مشاوره خرید گوشی

bomber

عضو جدید
با سلام و خسته نباشد ی سوال داشتم من دنباله یک گوشی هستم که دوربینه خوبی داشته باشه و سرعت پردازش بالاییم داشته باشه و میخوام تا 450 هزینه کنم خواهشا از برند سونی و هواوی باشه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید و اگه فکر میکنید برند بهتر و معتبر تری میشناسین بگین و خواهشا قیمتای بازاریشونو بگین قیمت روز مرسی:smile:

آخرین ویرایش:

bijan.01

عضو جدید
با 450 عمرا چیزی که میخوای پیدا نمیشه.
بایدم بگم دوربین و کیفیت تصویر هو آ وی کاملا معمولی در مدل های پایینش

maryam@mf

عضو جدید
سلام وقتتون بخیر میشه راهنماییم کنید گوشی ال 90 دوآل الجی بخرم یا سونی مدل cبین این دو گوشی موندم اگه گوشی بهتری میشناسید نزدیکای همین 800 یا 850 راهنماییم کنید.ممنون

ayat_7216

عضو جدید
با سلام و خسته نباشد ی سوال داشتم من دنباله یک گوشی هستم که دوربینه خوبی داشته باشه و سرعت پردازش بالاییم داشته باشه و میخوام تا 450 هزینه کنم خواهشا از برند سونی و هواوی باشه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید و اگه فکر میکنید برند بهتر و معتبر تری میشناسین بگین و خواهشا قیمتای بازاریشونو بگین قیمت روز مرسی:smile:

سلام دوست عزیز بهترین انتخاب زیر ۵۰۰ تومن سونی xperia l هست که حافظه داخلی ۸گیگ.سی پی یو ۲ هسته ای.رم ا.دوربین ۸ و... هست با قیمت ۵۰۰ هزار تومن قابل تهیه هست.البته هواوی g730 هم هست که بد نیست و اونم ۴۸۰ قیمت داره.اگر بتونید بودجه رو به ۵۶۰ برسونید میتونید هواوی honer بخرید که گوشی خیلی خوبی هست توی این رنج قیمت.

ayat_7216

عضو جدید
سلام وقتتون بخیر میشه راهنماییم کنید گوشی ال 90 دوآل الجی بخرم یا سونی مدل cبین این دو گوشی موندم اگه گوشی بهتری میشناسید نزدیکای همین 800 یا 850 راهنماییم کنید.ممنون

سلام ال جی مشخصات بهتری داره و قیمتش هم ۸۲۰ تومن هست.

بالا