ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir-mehrizi

عضو جدید
بچه ها سلام.سوال من حياتيه واسم.اون پيچشه 1/16 بود يا 1/17؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه اشتباه زده باشم درصدم از 35 مياد روي 28:cry:

karim-mech

کاربر بیش فعال
سلام. دوستان. اول از همه خسته نباشین. دوم اینکه 10 روز دیگه اعزام میشم به اراک. خدمت افتادم نیروی انتظامی . اموزشی اراک! همتون رو اعمال قانون میکنم! گواهینامه - کارت ماشین - سویج!!!!

دینامیک یه سوال زدم که درست بود میشه 5 درصد×
جامدات 7 تا مطمئنم درست زدم- 3 تا هم شانسی 50 - 50 زدم.
از جمله میزان فشار هیرودینامیکی که طق نمودار با سامرفیلد رایپبطه مستقیم داره ولی برخی علما میگن نسبت عکس داره.
سیالات 9 تا درست زدم. و 3 تا شانسی 50 - 50 زدم. از جمله سوال توزیع دم. که چون چشمه گرمایی بود. دوتا از گزینه ها میرفت و میموند دوتا ی دیگه که زدم 4!
ریاضی که به برکت رد گزینه و بررسی گزینه ها 7 تا درست ردم و 4 تا 50 - 50 . که یکی از 50 - 50 ها همون بسط هایپرپولیک بود که اشتباه زدم! کسینوس رو بسط دادم ولی واسه سینوس وقت نرسید!

کنکور هوافضا هم دادم که انصافا سالاتش خیلی گلابی بود!!!!

به نظر شما اوضاعم چطوره؟ امیدی به قبولی تو روزانه دارم؟ مثلا 1600 بیارم و اورمیه قبول بشم/

saeed_70_nagi

عضو جدید
سلام. دوستان. اول از همه خسته نباشین. دوم اینکه 10 روز دیگه اعزام میشم به اراک. خدمت افتادم نیروی انتظامی . اموزشی اراک! همتون رو اعمال قانون میکنم! گواهینامه - کارت ماشین - سویج!!!!

دینامیک یه سوال زدم که درست بود میشه 5 درصد×
جامدات 7 تا مطمئنم درست زدم- 3 تا هم شانسی 50 - 50 زدم.
از جمله میزان فشار هیرودینامیکی که طق نمودار با سامرفیلد رایپبطه مستقیم داره ولی برخی علما میگن نسبت عکس داره.
سیالات 9 تا درست زدم. و 3 تا شانسی 50 - 50 زدم. از جمله سوال توزیع دم. که چون چشمه گرمایی بود. دوتا از گزینه ها میرفت و میموند دوتا ی دیگه که زدم 4!
ریاضی که به برکت رد گزینه و بررسی گزینه ها 7 تا درست ردم و 4 تا 50 - 50 . که یکی از 50 - 50 ها همون بسط هایپرپولیک بود که اشتباه زدم! کسینوس رو بسط دادم ولی واسه سینوس وقت نرسید!

کنکور هوافضا هم دادم که انصافا سالاتش خیلی گلابی بود!!!!

به نظر شما اوضاعم چطوره؟ امیدی به قبولی تو روزانه دارم؟ مثلا 1600 بیارم و اورمیه قبول بشم/
کریم جان زیر 900 رتبت میشه
انشالله 1 مهر دانشگاه تبریز ی ...

amir-mehrizi

عضو جدید
من ساختي هستم.زبان رو بين 35 تا 40 و رياضي 15 و ساختم بين 30 تا 35.جامداتم فكر ميكردم 35 ميشه كه ......چون 7 تا زدم كه صد در صد درست باشه ولي اون پيچشه رو فهميدم اشتباه زدم:cry:من حواسم نبود يه طول ميله روL ‌و يه طول رو a گرفتم در صورتي كه طول كل ميله L بوده.گند خورد تو تمام در صدام رفت:cry::cry:

student.product

عضو جدید
من ساختي هستم.زبان رو بين 35 تا 40 و رياضي 15 و ساختم بين 30 تا 35.جامداتم فكر ميكردم 35 ميشه كه ......چون 7 تا زدم كه صد در صد درست باشه ولي اون پيچشه رو فهميدم اشتباه زدم:cry:من حواسم نبود يه طول ميله روL ‌و يه طول رو a گرفتم در صورتي كه طول كل ميله L بوده.گند خورد تو تمام در صدام رفت:cry::cry:
داداش منم خراب کردم:crying::crying::crying::crying::crying:

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
دوستان ساختي راجع به سوالات ساخت اظهار نظر ندارن؟
من سوالارو ادامه ميدم حتما نظراتتون رو بگيد به خدا كليد كه بياد اوضاع خيلي قمردرعقرب ميشه ها از ما گفتن بود
سوال 111 و112 بررسي شد. البته راجع به سوال 111 عينا تو كتاب دكتر رازفر اشاره شده ضمن اينكه آزمون آخر سنجش امسال اين سوال اومده بود جوابشو در ضميمه ببينيد
سوال 113 كه حرفي درش نيست گزينه 2. سوال 114 كه واقعا گلابي بود ميشه 1.ولي در مورد 115 بين علما اختلاف بود دوستان حتما نظرتون رو راجع به اين سوال بگيد. به نظر من گزينه4 صحيحه
2.jpg

آخرین ویرایش:

mahde1818

عضو جدید
چی میشه پس ؟ با کدوم معیار رفتی شما؟
عین این سوال سال 84 هم اومده بود اگه جزوه شریعت پناه رو خونده باشی توضیح داده که باید چی کار کنی عبارت بدست اومده دیگه مساوی یک نیست بلکه باید برابر الفا بگیری بعد یکسری محاسبات جواب بدست میاد اگه راهیان رو خونده باشی گفته عمر بینهایته که کاملا غلط هست اینکه می گم کتاب های راهیان دو پول نمی ارزند همینه یک مشت بیسواد نشستن کتاب نوشت پر از غلط

mahde1818

عضو جدید
برو توی سایت مدرسان قسمت تخمین رتبه درصد ها و معدلت رو وارد کن رتبت رو میده مهستان هم هست البته فکر کنم جامعه آماریش مال سال 90 هست چون رتبهای من توی این دو تا تفاوت فاحشی داشت مثلا توی گرایش 6 رتبم رو مدرسان 900 میداد اما مهستان 3800 !

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا