كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم از کارشناسی برنامه 90
هیچ کدوم از صحنه ها پنالتی نبود و تنها اشتباه داور دادن کارت زرد به حقیقی بود که میشد اونو به محمد نوری بده
تو صحنه دوم که یه مقداری مشکوک بود و امشب چند بار پخش شد ضربه البته غیرعمدی حقیقی به صورت نکونام معلوم بود و اینکه واقعا خطایی نبوده
خیلی با حاله یه صحنه جدید هم کشف شد و فردا روزنامه پیروزی میتونه عکسشو بذاره با شماره دربی 76 ، و بگه 3 تا پنالتی رو نگرفتن
چه جوی بر علیه استقلال راه افتاده بود تو این چند روز

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اینم از کارشناسی برنامه 90
هیچ کدوم از صحنه ها پنالتی نبود و تنها اشتباه داور دادن کارت زرد به حقیقی بود که میشد اونو به محمد نوری بده
تو صحنه دوم که یه مقداری مشکوک بود و امشب چند بار پخش شد ضربه البته غیرعمدی حقیقی به صورت نکونام معلوم بود و اینکه واقعا خطایی نبوده
خیلی با حاله یه صحنه جدید هم کشف شد و فردا روزنامه پیروزی میتونه عکسشو بذاره با شماره دربی 76 ، و بگه 3 تا پنالتی رو نگرفتن
چه جوی بر علیه استقلال راه افتاده بود تو این چند روز
میتونست به محمد نوری کارت بده؟
اون صحنه هم که حاتمی با دو دستش سید جلال رو هل داد(جالبه فنایی هی میگفت ببین چند نفر تجمع کردن در حالی که حاتمی چند متری دستش پشت سید جلال بود و همین جوری میرفت جلو من نمیدونم چه ربطی به تجمع داشت)
نمیدونم فقط دلم میخواست یکی از این صحته ها تو محوطه پرسپولیس انجام میشد اونوقت بازم همین حرف هارو میزدی؟یا ساختمون رو رو سر کمیته داوران خراب میکردین(شوالیه)
همه میدونن محسن قهرمانی با پرسپولیس مشکل داره درباره کارشناس ها هم فنایی گفت پنالتی نبودن ولی بعضی ها هم گفتن بوده

darab64

عضو جدید
"مدير مدرسه فوتبال استقلال در مشهد"
هيچ كس توي استقلالي بودن قهرماني شك نداره. قضاوتهاي اين چند سالش گوياتر از هر چيز ديگه است.

فقط قرمز مظلوم

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
میتونست به محمد نوری کارت بده؟
اون صحنه هم که حاتمی با دو دستش سید جلال رو هل داد(جالبه فنایی هی میگفت ببین چند نفر تجمع کردن در حالی که حاتمی چند متری دستش پشت سید جلال بود و همین جوری میرفت جلو من نمیدونم چه ربطی به تجمع داشت)
نمیدونم فقط دلم میخواست یکی از این صحته ها تو محوطه پرسپولیس انجام میشد اونوقت بازم همین حرف هارو میزدی؟یا ساختمون رو رو سر کمیته داوران خراب میکردین(شوالیه)
همه میدونن محسن قهرمانی با پرسپولیس مشکل داره درباره کارشناس ها هم فنایی گفت پنالتی نبودن ولی بعضی ها هم گفتن بوده

بله چون تا اونو خسرو خوردن بهم خودشو پرت کرد و معلوم بود اصلا هم خسرو از عقب نیومده و هر دو کنار هم بودن
جالبه اکثر کسایی که گفتن پنالتی بوده ، منظورشون رو همون صحنه دوم و برخورد نکونام و حقیقی بود که خود یحیی دیشب میگفت آره این صحنه رو قبول دارم یکم حقیقی هم بزرگنمایی کرد

الانم من قبول ندارم هر کی گفته پنالتی بوده بگیم پرسپولیسیه و هر کی گفته نبوده بگیم استقلالیه ، اما مسعود مرادی ، جلال مرادی ، غلامعلی همیراد و محمد فنایی و مثل اینکه نصیر زاده و منوچهر نظری گفتن پنالتی نبوده ، همه اینا که استقلالی نیستن ، نظر عسگری هم چون رئیس داوراست رو اصلا نمیگم کارشناسی
از اونورم رودنیل و دزفولی و سیار و غیاثی گفتن صحنه برخورد دوم پنالتی بوده ، و فقط یکیشون گفته جفتش پنالتی بود
گفتم که حالا فردا دوباره روزنامه پیروزی عکسشو میذاره و میگه 3 تا پنالتی
سید جلال خورد به بازیکن خودتون و تعادلشو از دست داد ، اگه قرار بود سید جلال با یه هول کوچیک بیافته که نمیشد سید جلال حسینی که از بهترین و قدرتی ترین مدافعان فوتبالمونه

دوست داشتم ببینم اگه این صحنه ها تو محوطه جریمه پرسپولیس اتفاق میافتاد یکیتون میگفت پنالتی بوده و عکسش چاپ میشد رو روزنامه پیروزی ؟

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی باحالند این داورای فوتبال :smile:
بطرز فجیعی میان یه تیم رو نابود میکنند. یه بازی دوبازی ...؟؟
دیگه کسی که از داوری هم چیزی حالیش نشه خندش میگیره با قضاوتشون :)

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
بله چون تا اونو خسرو خوردن بهم خودشو پرت کرد و معلوم بود اصلا هم خسرو از عقب نیومده و هر دو کنار هم بودنجالبه اکثر کسایی که گفتن پنالتی بوده ، منظورشون رو همون صحنه دوم و برخورد نکونام و حقیقی بود که خود یحیی دیشب میگفت آره این صحنه رو قبول دارم یکم حقیقی هم بزرگنمایی کردالانم من قبول ندارم هر کی گفته پنالتی بوده بگیم پرسپولیسیه و هر کی گفته نبوده بگیم استقلالیه ، اما مسعود مرادی ، جلال مرادی ، غلامعلی همیراد و محمد فنایی و مثل اینکه نصیر زاده و منوچهر نظری گفتن پنالتی نبوده ، همه اینا که استقلالی نیستن ، نظر عسگری هم چون رئیس داوراست رو اصلا نمیگم کارشناسی از اونورم رودنیل و دزفولی و سیار و غیاثی گفتن صحنه برخورد دوم پنالتی بوده ، و فقط یکیشون گفته جفتش پنالتی بود گفتم که حالا فردا دوباره روزنامه پیروزی عکسشو میذاره و میگه 3 تا پنالتی سید جلال خورد به بازیکن خودتون و تعادلشو از دست داد ، اگه قرار بود سید جلال با یه هول کوچیک بیافته که نمیشد سید جلال حسینی که از بهترین و قدرتی ترین مدافعان فوتبالمونهدوست داشتم ببینم اگه این صحنه ها تو محوطه جریمه پرسپولیس اتفاق میافتاد یکیتون میگفت پنالتی بوده و عکسش چاپ میشد رو روزنامه پیروزی ؟
توپ جلو محمد نوری بود حیدری هم یه کم عقب تر بود بادست راستش هم زد به محمد نوری .... حاتمی هم سیدجلال رو با دوستش هل داد یه هل کوچیک هم نبود اگه به بازیکن خودمون هم نمیخورد یه قدم جلوتر میخورد زمین چون حاتمی کاملا با دودستش داشت هل میداد شاید عمدی نبوده ولی به قول یحیی بی احتیاطی بوده ...من کار ندارم این صحنه ها پنالتی بود یانه از شما پرسیدم این صحنه ها تو هیجده پرسپولیس بود انصافا چی میگفتید؟خواهشا سوال منو با سوال جواب ندید

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خیلی باحالند این داورای فوتبال :smile:بطرز فجیعی میان یه تیم رو نابود میکنند. یه بازی دوبازی ...؟؟دیگه کسی که از داوری هم چیزی حالیش نشه خندش میگیره با قضاوتشون :)
کدوم بازی رو میگید؟؟؟

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
توپ جلو محمد نوری بود حیدری هم یه کم عقب تر بود بادست راستش هم زد به محمد نوری .... حاتمی هم سیدجلال رو با دوستش هل داد یه هل کوچیک هم نبود اگه به بازیکن خودمون هم نمیخورد یه قدم جلوتر میخورد زمین چون حاتمی کاملا با دودستش داشت هل میداد شاید عمدی نبوده ولی به قول یحیی بی احتیاطی بوده ...من کار ندارم این صحنه ها پنالتی بود یانه از شما پرسیدم این صحنه ها تو هیجده پرسپولیس بود انصافا چی میگفتید؟خواهشا سوال منو با سوال جواب ندید

به یکی از دوستان هم گفتم ، اگه تو محوطه جریمه شما بود منم میگفتم پنالتی بود ، صحنه دوم مشکوک بود ، واسه همین نظر کارشناسا با هم متفاوت بود ، اما 5-6 نفر گفتن نبوده و 4 نفر گفتن بوده ، منم کارشناس نیستم ، اما بالاخره اینجوری نظر دادن دیگه ، اما نه صحنه اول که نوری و حیدری بهم خوردن فقط یه نفر گفته این پنالتی بوده ، اون واقعا پنالتی نبود چه محوطه جریمه ما چه محوطه جریمه شما و اونجا هم سید جلال بخاطر اون هل دادنی بنظر میومد نیافتاد

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
به یکی از دوستان هم گفتم ، اگه تو محوطه جریمه شما بود منم میگفتم پنالتی بود ، صحنه دوم مشکوک بود ، واسه همین نظر کارشناسا با هم متفاوت بود ، اما 5-6 نفر گفتن نبوده و 4 نفر گفتن بوده ، منم کارشناس نیستم ، اما بالاخره اینجوری نظر دادن دیگه ، اما نه صحنه اول که نوری و حیدری بهم خوردن فقط یه نفر گفته این پنالتی بوده ، اون واقعا پنالتی نبود چه محوطه جریمه ما چه محوطه جریمه شما و اونجا هم سید جلال بخاطر اون هل دادنی بنظر میومد نیافتاد
من بعد از بازی اولین پستم رو اینجا درباره داوری دادم اونم چون شما گفته بودین من اصلا نظرم این بود که ما بدون داوری هم باید شما رو می بردیم ولی من مطمئنم این سه تا صحنه اگه اونور بود قهرمانی دوتاشو پنالتی می گرفت و یه نکته دیگه این که قهرمانی اصلا سلامت روحی نداره به نظر من نحوه کارت دادنش یا اینکه دست میندازه گردن بازیکن بعضی وقت ها هم که به بازیکن توهین میکنه و کلا آدم جالبیه نمیدونم بازی به این بزرگی رو باید بدن به ایشون ؟کلا عجیب بود همه هم میدونن اگه اون سه داور ما خارج از کشور نبودن بازی رو به ایشون نمیدادن

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بعد از بازی اولین پستم رو اینجا درباره داوری دادم اونم چون شما گفته بودین من اصلا نظرم این بود که ما بدون داوری هم باید شما رو می بردیم ولی من مطمئنم این سه تا صحنه اگه اونور بود قهرمانی دوتاشو پنالتی می گرفت و یه نکته دیگه این که قهرمانی اصلا سلامت روحی نداره به نظر من نحوه کارت دادنش یا اینکه دست میندازه گردن بازیکن بعضی وقت ها هم که به بازیکن توهین میکنه و کلا آدم جالبیه نمیدونم بازی به این بزرگی رو باید بدن به ایشون ؟کلا عجیب بود همه هم میدونن اگه اون سه داور ما خارج از کشور نبودن بازی رو به ایشون نمیدادن

در مورد قهرمانی بله حق با شماست ، خیلی وقتا رفتارهای نا مناسبی داره و لج بازیش معروفه ، با بازیکنها هم گاهی میخواد دعوا کنه
اما اینی هم که شما میگید 2 تا شو پنالتی میگرفت چیز قطعی نیست و حدس شماست ، یکی از تیترهای روزنامه پیروزی این بود که قهرمانی تو بازی با نفت تهران 2 بازیکن نفت رو بی مورد اخراج کرد و گل آرش برهانی رو هم مردود بوده و این قبول کرده ، در حالی که همون صحنه ها نشون داده شد و تایید شد و فقط اخراج یعقوب کریمی بود که معلوم نبود دقیقا چی گفته که اخراج شده ، اونجا هم به نفع استقلال نگرفته بود که اینطور میگن قهرمانی استقلالیه و هوای استقلال رو داره
در مورد اون صحنه حقیقی و نکونام هم من اولش فکر میکردم روزنامه استقلال جوان عکس چرتی زده ولی دیشب معلوم بود یه ضربه به نظر غیر عمدی بصورت نکونام زد ( از رو عکس نمیشه البته نظر داد )
من گفتم شما باید بی داوری ما رو میبردید ؟؟ این رو تو این تاپیک نگفتم

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
در مورد قهرمانی بله حق با شماست ، خیلی وقتا رفتارهای نا مناسبی داره و لج بازیش معروفه ، با بازیکنها هم گاهی میخواد دعوا کنه
اما اینی هم که شما میگید 2 تا شو پنالتی میگرفت چیز قطعی نیست و حدس شماست ، یکی از تیترهای روزنامه پیروزی این بود که قهرمانی تو بازی با نفت تهران 2 بازیکن نفت رو بی مورد اخراج کرد و گل آرش برهانی رو هم مردود بوده و این قبول کرده ، در حالی که همون صحنه ها نشون داده شد و تایید شد و فقط اخراج یعقوب کریمی بود که معلوم نبود دقیقا چی گفته که اخراج شده ، اونجا هم به نفع استقلال نگرفته بود که اینطور میگن قهرمانی استقلالیه و هوای استقلال رو داره
در مورد اون صحنه حقیقی و نکونام هم من اولش فکر میکردم روزنامه استقلال جوان عکس چرتی زده ولی دیشب معلوم بود یه ضربه به نظر غیر عمدی بصورت نکونام زد ( از رو عکس نمیشه البته نظر داد )
قهرمانی دیگه ارزش بحث کردن نداره پس ادامه نمیدم
نه حرف منو درست متوجه نشدین من گفتم درباره داوری پستی ندادم تا امروز اونم چون شما اینجا پست دادی
واینم نظر خودمه که پرسپولیس بدون داوری هم باید استقلال رو می برد.;)

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
قهرمانی دیگه ارزش بحث کردن نداره پس ادامه نمیدم
نه حرف منو درست متوجه نشدین من گفتم درباره داوری پستی ندادم تا امروز اونم چون شما اینجا پست دادی
واینم نظر خودمه که پرسپولیس بدون داوری هم باید استقلال رو می برد.;)

اما قبول میکنید این چند روز همه جوره استقلال متهم شد ؟
بهرحال استقلال تو این دربی اصلا خوب نبود و کلا دربی هم خوب نبود و کسل کننده بود
ایشالله اگه فینال جام حذفی خوردن بهم بازی بهتری باشه

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اما قبول میکنید این چند روز همه جوره استقلال متهم شد ؟
بهرحال استقلال تو این دربی اصلا خوب نبود و کلا دربی هم خوب نبود و کسل کننده بود
ایشالله اگه فینال جام حذفی خوردن بهم بازی بهتری باشه
کیا استقلال رو متهم کردن؟به چی متهم کردن؟
دربی هم که اکثرا همینجوری از آب در میاد حالا بعضی وقت ها مثه دربی سال قبل که 5تا گل داشت بازی خوبی میشه ولی کلا از اون وقتی که من یادمه دربی همیشه کسل کننده اس
فردوسی پور میاد میگه ال کلاسیکو ما هم فک میکنم دربی باید اونجوری باشه در صورتی که فوتبال ما همه بازی هاش اینجوریه بحث فقط دربی نیست
ایشالله اگه دو تیم اومدن فینال بازی خوبی بشه

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
کیا استقلال رو متهم کردن؟به چی متهم کردن؟
دربی هم که اکثرا همینجوری از آب در میاد حالا بعضی وقت ها مثه دربی سال قبل که 5تا گل داشت بازی خوبی میشه ولی کلا از اون وقتی که من یادمه دربی همیشه کسل کننده اس
فردوسی پور میاد میگه ال کلاسیکو ما هم فک میکنم دربی باید اونجوری باشه در صورتی که فوتبال ما همه بازی هاش اینجوریه بحث فقط دربی نیست
ایشالله اگه دو تیم اومدن فینال بازی خوبی بشه

پرسپولیسیا و سپاهانیا بیشتر از بقیه
معمولا آره ، همیجوریه ، اما بازی قشنگ هم گهگاهی داشتیم
همون بازی 3-2 پارسال، 2-2 سالهای 73 و 79 یا قبل اون بازی برگشت سالی که بگویچ سرمربی پرسپولیس بود و قلعه نویی واسه استقلال ، بازی 1-1 شد اما دو تیم حدود 17 موقعیت گل داشتن ( از رو آمار یادمه )
حتی فینال جام حذفی سال 77 که تو سال 78 برگزار شد هم قشنگ بود هر چند ما 2-1 باختیم

ایشالله این بار قشنگ بشه ، اما فردا شب باید بازی رئال و بارسلون رو ببینیم و لذت ببریم

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
پرسپولیسیا و سپاهانیا بیشتر از بقیه
معمولا آره ، همیجوریه ، اما بازی قشنگ هم گهگاهی داشتیم
همون بازی 3-2 پارسال، 2-2 سالهای 73 و 79 یا قبل اون بازی برگشت سالی که بگویچ سرمربی پرسپولیس بود و قلعه نویی واسه استقلال ، بازی 1-1 شد اما دو تیم حدود 17 موقعیت گل داشتن ( از رو آمار یادمه )
حتی فینال جام حذفی سال 77 که تو سال 78 برگزار شد هم قشنگ بود هر چند ما 2-1 باختیم

ایشالله این بار قشنگ بشه ، اما فردا شب باید بازی رئال و بارسلون رو ببینیم و لذت ببریم
نمیدونم درجریان نیستم پرسپولیسی ها چی گفتن ولی نباید میگفتن
بله گفتم بعضی وقت ها بازی هاشون خوب از آب در میاد
بازی سال 77 هم که من 6سالم بود چیزی یادم نیست :Dمثال جدیدتر بزن مثلا اون بازی که پیروز گل زد هم خوب بود درسته باختیم ولی بازی خوبی بود
ولی در مورد صحبت های قلعه نویی که گفته اجنبی پرست و از این حرف ها خیلی حرف خوبی نبود به هر حال همه میدونیم نیاز یه تیم ملی خوب یه لیگ خوبه خب
صدر بدبخت درسته گفته تا بازی های لیگ ما اینجوریه نباید از تیم ملی انتظار داشت.قبول داری اینو؟

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم درجریان نیستم پرسپولیسی ها چی گفتن ولی نباید میگفتن
بله گفتم بعضی وقت ها بازی هاشون خوب از آب در میاد
بازی سال 77 هم که من 6سالم بود چیزی یادم نیست :Dمثال جدیدتر بزن مثلا اون بازی که پیروز گل زد هم خوب بود درسته باختیم ولی بازی خوبی بود
ولی در مورد صحبت های قلعه نویی که گفته اجنبی پرست و از این حرف ها خیلی حرف خوبی نبود به هر حال همه میدونیم نیاز یه تیم ملی خوب یه لیگ خوبه خب
صدر بدبخت درسته گفته تا بازی های لیگ ما اینجوریه نباید از تیم ملی انتظار داشت.قبول داری اینو؟

اون بازی 3-2 ما هم قشنگ بود ، آره من جا انداختم
من موافق رفتار قعه نویی نیستم اما حس کردم داره میگه چرا وقتی خارجیها هستن اینقدر روی اونها فشار نیست اما تا ایرانیا میان برعکس میشه
یکم درسته حرفش اما شاید نحوه گفتنش بد باشه
نیم فصل اول هم انصافا بخاطر برنامه های تیم ملی لیگ بهم ریخت ، 2-3 تا بازی با فاصله 3-4 روز برای هر بازی ، بعد تعطیلی لیگ واسه 14-15 روز و بعد از 48 ساعت از بازی تیم ملی دوباره شروع لیگ برای 2-3 تا بازی
اما نیم فصل دوم لیگ یکم بهتر شده ، ببینیم حالا برنامه مربیای تیم ملی چیه ، بازم اردوی بلند مدت یا چی
به هر حال تیم ملی خوب از دل لیگ خوب در میاد ، هر دوشون اما میتونن بهم ضربه بزنن ، حالا ایشالله بریم جام جهانی و کیروشم نره دنبال دو رگه ها بگرده
وگرنه من استقلالی اعتقاد دارم انصاری فر هیچ کمبودی نسبت به قوچان نژاد نداره و امید نظری برتری خاصی نسبت به بقیه بازیکنهای تیم ملی ، حالا دژاگه یه استثناست
خود کیروشم به لیگ خیلی اعتقاد نداره ، که نباید اینجوری باشه

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اون بازی 3-2 ما هم قشنگ بود ، آره من جا انداختم
من موافق رفتار قعه نویی نیستم اما حس کردم داره میگه چرا وقتی خارجیها هستن اینقدر روی اونها فشار نیست اما تا ایرانیا میان برعکس میشه
یکم درسته حرفش اما شاید نحوه گفتنش بد باشه
نیم فصل اول هم انصافا بخاطر برنامه های تیم ملی لیگ بهم ریخت ، 2-3 تا بازی با فاصله 3-4 روز برای هر بازی ، بعد تعطیلی لیگ واسه 14-15 روز و بعد از 48 ساعت از بازی تیم ملی دوباره شروع لیگ برای 2-3 تا بازی
اما نیم فصل دوم لیگ بهتر شده ، ببینیم حالا برنامه مربیای تیم ملی چیه ، بازم اردوی بلند مدت یا چی
تعطیلی لیگ که اصلا درست نیست از اون ور هم لیگ ما اونقد سطحش بالا نیست که بازیکنا بتونن با دو سه روز تمرین آماده بشن تو تیم ملی بازی کنن
ایشاالله هم تیم ملی نتیجه بگیره هم تو لیگ اون تیمی که حقشه قهرمان بشه

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
تعطیلی لیگ که اصلا درست نیست از اون ور هم لیگ ما اونقد سطحش بالا نیست که بازیکنا بتونن با دو سه روز تمرین آماده بشن تو تیم ملی بازی کنن
ایشاالله هم تیم ملی نتیجه بگیره هم تو لیگ اون تیمی که حقشه قهرمان بشه

دستت درد نکنه که برای ما آرزوی موفقیت کردی چون قهرمانی تو لیگ حق استقال:D
حالا ایشالله بریم جام جهانی ببینیم چی میشه
کیروشم یکم شجاعتشو از دست داده
اما امروز گفته من نظرم در مورد قهوه خوردن حین بازیهای لیگ این بود که گفتم تمارضها خیلی زیاده و معمولا بازیکنها خودشون رو بی دلیل مصدوم نشون میده و بازیها کلی از جریان میافته
اما گفته حرفامو جور دیگه ای برداشت کردن و از مربیای لیگ عذر خواهی کرده
ایشالله تیم ملی بهتر بازی کنه ، هر چند باری بردن لبنان هم باید دست به دعا شیم

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
دستت درد نکنه که برای ما آرزوی موفقیت کردی چون قهرمانی تو لیگ حق استقال:D
حالا ایشالله بریم جام جهانی ببینیم چی میشه
کیروشم یکم شجاعتشو از دست داده
اما امروز گفته من نظرم در مورد قهوه خوردن حین بازیهای لیگ این بود که گفتم تمارضها خیلی زیاده و معمولا بازیکنها خودشون رو بی دلیل مصدوم نشون میده و بازیها کلی از جریان میافته
اما گفته حرفامو جور دیگه ای برداشت کردن و از مربیای لیگ عذر خواهی کرده
ایشالله تیم ملی بهتر بازی کنه ، هر چند باری بردن لبنان هم باید دست به دعا شیم
حالا اگه حق استقلال باشه که قهرمان میشه ولی تو فوتبال همیشه حق به حق دار نمیرسه نمیدونم چرا:D
ایشالله که ایران ببیره
لبنان هم ببره انگار ما بردیم آخه ما لبنان و فلسطین و سوریه رو بیشتر از مملکت خودمون دوست داریم:D

solo4

عضو جدید
پرسپولیس گل میخوره میگه زمین صابونیه / زمین و پاک میکنن میگه هوا بارونیه !!!:biggrin:

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه خوبه اینجا همیشه صلح برقرار باشه مثل الان و بچه ها بیان قشنگ کل کل کنن و بی احترامی نشه به کسی.
افرین واقعا به هردو گروه کل کل کننده.
راستی برد اس اس رو هم به آبیا تبریک میگم.پیش بسوی قهرمانی لیگ برتر

FREE DOOM

عضو جدید
الان بحث درباره داوري هيچ فايده اي نداره ولي چون نظر داده بوديد منم گفتم نظرم رو بگم.
دوست استقلالي بالا اومدن دست حقيقي به اون صورت كاملا طبيعي هستش وهر بازيكني كه ميخواد شوت بزنه دستش اونجوري بالا مياد. اين نكونام بود كه با بي احتياطي خودشو به حقيقي زد. هم از پايين پاش برخورد داشت هم سرش خورد به دست حقيقي وتعادلش رو بهم زد.از اين صحنه آروم تر بيرون محوطه بارها اتفاق افتاد وخطا اعلام شد.
تو صحنه اول هم روي انصاري فر(بيرون محوطه) هم روي نوري خطا شد.روي صحنه سوم هم حاتمي كاملا با دست به سيد جلال نيرو وارد كرد.
ولي در كل ميگم كه الان اگه خود قهرماني هم بگه پنالت بوده هيچ فايده اي واسه ما نداره.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان بحث درباره داوري هيچ فايده اي نداره ولي چون نظر داده بوديد منم گفتم نظرم رو بگم.
دوست استقلالي بالا اومدن دست حقيقي به اون صورت كاملا طبيعي هستش وهر بازيكني كه ميخواد شوت بزنه دستش اونجوري بالا مياد. اين نكونام بود كه با بي احتياطي خودشو به حقيقي زد. هم از پايين پاش برخورد داشت هم سرش خورد به دست حقيقي وتعادلش رو بهم زد.از اين صحنه آروم تر بيرون محوطه بارها اتفاق افتاد وخطا اعلام شد.
تو صحنه اول هم روي انصاري فر(بيرون محوطه) هم روي نوري خطا شد.روي صحنه سوم هم حاتمي كاملا با دست به سيد جلال نيرو وارد كرد.
ولي در كل ميگم كه الان اگه خود قهرماني هم بگه پنالت بوده هيچ فايده اي واسه ما نداره.

بله دیگه فایده ای نداره
اما بقول شما بی احتیاطی رو معمولا خطا میگیرن اما خوب اینجا اون همه باز شدن دست حقیقی و ضربه ای که خورد تو صورت نکونام هم یجور بی احتیاطی بوده از طرف حقیقی دیگه ( اون همه باز شدن دست طبیعی نیست و حتی اگه باشه ضربه رو زده تو صورت نکونام نمیشه بی احتیاطی؟؟ این ضربه قبل از برخورد نکونام بود ) ، تو صحنه آهسته هم معلوم بود که نکونام واقعا ضربه رو صورتش رو حس کرده ، اما شما میگید نکونام صورتشو زد به دست حقیقی و تعادلشو بهم زد ، حقیقی حتی وقتی کارت زرد گرفت هیچ اعتراضی نکرد
کجا روی انصاری فر خطا شد ؟؟ پس هر کلا بخورن بهم میشه خطا دیگه ؟ حیدری و نوری دقیقا تو یه وضعیت رسیدن بهم و پهلو به پهلو خوردن بهم و نوری خودشو پرت کرد اما حیدری هم که داشت میافتاد تعادلشو حفظ کرد ، این میشه یه جنگ فیزیکی برای رسیدن به توپ ، احتمالا اگه این اتفاق تو محوطه جریمه پرسپولیس بود ، حیدری خودشو پرت میکردو تعادلشو حفظ نمیکرد و نوری سعی میکرد سرپا بمونه
صحنه سید جلال هم که بعد از 3 روز رو نمایی شد و حتی یحیی هم ازش خبر نداشت و تعجب کرد که اه اینم که هست، یعنی تو اون 3 روز سید جلال یه بارم به کسی نگفته بود : آقا رو منم پنالتی شد ؟
انصافا تو هر 3 صحنه بازیکنای پرسپولیس بزرگ نمایی کردن موقع افتادن
یه جایی هم گفتید صحنه هایی آروم تر از این رو بیرون از محوطه جریمه خطا میگرفت ، خوب اینو که همیشه تو برنامه های کارشناسی همه کارشناسا میگن خطای پنالتی تو محوطه جریمه رو باید داور مطمئن باشه و سوت بزنه ، چون حساسیت داره ، نه فقط این بازی همه بازیها و همه داورها برخوردهای ساده ای که بیرون محوطه جریمه خطا میگیرن داخل 18 قدم سوت نمیزنن
اما به هر حال گذشته و هر کس بر اساس انصاف خودش قضاوت کنه و نظرات کارشناسایی که دارن متهم میشن به استقلالی بودن و پرسپولیسی بودن

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بالا