ثبت 15 طلاق درهر ساعت در 2 ماه اخیر ...

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خلاصه آمار طلاق در این دو ماه اخیر یعنی تقریبا سال جدید((93)) لینک خبر

1. در هر ساعت 15 واقعه طلاق در کشور
  2. 21 هزار و 584 طلاق در سراسر کشور در این دو ماه
  3. گروه سنی 25 تا 29 سال بیشترین طلاق
  4. 19 هزار و 629 واقعه طلاق در شهرها و یکهزار و 955 واقعه طلاق نیز در روستاها
  5. بطور متوسط، ماهانه 10 هزار و 892 واقعه طلاق و یا در هر شبانه روز 348 واقعه طلاق
  6. 14.2 درصد طلاق ها مربوط به سال اول زندگی و حدود 50 درصد طلاق ها نیز مربوط به پنج سال اول زندگی
  7. بیشترین واقعه طلاق در تهران با چهار هزار و 250 مورد، خراسان رضوی دو هزار و 22 مورد و خوزستان با یکهزار و 301 مورد

:redface::que::que::que::que::que::que::que::redface:

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز

باعث تاسف است ...
شاید عده ی کمی باشند که طلاق رو راه حل مناسب تری از زندگی مشترک بدونند و حتی بعد از طلاق هر دو خوشبخت بشوند ..
.اما بطور کلی طلاق ضربه ی بدی به طرفین میزنه ... مخصوصا برای خانم ها ...و این وسط اگه بچه ای داشته باشند دوفردا توی جامعه غصه و افسردگی براش به جا می مونه ازین جا رونده و از اونجا مونده ... فرزند طلاق ... وقت ازدواجش برسه معیارهایش با بقیه فرق می کنه ...
زندگیش غیر عادیه ...
جای ثابت نداره ...
همیشه نصف وسیله هاش خونه ی بابا ...نصفش خونه ی مامان ... هر جا میره میپرسن ... الان پبش کی زندگی میکنی ؟؟... با یه نگاه ترحم مواجهه ...
توی جمع های خانوادگی خلاء بزرگو حس می کنه ...
باور کنید اگر اختلاف شما در زندگی مشترک خیلی زیاده ...ریشه ای ...غیر قابل حل ... با به دنیا آوردن بچه درست نخواهد شد .. بلکه یه زندگی دیگه رو هم نابود خواهید کرد ...

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایران الان سومین کشور جهان در عرصه رشد پیری جمعیت هست.

شرایط ازدواج برای جوون ها سخت شده ... برای رسیدن به یه پس انداز کافی و پیدا کردن کار و شروع زندگی اگر هم با پشتوانه باشند کمتر از 30 سال سن مشکله بتونن ازدواج کنن ... وای به حال اونایی که بی کسی میکشن و سایه ی پدر بالاسرشون نیست ...
همون حداقل ها رو هم اگه بتونن بخرن برای شروع زندگی کلی خرجش میشه ...
تازه ازدواج کنن تا موقعیت مالی به تعادل نرسه بچه دار نمیشن ...
خیلی ها الان شرایطشون اینطوریه...
.
.
.

مسئولین رسیدگی کنید خب !!! این چه وضعه !!!

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شرایط ازدواج برای جوون ها سخت شده ... برای رسیدن به یه پس انداز کافی و پیدا کردن کار و شروع زندگی اگر هم با پشتوانه باشند کمتر از 30 سال سن مشکله بتونن ازدواج کنن ... وای به حال اونایی که بی کسی میکشن و سایه ی پدر بالاسرشون نیست ...
همون حداقل ها رو هم اگه بتونن بخرن برای شروع زندگی کلی خرجش میشه ...
تازه ازدواج کنن تا موقعیت مالی به تعادل نرسه بچه دار نمیشن ...
خیلی ها الان شرایطشون اینطوریه...
.
.
.

مسئولین رسیدگی کنید خب !!! این چه وضعه !!!

بلی درسته متاسفانه
کلا ازدواج الان از اولویت افتاده یعنی مشکلات و مخارج اونقدری بالا هست که اصلا فکر ازدواج نمی افتی همون خرج خودتو دربیاری خیلی زرنگی .

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی همینجور الله بختکی می رن زن می گیرن شوهر می کنن همین می شه
همین هفته یکی از فامیلای نزدیک ما با دوتا بچه طلاق گرفتن
دور از ذهن هم نبود... من روزی که خبر ازدواج اینا رو شنیدم شاخم دراومده بود... تعجب نکردم وقتی خبر طلاقشونو شنیدم!
فقط این وسط دوتا بچه بخاطر بیشعوری بقیه منجمله پدر و مادرای این آقا و خانوم قربانی شدن...
حالا بچه ها رو خانومه نمی خواد باباهه هم که کارگره.. خونه ش این شهر کارش اون شهر بچه ها موندن رو هوا
بابا نکنید.... به قرآن از بی کسی آدم بمیره بهتر از اینجور ازدواجه!

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دور از ذهن هم نبود... من روزی که خبر ازدواج اینا رو شنیدم شاخم دراومده بود... تعجب نکردم وقتی خبر طلاقشونو شنیدم!
فقط این وسط دوتا بچه بخاطر بیشعوری بقیه منجمله پدر و مادرای این آقا و خانوم قربانی شدن...
حالا بچه ها رو خانومه نمی خواد باباهه هم که کارگره.. خونه ش این شهر کارش اون شهر بچه ها موندن رو هوا
توو زندگی کسی هدف و غیرت و سعی و تلاش داشته باشه با دست خالی هم ازدواج بکنه می تونه موفق بشه. ولی اگر فقط بخاطر مسائل جنسی ازدواج کنه یا از سره بیکاری بره زن بگیره 100 درصد شکست می خوره.

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه من پدر مادرای اینجور و ببینم زیر دست و پاشون میکنم ...پدر و مادر چیکار کنن وقتی دختر و پسر فشار میارن الان دیگه مثل او زمون نیست متاسفانه که بچه مامان بابا یه چی بگن اونام بگن چشم ... دیروز تو همین باشگاه با خانومی حرف میزدم میگفت عشقم داره میره خارج کشور برای همیشه میخوام برم دنبالش یا با اون یا خودم و میکشم میگه باباهامون هم خبر ندارن ..حالا تو چی میگی ... مادر جرات نداره به دختر چیزی بگه اینا حقیقته تو تک و توک خانواده هایی هستن که واقعن به حرف بابا مامانشون حرف شنوی داشته یاشن ... دوتا بچه داری بعد بگی نمیخوام آخه مادر محترم فکر کردی این بچه ها بزرگ شن چه نفرینای پشت سرت میکنن ... فکر چی کردی اینا مزاحمت بری شوهر کنی و راحت چرا نمیخوام تاوان اشتباه خودت و بدی یا تو آقای محترم .//

آدم حالش گرفته میشه این چیزا رو میشنوه

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه من پدر مادرای اینجور و ببینم زیر دست و پاشون میکنم ...پدر و مادر چیکار کنن وقتی دختر و پسر فشار میارن الان دیگه مثل او زمون نیست متاسفانه که بچه مامان بابا یه چی بگن اونام بگن چشم ... دیروز تو همین باشگاه با خانومی حرف میزدم میگفت عشقم داره میره خارج کشور برای همیشه میخوام برم دنبالش یا با اون یا خودم و میکشم میگه باباهامون هم خبر ندارن ..حالا تو چی میگی ... مادر جرات نداره به دختر چیزی بگه اینا حقیقته تو تک و توک خانواده هایی هستن که واقعن به حرف بابا مامانشون حرف شنوی داشته یاشن ... دوتا بچه داری بعد بگی نمیخوام آخه مادر محترم فکر کردی این بچه ها بزرگ شن چه نفرینای پشت سرت میکنن ... فکر چی کردی اینا مزاحمت بری شوهر کنی و راحت چرا نمیخوام تاوان اشتباه خودت و بدی یا تو آقای محترم .//

حرف اتون کاملا درسته . ولی در مورد اون رنگ قرمز که رو نوشته هاتون زدم: باید اونجور دختر و پسر رو یه فیلیپینی بزنی به شکمش تا 30 روز نتونه بلند شه بعدش 30 روز هم بهش غذا ندی .;)

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
توو زندگی کسی هدف و غیرت و سعی و تلاش داشته باشه با دست خالی هم ازدواج بکنه می تونه موفق بشه. ولی اگر فقط بخاطر مسائل جنسی ازدواج کنه یا از سره بیکاری بره زن بگیره 100 درصد شکست می خوره.
اتفاقا اینا مشکلشون مالی نبود
خونه زندگی هم داشتن البته با سختی ولی بهرحال تونستن زندگیشونو جم و جور کنن
به لحاظ شخصیتی از هم دور بودن... این آقا بلد نبود مرد خونواده باشه... به بلوغ شخصیتی نرسیده بود... خانوم هم ذله شد ول کرد زندگی رو... من می گم هردوطرف از اول باید چشماشونو وا می کردن!
.

برعکس مواردی که شما گفتین اینا ازدواجشون کاملا سنتی بود
خانواده ی آقا این خانومو پسندیدن و رفتن خواستگاری و الی آخر

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصن ازدواج سنتی به نظرم از همه بدتره تو این دوره زمونه
بهترینش یه شکل تلفیقی هست
البته بهتر از اون اینه که اصن ازدواج نکنی :biggrin:

بالا