هيچ كس نمي تونه عشق اولش رو فراموش كنه چرا؟

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوال در مورد عشق : هيچ كس نمي تونه عشق اولش رو فراموش كنه چرا؟
همه رو راست بيان بگن تونستن عشق اولشونو فراموش كنن با همه بدي ها و خوبي هاش ؟
بعدي كه مياد يه خاطره از عشق اولش بگه اگه يادشه ؟؟؟ :heart::heart::heart::heart::heart:

Hanieh.E

عضو جدید
من یه هفته س از عشقم جدا شدم،راستش فک نکنم بتونم فراموشش کنم.
به نظر من یا باید خیلی خوب باشه ک بخاطر خوبیاش نشه فراموشش کرد یا خیلی در حقت بدی کنه ک بخاطر بدیاش تو یادت بمونه.عشق من مث ی فرشته بود واسم ولی همه ی خوبیای چهار سالش و تو ی جمله خراب کرد.من واس همون ی جمله نمیتونم فراموشش کنم.امیدوارم بره زیر تریلی..:(:crying:

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عشق اول جایگاه ویژه ای تو قلب و احساس آدم پیدا میکنه ... که با هیچکس دیگه ای این حس بوجود نمیاد ... و اگه با نفر دومی بوجود بیاد باز فکر و ذهنش درگیر اولیه ...!
مخصوصا تو خانما ... که با این که شوهر کردن ولی بعضی وقتا بدجور دلتنگ عشق قدیمی شون میشن ! حالا اگه اتفاقی طرف رو ببینن که دیگه وامصیبتا .... (سیگار و داریوش و ....)
.
.
.
ایشالا هیشکی از عشق اولش جدا نشه .

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما که فراموشیدیم رفت...
البته بعضی وقتا باز میاد تو ذهنم 90 درصد فراموشیدمش...:cry:

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر وقت عاشق شدم میگم میشه فراموش کرد یا نه.:D

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه .
واقعا نمیشه فراموش کرد............گاهی دوس دارم برگردم به اون دوران ولی باز پشیمون میشم.............بی خیالش.........

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه .
واقعا نمیشه فراموش کرد............گاهی دوس دارم برگردم به اون دوران ولی باز پشیمون میشم.............بی خیالش.........[/دقیقا درکت میکنم هر مدت هم که بگذره بازم بین عقل و احساس آدم درگیری هست. خدا کنه اگه ادامه ش به صلاح نیست عقل برنده بشه

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به راحتي فراموش ميشه اينا همش شعاره.............

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
چرا نداره که.. مغز ادم که دیگه در این حد بیخود نیست..

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به عشق اعتقادی ندارم در مورد عشق اول هم چون اولین تجربه هست خاطره هاش تو ذهن میمونه وگرنه عشق وجود خارجی اونم تو این دوره زمونه نداره

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر وقت عاشق شدم میگم میشه فراموش کرد یا نه.:D

بله خیلی راحت مخصوصا اگه پسر باشین در عرض ایکی ثانیه فراموش میکنی اگرم دختر باشی 10دقیقه طول میکشه اونیکه میمونه خاطرات خوبش هس که اونم تو ذهنته نه قلبت

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله خیلی راحت مخصوصا اگه پسر باشین در عرض ایکی ثانیه فراموش میکنی اگرم دختر باشی 10دقیقه طول میکشه اونیکه میمونه خاطرات خوبش هس که اونم تو ذهنته نه قلبت

نه فکر نکنم اینجوریا باشه و در عرض ایکی ثانیه فراموش کنم..البته حالا بذارین من اصلا عاشق بشم اونوقت میام تعریف میکنم چی شد.:D

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه فکر نکنم اینجوریا باشه و در عرض ایکی ثانیه فراموش کنم..البته حالا بذارین من اصلا عاشق بشم اونوقت میام تعریف میکنم چی شد.:D

پسرم تو هنوز به سن قانونی نرسیدی :-"

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز

به نظر منم اینطوری نیست.هرچی به زمان نیاز داره.

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
تقصیراستارتر عزیزه که تو عنوان +18 رو قید نکرده:D

قید میکرد هم مانعی واسه اومدن من نمیشد.:Dمن 18 سالم بابا خیلی وقته تموم شده خاله چرا تو هنوز توو تاریخ داری سیر میکنی؟:D

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قید میکرد هم مانعی واسه اومدن من نمیشد.:Dمن 18 سالم بابا خیلی وقته تموم شده خاله چرا تو هنوز توو تاریخ داری سیر میکنی؟:D

نه عزیزم 18 نشدی هنوز.تو فقط فکر میکنی که 18 سالت تموم شده.:Dاز بس با بزرگتر از خودت پریدی توهم زدی .من یادمه با من بحث نکن..

m.asn

عضو جدید
کیلوشو نمیدونم ولی لحظه به لحظه اش برا آدم گرون تموم میشه

میشه فراموش کرد وقتی یه عشق دیگه جایگزینش بشه میفهمی که چقدر اشتباه بزرگی انجام دادی وقت با ارزشتو واسه یه آدم بی ارزش تلف کردی

P9QP99

عضو جدید
میشه فراموش کرد وقتی یه عشق دیگه جایگزینش بشه میفهمی که چقدر اشتباه بزرگی انجام دادی وقت با ارزشتو واسه یه آدم بی ارزش تلف کردی
حالا من که تا حالا عشقی نداشتم چی میشه ! یعنی میتونم فراموشش کنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بالا