صفحه 3 از 7 نخستنخست 123456 ... آخرينآخرين
نمايش نتايج 21 تا 30 از 67

تاپیک: ¸¸▂▃▅▆█☃☃دفتر تالار☃☃█▆▅▃▂¸¸

همکار مدیر مهندسی مکانیک آواتار Y..or..Z
    تاريخ عضويت
    2012/7

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله Zaneti نمايش پست
    درود
    نمی دونم این چه بحثی هست که راه افتاده
    درسته من یکی از همون دستیار ها هستم اما خوب من هم کار دارم و درگیر درس و زندگی هستم تا جایی که بتونم به تالار کمک می کنم بیشتر از این هم نمی تونم وقت بزار از اول هم گفته بودم
    یوسف گفت من هم می گم پست داشتن توی اینجا نفعی برای من نداره که بخوام به هر شیوه ای نگه دارمش
    بهتره به جای انتقاد تخریبی ، انتقاد سازنده انجام بشه
    در مورد زیر تالار ها شاید بهتر باشه این موضوع را به رای گیری بزاریم تا نتیجه را اعمال کنیم
    در آخر از همه کسانی که دنبال پیشرفت تالار هستند سپاس گذارم
    سلام آقا احمد
    من بارها و بارها جلوی انتقادات بیشتر کاربران وایسادم و پشت سروش و حتی شما رو گرفتم در حالیکه خود شما پاسخگوی انتقادات نبودید.
    من هیچ خیری در این تالا نصیبم نشده و تنها قصدم این بود که دوستانی که دانشجو هستن و به همچین جاهایی نیاز دارن استفاده ببرن
    متاسفانه پیشنهاد دادن در جامعه ما به معنای انتقاد تخریبی هستش .
    موفق باشید من دیگه نه پیشنهادی میدم نه انتقادی و فعالیتم رو هم به همون بخش سالید ورک محدود میکنم
    موفق و پیروز باشید
    ويرايش شده توسط Y..or..Z در 2014/5/09 در ساعت 11:03 PM
    از آهسته راه رفتن نترس، از بی حرکت ایستادن بترس.
    ” کسي كه از شكست خوردن مي هراسد، به شكست خود باور دارد.ناپلئون بناپارت “

2. تشكرها از اين پست

متخصص خودرو آواتار yosoufe
    تاريخ عضويت
    2009/3

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله Y..or..Z نمايش پست
    سلام بر یار همیشگی تالار یوسف عزیز
    در خصوص مدیریت تالار و هجمه ی انتقاد ها باهات موافقم و از نزدیک شاهد بودم که سروش خیلی از کاربران رو برای مدیریت به ادمین معرفی کرد که بنا به دلایلی موافقت نشد.و من تا جایی که تونستم از ایشون حمایت کردم و میدونم چه سختی هایی رو میکشیدن چون دست تنها بودن
    اما اگه همین زیر تالار ها درست بشه حتی سروش خودش تنها هم میتونه به امورات رسیدگی کنه.
    شما الان فقط خودتون رو میبینید و اینکه با روال کار تالار آشنا هستید و میدونید کی چه تخصصی داره و در صورت سوال داشتن مستقیم میرید پیش متخصص . اما به فکر کاربر های تازه واردی باشید که دنبال مطالب میگردن و مجبورن کل تالار هارو بگردن و این رنج رو به جون بخرن و حتی چند صفحه رو میگردن و وقتی چیزی پیدا نمیکنن اقدام به زدن تاپیک میکنن و همین باعث بی نظمی میشه.
    ببینید نظم داشتن تالار هیچ تاثیر منفی در فعالیت کاربران نخواهد داشته بلکه باعث ایجاد علاقه مظاعف هم برای کاربرها هم برای مدیر خواهد بود.
    سالیدورک رومثال زدید رو من هم روی همین مبحث جواب صحبت هاون رو عرض میکنم.
    اگه ما یه زیر تالار مخصوص سالید ورک داشته باشیم مطمئنا" تعداد تاپیک ها و ژستهاش خیلی معقول تر از تعدادی هستش که در تالا نرم افزار وجود داره و اینکه کاربر 3-4 صفحه تاژیک رو میتونه به راحتی بگرده و در صورت پیدا نکردن موردی که دنبالشه اقدام به زدن درخواست یا تاپیک و یا ختی سوال میکنه
    متاسفانه ما عادت نکردیم که صحبت های کسی که پیشنهاد میده رو به درستی بخونیم
    شاید الان فک کنید دنبال پست هستم اما همینجا میگم نه پستی رو در این تالار قبول میکنم نه دنبال پست گرفتن بودم.
    کاش کمی واقع بینانه تر به مسائل نگاه میکردیم. در هر صورت نیا به ایجاد زیر تالار احساس میشه مگه اینکه از نظم و انظباط بمون بیاد
    من دیگه بحثینمیکنم که نگن دنبال تخریب هستم
    ببینید بحث پیدا کردن مطلب با پرسیدن سوال جدید متفاوته! برای پیدا کردن مطلب معمولا همه از موتور جستجو خود سایت و یا از گوگل استفاده می کنن! و افراد کمی شروع می کنن کل تالار رو ورق زدن! ولی برای سوال کردن، فردی که می خواد سوال جدید بپرسه، دنبال جایی می گرده که سوالش زودتر پاسخ داده بشه.
    یعنی وقتی یه فرد تازه کار میاد تو تالار، و می بینه که تو یه پستی، اکثره سوالات داره جواب داده می شه، راحت تر می تونه به اون پست اعتماد کنه!

تا وقتی که ببینه یه زیر تالار هست با کلی سوال بی پاسخ و اگر هم پستی ایجاد کنه، دو هفته بعد تایید می شه و منتشر می شه! اگه پاسخ ها به روال قبل ادامه پیدا کنه، بسیار هم عالی ست! ولی من شک دارم زیر تالار درست کردن فعالیت ها رو حتی در همین سطحی که هست، نگه داره! به نظر من سطح فعالیت تالار رو کم خواهد کرد!

این بدین معنی نیست که تالار رو مرتب نکنیم! همین روشی که الان یه سری از پست ها دارن جا به جا می شن و یا حذف می شن، خوبه. (منظور از کلمه پست تو حرفام هیچ جا مقام نبوده ها! منظورم کلمه تاپیک بوده. از این به بعد اصلاح می کنم) بعدشم فک می کنم به راحتی بشه مطالب یه تاپیک رو با تاپیکی دیگر ادقام کرد!

4. تشكرها از اين پست

مدیر تالار مهندسی مکانیک آواتار Zaneti
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2009/1
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله Y..or..Z نمايش پست
    سلام آقا احمد
    من بارها و بارها جلوی انتقادات بیشتر کاربران وایسادم و پشت سروش و حتی شما رو گرفتم در حالیکه خود شما پاسخگوی انتقادات نبودید.
    من هیچ خیری در این تالا نصیبم نشده و تنها قصدم این بود که دوستانی که دانشجو هستن و به همچین جاهایی نیاز دارن استفاده ببرن
    متاسفانه پیشنهاد دادن در جامعه ما به معنای انتقاد تخریبی هستش .
    موفق باشید من دیگه نه پیشنهادی میدم نه انتقادی و فعالیتم رو هم به همون بخش سالید ورک محدود میکنم
    موفق و پیروز باشید
    درود
    من به صورت کلی گفتم و منظورم کلی بود
    می گم پیشنهاد های کلی بدی انتقاد ها باید سمتی بره که برای پیشرفت تالار باشه
    من خودم همیشه گفتم انتقاد کنید بدون انتقاد که پیشرفتی انجام نمیشه
    اگه منظورم را بد رسوندم عذر خواهی می کنم
    امیدوارم همواره این تالار پیشرفت کنه
    پیشرفت تالار یعنی پیشرفت علم دانشجویان
    "ای مرد هر که هستی و از هر کجا که آمده باشی , زیرا می دانم که خواهی آمد , منم کوروش که برای پارسیان این دولت وسیع را بنا نهادم , پس بر این مشتی خاک که تن مرا می پوشاند رشک مبر"

6. تشكرها از اين پست

عضو فعال
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/6
    محل سكونت
    روی زین موتورم

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله behzadk2019 نمايش پست
    به نظر من با توجه به اینکه سیالات هستم باید اینطوری بشه

اول در صفحه اصلی :

طراحی جامدات
    حرارت و سیالات
    ساخت و تولید
    صنعت خودرو
    تاسیسات
    آموزشی ( به جز نرم افزار ها )
    مباحث پیشرفته و مستند
    تحصیلات تکمیلی
    نرم افزار
    و در زیر مجموعه سیالات :

برای این کار باید باکس درس های سیالات رو براشون زیر مجموعه طرح کرد . خیلی زیادم نمیشن ولی خیلی به نظم بخشی این بخش کمک میکنه
    مکانیک سیالات
    انتقال حرارت
    ترمودینامیک
    سوخت و احتراق
    نیروگاه ها و مباحث جدید
    پایپینگ
    کتاب ها و مقالات

در زیر مجوعه اموزشی نیز باید برای هر شاخه نیز یک زیر مجوعه باشه که خیلی راحت هر موضوع سر جای خودش باشه
    من با این دسته بندی موافقم
    خدا، خدای آدم های خلافكار هم هست/فقط خود خداست كه بین بندگانش فرقی نمیگذارد

او: اند لطافت / اند بخشش /اند بیخیال شدن /اند چشم پوشی و رفاقت است.

8. تشكرها از اين پست

دستیار مدیر مهندسی مکانیک آواتار mech.shima
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    دانشجوی فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2013/6
    محل سكونت
    جایی... بین... آرزوهام

پيش فرض

سلام

من به شخصه از دادن همه پیشنهادام عذرخواهی میکنم
    از مدیر محترم تالار و دستیارانشون
    نمیدونستم اینجا محیطش اینطوریه !!باید قبلش اینجا رو میشناختم و همچنین اعضاش رو بعد نظر می دادم
    تا اونجایی ام که امکان داشته باشه پستام رو پاک میکنم....
    گاهی انتقاد به جای اینکه راه پیشرفت و همکاری رو نشون بده نتیجه عکس میده ....که این به کسی که انتقاد میکنه و کسی که مورد انتقاد قرار گرفته مربوط میشه...
    هرچند اینجا فقط داشت یه مشورتی راجع به اینکه چطور تالار رو مرتب کنیم صورت می گرفت
    البته یه چیز دیگه هم هست،اعضای تالار مکانیک از هم هیچ شناختی ندارن و اون دوستی و همکاری که بین تالارهای دیگه اس بین بچه های مکانیک اصلا وجود نداره
    نبود همین شناخت و دوستی کافی خودش به نظرم مهمترین عامله که اعضاش انقدر هم رو نمیشناسن که متوجه منظورهای صحبت های همدیگه بشن و انقدر دوستی وجود نداره که کسی حرفش رو از روی دلسوزی بزنه و طرف مقابل هم بدونه که هیچ نیت بدی پشت هیچ حرفی نبوده
    خلاصه بازم عذرخواهی میکنم و کاملا قابل درکه که مسئولین این بخش زندگی شخصی و اجتماعی و درس و کار باعث بشه نتونن انقدر که باید وقت بذارن...
    روز همگی به خیر
    [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
    کاش کنار پنجره فولادت یک لحظه سکوت بود و من بودم و تو...

10. تشكرها از اين پست

مدیر بازنشسته آواتار سروش7
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2011/1
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله mech.shima نمايش پست
    سلام

من به شخصه از دادن همه پیشنهادام عذرخواهی میکنم
    از مدیر محترم تالار و دستیارانشون
    نمیدونستم اینجا محیطش اینطوریه !!باید قبلش اینجا رو میشناختم و همچنین اعضاش رو بعد نظر می دادم
    تا اونجایی ام که امکان داشته باشه پستام رو پاک میکنم....
    گاهی انتقاد به جای اینکه راه پیشرفت و همکاری رو نشون بده نتیجه عکس میده ....که این به کسی که انتقاد میکنه و کسی که مورد انتقاد قرار گرفته مربوط میشه...
    هرچند اینجا فقط داشت یه مشورتی راجع به اینکه چطور تالار رو مرتب کنیم صورت می گرفت
    البته یه چیز دیگه هم هست،اعضای تالار مکانیک از هم هیچ شناختی ندارن و اون دوستی و همکاری که بین تالارهای دیگه اس بین بچه های مکانیک اصلا وجود نداره
    نبود همین شناخت و دوستی کافی خودش به نظرم مهمترین عامله که اعضاش انقدر هم رو نمیشناسن که متوجه منظورهای صحبت های همدیگه بشن و انقدر دوستی وجود نداره که کسی حرفش رو از روی دلسوزی بزنه و طرف مقابل هم بدونه که هیچ نیت بدی پشت هیچ حرفی نبوده
    خلاصه بازم عذرخواهی میکنم و کاملا قابل درکه که مسئولین این بخش زندگی شخصی و اجتماعی و درس و کار باعث بشه نتونن انقدر که باید وقت بذارن...
    روز همگی به خیر
    سلام لطفا تند نرید
    اینجا اکثریت منو میشناسن و میدونن که همیشه از انتقاد و پیشنهاد استقبال کردم
    اما الان بحث چیز دیگه اس
    همین الان اگه وارد پنل مدیریت بشین با انبوهی از تاپیکهای اسپم وار و غیر قانونی مواجه میشید که من هنر کنم فقط به همینا رسیدگی کنم
    حرف من اینه 90درصد کاربرای این تالار حتی قوانین تالار رو نمیدونن و فقط همین اندک دوستان هستند که همیشه در امر مدیریت به بنده کمک کردن!حالا با این وضعیت که خانه از پای بست ویران است چه جوری میشه به فکر نقش ایوان بود؟
    به نظرتون یه مدیر چقد مگه وقت داره به تالار رسیدگی کنه؟
    من تو هر تاپیکی که رفتم اولین حرفم این بود لطفا قوانین رو رعایت کنین
    وقتی دوستان به پیش پا افتاده ترین موارد توجه نمیکنن من چه جوری میتونم تصمیمات اینچنینی بگیرم؟
    از همه این حرفا هم که بگذریم تقیرات در مورد ساختار اصلی تالار به ادمین مربوط میشه...
    یا علی
    ويرايش شده توسط سروش7 در 2014/5/10 در ساعت 02:55 PM
    جهان در حمد تو قامت بسته...

12. تشكرها از اين پست

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک آواتار behzadk2019
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2009/11
    محل سكونت
    Persia, rice mix, anti-aircraft

پيش فرض

سلام

متاسفانه بعضی از دوستان از حرف زدن من برداشت بد کردن . ولی همه میدونن اگر که همه ندونن هم ولی سروش خودش در جریانه که اوایل که مدیریت رو بهش دادن من به شخصه تنهاش نذاشتم و با هر روشی بود کمکش کردم تا تالار درست بشه .
    در دنیای واقعی خوب نیست که همیشه بگیم چقدر خوبی چقدر عالی هستی این انتقاد نیست . انتقاد سازنده یعنی اینکه حرفتو بزنی و دیگیری از روی دلسوزی این حرفو برداشت کنه نه اینکه به صورت تخریبی برداشت کنه . متاسفانه در این چندین ماه هر وقت حرفی زده شده همیشه از نوع دوم تعریف انتقاد برداشت شده . و همه مشکل این تالار همین است
    همه فقط خودشون رو میبینن و دیگری رو نه
    اگر احمد جان اول تاپیک میگفتن که شما از سروش اول اجازه نگرفتید اصلا کسی وارد این بحث نمیشد چون میدونیم که با این روند مواجه میشدیم

در کل امیدوارم که این تالار شکل دوستی به خودش پیاده کنه

با این حرف شیما خانم هم موافقم

موفق باشید .
    تو چشمات مثل...
    چشـــــات مهتاب... صدات چیک چیک بـــارون . نگـــات گرمای آفتاب
    قلب تـــــــو ...
    >>و ناگاه صدای عشق را شنیدم که مرا میگفت...
    بپا خیز...لحظه ای چند تا ظهور بزرگترین آرزوی آرزوهات باقی نمانده...<<

رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2011/1
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله behzadk2019 نمايش پست
    سلام

متاسفانه بعضی از دوستان از حرف زدن من برداشت بد کردن . ولی همه میدونن اگر که همه ندونن هم ولی سروش خودش در جریانه که اوایل که مدیریت رو بهش دادن من به شخصه تنهاش نذاشتم و با هر روشی بود کمکش کردم تا تالار درست بشه .
    در دنیای واقعی خوب نیست که همیشه بگیم چقدر خوبی چقدر عالی هستی این انتقاد نیست . انتقاد سازنده یعنی اینکه حرفتو بزنی و دیگیری از روی دلسوزی این حرفو برداشت کنه نه اینکه به صورت تخریبی برداشت کنه . متاسفانه در این چندین ماه هر وقت حرفی زده شده همیشه از نوع دوم تعریف انتقاد برداشت شده . و همه مشکل این تالار همین است
    همه فقط خودشون رو میبینن و دیگری رو نه
    اگر احمد جان اول تاپیک میگفتن که شما از سروش اول اجازه نگرفتید اصلا کسی وارد این بحث نمیشد چون میدونیم که با این روند مواجه میشدیم

در کل امیدوارم که این تالار شکل دوستی به خودش پیاده کنه

با این حرف شیما خانم هم موافقم

موفق باشید .
    نیازی به اجازه من نیس
    منم یکی مث شما و شاید کمتر از شما
    من همه حرفم اینه چرا در تصمیمات مدیریتی تالار فقط چند نفر شرکت میکنن اما موقع بحث در مورد کمبودها همه میشن منتقد؟
    بهزاد جان از دست من دلخور نشین من هر کیو تو تالار نشناسم شما و این چند نفری که همیشه فعالند رو میشناسم و شما هم منو و اطمینان داریم اگه حرفی زده میشه برای کمک به ارتقای تالاره اما....

15. تشكرها از اين پست

رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2011/1
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

ایشالا کاردو عزیز به زودی به عنوان دستیار انتخاب میشن و مسئولیت این کار رو تماما به ایشون میسپارم

موفق باشین

17. تشكرها از اين پست

مدیر تالار مهندسی مکانیک آواتار Zaneti
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2009/1
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

درود
    به نظر من این بحث های بیهوده را نباید بیشتر از این ادامه داد
    باز هم می گم برداشت از نوشته من بد بوده یا شاید من نتونستم خوب حرفم را بنویسم و منظورم را برسونم.
    من می گم پست داشتند در اینجا مزیتی نداره در ضمن اینجا فقط برای کسانی نیست که پست دارند نه مال من هست نه سروش
    بهتر به جای ادامه دادن سوء تفاهم ها نحوه دادن پیشنهاد ها را عوض کنیم
    در مورد انتقاد هم همیشه خودم می گفتم انتقاد کنید و پیشنهاد بدید
    قبول دارم که من هم اشتباه می کنم خوب این عادی هست و برای برطرف کردنش نیاز به راهنمایی شما دارم
    باز برای چندمین بار از همه می خوام که در پیشرفت این تالار به همه ما کمک کنند
    سپاس
    "ای مرد هر که هستی و از هر کجا که آمده باشی , زیرا می دانم که خواهی آمد , منم کوروش که برای پارسیان این دولت وسیع را بنا نهادم , پس بر این مشتی خاک که تن مرا می پوشاند رشک مبر"

19. تشكرها از اين پست

صفحه 3 از 7 نخستنخست 123456 ... آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. پاسخ ها: 114
    آخرین ارسال: 2016/4/30, 04:38 PM
  2. ¸¸▂▃▅▆█☃☃دفتر تالار☃☃█▆▅▃▂¸¸
    توسط *** s.mahdi *** در تالار تالار نجوم
    پاسخ ها: 22
    آخرین ارسال: 2013/6/30, 10:38 PM
  3. دفتر تالار داستان
    توسط محـسن ز در تالار داستان ها و حكايت ها
    پاسخ ها: 110