نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان-من این سوالو ی جا دیگه هم پرسیدم نمیدونم جای کدوم درسته

اینجا پرسیدم اگه سوتی دادم بگین برم بپاکمش تا دعوام نکردن
:cry:
◄◄◄اخبار مربوط به تحصیلات تکمیلی►►►

میخواستم بدونم زمان تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92 کسی میدونه کیه؟؟!!

و اینکه چجوریه-مثه همون ثبت نام اولیست؟یعنی باید بری تو سایت آزمون و ی قسمت داره واسه تکمیل ظرفیت بری و دانشگاهو انتخاب کنی و اینا

میشه راهنماییم کنید لطفا
زمان تکمیل ظرفیت اواخر شهریور
بله میری شماره پرونده ات رو میزنی مشخصاتت نوشته شده دیگه نمیخواد ثبت کنی فقط دانشگاه های مورد نظرت رو انتخاب میکنی خیلی راحت

khishi

عضو جدید
آهان که اینطور

با ان حساب مثه ثبت نام و اینا تو صفحه اصلی سایت آزمون میاد تا متوجه بشیم؟!!

مرسی از کمکتون-ممنون میشم اگه تارییخ دقیقش رو مطلع شدین تو همین تاپیک بگین

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهان که اینطور

با ان حساب مثه ثبت نام و اینا تو صفحه اصلی سایت آزمون میاد تا متوجه بشیم؟!!

مرسی از کمکتون-ممنون میشم اگه تارییخ دقیقش رو مطلع شدین تو همین تاپیک بگین
خواهش میکنم. بله همینطوریه. زمانش هم برسه مطمئن باشیند تو تایپیک بچه ها حتما اعلام میکنند

dj_manijak

عضو جدید
دانشگاهو بیخیال. امروز در مغازمون تو شهرک غرب جلو چشم 20 نفر ادم زنجیر یکی از دوستانو با تهدید قمه با سیم چین از گردنش کندن.ایران شده تگزاس.ولی دوربین مغازه گرفته.حسابی کپ کردیم.

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز

کاش مشخص میکردن اونایی که مردود هم شدن میتونن شرکت بکنند یا نه:cry:

تهرنگ

عضو جدید
برنامه ریزی داره بیداد میکنه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه هاااااااااااااااااااااااااااااااااا

mahdi_ghavidel

عضو جدید
کوروش فکر کنم اون تکمیل ظرفیت واسه همه رشته ها باشه مثل انسانی و فنی و ... چون تا اون موقع معماری هم مشخص میشه . من موندم اگه جواب اسکیس رو میشه تو یه هفته داد واسه سراسری اینقدر طول کشید.اول آدم فکر میکنه نظرهای کارشناسانه می خوان بدن که اینقدر طول میکشه بعدش که جواب اومد دیدیم نه خبری از کارشناسانه نبود.یعنی این ارشدم یگذره راحت شیم از دست یه مشت اسکول که آیندمون افتاده دستشون

khishi

عضو جدید
مرسی اطلاع رسانی

اوووم فک کنم مردودیام بتونن-آخه هم تو همین لینک هم تو سایت پی اچ دی آزمون خوندم گفته بود چه کسایی که قبول شدن چه نشدن میتونن شرکت کنم

بازم نمیدونم والا به هیچ کارشون اعتباری نیس-سالای قبل چجوری بود؟

Paradiso100

عضو جدید
سلام
دوستان میشه بگین به نظرتون علوم تحقیقات بهتره یا تهران مرکز؟:w20:دلیلتون رو هم بگین.ممنون.

سلام دوست عزیز .
علوم تحقیقات ترازش بالاتره
من خودم علوم تحقیقات زدم اما نمیشه گفت بهتره
این بستگی به خودت داره
که به کار پژوهشی بیشتر علاقه داری با عملی
من که پرس و جو کردم علوم تحقیقات بیشتر برای کار تحقیقی مناسب هست و اساتیدش هم اکثرا توی این زمینه فعال هستن . واسه دکترا بهتره
تهران مرکز اساتید که بیشتر توی کار عملی هستن رو داره
این بستگی به خودت داره که کدوم واسه تو مناسب باشه :)

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی اطلاع رسانی

اوووم فک کنم مردودیام بتونن-آخه هم تو همین لینک هم تو سایت پی اچ دی آزمون خوندم گفته بود چه کسایی که قبول شدن چه نشدن میتونن شرکت کنم

بازم نمیدونم والا به هیچ کارشون اعتباری نیس-سالای قبل چجوری بود؟

فک کنم منظور از پذیرفته نشده ها اونایی هستند که مرحله اول قبول شدن ولی اسکیس قبول نشدن

khishi

عضو جدید
فک کنم منظور از پذیرفته نشده ها اونایی هستند که مرحله اول قبول شدن ولی اسکیس قبول نشدن

جدی میگویید؟آخه من قبل آزمون مرحله دو خونده بودم

نمدونم والا کسی خبر نداره سالای قبل چجوریا بوده خب؟؟!!!!:w20:

sora66

عضو جدید

سال های قبل چون اسکیس بعد آرمون تئوری بوده همه میتونستند تکمیل ظرفیت شرکت کنند امسال اولین باره جدا کردن..واسه همین ممکنه اگه ظرفیتشون تکمیل نشه هر تصمیمی بگیرن.3یا 4 روز دیگه معلوم میشه.

fereshte1111

عضو جدید
پس من چ حوزه خوبی داشتم که هم دستشویی رفتم هم چرکنویسمو آوردم

خوبه دیگه. سراسری دستشویی رفتن مشکل نبود اصلا. اینجا مدیر حوزه میگفت نذارید بچه ها برن دستشویی.!!! تازه من گفته یودم منگنه رو جدا کنیم از 3 برگه آسه . خانوم گفت نه اجازه ندارید .کلا باهاش بجث داشتم. همه جدا کردیم به حرفش گوش ندادیم
جالبش اینجاس که خانومای محترمه یه منگنه کوب هم نداشتن میخواستن از بچه ها بگیرن. انگاری دانشگاه لخت بوده از خودکارو منگنه و وسایل لازم!!!!!1

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سال های قبل چون اسکیس بعد آرمون تئوری بوده همه میتونستند تکمیل ظرفیت شرکت کنند امسال اولین باره جدا کردن..واسه همین ممکنه اگه ظرفیتشون تکمیل نشه هر تصمیمی بگیرن.3یا 4 روز دیگه معلوم میشه.
دانشگاه آزاد پارسال اصلا تکمیل ظرفیت رو کار نداشت به اندازه همون تعداد قبولی اول تکمیل ظرفیت گرفت تو دوره کاردانی به کارشناسی ماهم سال 88 همین کار رو میکرد. اما اگر قرارا هتکمیل ظرفیت رشته معماری هم مثل بقیه رشته ها بیاد(که فکر کنم باید بیاد دیگه چون 2بار تکمیل ظرفیت در عرض چند روز یه جوریه) باید نتایج تا قبل از پنجشنبه حداقل بیاد

fanus_hf

عضو جدید

منطقا و قانونا اونایی که مردود شدن نمیتونن تکمیل ظرفیت شرکت کنن،چون کارنامشون ناقصه و امتحانه ورودی رو نصفه دادن (نمره درسی رو که ضریبش پنجه تو کارنامه ندارن). بعد از اسکیس هم همه ی تراز ها تغییر میکنه... سالهای قبل هم دوتا امتحان عملی و تئوری با هم بود و همه تکمیل ظرفیت شرکت میکردند... البته حسابی پای کار دانشگاه آزاد نیست، شاید تبصره ای چیزی گذاشت که همه بتونن تکمیل ظرفیت شرکت کنن، یا از اونایی که مردود شدن امتحان اسکیس بگیرن که بعید میدونم

pedimedi

عضو جدید
منطقا و قانونا اونایی که مردود شدن نمیتونن تکمیل ظرفیت شرکت کنن،چون کارنامشون ناقصه و امتحانه ورودی رو نصفه دادن (نمره درسی رو که ضریبش پنجه تو کارنامه ندارن). بعد از اسکیس هم همه ی تراز ها تغییر میکنه... سالهای قبل هم دوتا امتحان عملی و تئوری با هم بود و همه تکمیل ظرفیت شرکت میکردند... البته حسابی پای کار دانشگاه آزاد نیست، شاید تبصره ای چیزی گذاشت که همه بتونن تکمیل ظرفیت شرکت کنن، یا از اونایی که مردود شدن امتحان اسکیس بگیرن که بعید میدونم
خوب شایدم واسه تکمیل ظرفیت فقط تئوری مد نظر قرار بگیره

khishi

عضو جدید
همین الان خبر 20:30 که از قول سخنگوی سازمان سنجش گفت

همه
حتی اونایی که اصا کنکور شرکت نکردن میتونن تو تکنیل ظرفیت شرکت کنن اما تو غیر انتفایی و پیام نور

که با توجه به سوابق تحصیلیشون سنجیده میشن

شاید آزادم همین مدلی باشه-معلوم نیس

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین الان خبر 20:30 که از قول سخنگوی سازمان سنجش گفت

همه
حتی اونایی که اصا کنکور شرکت نکردن میتونن تو تکنیل ظرفیت شرکت کنن اما تو غیر انتفایی و پیام نور

که با توجه به سوابق تحصیلیشون سنجیده میشن

شاید آزادم همین مدلی باشه-معلوم نیس
دوست عزیز واسه ارشد رو نگفتن واسه کنکور سراسری وآزاد کارشناسی وکاردانی گفتند این رو:smile:

arch 1 teh

عضو جدید
اگر کسی سوال اسکیس رو بیرون اورده لطف کنه و تو تاپیک بزاره ببینیم...ممنون
طراحی موزه دفاع مقدس و ارزش های اسلامی:
برنامه اسکیس
در تقاطع خیابان کارگر و بلوار کشاورز در بخشی از پارک لاله که در مجاورت موزه هنرهای معاصر تهران قرار دارد،موزه ای برای نمایشهای دستاوردهای فرهنگی و معنوی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس طراحی شود.
خواسته ها:
پلان با مقیاس 1:200 ،مقطع با مقیاس 1:200(حداقل 2 برش طولی و عرضی)
یک مقطع فنی از دیوار اصلی موزه به مقیاس 1:20 به طوری که از ورودی بگذرد.
پرسپکتیو از نماهای مجموعه به طوری که در آن ورودی دیده شود.
فضاهای مورد نیاز:
محلی برای نمایشهای آثار هنری مرتبط با فرهنگ،ارزشها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
محلی برای برگزاری سمینارها و همایشها و سخنرانی های مرتبط با ارزشهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
فضایی برای گفتمان بین نسل ااول انقلاب،ایثارگران دفاع مقدس و رزمندگان8 سال دفاع مقدس با نسلهای جوانتر پس از انقلاب
کلیه فضاهای خدماتی رفاهی مورد نیاز فضاهای موزه مثل بوفه،انبار،چایخانه و......که به نظر طراح در این فضا کاربرد دارد.

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتایج رو گفتند یه هفته بعد از آزمون اسکیس. حالا تکمیل ظرفیتم اخر همین هفته گفتند والا معلوم نیست چه میکنه آزاد

من نمیدونم چرا همیشه ما باید به عنوان اولین گروه از موش های ازمایشی باشیم :razz:
هر بلایی میخوان اول سر ما میارن ببینن جواب میده یا نه بعد تصمیم میگیرن که خوب بوده یا نه :eek::surprised:
اخه تکمیل ظرفیت باید اول اونایی قبول شدن ثبت نام کنن تا ببینن چند تا میتونن برا تکمیل بگیرن :redface:

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
طراحی موزه دفاع مقدس و ارزش های اسلامی:
برنامه اسکیس
در تقاطع خیابان کارگر و بلوار کشاورز در بخشی از پارک لاله که در مجاورت موزه هنرهای معاصر تهران قرار دارد،موزه ای برای نمایشهای دستاوردهای فرهنگی و معنوی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس طراحی شود.
خواسته ها:
پلان با مقیاس 1:200 ،مقطع با مقیاس 1:200(حداقل 2 برش طولی و عرضی)
یک مقطع فنی از دیوار اصلی موزه به مقیاس 1:20 به طوری که از ورودی بگذرد.
پرسپکتیو از نماهای مجموعه به طوری که در آن ورودی دیده شود.
فضاهای مورد نیاز:
محلی برای نمایشهای آثار هنری مرتبط با فرهنگ،ارزشها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
محلی برای برگزاری سمینارها و همایشها و سخنرانی های مرتبط با ارزشهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
فضایی برای گفتمان بین نسل ااول انقلاب،ایثارگران دفاع مقدس و رزمندگان8 سال دفاع مقدس با نسلهای جوانتر پس از انقلاب
کلیه فضاهای خدماتی رفاهی مورد نیاز فضاهای موزه مثل بوفه،انبار،چایخانه و......که به نظر طراح در این فضا کاربرد دارد.

چه جالب این دقیقا موضوع و سایت پایان نامه من بود فقط نوع موزه من فرق میکرد.:D
میگم آزاد چه گیری به موزه هنرهای معاصر داده!!!!!! پارسال هم موضوعش در رابطه با این موزه بود.

shhg

عضو جدید
نتایج نهایی کارشناسی ارشد آزاد معماری 92

نتایج نهایی کارشناسی ارشد آزاد معماری 92

سلااااااااام، دوستان کسی نمیدونه نتایج کی میاد؟؟امسال این دانشگاه آزاد دیونه کرد مارو،هرروز یه چیزه جدید رو میکنه:confused:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم چرا همیشه ما باید به عنوان اولین گروه از موش های ازمایشی باشیم :razz:
هر بلایی میخوان اول سر ما میارن ببینن جواب میده یا نه بعد تصمیم میگیرن که خوب بوده یا نه :eek::surprised:
اخه تکمیل ظرفیت باید اول اونایی قبول شدن ثبت نام کنن تا ببینن چند تا میتونن برا تکمیل بگیرن :redface:
همینه دیگه با این کارش یعنی اصلا کاری نداره کی میره ثبت نام چون تکمیل ظرفیت دوم اون نفرات خالی رو جبران میکنه احتمالا تکمیل ظرفیت اول هم به تعدا همین نفرات قبولی دوباره بر میداره سراسری وازاد جفتشون شدند دکان درآمد زایی چند سال دیگه تو پروژه های عمرانی هم سهیم میشند فکر کنم با این همه پول:D

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
همینه دیگه با این کارش یعنی اصلا کاری نداره کی میره ثبت نام چون تکمیل ظرفیت دوم اون نفرات خالی رو جبران میکنه احتمالا تکمیل ظرفیت اول هم به تعدا همین نفرات قبولی دوباره بر میداره سراسری وازاد جفتشون شدند دکان درآمد زایی چند سال دیگه تو پروژه های عمرانی هم سهیم میشند فکر کنم با این همه پول:D

به طور واضح میخوان کنکورو بردارن نمی دونن چه جوری باید شروع کنن
http://www.entekhab.ir/fa/news/129425/حذف-كنكور-كارشناسي-ارشد-از-سال-93
فقط به فکر درامد زایی برای خودشون هستند
اره واقعا چند سال دیگه تو پروژه ها میزنند با همکاری دانشگاه آزاد :biggrin:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا