قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahtab2689

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کارتم عکس نداره....
باجه رفع نقص هم یه 150 کیلومتری ازم فاصله داره...
چیکار کنم من.....ای خدا از دست اینا.....:(

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما تونستید کارتتونو بگیرید؟
واسه من باز نمیشه
تا کی مهلت داره؟

arch_boy

عضو جدید
بچه ها کارتم عکس نداره....
باجه رفع نقص هم یه 150 کیلومتری ازم فاصله داره...
چیکار کنم من.....ای خدا از دست اینا.....http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/frown.gif

ماله منم عکس نداشت...اگه ماله همه اینجوریه که مشکلی نیست...از بچه ها کسی کارتش عکس داشته ؟

آخرین ویرایش:

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما تونستید کارتتونو بگیرید؟
واسه من باز نمیشه
تا کی مهلت داره؟
احتمالا رجوع به سایت بالاس،نمیتونه جواب بده
منم نمی تونم بگیرم
حتما طوری زمانبندی شده که بتونیم بگیریم،اگرم زمانش محدود باشه،احتمال بسیار زیاد تمدید میشه
چون اشکال از خودشونه

memar_lahijani

عضو جدید
آخه من چی بگم الان ؟؟؟ حرف بزنی میگن چرا حرف می زنی . حرف نزنی نمی شه . یه کار شد بدون مشکل انجام بشه برا ما ؟ :biggrin:

Barf_yakhi

عضو جدید
تو این چند روز باقی مونده چی می خونین ؟ :cry: من هنگ کردم .... تست های سالهای قبل رو زدین همشو یا توی این چند روز میزنین ؟ وقتشو مث پارسال میزارین تنظیم می کنین یا با زمانه کارت؟؟؟؟ .......:confused:

pedram8755

عضو جدید
نه بابا پارسال ۱۲۰ دقیقه نوشته بود من که کنکور دادم یادمه! حتی بحث این بود همش که ممکنه تعداد سوالا کم شده باشه
بعدم یادمه اونایی که هنرهای ساخت کنکور دادن اومدن گفتن از هر درس ۵ تا سوال کم شده بود پس احتمالا از معماری هم کم میشه ولی نشد!!!!

والا رو پارسال رو کارت ما نوشته بود 150...البته واسه من که هیچی نخوندم نیم ساعت بالا پایین فرقی نداره:biggrin:

erisss

عضو جدید
ای واااااااااااااااااااااااااااااای خدا آخه کارت اینقدر طول میکشه شماها حساب کنین اعلام نتیجه دیگه چه شکلیه:crying2:

pedram8755

عضو جدید
سلام بچه ها

این اصول هیپودامیک چیه دقیقا؟!....توی چه بناهایی هست؟
ممنون میشم

galeya

عضو جدید
سلام بچه ها

این اصول هیپودامیک چیه دقیقا؟!....توی چه بناهایی هست؟
ممنون میشم

هیپوداموس یکی از اهالی و معماران شهر میلتوس یونان بود.نقشه ی بازسازی شهر میلتوس(خراب شده از حمله ی ایرانیان )توسط هیپوداموس تهیه شد.کسی که کارهای وی در میلتوس و دیگر شهرها از افسانه های اعجاب انگیز تاریخ شهری محسوب میشود.
در ابتدا طرح شطرنجی را منسوب به هیپوداموس میدانستند ،که نمی تواند چندان صحیح باشد زیرا که طرح شطرنجی اولین بار احتمالا توسط کاهن ناشناسی در تمدن هاراپا به کار رفته بود.ولی بر اساس کار او شبکه بندی شهرهای یونان از این پس شطرنجی شد.
این شبکه برای اولین بار در شهر میلتوس اجرا شد. و یونانیان آن را سبک جدید نامیدند
امروزه این سبک به نام طراح ان هیپوداموس،شبکه ی هیپودامیک مینامند.
هیپوداموس شهرسازی را بیشتر از لحاظ تامین آسایش و تهیه احتیاجات روزمره به نحوی ساده مورد توجه قرار می داد و می گفت که شهر بایستی از محله هائی تشکیل شود و شاکنین هر محله بتوانند مایحتاج خود را از بازارهای نزدیک فراهم سازند.
هیپو داموس جمعیت 10000نفر را جمعیت مطلوب برای شهر میداند و آن را به سه گروه تقسیم میکند.(صنعتگران،کشاورزان،ن ظامیان)و همچنین زمین را به سه بخش تقسیم میکند(مقدس،عمومی و خصوصی)

mehrazin_f

عضو جدید
ماله منم عکس نداشت...اگه ماله همه اینجوریه که مشکلی نیست...از بچه ها کسی کارتش عکس داشته ؟
مال من عکس داشت ولی سریال کارتمو کامل نزده بود یعنی جاهایی که حرف هست علامت سوال گذاشتهمن اونو ذخیره کردم. الان هر کاری می کنم که یه بار دیگه کارتمو بگیرم که این علامت سوالا رو نداشته باشه باز نمیشه دیگه همش ارور میده!!!

Serare

عضو جدید
بچه ها کسی خلاصه از مباحث طراحی شهری و شهرسازی داره؟؟؟
اگه لطف کنید بزارید ممنون میشم

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان باید چی کار کرد به پایگاه نواقص رجوع کرد یا فردا هم منتظر بمونیم ؟؟؟؟؟

sahel_00743

عضو جدید
دوستان میشه کسایی که کارتشون رو گرفتن لطفا بگن...کنکور چه روزی و چه ساعتی؟؟؟

galeya

عضو جدید
الان باید چی کار کرد به پایگاه نواقص رجوع کرد یا فردا هم منتظر بمونیم ؟؟؟؟؟

نگران نباشین، حالا حالا فرصت دارین برا برداشتن کارت، اینم که عکس نداره بخاطر مشکل سایت که با خلوت شدن سایت حل میشه
با آرامش به مطالعه تون ادامه بدید، آخر شب کارتتونو با عکس بردارید
جمعه صبح(احتمالا) برید سر جلسه و شاد و خندان و موفق بیاین بیرون.........

hooman_archi

عضو جدید
نگران نباشین، حالا حالا فرصت دارین برا برداشتن کارت، اینم که عکس نداره بخاطر مشکل سایت که با خلوت شدن سایت حل میشه
با آرامش به مطالعه تون ادامه بدید، آخر شب کارتتونو با عکس بردارید
جمعه صبح(احتمالا) برید سر جلسه و شاد و خندان و موفق بیاین بیرون.........

نه ربطی به خلوت شدن نداره !!!!
مهر سازمان سنجش که به صورت عکس هست،هست ولی عکس نیست

sweetbrier1989

عضو جدید
آخه یکی نیست به این سازمان سنجش بگه وقتی سایتت ظرفیت این همه مراجعه نداره چرا همه اعلام نتایج ها و کارتو گذاشتی تو یه روز؟!!! :w00:
اینقدر f5 زدم انگشتم تاول زد... :w22:

ناز

عضو جدید
بچه ها برای من عکس داره ولی مهر نداره!
اونایی که گرفتن مهر داره؟
فکر کنم دارن کم کم آمادش می کنن ظهر عکس نداشت الان مهر نداره!!!

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ربطی به خلوت شدن نداره !!!!
مهر سازمان سنجش که به صورت عکس هست،هست ولی عکس نیست

کاملا به خلوت شدن ربط داره. من ظهر که گرفتم عکس نداشت، فونتشم یه چیز داغونی بود، الان که گرفتم هم عکس داره هم خود کارت مرتبه. کناره کارت هم یه سری ارقام هست که هنوز داره لود میشه:D

اصلا نگران نباشید، عکستونو میاره مشکل نداره. امشب یا فردا صبح امتحان کنید. کارت منم اول نداشت الان درست شد.

R00z

عضو جدید
بچه ها این سوال0 سال 91 اگه کسی جواب رو میتونه برتم توضیح بده ...222.jpg

mehrazin_f

عضو جدید
کاملا به خلوت شدن ربط داره. من ظهر که گرفتم عکس نداشت، فونتشم یه چیز داغونی بود، الان که گرفتم هم عکس داره هم خود کارت مرتبه. کناره کارت هم یه سری ارقام هست که هنوز داره لود میشه:Dاصلا نگران نباشید، عکستونو میاره مشکل نداره. امشب یا فردا صبح امتحان کنید. کارت منم اول نداشت الان درست شد.
واسه من این عددا کنار کارت کامل نمیاد به جاش علامت سوال میاداول فکر کردم اینا حرفن حالا فهمیدم عددن:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.