آواتار شما ؟!

mor1360

عضو جدید
دوستان سلام !
این اولین تاپیکیه که تو این انجمن ایجاد می کنم! امیدوارم تکراری نبوده و براتون مفید و جالب باشه!

اما موضوع صحبت ما اینه که هر کس، در مورد آواتاری که برای خودش انتخاب کرده یه توضیحی بده!

مسلما انتخاب آواتار در فضای مجازی، به منظورهای مختلفی انجام میگیره و آواتار هر کاربر، میتونه جنبه هایی از افکار، آرمانها، اعتقادات، علاقمندی ها، سلیقه ها، احساسات و ... کلا شخصیت اون فرد رو به نمایش بذاره.

شما آزاد هستید که بسته به حوصله تون، کوتاه یا بلند در مورد آواتار خودتون، صحبت کنید! ولی اگه هیچ حوصله توضیح ندارین، میتونید شماره نزدیکترین جمله به نظر خودتون رو که در زیر آمده، بنویسید! هر وقت هم که حوصله پیدا کردین و یا چیز بیشتری به نظرتون رسید، میتونید پست جدید یا تکمیلی بدید!

جوابهای آماده برای بی حوصله ها :

1- بخشی از آرمان ها و آرزوهای منه! ××× 2- احساس خوبی به من میده! ××× 3- دوستش دارم! ××× 4- از کار هاش خوشم میاد! ××× 5- مریدشم! ××× 6- بهش ایمان دارم! ××× 7- خوشگله! ××× 8- به شخصیت من نزدیکه! ××× 8- از بستگان نزدیکه(فرزند ...) ××× 9- خودمم! ××× 10- ربطش به من سری و محرمانس! ××× 11- خاطرات خوبی ازش دارم! ××× 12- هیچ ربطی به من نداره! ××× 13- هیچ ربطی به بقیه نداره! ××× 14- فعلا چیز بهتری پیدا نکردم! ××× 15- همین جوری بی دلیل انتخابش کردم! ××× 16- سایر موارد!

ترجیح بر اینه که یه توضیح، هرچند کوتاه در موردش بیان کنید. در مورد آواتار دیگران هم به شرط رعایت ادب، میتونید نظر بدین! پیشاپیش ازتون ممنونم! ;):gol:

mor1360

عضو جدید
از خودم شروع می کنم؛ جواب تلگرافیش که مورد اول از موارد بالاست ولی توضیح خلاصه اش:
والا عرض کنم خدمتتون که این آواتاری که میبینین، از بین 4-5 تا کاندیدا انتخاب شده و معانی و مفاهیم مختلفی رو میشه ازش برداشت کرد که بسته به شرایط و حس و حال خودم، در هر زمان، یکی از اون معانی بیشتر مد نظرم هست! مثلا میتونه مفهوم حرکت از تاریکی به سوی روشنایی و نور رو برسونه که چند جنبه داره! به عنوان مثال: از لحاظ علمی و معرفتی؛ حرکت از تاریکی جهل و نادانی به سوی روشنایی علم و معرفت، از لحاظ اعتقادی؛ حرکت از گمراهی به سوی هدایت و رستگاری، از لحاظ تاریخی؛ حرکت از زمانه پر آشوب فعلی به سوی آینده روشن و آرمانی، و ...

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به خلبانان ایران زمین بسیار علاقه دارم و علاقه من به این پرنده ( فانتوم یا همان FE-4 ) زمانی بیشتر می شه که راکب اون دلاوری به نام عباس دوران بوده است ...
در کل به جنگ افزار و به خصوص جنگنده ها علاقه وافری دارم ...

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چون من خودم همیشه مرتب و خوشتیپ باشم چه تو خونه چه بیرون!

معمولا دوست دارم لباسای رنگی بپوشم و رنگها رو متناسب انتخاب کنم! همیشه تو پوشیدن سلیقه خاص خودمو دارم!!

بعضی وقتا موهام هم رو مثل اواتارهام چه این چه قبلی ها درست میکنم ولی اغلب حوصله ندارم و موهامو کوتاه میکنم

تو خونه ساعت های زیادی دارم که رو برند ساعتام و عینک های افتابی و ادکلن ها و مخصوصا موبایلم خیلی دقت میکنم

فک کنم دیگه کافی باشه!!!:)

در کل دوسدارم هر کسی باهام برخورد کنه راضی باشه از با من بودن

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عکس خودم در دوران طفلیت کنار ساحل بابلسر خیلی قشنگ . هم خودم :redface:هم کلا خوده عکس ( بابا گرفتن . نه بچه اولم خیلی ذوق داشتن.);). ان شا الله شما هم با من موافقید.

خوشکله... مثه من که عکسمو گذاشته بودم قبلا:)

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
اواتور من شبیه خودمه
نه این که عکس خودم باشه شبیه منه
بخاطر این انتخاب کردم

ارش کمان گیر

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد اواتار من...
آرشی دیگر خواهم شد...

آرشی دیگر خواهم شد.