ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

student.product

عضو جدید
منم جواب ساخت پارسال رو می خواستم خیلی لطف میکنه کسی که این کارو برامون انجام بده

mahde1818

عضو جدید
من کتاب سنجش رو سفارش دادم توی قسمت پیگیری سفارش نوشته در حال بررسی برای ارسال میترسم این بررسیشون تا بعد کنکور طول بکشه!

student.product

عضو جدید
من کتاب سنجش رو سفارش دادم توی قسمت پیگیری سفارش نوشته در حال بررسی برای ارسال میترسم این بررسیشون تا بعد کنکور طول بکشه!

مشکلی نیست به دستت می رسه اگه خیلی استرس داری می تونی زنگ بزنی به موسسه فروشش و کد پیگیرتو بگی بهت می گن کی به دستت می رسه

a.tahoori

عضو جدید
سلام
دوستان من معدلم رو یه کمی اشتباه وارد کردم... امکان اصلاحش نیست دیگه؟

saeed_70_nagi

عضو جدید
یه سوال :

حوزه های امتحانی که تو موقع ثبت نام ما انتخاب کرده ایم در همون حوزه امتحان می دیم یا نه به مرکز استان منتقل می شیم ؟؟؟؟

در ضمن میشه این حوزه رو موقعی که کارت ورود به جلسه میاد تغییر داد یا نه ؟؟؟؟؟

amir-mehrizi

عضو جدید
سلام همگی خسته نباشید.بچه ها میدونم سوالم بی مورده ولی آدم اطلاعات داشته باشه بد نیست همه چیز که واسه آدم پربکت اتفاق نمیوفته.میخواستم بدونم تو ساخت وتولید بعد از دانشگاههای تهران کدوم دانشگاه ها حرفی واسه گفتن دارن و اینکه اصلا ارزششو داره ارشد و به غیر از تهران بگیری؟؟؟

Arman_awn

عضو
واقعاً خوندن از روی کتابای راهیان وقت تلف کردنه. تو ترمو که ماشاالله از هر ور سوال غلط میریزه. سوالایی رو راهیان ترمو
غلط حل کرده که واقعاً شک میکنه آدم این آقای خداکرمی واقعاً دکترای شیمی داره؟ برای خیلی از سوالاتی که می تونست
حداقل تو یه خط دلیل انتخاب جوابشو بگه فقط به «گزینه ی فلان صحیح است» اکتفا کرده. این جور کتابا جداً حال آدم رو بد
میکنند بس که تجاری نوشته شدن.

کتاب بانک سوالای مکانیک پارسه هم اشکالات زیادی داره که الان دارم متوجه میشم. اولاً این سوالات ریاضی رو نداره. ثانیاً
این بانک سوالات نیس و فقط سوالاتی رو که به نظرشون مهم بوده آوردن نه همه ی سوالات رو. غلط های چاپی فراوانی داره
که رو اعصابه. خیلی از جواب ها مال سوالی نیستن که دارید می خونید. سوالات استاتیک و گروه دینامیکو ارتعاشات به بدترین
شکل ممکن پاسخ داده شدن.
اما از حق نگذریم واقعاً جوابای گروه سیالات عالین. با توضیحات بسیار بسیار کامل، شرح نحوه ی استدلال تو هر سوال و وجود
جعبه های یادآوری برای اکثر سوالات. البته انتظار دیگه ای هم از دکتر کوثری که پاسخ گوی این بخش بوده نمیرفت.

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعاً خوندن از روی کتابای راهیان وقت تلف کردنه. تو ترمو که ماشاالله از هر ور سوال غلط میریزه. سوالایی رو راهیان ترمو
غلط حل کرده که واقعاً شک میکنه آدم این آقای خداکرمی واقعاً دکترای شیمی داره؟ برای خیلی از سوالاتی که می تونست
حداقل تو یه خط دلیل انتخاب جوابشو بگه فقط به «گزینه ی فلان صحیح است» اکتفا کرده. این جور کتابا جداً حال آدم رو بد
میکنند بس که تجاری نوشته شدن.

کتاب بانک سوالای مکانیک پارسه هم اشکالات زیادی داره که الان دارم متوجه میشم. اولاً این سوالات ریاضی رو نداره. ثانیاً
این بانک سوالات نیس و فقط سوالاتی رو که به نظرشون مهم بوده آوردن نه همه ی سوالات رو. غلط های چاپی فراوانی داره
که رو اعصابه. خیلی از جواب ها مال سوالی نیستن که دارید می خونید. سوالات استاتیک و گروه دینامیکو ارتعاشات به بدترین
شکل ممکن پاسخ داده شدن.
اما از حق نگذریم واقعاً جوابای گروه سیالات عالین. با توضیحات بسیار بسیار کامل، شرح نحوه ی استدلال تو هر سوال و وجود
جعبه های یادآوری برای اکثر سوالات. البته انتظار دیگه ای هم از دکتر کوثری که پاسخ گوی این بخش بوده نمیرفت.

استادای سیالاتیه پارسه فوق العاده ن

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
جواب ساخت 91(کتاب تعاونی سنجش!)
http://uplod.ir/aoh74ooohe4k/_________01.rar.htm

موءید باشید!
آقا دمت گرم خيلي حال دادي دستت درد نكنه
دوستان ساخت و توليدي گويا خود كتاب سنجش كليد اوليه سال گذشته رو با پاسخ هاي تشريحي تحميل كرده . اگه اين پاسخ ها رو سنجش اعمال كرده بود من ساختم بالاي 30 ميشد ولي مطمئنا كليد تغيير كرد. نمونش سوالات 112 114و129

آخرین ویرایش:

eng.bozorgtabar

عضو جدید
یه سوال :

حوزه های امتحانی که تو موقع ثبت نام ما انتخاب کرده ایم در همون حوزه امتحان می دیم یا نه به مرکز استان منتقل می شیم ؟؟؟؟

در ضمن میشه این حوزه رو موقعی که کارت ورود به جلسه میاد تغییر داد یا نه ؟؟؟؟؟

سلام سعید جون. برای اینکه باید تو شهر خودتون امتحان بدید یا برید مرکز استان من شک دارم آخه همیشه تعداد مراکزی که بعداً تو اخبار اعلام میکن زیاد نیست فک کنم که باید برید مرکز استان امتحان بدید. یه سری از دوستام یادمه میومدن اهواز امتحان می دادن. برای تغییر حوزه هم هیچ راهی وجود نداره و موقع ثبت نام هم گفتن که خیلی تو این زمینه دقت کنید.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
شاهكار هاي كتاب سنجش_ كتاب خود سازمان سنجش)

شاهكار هاي كتاب سنجش_ كتاب خود سازمان سنجش)

ما كنكور 91 رو داديم ولي هنوز پس لرزهاش ولمون نميكنه اين كتاب سنجش مثلا اومده پاسخ تشريحي داده دستش درد نكنه
اين شاهكار هارو ببينيد خودتون قضاوت كنيد دوستا ساخت و توليدي:
3.jpg
6.jpg

بقيه سوتي ها رو ميتونيد خودتون پيدا كنيد
واقعا باعث تاسفه

hossein1320

عضو جدید
سلاممن ترم ششمم . می خواستم تو این ترم تا قبل تابستون یه کاری هم برای ارشد کرده باشم به نظرتون چکار کنم و چی بخونم ؟

student.product

عضو جدید
ما كنكور 91 رو داديم ولي هنوز پس لرزهاش ولمون نميكنه اين كتاب سنجش مثلا اومده پاسخ تشريحي داده دستش درد نكنه
اين شاهكار هارو ببينيد خودتون قضاوت كنيد دوستا ساخت و توليدي:
مشاهده پیوست 132974
مشاهده پیوست 132975

بقيه سوتي ها رو ميتونيد خودتون پيدا كنيد
واقعا باعث تاسفه

حالا قضیه سوال 130 که کلا کلیدش غلط بوده چی شد؟ من پارسال شرکت نکرده بودم دیدم سوالاشو خیلی داغون بود بچه های ساختو خواستن نابود کنند دیگه اصلا قابل مقایسه با سال های قبل ترش نبوده

saeed_70_nagi

عضو جدید
سلام سعید جون. برای اینکه باید تو شهر خودتون امتحان بدید یا برید مرکز استان من شک دارم آخه همیشه تعداد مراکزی که بعداً تو اخبار اعلام میکن زیاد نیست فک کنم که باید برید مرکز استان امتحان بدید. یه سری از دوستام یادمه میومدن اهواز امتحان می دادن. برای تغییر حوزه هم هیچ راهی وجود نداره و موقع ثبت نام هم گفتن که خیلی تو این زمینه دقت کنید.
ممنون . :w27:

saeed_70_nagi

عضو جدید
سلام
کسی سوالات کنکور 91 را با پاسخنامه ندارد؟؟؟؟
اگر دارید لطف کنید برای دانلود بگذارید
خودم گشتم دفترچه C با پاسخنامه A پیدا کردم
سلام مهندس خوبی ؟؟
بفرما اینم خدمت شما

http://s1.picofile.com/file/7486686769/konkur_arshad_mechanics91_pasokh_tashrihi_4mechanical_blogfa_com_.rar.html

رمزش هم اینه ::
4mechanical.blogfa.com

کیفیتش هم خوبه
موفق باشی

kamtal

کاربر فعال
این کتاب بهمراه یه سی دی هستش که تو کتاب تمام سئوالای کنکور مکانیک(حتی ساخت و بیومکانیک) با جواب تشریحی از سال 85 تا 91 رو داره
توی سی دی سئوال های 79 تا 88 رو داره که این سی دی بسیار مزخرف طراحی شده از این جهت که امکان دیدن همه سئوالا رو پشت سر هم نداره و سئوالات رو به صورت تکی نشون میده امکان چاپ هم نداره و برای سئوالایی مثل استاتیک که نیاز هست روی شکل کار کرد مشکل سازه و از همه بدتر این سی دی فقط کلید سئوالا رو داره و جواب تشریحی نداره.

اگه میشه یه عکس ازپاسخ تشریحی طراحی اجزا 91 هم بذارید

غلام90

عضو جدید
هیچ درسی برای من به سختی ترمودینامیک نیست. یعنی فکر کنم منبع خوب واسه این درس نیست.

reza2495

عضو جدید
بچه ها سیالات 1 راهیان رو دارم. چ فصلاییش معمولا تست میاد رو اونا وقت بزارم ؟ اصلا چندتا سوال از سیالات 1 میاد؟

lfc4win

عضو جدید
سلام

سوال 62 کنکور سال 88

کتاب سنجش جواب داده گزینه 3 ولی باید تنش برشی در صفحه بالایی بیشتر باشه

می شه توضیح بدید؟

newuser

عضو جدید
سلام

سوال 62 کنکور سال 88

کتاب سنجش جواب داده گزینه 3 ولی باید تنش برشی در صفحه بالایی بیشتر باشه

می شه توضیح بدید؟

سوالش دقیقا توی ذهنم نیست فکر میکنم لزجیت بین دو صفحه تغییر میکرد .درسته؟
تغییر لزجیت بین صفحه ها باعث میشه که پروفیل سرعت هم خطی نباشه و شما فقط به واسطه مقدار لزجیت نمیتونین در مورد تنش برشی نظر بدین (برابر بودن تنش برشی ها از طریق المان گیری معلوم میشه)

در کل تنش برشی وقتی متغیره که پروفیل سرعت غیر خطی باشه ( و این غیرخطی بودن ناشی از لزجیت نباشه ) :)

reza2495

عضو جدید
بچه ها سیالات 1 راهیان رو دارم. چ فصلاییش معمولا تست میاد رو اونا وقت بزارم ؟ اصلا چندتا سوال از سیالات 1 میاد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا