خانواده ها هر 3 سال یک فرزند بیاورند :|

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون شمال نشين ها كيا هستند؟ آقازاده هائي كه 20 ميليون شهريه داشنگاهشونه...
به قول شما همون آقازاده ها .......اونا امکاناتشون کمه؟ بی پولن ؟!
البته یاد یه جمله ای افتادم
ایران تهران نیست ...........تهران هم شمیرانات نیست .......انشالله متوجه منظورم شدین!
چون طبق قانون اجازه باز کردنش نیست!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .........دوست عزیز فارسی بنویس ......این جز قوانین باشگاه هم هست و همینطور ما والا ایرانی هستیم! چیزی به اسم فینگلیش هم به رسمی نمیشناسیم!

واقعا فکر میکنید همش بحث امکاناته؟ .........الآن همون شمال نشین های پایتخت واقعا کم امکانات دارن؟
شما بینی و بین اللهی حرف خودتون رو باور میکنید؟
خیر .......این مسئله چیزی نیست جز اینکه فرهنگ کشور ما داره به خطر میفته و متاسفانه داره میره به سمت غرب

سری به روستاها بزنید .........شهرهای کوچک و پایین شهر ..........وضع اونها بهتره یا کلان شهر نشین ها ؟

حتما باور داشتم که گفتم...تو اکثریت مردمو نگاه کن نه اقلیتو...اکثر مردم ما وضع مالیشون الان متوسط به پایینه..
روستاها؟؟دیگه روستایی نمونده...روستاییا دلشون به کشاورزی خوش بود که اونم الحمد الله ازشو گرفتن...
وضع جفتشون افتضاحه...
فرهنگ کشور ما به خطر افتاد رفت پی کارش و اونم به خاطر بی تدبیری بعضی هاست...جایی که توش هیچ قانونی وجود نداشته باشه از این بهتر نمیشه..

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایران تهران نیست ...........تهران هم شمیرانات نیست .......انشالله متوجه منظورم شدین!

منم نميتونم زياد بازش كنم ...وقتي آمار مهاجرت از ايران رو ببيني خيلي چيزا دستت مياد..وقتي جووني رو ميبينم فارغ التحصيل از داشنگاه صنعتي راننده تاكسيه ديگه ساكت شم بهتره..ايران فقط تهران است ..يه سري به شهرهاي ديگه بزني متوجه ميشي

kamran333

عضو جدید
are shahrake gharb ham hast

Armin pak

عضو جدید
ای بابا دست از سر ما بر دارید

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
حضراتی که در نماز جمعه سخنرانی می کنند لازم نیست که حتما درباره همه موضوعات اظهار نظر کنند‏!‏‏! اگر هم این کار رو انجام میدن قبلش حداقل درباره موضوع کمی مطالعه کنند چند وقت پیش هم امام جمعه کاشان گفته بود امریکایی ها چقدر نادان هستند ما رو تحریم کردند دلار خودشون داره گرون میشه‏!‏‏!‏ اقای امام جمعه اصفهان هم اول وضع تورم و بیکاری جامعه رو ببینند بعد اظهار نظر کنند

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حضراتی که در نماز جمعه سخنرانی می کنند لازم نیست که حتما درباره همه موضوعات اظهار نظر کنند‏!‏‏! اگر هم این کار رو انجام میدن قبلش حداقل درباره موضوع کمی مطالعه کنند چند وقت پیش هم امام جمعه کاشان گفته بود امریکایی ها چقدر نادان هستند ما رو تحریم کردند دلار خودشون داره گرون میشه‏!‏‏!‏ اقای امام جمعه اصفهان هم اول وضع تورم و بیکاری جامعه رو ببینند بعد اظهار نظر کنند
:biggrin::eek:

maede_s

عضو جدید
وااااااااااااااااا:surprised::surprised::surprised: چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused: سه سال یه بار:biggrin:
فکر بعدشم میکردن بعد نبودا!!!!!!!! یه مشکل حل میشه (اونم ظاهراً نه در واقعیت) هزار تا دیگه اضافه میشه:cool::razz:

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
د..وقتي جووني رو ميبينم فارغ التحصيل از داشنگاه صنعتي راننده تاكسيه ديگه ساكت شم بهتره...ي

اون جوون یه دهه شصتیه:cry:
که زیر بار جمعیت له شده جمعیت بالای جوونای دهه شصتی و کمبود کارمتناسب با حرفه جوون:cry:

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون جوون یه دهه شصتیه:cry:
که زیر بار جمعیت له شده جمعیت بالای جوونای دهه شصتی و کمبود کارمتناسب با حرفه جوون:cry:

بله دهه 60 بهشون ميگن نسل سوخته نسلي كه از زندگي كردن هيچي نفهميد نسلي كه فقط يادش دادن مرگ بگه نسلي كه......

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید که این حرف رو میزنم ولی فقط باید قناعت رو از زندگی این دو بزرگوار یاد گرفت !؟
چرا نباید چیزای دیگشون رو هم یاد گرفت !!؟!؟؟!؟ ( اشاره به ساده زیستی حضرت علی (ع) و ساده زیستی مسئولین کشور )

خب نقش این دولت بی بخار چیه !؟
به عنوان مثال چرا با این دو خودروساز برخوردی نمیشه !؟ چرا شرکت ایرانخودرو 206 هارو نگه میداره تا قیمت بالا بره بعد به صورت امانی میفرسته توی نمایندگی ها تا با قیمت 10-15 میلیون بیشتر توی نمایندگی فروش بره !؟

کدوم تولید ملی !؟ این که از چین بیاد تولید ملیه !؟
اگه ما چیزی رو توی کشورمون تولید کنیم و من نخرم از سگ پست ترم ( این تکلیف من )
وقتی من ببینم مهندسین مملکتم میرن سر کار و یه چیزی رو با دانش خودشون میسازن با جون و دل میخرمش ! چون میدونم پولی که میدم جای زحمتی که کشیدن ، میره ! چون میدونم همین حمایت ما باعث میشه که کم کم مملکت پیشرفت کنه ! دقیقا مثل ژاپن !
ولی وقتی میبینم تولید ملیمون از چین میاد و فقط یه اسم ایرانی روش میخوره خیلی ببخشید تف هم روش نمیندازم ! چه برسه به اینکه بخوام بخرمش !
وقتی میبینم مهندس برنامه نویس شرکت GLX یه جوون چینیه حتی فکر GLX رو هم نمیکنم !
تولید ملی ما اینه ...
تولید ملی ما سمنده که بهش میگن خودروی ملی ولی با این شرایط اقتصادی قیمتش از 14 میلیون میشه 22 میلیون !
تولید ملی ما تیباس که توی این شرایط قیمتش از 10 میلیون میشه 15 میلیون بعدش هم میشه 20 میلیون !
و ...
چقدر هم واقعا دارن بیانات رهبر گوش میدن ...

باشه کالای ملی با همون کیفیت جایگزینش بشه بازم میگم از سگ پست ترم اگه کالای خارجی رو تحریم نکنم !

بالاخره چیزی که عوض داره گله نداره ! مگه ما روی ماهواره های اونا توی ایران پارازیت نمیندازیم !؟ خب اونام همین کارو میکنن ! البته من قصد دفاع از اونا رو ندارم ! ولی کار ما هم اصلا جالب نیس !

کاملا موافقم اونم بیشتر در زمینه فوتبال ! همه چیز باید عادی باشه ! نه از اینور بیفتیم نه از اونور

بازم موافقم ! اینو به عینه دیدم !

باور کنین من نه کافرم نه ضد دینم نه ضد جمهوری اسلامیم نه هیچی ! دلم میسوزه که این حرفا رو میزنم ! دلم میسوزه وقتی میبینم که کشورم توی زمینه های مختلف پیشرفت میکنه ولی توی بعضی از مسائل پیش افتاده هشتش گرو نهشه

امیدوارم یه روز همه این مشکلات برطرف بشه !

مهندس جان .........من یه نفر رو قبول داشته باشم تو این باشگاه شمایی ..........همیشه با منطق حرف زدی و مسائل رو تمام و کمال نگاه کردی

خب همه این مسائل به دولت برمیگرده و خودتم میدونی به نظام مرتبط نیست .....البتهاینم نباید نادیده گرفت تحریمهایی که رخ داده ......دولت نهم همین دولت بود .......آیا این مشکلات بود؟

مسئله ساده زیستی هم که میفرمایین نظام در جهتش هست ولی به طبع ایراداتی هم هست ....کانون های ثروت و قدرتی هست .......و اگر همه اینها طبق فرمان رهبری عمل کرده بودن جلوی خیلی مسائل گرفته میشد ...........قانون 8 ماده ای مبارزه با فساد رو منظورم هست ...........و اینکه حکومت ما اسلامی نشده0 حتی خود رهبری هم فرمودن) و در راستای اسلامه که اگر نبود صهیونیستها و امریکا به این حد با کشور و مردم ما دشمنی نمیکردن

میبینید امروز کارشون به کجا رسیده که داروی مردم رو هم تحریم میکنن و اگر کشوری خلاف این عمل کنه اون شکرت و کشور رو مجازات میکنن
نمونه هاشو میبینید دیگه ......این یعنی یک جنگ تمام عیار اقتصادی ولی پنهان

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
بچه ها جون بچتون اسپم ندین بذارین مثل آدم بحث کنیم :D
من این بحث رو دوس دارم و میخوام قانع شم ! امیدوارم کسی بتونه قانعم کنه ! ;)

Armin pak

عضو جدید
بله دهه 60 بهشون ميگن نسل سوخته نسلي كه از زندگي كردن هيچي نفهميد نسلي كه فقط يادش دادن مرگ بگه نسلي كه......

[FONT=&quot]نسل ما نسلی بود که: هرگز گرمای وجود رفیق رو کنار خود احساس نکرد نسلی که یواشکی بوسید یواشکی نوشید یواشکی خندید یواشکی حرف زد..یواشکی اعتراض کرد... یواشکی فکر کرد[/FONT]....​
file:///C:/Users/ASUS/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.jpg<

file:///C:/Users/ASUS/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.jpg<

file:///C:/Users/ASUS/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image003.jpg<

file:///C:/Users/ASUS/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image004.jpg<

file:///C:/Users/ASUS/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image005.jpg<

file:///C:/Users/ASUS/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image006.jpg<

> file:///C:/Users/ASUS/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image007.jpg<

file:///C:/Users/ASUS/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image008.jpg<

[FONT=&quot]نسل ما نسلی بود که: هرگز گرمای وجود رفیق رو کنار خود احساس نکرد نسلی که یواشکی بوسید یواشکی نوشید یواشکی خندید یواشکی حرف زد..یواشکی اعتراض کرد... یواشکی فکر کرد[/FONT]...​

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نوبت به نسل ما رسید یک دفعه دنیا شد خراب...:(

نسل من و تو نسلی بود که یواشکی بوسید ، نوشید ، خندید ، حرف زد ، فکر کرد ، اعتراض کرد ، گریه کرد ، آرزو کرد ، دعا کرد ، درد و دل کرد ، انتخاب کرد ، عاشق شد
به سلامتی " یــواشــکــی " که اگه نبود ، نسل من و تو منقرض میشد!
:razz:

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نسل ما نسلی بود که: هرگز گرمای وجود رفیق رو کنار خود احساس نکرد نسلی که یواشکی بوسید یواشکی نوشید یواشکی خندید یواشکی حرف زد..یواشکی اعتراض کرد... یواشکی فکر کرد....​
file:///C:/Users/ASUS/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.jpg<

file:///C:/Users/ASUS/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.jpg<

file:///C:/Users/ASUS/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image003.jpg<

file:///C:/Users/ASUS/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image004.jpg<

file:///C:/Users/ASUS/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image005.jpg<

file:///C:/Users/ASUS/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image006.jpg<

> file:///C:/Users/ASUS/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image007.jpg<

file:///C:/Users/ASUS/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image008.jpg<

نسل ما نسلی بود که: هرگز گرمای وجود رفیق رو کنار خود احساس نکرد نسلی که یواشکی بوسید یواشکی نوشید یواشکی خندید یواشکی حرف زد..یواشکی اعتراض کرد... یواشکی فکر کرد...​

تشكرام تموم شده.........

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
نوبت به نسل ما رسید یک دفعه دنیا شد خراب...:(

چن وقت پیش سوارتاکسی شدم که رانندش واسه100تومن مغزمونوپاشیدبه درآخرش فهمیدیم طرف دانشجوی سال آخرپزشکیه واسه خرج دانشگاداره مسافرکشی میکنه اشکش دراومدبدبخت
ببین دکترای مابه چه خاری وخفت افتادن که به خاطر100تومن...
هی خدا:(

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهندس جان .........من یه نفر رو قبول داشته باشم تو این باشگاه شمایی ..........همیشه با منطق حرف زدی و مسائل رو تمام و کمال نگاه کردی

خب همه این مسائل به دولت برمیگرده و خودتم میدونی به نظام مرتبط نیست .....البتهاینم نباید نادیده گرفت تحریمهایی که رخ داده ......دولت نهم همین دولت بود .......آیا این مشکلات بود؟

مسئله ساده زیستی هم که میفرمایین نظام در جهتش هست ولی به طبع ایراداتی هم هست ....کانون های ثروت و قدرتی هست .......و اگر همه اینها طبق فرمان رهبری عمل کرده بودن جلوی خیلی مسائل گرفته میشد ...........قانون 8 ماده ای مبارزه با فساد رو منظورم هست ...........و اینکه حکومت ما اسلامی نشده0 حتی خود رهبری هم فرمودن) و در راستای اسلامه که اگر نبود صهیونیستها و امریکا به این حد با کشور و مردم ما دشمنی نمیکردن

میبینید امروز کارشون به کجا رسیده که داروی مردم رو هم تحریم میکنن و اگر کشوری خلاف این عمل کنه اون شکرت و کشور رو مجازات میکنن
نمونه هاشو میبینید دیگه ......این یعنی یک جنگ تمام عیار اقتصادی ولی پنهان

آقا محمد بسه 34 ساله يا آمريكا مقصره يا اسرائيل...پس خودمون چي؟؟؟؟؟؟؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسعود عزیز ...........از شما دیگه بعید بود که به صرفا اخبار رسانه ای اعتماد کنید و سریع موضع بگیرید ........در قبال اصلاح طلبان حتی متاسفانه داخلی که میبینید بعضا بدون مدرک چه ها مینویسند ......آیا میخواین بگین همه اونها هم درسته؟ .شایدم چون آرمان به سازندگیها برمیگرده حرفش درسته؟!
.
.
.
ازدیاد نسل تشیع ربطی به ترویج تعدد زوجات ندارد

امام جمعه موقت اصفهان گفت: برای جلوگیری از فاجعه کاهش نسل تشیع نیاز به ازدیاد نسل داریم که البته این موضوع ربطی به تعدد زوجات ندارد.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر ظهر آدینه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان اظهار داشت: هم‌اکنون در برخی از نقاط کشور شاهد رواج فرهنگ مجردی به سبک دنیا غرب هستیم حال آنکه خداوند در امر ازدواج به جوانان وعده یاری و مساعدت داده است.

وی با بیان اینکه برخی از رسانه‌ها از گفته‌های من سوء استفاده کرده‌اند، تصریح کرد: ازدیاد نسل به هیچ عنوان به معنای تعدد زوجات نیست.

امام جمعه موقت اصفهان ادامه داد: با کاهش نسل تشیع به طور حتم برگ برنده به دست برخی از جریان‌های مذهبی و دشمنان کشور می‌افتد.
وی بیان کرد: قناعت را باید از زندگی حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س) آموخت.

MehrNews.com - Iran, world, political, sport, economic news and headlines

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
چن وقت پیش سوارتاکسی شدم که رانندش واسه100تومن مغزمونوپاشیدبه درآخرش فهمیدیم طرف دانشجوی سال آخرپزشکیه واسه خرج دانشگاداره مسافرکشی میکنه اشکش دراومدبدبخت
ببین دکترای مابه چه خاری وخفت افتادن که به خاطر100تومن...
هی خدا:(
حالا اون یه تاکسی داشت من که هیچی ندارم به جز یه دل پر دردو داغون....:crying2:

Armin pak

عضو جدید
ووووووووووووووووووو

ووووووووووووووووووو

شما ها که این قدر مغرورین که جواب کسی دیگه ای رو نیدید هیچ چیزی رو نمیتونید عوض کنید و فقط بلدید حرف بزنید اونم توی دنیای مجازی .شودید مثل یه شیر اطمینان که هروقت فشار بالا بره عمل میکنید و یه کم فشار رو تخلیه میکنید مثل رسانه .مثل 20.30 .
تموم زندگیتون شده کیبرد و دنیاتون هم که شوده دنیای مجازی . توی دنیای شما که گرونی نیست. پلیس هم که نیست .پس بحرفید خوش باشید با دل خوشیتون

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جون بچتون اسپم ندین بذارین مثل آدم بحث کنیم :D
من این بحث رو دوس دارم و میخوام قانع شم ! امیدوارم کسی بتونه قانعم کنه ! ;)
چجوری میخای قانع شی؟اصلن باچی میخای قانع شی؟
بانشون دادن 4تانمودارکاهش تورم؟بااینکه ملت مازیرفشارتحریم خم نمیشه؟بازیادکردن یارانه ها؟باچی قانع میشی؟
باطرح یه شغله بودن؟باافزایش قیمت همه چی قانع میشی؟
بیکارشدن این همه فارغ التحصیل قانعت میکنه؟باگداشدن مردم به قیمت انرژی هسته ای حق مسلم ماست قانع میشی؟
باچی قانع میشی؟
اصلن هممون قانع شدیم همه درداریشه کن شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا محمد بسه 34 ساله يا آمريكا مقصره يا اسرائيل...پس خودمون چي؟؟؟؟؟؟؟

نه اشتباه نکنید ........ بی تدبیری داخلی هم اثر داره که برمیگرده به دولتها .........شما شک دارید که صهیونیستها و آمریکا دشمن هستند؟
چرا تحریم دارو کردن ........تحریم بانک مرکزی میدونید چه مشکلاتی برای کشور پیش اورده؟
زمان آقای خاتمیشم همین آمریکایی ها ما رو کانون شرارت و تروریست معرفی کردن .....مگه ما تعلیق هسته ای در زمان اصلاحات نکردیم ......آیا رفتار اونها تغییر کرد

حالا تازه حرفشون تغییر کرده .. که البته این به روباه صفت بودنشون برمیگرده .....در حرف میگن فلان و بیثار در عمل فقط مردم رو له میکنند .....البته از بی فرهنگهایی که اسلحه کانون تمدنشونه جز این انتظاری نیست

بی تدبیری های داخلی باعث میشه این مسائل افزایش پیدا کنه و همینطور تاثیر خودشو نداشته باشه

ضمن اینکه از نظر بنده دولت نهم هیچ عیب بزرگی نداشت .........ولی در دولت دهم کم بی تدبیری ندیدیم .......

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چجوری میخای قانع شی؟اصلن باچی میخای قانع شی؟
بانشون دادن 4تانمودارکاهش تورم؟بااینکه ملت مازیرفشارتحریم خم نمیشه؟بازیادکردن یارانه ها؟باچی قانع میشی؟
باطرح یه شغله بودن؟باافزایش قیمت همه چی قانع میشی؟
بیکارشدن این همه فارغ التحصیل قانعت میکنه؟باگداشدن مردم به قیمت انرژی هسته ای حق مسلم ماست قانع میشی؟
باچی قانع میشی؟
اصلن هممون قانع شدیم همه درداریشه کن شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرگ بر آمريكا...مرگ بر اسرائيل