای زیاد و وب گردی های زیاد چرا شاید خسته میشدندولی خب. و بعد هم رفتند جزیره 2 هفته جزیره هم که با ماشین این سر جزیره بردن که نشون بدن اینجا قسمت اداریه اینجا قسمت ورزشیه و اینجا قسمت چی جیه اینهم از این. بعد 2 هفته اومدن مرخصی . خلاصه 6 ماه در بی زحمتی گذشت و پولی هم هر ماه به حسابها واریز شد. بعد تازه آقایون بعد از 6ماه دوریه آموزشی که وارد کار واقعی می شوند فقط دنبال این هستند که مهارت ها رو یاد بگیرند و بار سفر ببندد به نفت های که حقوق های 10 هزار دلاری دارد پس انصاف کجاست ؟ چرا نباید باشیم تا نفت خودمان را هر روز بهتر و بهتر کنیم.

نفست از جای گرم بلند میشه

barane sabz

عضو جدید
سلام مهندس عزیز mosykardorost و عرض تبریک برای شروع فرآیند استخدامیتون :gol::gol:
منم قبولی تکمیل ظرفیت شهریورماه و جزو ممتازین هستم.حدوداً 2 ماه و نیم پیش هم برای تحقیقات محلی اومدند. شما دوست گرامی که برای طب صنعتی اونجا رفتید، آیا افرادی را دیدید که شرایط امثال من را داشته باشند اما زودتر از ما برای طب دعوت شدند؟ یا اونها هم مثل شما قبولی مردادماه بودند؟ با تشکر

mosykardorost

عضو جدید
سلام مهندس عزیز mosykardorost و عرض تبریک برای شروع فرآیند استخدامیتون :gol::gol:
منم قبولی تکمیل ظرفیت شهریورماه و جزو ممتازین هستم.حدوداً 2 ماه و نیم پیش هم برای تحقیقات محلی اومدند. شما دوست گرامی که برای طب صنعتی اونجا رفتید، آیا افرادی را دیدید که شرایط امثال من را داشته باشند اما زودتر از ما برای طب دعوت شدند؟ یا اونها هم مثل شما قبولی مردادماه بودند؟ با تشکر

سلام عزیز 4کریم داداش. والا نه من که دو روز اونجا بودم حدود 10، 12 نفر رو که دیدم همه شرایطشون مثل من(غیر ممتاز:biggrin:) بود. ولی فک کنم جناب asalooasalooyeh شرایطش مثل شما باشه که 4شنبه گذشته واسه طب صداش کردن. عزیز میدونم چی میکشی ولی امیدت به خدا باشه؛ همین روزاست که نوبت شما هم میشه.
موفق باشید;)

parsaie

عضو جدید
سلام عزیز 4کریم داداش. والا نه من که دو روز اونجا بودم حدود 10، 12 نفر رو که دیدم همه شرایطشون مثل من(غیر ممتاز:biggrin:) بود. ولی فک کنم جناب asalooasalooyeh شرایطش مثل شما باشه که 4شنبه گذشته واسه طب صداش کردن. عزیز میدونم چی میکشی ولی امیدت به خدا باشه؛ همین روزاست که نوبت شما هم میشه.
موفق باشید;)

سلام مهندس عزيز
ممنون ازپاسختون، به نظر مي رسه که در جمع ما سازمان مناطقي ها، شما از بقيه چند قدمي جلوتر هستين با توجه به اينکه شما قبول شده مرداد هستين و مراحل طب رو طي کردين، عسلويه که بودين آيا متوجه اين مساله شدين که شروع بکار و دوره ي آموزشيه شما و قبول شده هاي تکميل ظرفيت شهريور يا ممتازين و ساير قبول شده هاي سازمان منطقه ويژه با هم هست و يا ممکنه جداگانه باشه؟

(با توجه به اينکه در تاپيک قبل گفته بوديد شروع دوره ممکنه ارديبهشت 92 باشه)
باتشکر دوست عزيز

mosykardorost

عضو جدید
سلام مهندس عزيز
ممنون ازپاسختون، به نظر مي رسه که در جمع ما سازمان مناطقي ها، شما از بقيه چند قدمي جلوتر هستين با توجه به اينکه شما قبول شده مرداد هستين و مراحل طب رو طي کردين، عسلويه که بودين آيا متوجه اين مساله شدين که شروع بکار و دوره ي آموزشيه شما و قبول شده هاي تکميل ظرفيت شهريور يا ممتازين و ساير قبول شده هاي سازمان منطقه ويژه با هم هست و يا ممکنه جداگانه باشه؟

(با توجه به اينکه در تاپيک قبل گفته بوديد شروع دوره ممکنه ارديبهشت 92 باشه)
باتشکر دوست عزيز

سلام عزیز، 4کریم داداش
به احتمال بسیار قوی شروع دوره همه با هم باشیم. چون تعداد تکمیل ظرفیتی های آخرین دوره که ما باشیم در مقایسه با دوره های اول بسیار کمتره و بعید میدونم جدا جدا بفرستمونن(چی گفتم:confused:) و از طرفی موج جدید استخدامی از اسفند همین ماه در راهه (خدا به دادشون برسه) و باید سرو ته قضیه 90 رو یه جوری به هم برسونن. در هر صورت اگه خبر موثقی دستم رسید از دوستان دریغ نمیکنم، باشد که شما هم از ما دریغ مفرمایید.;)

honestman

عضو جدید
با سلام
حق با شماست آقای مصطفی تهرانی بالاخره تموم کسایی که با آزمون قبول شدن والان مشغول کارن مزد زحمتشون رو میبرن
در ضمن بین حقوق نفتی های عملیاتی و اونهایی که تو شهر های خوش آب و هوا نگم فقط هوای تمیز تو ریه هاشون میره باید فرق باشه
امیدوارم همه بچه های نفت با تمام قوا وبا داشتن وجدان کاری بتونن شرایط بودجه ای این آب و خاک رو بهتر و بهتر کنن این کاریی هست که از دست ما بر میاد ;)
دوستان به محض اطلاع از تاریخ ثبت نام آزمون نفت اگه لطف کنین خبر بدین ممنون میشم.

آخرین ویرایش:

mrd_1388

عضو جدید
سلام
مدت سابقه کار همزمان با تحصیل و قبل از فراغت از تحصیل در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی و همچنین در طول دوره خدمت نظام وظیفه(حتی مشمولین طرح نظام صنعت نفت) قابل قبول نخواهد بود.یعنی چه؟
کسانی که سابقه کار و پرداخت حق بیمه قبل از تحصیل دارند نمی توانند از شرایط سنی ان استفاده کنند
لطفآ راهنمایی کنید ممنون

بالا