راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام، من دوست دارم نام کاربریم رو تغییر بدم
میشه یکی از دوستان راهنماییم کنه؟
مرسی

سلام دوست عزیز
اینجا مخصوص عوض کردن نام کاربریه اما اینم گفته باشم شمابا توجه به قوانین شرایط تغییر نام رو ندارین

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
درود:gol:

یه سوال من میخواستم یه تاپیک بزنم با عنوان

اخبار و گزارش های تصویری جشنواره های فجر و .........

به نظرم تالار عکس مناسب تر باشه اما باز نمیدونم دقیقا کجا بذارم ؟!

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
يكي بهمن كمك كنه
هركي ي تاپيك ميزنه واسه من ايميلش مياد
تو تنظيمات همرو غير فعال كردم.از ديروز اينطوري شده
خواهش ميكنم كممممممممممممممممك

شما به Admin پیام بدید تمام اشتراک هاتون رو حذف کنن !

تا اونموقع پیشنهاد می کنم یه ایمیل جدید بسازید و ایمیل باشگاه رو به اون ایمیل تغییر بدید :gol:

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام :gol:

کاربران آنلاین رو با چراغ سبز کنار نام کاربریشون میتونید تشخیص بدید !

سلام خسته نباشین
مثلا اگه کاربری داخل مشاوره باشه چراغش روشن هست ولی قبل از تالارمشاوره مثلا توی تالاربرق بوده باشه ویک نظر داده باشه ومن توی تالاربرق باشم وایشنو تو ی تالار مشاوره باشن بازم من چراغ ایشون را باوجودی اینکه آن هستن ولی توی یک تالار دیگه آن میبینم توی نظری که داده انددرتالاربرق؟
2.اینکه میشه ازباشگاه شما پیام دوستی به دوستانی که عضونیسن فرستاد مثلا به دوستان دوره دانشگاه یک دعوتنامه باایمیل من ولی به گونه ای که بتونم باه این باشگاه اشناشون بکنم؟
باتشکرفراوان سپاسگذار همیشگی شما نیره:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشین
مثلا اگه کاربری داخل مشاوره باشه چراغش روشن هست ولی قبل از تالارمشاوره مثلا توی تالاربرق بوده باشه ویک نظر داده باشه ومن توی تالاربرق باشم وایشنو تو ی تالار مشاوره باشن بازم من چراغ ایشون را باوجودی اینکه آن هستن ولی توی یک تالار دیگه آن میبینم توی نظری که داده انددرتالاربرق؟
2.اینکه میشه ازباشگاه شما پیام دوستی به دوستانی که عضونیسن فرستاد مثلا به دوستان دوره دانشگاه یک دعوتنامه باایمیل من ولی به گونه ای که بتونم باه این باشگاه اشناشون بکنم؟
باتشکرفراوان سپاسگذار همیشگی شما نیره:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

روشن بودن چراغ کاربری به معنی آنلاین بودن اون کاربره و تفاوتی نداره که در کدوم تالار فعالیت کنه !

دعوت دوستان به این شکل قبلاً بوده اما متأسفانه فعلاً این قسمت از دسترس خارج شده

موفق باشید :gol:

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

روشن بودن چراغ کاربری به معنی آنلاین بودن اون کاربره و تفاوتی نداره که در کدوم تالار فعالیت کنه !

دعوت دوستان به این شکل قبلاً بوده اما متأسفانه فعلاً این قسمت از دسترس خارج شده

موفق باشید :gol:
سلام
وقتون بخیر پس من ازکجا بدونم کاربرآنلاین توی کدوم تالارهستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت؟طبق فرمایش شما وقتی آن باشه تمام چراغ هاش روشن هست حتی اگه قبلاتوی تالاری بوده باشه کافی یه نظرداده باشه ورفته باشه یه تالاردیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!باید آنلان بودن مشخص باشه کدوم تالارهست.
باتشکر:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
وقتون بخیر پس من ازکجا بدونم کاربرآنلاین توی کدوم تالارهستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت؟طبق فرمایش شما وقتی آن باشه تمام چراغ هاش روشن هست حتی اگه قبلاتوی تالاری بوده باشه کافی یه نظرداده باشه ورفته باشه یه تالاردیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!باید آنلان بودن مشخص باشه کدوم تالارهست.
باتشکر:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:
این که هر کابری الان تو کدوم قسمت هستش فقط برای مدیران قابل مشاهده ست
شما میتونید رو اسمش کلیک کنی و بری تو پروفایلش و باهاشون صحبت کنی

نهال69

عضو جدید
سلام لطفانام کاربری من وبه نهال69 تغییردهید
من در تاپیک نام کاربری درخواست دادم اما انجام نشد
سپاس

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سپاس

سلام

تو همون تاپیک حتما باید بگید

صبر کنید عوض میکنن حتما نیومدن و پست شما رو ندیدن;)

ميسيز

عضو جدید
سلام آقا افشين، ببخشيد چندتا سؤال داشتم :1- چطوري ميتونم اونايي رو كه ميخوام دوستم بشن بذارم تو ليست؟ درخواست يكي از دوستام معلق مونده.
2- چطوري ميتونم پيامها و تاپيكاي به اشتراك گذاشته شده رو حذف كنم؟
3- چرا بعضي جاها نميشه تشكر كرد؟
4- چطور ميتونم مثل بقيه يه مطلب داشته باشم كه آخر همه پاسخام تكرار بشه؟
ممنون ميشم جواب بدين.:redface:

سارا..

عضو جدید
سلام من یه سوال ساده دارم چطور میتونمعکس بذارم برای نوشته هام یا استفاده از عکس خودم امتحان کردم همش ضبدر میشه

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام آقا افشين، ببخشيد چندتا سؤال داشتم :1- چطوري ميتونم اونايي رو كه ميخوام دوستم بشن بذارم تو ليست؟ درخواست يكي از دوستام معلق مونده.

سلام

البته ببخشید که من جواب دادم:D

1- شما هر کی رو که دوست داشتید برید روی آیدیش بعد به لیست دوستان تون اضافه کنید... اینی که میگید معلق مونده حتما طرف یا نیومده که شما رو اد کنه یا اومده و نخواسته ادتون کنه برای همینه که معلق مونده

2- به کنترل پنل برید و تو قسمت
تاپیک های مشترک شده ، بر روی مشاهده تمام تاپیک های مشترک شده کلیک کنید تا لیست تاپیکایی که مشترک شدید رو بهتون نشون بده حالا هر تاپیکی رو که میخواید اشتراکشو حذف کنید تیک بزنید و بعد روی تاپیک هاي انتخاب شده کلیک کنید تا باز بشه حالا حذف اشتراک هارو بزنید

3- اگه یه مدت زمانی از اون تاپیک گذشته باشه دیگه دکمه تشکر وجود نداره ... همچنین تعداد تشکرها محدوده یعنی یه جورایی سهمیه بندی شدست... تشکرات هم یه تعدادی داره که باید مثلا دو روز صبر کنید تا بتونید تشکر بزنید

4- اینو متوجه نشدم

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام من یه سوال ساده دارم چطور میتونمعکس بذارم برای نوشته هام یا استفاده از عکس خودم امتحان کردم همش ضبدر میشه

سلام

میتونید تو یه آپلود سنتر مثل
http://upcity.ir عکس تونو آپلود کنید بعد لینکشو بزارید تو سایت...خودش می نویسه لینک برای فروم شما اونو بردارید بزارید تو تاپیک تون
یا
تو سایت پیوست کنید

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سپاس

درخواست شما در لیست تغییر نام های واجد شرایط درج شده اما مدیران ارشد باید تغییر نامتون رو اعمال کنن که تا الان وقت نکردن !!!

موارد 1 تا 3 رو دوستمون زحمت کشید توضیح داد

در مورد 4 یعنی درست کردن امضاء میتونید به راهنمای این پست مراجعه کنید

در تکمیل توضیحات Persia1 عزیز ، میتونید به این تاپیک مراجعه کنید

ميسيز

عضو جدید
سلام

البته ببخشید که من جواب دادم:D

1- شما هر کی رو که دوست داشتید برید روی آیدیش بعد به لیست دوستان تون اضافه کنید... اینی که میگید معلق مونده حتما طرف یا نیومده که شما رو اد کنه یا اومده و نخواسته ادتون کنه برای همینه که معلق مونده

2- به کنترل پنل برید و تو قسمت
تاپیک های مشترک شده ، بر روی مشاهده تمام تاپیک های مشترک شده کلیک کنید تا لیست تاپیکایی که مشترک شدید رو بهتون نشون بده حالا هر تاپیکی رو که میخواید اشتراکشو حذف کنید تیک بزنید و بعد روی تاپیک هاي انتخاب شده کلیک کنید تا باز بشه حالا حذف اشتراک هارو بزنید

3- اگه یه مدت زمانی از اون تاپیک گذشته باشه دیگه دکمه تشکر وجود نداره ... همچنین تعداد تشکرها محدوده یعنی یه جورایی سهمیه بندی شدست... تشکرات هم یه تعدادی داره که باید مثلا دو روز صبر کنید تا بتونید تشکر بزنید

4- اینو متوجه نشدم
سلام، خواهش ميكنم شما لطف كرديد. خيلي خيلي ممنون:smile:

ميسيز

عضو جدید
ببخشيد خيلي ميپرسم،خنگ نيستم ولي يكم زمان ميبره تا راه بيفتم
حذف تاپيكها رو ياد گرفتم ، ولي حذف پيام هايي كه در صفحه شخصي من هستند رو نگفتيد:redface:
براي اضافه كردن به ليست دوستان ايديش رو از كجا بايد پيدا كنم؟

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
ببخشيد خيلي ميپرسم،خنگ نيستم ولي يكم زمان ميبره تا راه بيفتم
حذف تاپيكها رو ياد گرفتم ، ولي حذف پيام هايي كه در صفحه شخصي من هستند رو نگفتيد:redface:
براي اضافه كردن به ليست دوستان ايديش رو از كجا بايد پيدا كنم؟

سلام

نمیدونم دسترسی دارید پیام های صفحه ی شخصیتونو حذف کنید یا نه؟!

اما میتونید روی ایدی خودتون برید بعد کنار هر پیام یک باکسی وجود داره که میتونید تیک بزنید بعد بیاید انتهای صفحه نوشته ابزارهای مدیریت ، روی اون که کلیک کنید نوشته حذف پیام ها که از این گزینه استفاده کنید میتونید پیام هایی که نمی خواید رو حذف کنید

برای اضافه کردن کافیه به تاپیکا یه نگاه بندازید و اونجا هر کدوم از آیدی ها رو خواستید اد کنید...مثلا الان تو همین تاپیک خیلیا اومدن پست گذاشتن میتونید برای امتحان روی اسمشون کلیک کنید و حالا
اضافه کردن به عنوان دوست رو بزنید

شما برای امتحان روی ایدی من بزنید و منو اد کنید:smile:

f@riba

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید
راستش میخواستم بدونم این امتیاز اعضاء بر اساس چه معیار هایی محاسبه می شه؟
و همینطور القابی مثل عضو فعال، راهنما و غیره رو بر چه اساسی می گیرند؟

venoos*m

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام – چرا پروف من فقط برای دوستانم باز میشه در صورتی که در قسمت خصوصی سازی مشخصات ایتم های برای همه اعضا یا همه را انتخاب کردم

ولی باز هم فقط برای دوستان باز میشه ؟

فقط پروف من اینجوری نیست پروف بعضی از اعضا دیگه هم همینجوری شده

میتونید راهنمایی کنید - ممنونم

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
با سلام و خسته نباشید
راستش میخواستم بدونم این امتیاز اعضاء بر اساس چه معیار هایی محاسبه می شه؟
و همینطور القابی مثل عضو فعال، راهنما و غیره رو بر چه اساسی می گیرند؟

سلام

شما هم خسته نباشید

بر اساس میزان فعالیت در سایت

بستگی به تعداد پست هایی داره که میزنید بعد با توجه به تالاری که در اون فعالیت می کنید و با صلاح دید مدیر اون تالار اسمتون مثلا به کاربر فعال تالار زبان انگلیسی یا هر تالار دیگه تغییر میکنه

امتیازم به تعداد تشکرهایی که پستت تون میخوره بستگی داره

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشکل

مشکل

سلام
من چند روزی هست که ترتیب صفحات باشگاه رو برعکس (صفحه اول رو اخر و اخر رو اول ) وهمچنین پستهای صفحات رو هم برعکس (پستهای بالا رو پایین و پایین روبالا)توی سیستمم دریافت میکنم
تاحالا از چند مرورگر استفاده کردم .و چند بار هم مرورگر هارو دوباره نصب کردم اما تا حالا درست نشده اگه لطف کنید کمکم کنید.

hamidtyp

عضو جدید
سوال

سوال

برای اینکه سوال مطرح کنم به کدام قسمت سایت مراجعه کنم مشکل در تایپ زیرنویس دارم

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام – چرا پروف من فقط برای دوستانم باز میشه در صورتی که در قسمت خصوصی سازی مشخصات ایتم های برای همه اعضا یا همه را انتخاب کردم

ولی باز هم فقط برای دوستان باز میشه ؟

فقط پروف من اینجوری نیست پروف بعضی از اعضا دیگه هم همینجوری شده

میتونید راهنمایی کنید - ممنونم

دوستانی که این مشکل رو دارن ، لطفاً در تاپیک زیر مطرح کنن تا بررسی بشه :

[h=3]مشكلات اخير سايت باشگاه[/h]

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
من چند روزی هست که ترتیب صفحات باشگاه رو برعکس (صفحه اول رو اخر و اخر رو اول ) وهمچنین پستهای صفحات رو هم برعکس (پستهای بالا رو پایین و پایین روبالا)توی سیستمم دریافت میکنم
تاحالا از چند مرورگر استفاده کردم .و چند بار هم مرورگر هارو دوباره نصب کردم اما تا حالا درست نشده اگه لطف کنید کمکم کنید.

از کنترل پنلتون به تنظیمات شخصی برید و در قسمت تنظیمات نمایش تاپیک ها ، حالت نمایش تاپیک ها رو بر روی خطی-ابتدا قدیمی تر تنظیم کنید !

بالا