بررسی آزمون ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها با این پاسخنامه من درکم و منفی زدم....
جوابای من ایناست....طبق c
91.4
92.1
93.4
94.4
95.1
98.2
100.4
101.3
102.4
103.1
104.1
105.2
106.2
107.1
108.2
109.1
110.1
جواب سنجش ملاکه اینها اصلا مهم نیست............;)
اشتبا زیاد داره.

karlusorliose

عضو جدید
دوستان نمی شه یه تایپیک ایجاد کرد و به سازمان سنجش فحش داد البته فحش با ادب

قبول دارین سیستم امنیتیشون هم خیلی چرته چون هنوز به نظر میاد پاسخ نامه ها به قرطینه نرسیدن که کلید رو منتشر نمی کنند
و یه چیز جالب تر اینکه کنکور ارشد 900,000 نفر شرکت کننده داره نتیجه اولیه رو سه ماه بعد می دن نتیجه نهایی رو 7 ماه دیگه

ولی حالا کنکور سراسری رو نگاه یادم 1,400,000 نفر امتحان میدن نتیجه اولیه رو یک ماه بعد می دن و نتیجه نهایی رو سه ماه بعد از کنکور
واقعا این ظلم در حق کارشناسی ها نیست که 7 ماه زندگیشون روی هواست آیا این مسئله برای شما مشکل ساز نیست؟ آیا شما به این مسئله اعتراض ندارین؟ آیا این سازمان سنجش خراب شده مستحق فحش و بد و بی راه نیست؟توی این مدت بیشتر فرصت های استخدامی از دست می ره !!! شما در یک شرکت خصوصی معماری نمی تونی مشغول به کار بشی؟ هزارتا مسئله دیگه؟

دیدن سازمان سنجش شده عینه لیگ فوتبال هر لحظه ریسش عوض می شه ؟ ولی من موندم چه طور توکلی همیشه توی تلویزیون دیده می شه؟

سرتون رو درد نیارم سرم خیلی درد گرفت
من با شما کاملا موافقم .گستردگی منابع ارشد به کنار این نحوه طراحی سوالا هم که دیگه خیلی مزحک شده به نظر اعتراض به سازمان سنجش اگه کاریو از پیش نبره اقلا نشون میده واسه شعور خودمون ارزش قائل بودیم مگه این که بخوایم اینم مثه باقی جنبه های زندگیمون که دست آقایونه بشه :razz:

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی مى دونه زبان چقد تاثیر داره؟ من زبانو خیلی خوب زدم اما بقیه درسا رو خراب کردم:-(

مسلما بی تاثیر نیست و می تونه رتبتا بکشونه بالا ولی چون امسال آسون بوده تاثیرش مثل سالای پیش نیست و یکم کمتر هست

arcdoc

اخراجی موقت
مسلما بی تاثیر نیست و می تونه رتبتا بکشونه بالا ولی چون امسال آسون بوده تاثیرش مثل سالای پیش نیست و یکم کمتر هست
رو چه اساسی میگی نسبت به سال قبل آسونه!!!! لغاتش؟؟؟یا ریدینگش؟؟؟ ریدینگش سخت نبود ولی از سال قبل سخت ترو وقت گیر تر بود...دلیل زیاد شدن زمان کنکور امسال هم زبان بود....
همه ی درسا تاثیر خودشون رو دارن مخصوصا وقتی اون درس رو از میانگین بالاتر بزنی ...که میانگین کل زبان 7درصده....ولی اینطوری هم نیست که زبان نزنی رتبت خوب نمیشه...با زبان منفی رتبه ی خوب هم آوردن....چون تعداد کسایی که زبان خوب میزنن خیلی خیلی کمه...پس اگه خوب بزنی خیلی جلو میفتی...اگه نزنی هم باز میتونی امیدوار باشی...ولی فقط با زبان 100 هم بزنی خوب بدیهیه که زیاد جالب نمیشه....درصدها باید بالانس داشته باشه....نظر من اینه اگه 3 تا درس رو 40 بزنی احتمالا زیر 400 500 میشه رتبه...

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز

کلا هر درسی میانگینش پایینتر باشه و شما بالا بزنید تراز شما بیشتر بالا میره. معمولا زبان از این اهمیت برخورداره، اگه بالای 50-60 درصد بزنی افزایش ترازش دیگه با نرخ ریال نیست، به دلار حساب میشه:D ولی مثلا تاریخ تا سالهای قبل چون آسون بود و همه تا یه حدی میزدن اهمیتش انقدر نبود. البته امسال که تاریخ فضایی بود اونم ترازش رو یورو حساب میشه:D

زبان معمولا یه استانداردی داره دیگه، هیچوقت از یه حدی سخت تر یا آسون تر نمیشه. امسال از پارسال آسون تر نبود، ریدینگش هم مطمئنا سنگین تر بود. شما همین زبان تکنولوژی امسال رو نگاه کنید، ساده تر از معماری بود.

در مورد درک، انقدر که جوابا پراکنده هستن مطمئنا درصدای پایین زیاد خواهیم داشت. منم که خر شدم همشو زدم، شاید فاجعه رخ بده و منفی بیاد درصدم:D امسال از اون سالایی هست که درک از 0 تا 100 رنجش تغییر میکنه و تعیین کننده قبولیاست. بازم عده کثیری روی شانس خوب و درک بالا زدن رتبه های بالا میارن...

beni belazi

کاربر بیش فعال
کلا هر درسی میانگینش پایینتر باشه و شما بالا بزنید تراز شما بیشتر بالا میره. معمولا زبان از این اهمیت برخورداره، اگه بالای 50-60 درصد بزنی افزایش ترازش دیگه با نرخ ریال نیست، به دلار حساب میشه:D ولی مثلا تاریخ تا سالهای قبل چون آسون بود و همه تا یه حدی میزدن اهمیتش انقدر نبود. البته امسال که تاریخ فضایی بود اونم ترازش رو یورو حساب میشه:D

زبان معمولا یه استانداردی داره دیگه، هیچوقت از یه حدی سخت تر یا آسون تر نمیشه. امسال از پارسال آسون تر نبود، ریدینگش هم مطمئنا سنگین تر بود. شما همین زبان تکنولوژی امسال رو نگاه کنید، ساده تر از معماری بود.

در مورد درک، انقدر که جوابا پراکنده هستن مطمئنا درصدای پایین زیاد خواهیم داشت. منم که خر شدم همشو زدم، شاید فاجعه رخ بده و منفی بیاد درصدم:D امسال از اون سالایی هست که درک از 0 تا 100 رنجش تغییر میکنه و تعیین کننده قبولیاست. بازم عده کثیری روی شانس خوب و درک بالا زدن رتبه های بالا میارن...

من تا دیروز یه کم امیدوار بودم... به نظر میاد تاریخ و فن و حدود 55 و زبان و منظر حدود 30 زدم...امیدوار بودم حداقل شانسم و واسه شبانه امتحان کنم...ولی با این درک منفی فکر کنم اصلا مجاز نشم....اگه هم مجاز شم ارزشی نداره

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میخواستم هیچی نگم ولی انگار نمیشههههه:surprised:
اگه مدرسان شریف واقعا جوابیش واسه c باشه باید درشو تخته بگیرن
سوالای تاریخش از همون اولیش اشتباهه
سوالای کاملا مشخصم اشتباه زدی
مثل معبد هندی - نمودار مسیر بارگزاری :eek:

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی از نحوه کار آتلیه اثر خبر داره؟
خوبه یا بد؟
استاداشو میشناسه

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز

آره وضعشون خیلی خرابه. من یبار کتاب تاریخشو ورق میزدم، تستای کنکور سالهای قبلشو زدم چند تا، جوابا رو چک کردم دیدم خیلی عجیب غریبه، بعد که با جوابای سنجش تطبیق دادم، دیدم واویلا! نویسنده محترم خودش با سواد شخصیش یه سوالا جواب تشریحی داده، و جالبه که طرف تاریخش اصلا خوب نبود و اگه میانگین میگرفتیم از خیلی از بچه های اینجا کمتر میشد:D وقتی در این حد خیانت میکنن به بچه های مردم دیگه چه انتظاری داری. متاسفانه بالاترین جامعه آماری رو هم داشت. دانشجوهای کم تجربه به اینا اعتماد میکنن، پولم میدن، نتیجه معکوس هم میگیرن. البته سایر موسسات هم همینه ها، پر غلط، پر ایراد. هر کسی پارسال قبول شده رفته تو یه موسسه ای طراح شده. هر کسی هم 2 سال پیش قبول شده دیگه پایش بالا رفته علاوه بر طراحی سوال کلاس هم تشکیل داده:D تو مملکتی که کار نیست آموزش میشه بهترین تجارت.

اعتماد نکنید به این جوابا. سواد شخصی خود شما بالاتره، ایشالله جوابای درک هم منطقی باشه و هیشکی معبون نشه.

nimaart

کاربر بیش فعال

من رفتم تو سایتش پیام گذاشتم که برا حفظ آبروتون هم که شده زودتر این کلیدو مزخرفو از رو سایت بردارید:biggrin:

madness69

عضو جدید
بچه ها کسی می دونه علوم تحقیقات تهران سال پیش تکمیل ظرفیت اعلام کرد یا نه؟
از لحاظ سطح علمی معماری کدوم واحداهای ازاد تهران بهترن؟

fahime_k

عضو جدید
بچه هاااااااااااا من زبانم رو از رو این پاسخنامه چک کردم از 15 تاش 10 تاش غلط بوود...چیکاااار کننننم ؟؟!!!!!:surprised: :eek:

karlusorliose

عضو جدید
بچه هاااااااااااا من زبانم رو از رو این پاسخنامه چک کردم از 15 تاش 10 تاش غلط بوود...چیکاااار کننننم ؟؟!!!!!:surprised: :eek:

پاسخنامه مدرسان مخصوصا زبانش واقعا پر اشکاله زبان من خوبه سوالاشو به یه معلم زبان هم نشون دادم، 73 درصد زدم اما با این پاسخنامه 30 درصد و کمتر میشه!!!;)

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب دیگه یا علی همه از اتاق برید بیرون میخوایم در اینجا رو تخته کنیم:cool:
از فردا فقط اسکیس دیگه هیچکی حق حتی فکر کردن به سوالا رو نداره اونا که خوب زدن مغرور نشن اونا هم که خراب کردن حق نا امیدی ندارن
;)
ایشالا همگی بریم سر یه کلاس تو بهشتی بشینیم

iran vatanam

کاربر فعال
بچه ها اگه مجاز شدیم میریم واسه اسکیس چه جوریه ؟امتحانش کجاست ؟تو خود دانشگاه تهرانه آزمون اسکیس؟
اگه کسی راجب اسکیس از مبتدی تا پیشرفته اطلاع کافی داره که کامل چطور دستمون قوی بشه اطلاعی جزوه ای ....بذاره ممنون میشم;)

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اگه مجاز شدیم میریم واسه اسکیس چه جوریه ؟امتحانش کجاست ؟تو خود دانشگاه تهرانه آزمون اسکیس؟
اگه کسی راجب اسکیس از مبتدی تا پیشرفته اطلاع کافی داره که کامل چطور دستمون قوی بشه اطلاعی جزوه ای ....بذاره ممنون میشم;)

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/432815-اسکیس-92 مطالب اسکیس تا حدی تو اینجا بیان شده.

آخرین ویرایش:

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی ما که دسترسی به کلاس اسکیس و افراد ذکر شده نداریم؟؟

من خودم به شخصه وقتی کلاس رفتم تمرین هایی که دادن بهمون را می ذارم اینجا تا دوستان دیگه هم حداقل از طریق این تمرین ها خودشون را آماده کنند.
و به نظر من ورکشاپ 1 ماهه را حتما بیا.

madness69

عضو جدید
بچه هااااااااااااااااااا لطفا جواب بدید,من می خوام ازاد ثبت نام کنم اما نمی دونم کدوم واحدها بهتره:(

کسی می دونه علوم تحقیقات تهران سال پیش تکمیل ظرفیت اعلام کرد یا نه؟

arch 1 teh

عضو جدید
بچه ها کسی می دونه علوم تحقیقات تهران سال پیش تکمیل ظرفیت اعلام کرد یا نه؟
معماری تهران مرکز اساتید معروفی داره ولی من چندتا از دوستام اونجان خیلی راضی نیستن...
ولی در کل تهران مرکز_علوم تحقیقات تهران _آزاد شیراز _فک کنم آزاد تبریز_اینا نسبت به بقیه آزادا برترن تا اونجای که من میدونم

madness69

عضو جدید
معماری تهران مرکز اساتید معروفی داره ولی من چندتا از دوستام اونجان خیلی راضی نیستن...
ولی در کل تهران مرکز_علوم تحقیقات تهران _آزاد شیراز _فک کنم آزاد تبریز_اینا نسبت به بقیه آزادا برترن تا اونجای که من میدونم

مرسی از راهنماهییت:smile:؛من فقط تهرانو می زنم،اول می زنم علوم تحقیقات بعد مرکز؟بعد کدوم واحدو بزنم؟

erisss

عضو جدید
اي واي من انتخاب اولم زدم تهران جنوب.....يعني تهران مركز بهتر از جنوبه؟

sheta

عضو جدید
سلام
آهههههههههههیییییییییییییی.من تاریخو خراب کردم.زبان رو هم خوب ندادم.راستی چرا تاریخ اینجوری بود؟منظور طراحش چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w20:اما فن و درک رو خوب دادم.این جور که میبینم جوابام ردست بوده منظر هم که عالی بود مثل همیشه..............کی رتبه ها می آد.یا قبول میشم با رتبه عالی یا مثل ژارسال 2000... امید به اسکیس دارم....:confused:

beni belazi

کاربر بیش فعال
سلام
آهههههههههههیییییییییییییی.من تاریخو خراب کردم.زبان رو هم خوب ندادم.راستی چرا تاریخ اینجوری بود؟منظور طراحش چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w20:اما فن و درک رو خوب دادم.این جور که میبینم جوابام ردست بوده منظر هم که عالی بود مثل همیشه..............کی رتبه ها می آد.یا قبول میشم با رتبه عالی یا مثل ژارسال 2000... امید به اسکیس دارم....:confused:

درک و فنتو با چی چک کردی؟؟ با کلید مدرسان شریف؟؟

saeedeh.arch

عضو جدید
مرسی از راهنماهییت:smile:؛من فقط تهرانو می زنم،اول می زنم علوم تحقیقات بعد مرکز؟بعد کدوم واحدو بزنم؟

اگه طبق ترازهای پارسال میخوای بزنی بعد علوم تحقیقات و تهران مرکز- تهران شمال-تهران جنوب-تهران غرب-بین الملل قزوین هستش.ولی خوب میگن تهران جنوب معماریش خیلی قوی تره نسبت به تهران شمال.ولی ترازش یکم پایین تربود.

saherem

عضو جدید
بچه ها یه سوال درک بود که اتاق ارسی در مناطق گرم و خشک کجاست جوابشو چی زدین
من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم

وضعیت
موضوع بسته شده است.