[ آمادگی برای آزمونهای استخدامی ] - همه کسایی که قبول شدن یا میخوان امتحان بدن مشارکت کنند

mohsenv21

عضو جدید
داریم به اواسط ماه بهمن نزدیک میشیم و اگه قرار باشه آزمون اوایل اسفند برگزار بشه باید تا الان آگهیش منتشر میشد

پانا نیوز (پایگاه اطلاع رسانی نفت) توی خبری که لینکش رو پایین گذاشتم ادعا کرده که از پیگیری اونا بوده که وزارت نفت تاریخ اسفند رو اعلام کرده
http://www.pananews.ir/news/11765/سلحشور:-برگزاری-آزمون-استخدامی-شرکت-نفت-در-اسفند-ماه--16:30/

به نظرم اگه همه دوستان لطف کنن و به این خبرگزاری ایمیل بزنن و ازشون بخوان که بازم پیگیری کنن بی نتیجه نخواهد بود ( حتما توضیح بدین که اگه قرار باشه آزمون اوایل اسفند برگزار بشه باید مثل وزارت نیرو الان آگهیش اعلام شده باشه)
اینم ایمیلشون:
zamankhanim@gmail.com
zamanma@yahoo.com
ترجیحا به هر 2تاش بفرستید
و همچنین میشه به سامانه پیام کوتاهشون پیام داد:
5889481 0939 (جهت ارسال پیامک)

و یه کانال دیگه ای که میتونیم از طریق اون پیگیری کنیم مجله خبری هست که هرشب (19:15 و 20:30) پخش میشه
چونکه مجله خبری هم یه بار ادعا کرد که پیگیری کرده و قول دی یا بهمن رو دادن
شماره سامانه پیام کوناهشون ایناست:

۱۰۰۰۰۱۹۱۵
۳۰۰۰۲۰۳۰

لطفاً به دوستانی هم که توی باشگاه نیستن خبر بدین که این کار رو انجام بدن تا بلکه آزمون امسال حتماً برگزار بشه

آخرین ویرایش:

toteshan8602

عضو جدید
سلام بچه ها
خدا به هممون صبر بده
بچه ها یه سوال، این آزمون استخدامی واسه خانما هم هست، اگه میشه منابع آزمون نفت و گاز رو هم کامل بگید
ممنون

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
خدا به هممون صبر بده
بچه ها یه سوال، این آزمون استخدامی واسه خانما هم هست، اگه میشه منابع آزمون نفت و گاز رو هم کامل بگید
ممنون

سلام فک نکنم دختر بخوان ولی شما درس بخون شاید خواستن!
شایدم جای دیگه آزمون زدن و دختر خواستن!
اختصاصی : سیالات 1و2 - ترمودینامیک 1و2 -حرارت 1و2- عملیات واح و انتقال جرم(البته اینا برای آزمون نفت هستن واسه گاز شیمی فیزیک هم میاد در عوضش جرم و عملیات نمیاد!البته آگهی شرکت گاز یه روز اومد بیرون و برش داشتن اونجا رو خودم دیدم که دختر اصن نمیخواستن!فقط ارشد حسابداری دختر میخواستن.)

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داریم به اواسط ماه بهمن نزدیک میشیم و اگه قرار باشه آزمون اوایل اسفند برگزار بشه باید تا الان آگهیش منتشر میشد

پانا نیوز (پایگاه اطلاع رسانی نفت) توی خبری که لینکش رو پایین گذاشتم ادعا کرده که از پیگیری اونا بوده که وزارت نفت تاریخ اسفند رو اعلام کرده
http://www.pananews.ir/news/11765/سلحشور:-برگزاری-آزمون-استخدامی-شرکت-نفت-در-اسفند-ماه--16:30/

به نظرم اگه همه دوستان لطف کنن و به این خبرگزاری ایمیل بزنن و ازشون بخوان که بازم پیگیری کنن بی نتیجه نخواهد بود ( حتما توضیح بدین که اگه قرار باشه آزمون اوایل اسفند برگزار بشه باید مثل وزارت نیرو الان آگهیش اعلام شده باشه)
اینم ایمیلشون:
zamankhanim@gmail.com
zamanma@yahoo.com
ترجیحا به هر 2تاش بفرستید
و همچنین میشه به سامانه پیام کوتاهشون پیام داد:
5889481 0939 (جهت ارسال پیامک)

و یه کانال دیگه ای که میتونیم از طریق اون پیگیری کنیم مجله خبری هست که هرشب (19:15 و 20:30) پخش میشه
چونکه مجله خبری هم یه بار ادعا کرد که پیگیری کرده و قول دی یا بهمن رو دادن
شماره سامانه پیام کوناهشون ایناست:

۱۰۰۰۰۱۹۱۵
۳۰۰۰۲۰۳۰

لطفاً به دوستانی هم که توی باشگاه نیستن خبر بدین که این کار رو انجام بدن تا بلکه آزمون امسال حتماً برگزار بشه

من ای میل دادم به دو تاش.
ولی میدونم بی فایدست...
بهتر بود این مدت به جای درس خوندن دنبال یه پارتی میگشتیم...

alexmorgan

کاربر بیش فعال
هفته دوم بهمن هم گذشت ... و همچنان خبری نیست
رفت تا شنبه ، ببینیم چی میشه ... و همچنان امیدواریم که آزمونی درکار باشد

mohsenv21

عضو جدید

به نظر من حتما آزمون هست
چونکه اگه قرار بود کنسل بشه یا به تعویق بیوفته بعد از اینکه اعلام کرده بودن بهمن برگزار میشه و برگزار نشد نمیومدن بگن اسفند برگزار میشه، میگفتن افتاده واسه سال بعد و یا حتی فعلا کنسل شده و خودشون رو راحت میکردن
مشکل اینجاس که هنوز پرونده آزمون 90 بسته نشده

من ای میل دادم به دو تاش.
ولی میدونم بی فایدست...
بهتر بود این مدت به جای درس خوندن دنبال یه پارتی میگشتیم...

ممنون وحید جان، من یه بار این کار رو موقع عقب انداختن کنکور ارشد 86 انجام دادم و نتیجه گرفتم
اگه همه دوستان همکاری کنن حتماً نتیجه میده
وحید جان ماها اگه پارتی داشتیم که الان اینجا نبودیم!

آخرین ویرایش:

toteshan8602

عضو جدید
سلام فک نکنم دختر بخوان ولی شما درس بخون شاید خواستن!
شایدم جای دیگه آزمون زدن و دختر خواستن!
اختصاصی : سیالات 1و2 - ترمودینامیک 1و2 -حرارت 1و2- عملیات واح و انتقال جرم(البته اینا برای آزمون نفت هستن واسه گاز شیمی فیزیک هم میاد در عوضش جرم و عملیات نمیاد!البته آگهی شرکت گاز یه روز اومد بیرون و برش داشتن اونجا رو خودم دیدم که دختر اصن نمیخواستن!فقط ارشد حسابداری دختر میخواستن.)

راست میگید؟؟؟؟؟
چقدر بد!
بهرحال ممنون که جوابمو دادید
موفق باشید

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شنبه و یه شنبه ی هفته ی بعد هم میاد و هیچ خبری نمیشه...
من میگم اگه واقعا آزمونی در کار باشه تا 25 بهمن باید بیاد بیرون...تا اون موقع هم صبر میکنیم....

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من حتما آزمون هست
چونکه اگه قرار بود کنسل بشه یا به تعویق بیوفته بعد از اینکه اعلام کرده بودن بهمن برگزار میشه و برگزار نشد نمیومدن بگن اسفند برگزار میشه، میگفتن افتاده واسه سال بعد و یا حتی فعلا کنسل شده و خودشون رو راحت میکردن
مشکل اینجاس که هنوز پرونده آزمون 90 بسته نشده

ممنون وحید جان، من یه بار این کار رو موقع عقب انداختن کنکور ارشد 86 انجام دادم و نتیجه گرفتم
اگه همه دوستان همکاری کنن حتماً نتیجه میده
وحید جان ماها اگه پارتی داشتیم که الان اینجا نبودیم!

محسن جوون ماکه ایمیل دادیم ولی من امیدی به این چیزا ندارم...کسی دیگه دلش برای کسی نمیسوزه...
والا اینی که میگی حتما آزمون هست رو منم بهش معتقد بودم ولی بعد ازینکه بهمن رو کردن اسفند دیگه فهمیدم احتمال سر کاری بودنش زیاد شده....

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راست میگید؟؟؟؟؟
چقدر بد!
بهرحال ممنون که جوابمو دادید
موفق باشید

اره راست میگم!!!
مگه مریضم دروغ بگم!!!
خواهش میکنم...شما تلاشتو بکن و دریغ نکن شاید یه دری هم برای شما باز شد...
والا تو این مملکت کار برای همون پسرا هم گیر نمیاد...به این دلیل پسرا رو گذاشتن تو اولویت چون استارتر زندگی هستن و پسرا بیکار باشن ازدواجی صورت نمیگیره و کلا جامعه راکد میشه...
ولی خب این وسط دخترایی مثه شما که با 1000 امید و آرزو درسای سخت مهندسی رو خوندین بهتون فشار میاد که با یه آدم درس نخونده هیچ فرقی ندارین...
بخدا ماهم اوضامون خوب نیست خودتون که حال مارو میبینین!!!همش منتظر آزمونی هستیم که الان 3ماهه که داره هی میفته عقب!!!وعده ی سر خرمن میدن...

تیفوسی

عضو جدید
بچه ها میگم هر وقت اطلاعیه باید دقیقا یه ماه بعدش امتحانه؟؟؟

عجب گیری افتادیم یه تاریخ دقیق نمیگن اصلا زندگی آدم, برنامه ریزی و همه چی بهم میریزه نمیدونیم چیکار کنیم

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها میگم هر وقت اطلاعیه باید دقیقا یه ماه بعدش امتحانه؟؟؟

عجب گیری افتادیم یه تاریخ دقیق نمیگن اصلا زندگی آدم, برنامه ریزی و همه چی بهم میریزه نمیدونیم چیکار کنیم

آره حداقل 25 روز بعدش آزمونه...
مثلا آزمون وزارت نیرو ثبت نامش هفته ی قبل شروع شد فک کنم 6 یا 7 بهمن و آزمونش 11 اسفنده یعنی 35 روز بعدش...
بخاطر همینه اعصابمون خووووووووورده و داریم به این فک میکنیم که سر کاریه!!!اگه تاریخ مشخص میکردن ماهم راحت بودیم...

toteshan8602

عضو جدید
اره راست میگم!!!
مگه مریضم دروغ بگم!!!
خواهش میکنم...شما تلاشتو بکن و دریغ نکن شاید یه دری هم برای شما باز شد...
والا تو این مملکت کار برای همون پسرا هم گیر نمیاد...به این دلیل پسرا رو گذاشتن تو اولویت چون استارتر زندگی هستن و پسرا بیکار باشن ازدواجی صورت نمیگیره و کلا جامعه راکد میشه...
ولی خب این وسط دخترایی مثه شما که با 1000 امید و آرزو درسای سخت مهندسی رو خوندین بهتون فشار میاد که با یه آدم درس نخونده هیچ فرقی ندارین...
بخدا ماهم اوضامون خوب نیست خودتون که حال مارو میبینین!!!همش منتظر آزمونی هستیم که الان 3ماهه که داره هی میفته عقب!!!وعده ی سر خرمن میدن...

ممنون آقا وحید ، جان شما فکر کردم شوخی کردید باهام....
بعدشم مگه مریضم درس بخونم وقتی احتمال استخدام ما صفره!!!
بهرحال بازم ممنون
موفق باشید

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون آقا وحید ، جان شما فکر کردم شوخی کردید باهام....
بعدشم مگه مریضم درس بخونم وقتی احتمال استخدام ما صفره!!!
بهرحال بازم ممنون
موفق باشید

یعنی ما مریضیم که معلوم نیست آزمونی در کار باشه ولی درس میخونیم!!!!!؟؟؟؟؟

nazanin1811

کاربر فعال
کلا سوژه کردن مارو الان تمامی استخدامی ها که آخریشم وزارت نیرو ِ حداقل هزینه ثبت نام 20000 تومنه اگه مینیمم 500000 نفر هم شرکت کنن یه رقم قابل توجه ای می شه که فکر کنم می تونن حقوق کارمنداشونو از جیب ما بدن بعد کلا تو تهران 10 نفر هم از هر رشته ای نمیخوان
به آگهی بانک توسعه و تعاون که اتفاقا مهندسی شیمی ( البته مرد) می خواد توجه کنید با بی اطلاعی هر چه تمام تر مدیریت اجرایی رو تو رشته های مقطع لیسانس آورده ؟؟؟؟ لیسانس داره ؟ یا من تا حالا نمی دونستم
من که به این استخدامی های دولتی کلا امید ندارم
البته فکر کنم اگه شرکت نفت استخدامی ان شاا... بزنه واسه آقایون بی نتیجه نیست
موفق باشید

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلا سوژه کردن مارو الان تمامی استخدامی ها که آخریشم وزارت نیرو ِ حداقل هزینه ثبت نام 20000 تومنه اگه مینیمم 500000 نفر هم شرکت کنن یه رقم قابل توجه ای می شه که فکر کنم می تونن حقوق کارمنداشونو از جیب ما بدن بعد کلا تو تهران 10 نفر هم از هر رشته ای نمیخوان
به آگهی بانک توسعه و تعاون که اتفاقا مهندسی شیمی ( البته مرد) می خواد توجه کنید با بی اطلاعی هر چه تمام تر مدیریت اجرایی رو تو رشته های مقطع لیسانس آورده ؟؟؟؟ لیسانس داره ؟ یا من تا حالا نمی دونستم
من که به این استخدامی های دولتی کلا امید ندارم
البته فکر کنم اگه شرکت نفت استخدامی ان شاا... بزنه واسه آقایون بی نتیجه نیست
موفق باشید

دستتون درد نکنه بخاره این همه امید و روحیه ای که دادین!
امیدمون به خداست...
ایشالا فرجی بشه دری برای همه ی جوونای وطنم باز بشه...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوشم میاد یه سکوت مطلقی تموم تاپیکای استخدامی و سایتای نفتی رو فرا گرفته!!!!انگار همه یادشون رفته قرار بوده یه خبرایی بشه اسفند!!!
دو هفته هم از بهمن گذشت!!!!!هیچ خبری نشد!

alexmorgan

کاربر بیش فعال
از آزمون که خبری نیس، واسه عوض شدن فضا چند تا سوال گذاشتم، یه نفر بیاد حلش کنه
Untitled.jpg

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 135008

هه هه هه هه هه هه هه هه ...دمت گرم...
من جرم و عملیات نخوندم اصن ولی حرارت بلدم.
سوال 1 میشه گزینه 3 یا همون 175 درجه
بقیشو هم دوستان بیان حل کنن ببینم چی به چیه؟

alexmorgan

کاربر بیش فعال
هه هه هه هه هه هه هه هه ...دمت گرم...
من جرم و عملیات نخوندم اصن ولی حرارت بلدم.
سوال 1 میشه گزینه 3 یا همون 175 درجه
بقیشو هم دوستان بیان حل کنن ببینم چی به چیه؟

آفرین برشما ، سه چراغ سبز برای شما روشن شد. حالا از کی بپرسم؟

hsh1363

عضو جدید
دوستان با توجه به عدم ثبت نام شرکت در این ماه با توجه به اینکه داریم به پایان بهمن نزدیک میشیم مطمن باشید که آزمون میره برا سال بعد اینو به طور قطعی میگم اونم به یک دلیل چون حداکثر یک ماه فرصت بعد از ثبت نام آزمون برگزار میشه با این اوصاف که داریم پیش میریم اگه همین فردا هم ثبت نام شروع بشه امتحان میخوره دم عید که اینم امکان نداره دوستان . پس با تمرکز بیشتر و بدون استرس به خوندنتون ادامه بدید.

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 135008

74- گزینه 2 - شدت فازها فاکتور اصلی تعیین قطر برج هست که تو پدیده هایی که تو برج ممکنه اتفاق بیفته (مثله انسداد ، طغیان ...) نکته ی مهمی هست .

mataa

کاربر فعال
نه انگار خبری از استخدام و آزمون نیست .
چه اشتباهی کردم اومدم شیمی خوندم .همه بچه ها رفتن عمران من اومدم شیمی . الان پشیمونم
تو شهر ما کلی آگهی آزمون و استخدام اومده ،، از همه رشته ها اسم برده شده جز مهندسی شیمی :)

وحید همچنان بعد از اون 20 صفحه حرارت دیگه چیزی نخوندم :biggrin:
جمعه هم امتحان ارشده که فکر نکنم برم .

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون سانتی گراده
این آقا وحید جرارده:D
ایشالله همتون قبول شین.;)
مرسی از حمایتت...
تشکر به خاطر دعایی کردی...

74- گزینه 2 - شدت فازها فاکتور اصلی تعیین قطر برج هست که تو پدیده هایی که تو برج ممکنه اتفاق بیفته (مثله انسداد ، طغیان ...) نکته ی مهمی هست .
ایول نکته ی خوبی بود واقعا...
حقیقتش من فک میکردم گزینه 1 شاید باشه!!!
آخه میشه گفت تو قسمت سایزینگ دبی ها خیلی مهمن!!!نمیدونم اطلاعاتم کمه.
نه انگار خبری از استخدام و آزمون نیست .
چه اشتباهی کردم اومدم شیمی خوندم .همه بچه ها رفتن عمران من اومدم شیمی . الان پشیمونم
تو شهر ما کلی آگهی آزمون و استخدام اومده ،، از همه رشته ها اسم برده شده جز مهندسی شیمی :)

وحید همچنان بعد از اون 20 صفحه حرارت دیگه چیزی نخوندم :biggrin:
جمعه هم امتحان ارشده که فکر نکنم برم .

داداش عماد بازم خوبه...
تلاشتو بیشتر کن...
همه شرایطشون مثه خودته...
منم دوروز در میون میخونم هربارم دو ساعت میخونم حوصلم سر میره....
مهندسی شیمی عشقه حتی اگه ده سال بیکار باشم بازم به رسالت مهندسی شیمی قسم میخورم...
تو ایران جا نیفتاده متأسفانه...
کاش یه روز بیاد که رشتمون به جایگاه خودش برسه

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایول نکته ی خوبی بود واقعا...
حقیقتش من فک میکردم گزینه 1 شاید باشه!!!
آخه میشه گفت تو قسمت سایزینگ دبی ها خیلی مهمن!!!نمیدونم اطلاعاتم کمه.
حق داری سوالش یکم شک برانگیز بود. منم فاصله گرفتم از درسا نکته های ریز یکم فراموشم شده وگرنه دوس داشتم بیشتر کمک میکردم.

بالا