مطالعه گروهی ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
سلام منم هستم
من الان دانشجو علوم تحقیقات کردستانم که چون پردیسه میخوام دوباره کنکور بدم
پارسال راستش من درس چندانی نخوندم و فقط با اسکیس قبول شدم
منم با برنامتون همگام کنین لطفا

qazal.

عضو جدید
سلام منم هستم
من الان دانشجو علوم تحقیقات کردستانم که چون پردیسه میخوام دوباره کنکور بدم
پارسال راستش من درس چندانی نخوندم و فقط با اسکیس قبول شدم
منم با برنامتون همگام کنین لطفا

فرق پردیس با دانشگاههای دیگه چیه تو آزاد؟ مثلا آزاد قزوین با پردیس قزوین چه فرقی دارن؟

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
فرق پردیس با دانشگاههای دیگه چیه تو آزاد؟ مثلا آزاد قزوین با پردیس قزوین چه فرقی دارن؟

من خیلی پرس و جو کردم
نتیجه نهایی این شد که پردیس علوم تحقیقات نسبت به واحد ی کم و کسری داره
ممکنه هیئت علمیش باشه، ساختمونش یا هرچیز دیگه ای که اسم پردیس رو گذاشتن اولش که یطور فرصت به دانشگاست برای جبران کمبودش
این کل چیزی بود که من فهمیدم

qazal.

عضو جدید
من خیلی پرس و جو کردم
نتیجه نهایی این شد که پردیس علوم تحقیقات نسبت به واحد ی کم و کسری داره
ممکنه هیئت علمیش باشه، ساختمونش یا هرچیز دیگه ای که اسم پردیس رو گذاشتن اولش که یطور فرصت به دانشگاست برای جبران کمبودش
این کل چیزی بود که من فهمیدم

ممنون. تو هزینه ی ترم فرقی نداره با بقیه ی دانشگاه آزادا؟

qazal.

عضو جدید
طریقه ی انتخاب واحد تو آزاد چطوریه؟ مثل سراسریه یا فرق داره؟ مثلا اگه یه نفر انتخاب اولش، تهران بزنه ، و دومشو قزوین.. احتمال داره که قزوین قبلا پر شده باشه تو انتخاب اول کسای دیگه؟

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبلا ارشد آزاد شرکت نکردم، ولی چند سال پیش میدونستم که فقط یه انتخاب میشه کرد ..ولی الان دفترچه زده 20 تا انتخاب.. چند ساله انتخابا 20 تا شده؟
همین امسال شد 20 تایی . من پارسال شرکت کردم یکی مشد انتخاب کرد . تو تکمیل ظرفیت 10 تا میشد . الان دیگه ازاد فقط می خواد دانشجو بگیرههههههههههههه

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.فکر کنم میشه این کارو کرد. ولی تو انتخابا باید مثل سراسری عمل کنین. یعنی بر حسب اولویت شهر. راستی چرا ظرفیتها انقدر کم شده؟؟؟

ظرفیتای ازاد همیشه الکیه ! من مطمئنم همه امسال قبولن و متاسفانه از یه لحاظ بده دیگه همه مهم نیست بار علمیشون چقدره فوق لیسانس قبول میشن !

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
رتبه کدوم دانشگاه ازد تهران از بقیه بالاتره؟

علوم تحقیقات تهران
تهران شمال
تهران غرب و تهران جنوب امسال تو تکمیل ظرفیت 91 ارشد گرفتن . ترازاشون مثل هم بودن . به نظر تون تهران غرب بهتره یا جنوب ؟

beni belazi

کاربر بیش فعال
ظرفیتای ازاد همیشه الکیه ! من مطمئنم همه امسال قبولن و متاسفانه از یه لحاظ بده دیگه همه مهم نیست بار علمیشون چقدره فوق لیسانس قبول میشن !

به نظر من اشکالی نداره چون معماری از اول هم ارشد بود...اینجوری در واقع مدرک مهندسی بچه ها کامل میشه....

az.sa

عضو جدید
بچه ها موافق هستید با برنامه آزمونِ مرکز معماری پیش بریم ؟ چون آزمون ها و درسنامه هاش هم تو باشگاه در دسترس هستن

آگرین

عضو جدید
سلام دوستان...من هم هستممممممممم
واقعا باید قبول شم...میخوام یکی از دانشگاهای تهران رو قبول شم...در مورد ترازها و انتخاب رشته محل چه اطلاعاتی دارین؟

az.sa

عضو جدید
کسی نیست که سال گذشته آزمون آزاد داده باشه و یکم اطلاعات در اختیار ما بذاره؟؟؟
من این کارنامه ها رو از سایت ایران شهرساز پیدا کردم ، امیدوارم کمک کنه

زبان : 53
تاریخ: 47
مبانی 67
فنی: 29
اسکیس: 55
رتبه: 149 - رتبه آخرین نفر: 88
تراز : 6349 - تراز آخرین نفر: 6484
تهران مرکز بوده و مردود

زبان 44.4
تاریخ 22.2
مبانی 46.7
فنی 17.8
اسکیس 85
رتبه 48
نمری کل 6146
مردود
نمره آخرین نفر 6282 رتبه 29
مشهد شرکت کرده

آخرین ویرایش:

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها موافق هستید با برنامه آزمونِ مرکز معماری پیش بریم ؟ چون آزمون ها و درسنامه هاش هم تو باشگاه در دسترس هستن

دوست گلم سراسری خیلی با ازاد متفاوت هست . در واقع سراسری خیلی سنگین تر و مباحث بیشتری داره . مثلا درس سازه که منبعش گتابای گلابچی هست تو ازاد ازش سوال نیومده تا پارسال ولی تو سراسری دروس فنی تقریبا نصفش سوالای فن از این درسه . امسال که نگاه کردم تو دفترچه ازاد نوشته بود درک عمومی ولی من تو سوالای پارسال ازاد ندیده تا پارسال از درک سوال بدن . تعداد سوالای ازاد اول 60 -80 تا هست تو سراسری 170 تا . ضریب درسای ازاد با سراسری فرق می کنه . منظر هم سوال نمی دن فکر کنم .به نظرم اول سوالای دانشگاه ازاد یک نگاه کنید ببین سبک سوالا چه جوریه .ضریب درسا نگاه کنید تو همین دفترچه که ازاد امسال داده خودتون لطف کردید گذاشتید تو سایت .
اسکیس حتما وقت بزارید واسه ازاد .

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پارسال ازمایشی کنکور دادم . پارسال واسه اولین بار اسکیس بعد از ازمون صبح گرفتن تا قبلش صبح ازمون بود عصر اسکیس .:eek:
و برعکس سال های پیش که معمولا خیلی درصد اسکیس بالا نمره می دادن پارسال خیلی کم دادن به هم و طی یک فرایند عجیب هم ضریب درس تاریح واسه اکثرا منفی و یا 5 % شد تو نتایج .:razz:
من ترازم حدودا 5700 رتبه 190شد درصدام یادنم نیست و انتخاب اول قبول نشدم تو تکمیل ظرفیتم تهران غرب قبول شدم .

qazal.

عضو جدید
من این کارنامه ها رو از سایت ایران شهرساز پیدا کردم ، امیدوارم کمک کنه

زبان : 53
تاریخ: 47
مبانی 67
فنی: 29
اسکیس: 55
رتبه: 149 - رتبه آخرین نفر: 88
تراز : 6349 - تراز آخرین نفر: 6484
تهران مرکز بوده و مردود

زبان 44.4
تاریخ 22.2
مبانی 46.7
فنی 17.8
اسکیس 85
رتبه 48
نمری کل 6146
مردود
نمره آخرین نفر 6282 رتبه 29
مشهد شرکت کرده

اینا واس چه سالیه؟

arezooo82

عضو جدید
با سلام به دوستای خوبم..
من پارسال کنکور ارشد آزاد رو شرکت کردم.پارسال برای اولین بار اسکیس بلافاصله بعد از کنکور بود!! بر خلاف سالهای پیش که کنکور صبح و اسکیس عصر بود..موضوع اسکیس کاملا با سالهای قبل فرق داشت! طرح توسعه موزه هنرهای معاصر بود!!!!! خیلی ها بعد از دیدن موضوع اسکیس جلسه رو ترک کردن! یکی هم تو کلاسی بود که من بودم و تو برگه اسکیسش نوشت : من در حدی نیستم که به طرح های استاد کامران دیبا دست ببرم!!! به هرحال سوالاتشم اصلا استاندارد نبود بر خلاف هر سال،تکراری خیلی کم داشت.از همه جالب تر هم درصدایی بود که گرفتیم!!اکثرا تاریخ و مبانی نظری رو 1.6- زده بودن..بعضی ها هم 5 ..کلا دو دسته بودیم!یه سری 1.6- و یه سری5 % !!!! چون درصد همه مثل هم بود،اکثرا با منفی قبول شدیم..من تو تکمیل ظرفیت،پردیس علوم تحقیقات قزوین با تراز 5540 قبول شدم.اسکیس 30% زده بودم.
اما یکی از دوستان درمورد شهریه سوال کرده بود.
من این ترم بابت 12 واحد نزدیک به یک میلیون و نهصد ریختم.که یک میلیون و هفتادش شهریه ثابت بود.
بازم اگه سوالی داشتید در خدمتم.

آذرهانا

عضو جدید
سلام . من فارغ التحصيل سال 86دانشگاه دولتي و شاگرد دوم هستم . به نظرتون مي تونم در ثبت نام بدون آزمون شركت كنم؟

az.sa

عضو جدید
بچه ها من از امروز زبان و تاریخ رو میخوام شروع کنم هر کس میخواد بیاین هماهنگ کنیم ... :) زبان 504 و جزوه تاریخ (چون وقت واسه کتاب ندارم )

تهرنگ

عضو جدید
بچه ها من از امروز زبان و تاریخ رو میخوام شروع کنم هر کس میخواد بیاین هماهنگ کنیم ... :) زبان 504 و جزوه تاریخ (چون وقت واسه کتاب ندارم )
آخه یکم قاطی پاطی پاتی شده...
من تا الان کنکور ارشد دانشگاه آزاد ندادم. اصلا نمیدونم چه درسهایی برای آزاد باید بخونیم. لطفا اول رفرنس ها رو بگید بعد شروع کنیم به خوندن.

تهرنگ

عضو جدید
لطفا یکی اطلاع رسانی کنه که برای این 20تا انتخابی که داریم فرق نمیکنه چه جوری بزنیم؟ منظورم اینه که مثلا انتخاب اولم بررسی میشه امکان داره انتخاب بعدی پر بشه یا نه هر انتخابی که رتبم بخوره قبول میشم؟

pedram131

عضو جدید
لطفا یکی اطلاع رسانی کنه که برای این 20تا انتخابی که داریم فرق نمیکنه چه جوری بزنیم؟ منظورم اینه که مثلا انتخاب اولم بررسی میشه امکان داره انتخاب بعدی پر بشه یا نه هر انتخابی که رتبم بخوره قبول میشم؟

امسال هر داوطلب می‌تواند 20 رشته محل را از یک مجموعه امتحانی انتخاب کند، این در حالیست که در گذشته حق انتخاب تنها یک رشته محل را داشتند. همچنین ثبت رشته محل در انتخاب اول دانشجو مزیتی به لحاظ رقابتی ایجاد نمی‌کند.

az.sa

عضو جدید
آخه یکم قاطی پاطی پاتی شده...
من تا الان کنکور ارشد دانشگاه آزاد ندادم. اصلا نمیدونم چه درسهایی برای آزاد باید بخونیم. لطفا اول رفرنس ها رو بگید بعد شروع کنیم به خوندن.

این جور که من فهمیدم و دوستمون ،ya3-3pid بهم گفتن ، باید رو تاریخ و اسکیس خیلی سرمایه گذاشت، من خودم ، اون جوری که واسه سراسری شنیدم ، جزوه های عسگری و مانا قابوسی خوبن واسه تاریخ که میخوام از اونا شروع کنم به خوندن تا وقتی که این تاپیک یه کم سرو سامون پیدا کنه و بچه هایی که تجربه دارن به کمکمون بیان !!

از چه جزوه ای و مربوط به کدوم مبانی تاریخه؟
من از جزوه عسگری شروع کردم فعلا ( که مباحثش مثل کتاب سبک شناسی پیر نیاست اما خلاصه تر ) و البته به توصیه همه دوستان مثی که باید سریعا زبان رو هم شروع کرد .

وضعیت
موضوع بسته شده است.