اعتراض به آزمون طراحي آذر91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها آزمون نظارت چي كسي خبر نداره جواب اعتراض اومده يا نه؟

آره دوست من
برو تو سایت مقررات ملی و دوباره کارنامت رو ببین... من قبول شدم
بالاخره نتیجه داد... منم همین الان دیدم اومدم به بچه ها خبر بدم

بچه ها برای نظارت برین دوباره کارنامه هاتونو ببینین...امیدوارم همه قبول شده باشن

salva

عضو جدید
جواب نظارت اومده من از 48 شدم 54 !

ولی طراحی فعلن خبری نیس! کاش اونم رسیدگی کنن زودتر!

artarr

عضو جدید
تبریک به بچه های نظارت. امروز قرار نتایج از سنجش بره مقررات .بچه ها تا می تونین تماس بگیرین که اگه تاثیری نداشته ترازو برای ما بیارن پایین امروز اخرین فرصته به نور محمدی و فضلی

salva

عضو جدید
من هرچی زنگ میزنم نورمحمدی که گفته بود دوشنبه ها پاسخگوئن، اشغاله خط!

پ.ن: الان موفق شدم تماس بگیرم! خانومه گفت تا آخر امروز نتایج اعتراضات رو اعلام میکنیم منتظر باشین!

yasi84

عضو جدید
آره دوست من
برو تو سایت مقررات ملی و دوباره کارنامت رو ببین... من قبول شدم
بالاخره نتیجه داد... منم همین الان دیدم اومدم به بچه ها خبر بدم

بچه ها برای نظارت برین دوباره کارنامه هاتونو ببینین...امیدوارم همه قبول شده باشن

مرسيييييييييييagin جان
منم قبول شدم با 52 ;)
حال بايد بريم راه و شهرسازي يه نامه بگيريم ببريم نظام دوستان
ولي نميدونم تا كي وقت داره واسه گرفتن پروانه؟!؟!؟!

• Like
واکنش ها: agin

jafarsydi

عضو جدید
خوب خدا رو شکر.بچهای نظارت نمره گرفتند
بچها ترو خدا خبری از طراحی شنیدید، اینجا خبر بدید! مردیم از نگرانی :cry:

Asemouni

عضو جدید
امروز با نورمحمدی حرف زدم، خیلی قشنگ گفت ما امسال با ارفاق برگه ها رو صحیح کردیم، حالا به بعضی ها بیشتر ارفاق شده و به بعضی کمتر!!!
گفتم سوال ایراد داشت، گفت ما با اضافه کردن وقت جبران کردیم.... گفتم استرس و اعصاب خوردی ما با 1 ساعت وقت اضافه جبران نشد...
هرچی من می گفتم یه جوابی می داد... در نهایت هم گفت تراز رو پایین نمیاریم! به دوست ها و همکاراتون بگین وقتشون رو تلف نکنن و برن دنبال ثبت نام!!!
آخه آدم چی بگه؟! خیلی خودم رو کنترل کردم که دعوام نشه.......................

jafarsydi

عضو جدید
پس توی طراحی ها هیچ تغیرری ایجاد نمیشه؟جواب آخرشون همینه؟چکار کنیم؟

salva

عضو جدید
فعلا که هیچ خبری نیس!

یعنی حتی 49 ها رو هم نمیخوان 50 کنن؟! :surprised:

artarr

عضو جدید
نتایج از سنجش اومده تنها چند نفر قبول شدن . ازمون های تستی برای بار دوم بازبینی شد و بین 3 تا 6 نمره بهشون اضافه شد اما ازمون ما با اینکه پر اشتباهترین ازمون امسال بود به دلیل اینکه ازمون تشریحی بود نه تستی هیچ راهی برای اعتراض نداشت. فکر کنم فقط 49 قبول شه.

آخرین ویرایش:

salva

عضو جدید
یعنی تموم شد؟! دیگه منتظر نباشیم؟ دیگه هیچ امیدی نیس؟! حتی با 49! نه ه ه ه!

salva

عضو جدید
اوهوممم.... من پیام اولیتون رو دیدم بعد که ویرایش کردین ندیده بودم! الان دیدم...
خدا از دهنت بشنوه دوست جون! فعلن که خبری نیس...

امیدوارم برای شمام اوضاع خوب پیش بره چون واقعن جا داره حداقل تا 47 رو اغماض کنن با اون سوالاشون!

artarr

عضو جدید
من که از دیشب افسردگی گرفتم .این همه تلاش بی نتیجه .دعا کنین همه قبول شیم.

Asemouni

عضو جدید
من که از دیشب افسردگی گرفتم .این همه تلاش بی نتیجه .دعا کنین همه قبول شیم.

منم امروز اعصاب نداشتم... این همه این در و اون در زدیم بی نتیجه... اما عمرانی ها و تستی معماری راحت همه قبول شدن!!!!

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسيييييييييييagin جان
منم قبول شدم با 52 ;)
حال بايد بريم راه و شهرسازي يه نامه بگيريم ببريم نظام دوستان
ولي نميدونم تا كي وقت داره واسه گرفتن پروانه؟!؟!؟!

خواهش میکنم دوست من
بالاخره اینهمه اعتراض و پی گیری به یه جایی رسید

بچه ها ناامید نباشین
اینایی که مازنگ میزنیم و باهاشون حرف میزنیم تقریبا از هیچ جایی خبر ندارن و یه چیزی میگن همینجوری
مثلا همین امروز صبح من زنگ زدم دفتر نور محمدی ، از 8 صبح که زنگ میزدم بالاخره حدود 10 بود که برداشتن، بهم گفت طراحی تا آخر هفته میاد

زنگ زدم مسکن و شهرسازی شهر خودمون؛قربونشون برم ، مسئول آزمونن مثلا، گفت از تهران دستور رسیده واسه طراحی تا آخر هفته نتیجه ها میاد ولی بچه ها برن ثبت نام کنن واسه نظارت هم هیشکی هیچ تغییری نکرده!!!!!!
داشتم میترکیدم تا اینکه با آواجان تماس گرفتم گفت برو کارنامتو ببین ، منم تا دیدم هم اومدم اینجا بچه ها رو خبر کردم و هم زنگ زدم شهرسازی به اون مسئول محترم گفتم چه اشتباهی کرده .... داشت شاخ در می آورد

نا امید نشین مطمئن باشین موفق می شین...
منم طراحی قبول نشدم و منتظر نتیجه هام ، کاش اونم حل بشه

مهراز

عضو جدید
منم امروز اعصاب نداشتم... این همه این در و اون در زدیم بی نتیجه... اما عمرانی ها و تستی معماری راحت همه قبول شدن!!!!

راستش من نمیخوام چیزی بگم که درست نیست ولی اصفهان هر کی تو 1 ارگان دولتی کار میکرد قبول شد.میانگین قبولی تو اصفهان یک چهارم بقیه کشور بود.همه بچه ها موقع اعتراض میگفتند وقتی ما پروانه نظارت داریم پس چه شکلیه که مقررات ملی را بلد نیستیم که طراحی کنیم؟آخه میگفتند مشکل این بوده طرحهاتون براساس مقررات ملی نبوده.یا ما واقعا چیزی بلد نیستیم یا اونها ما را ...فرض کردند.راستش نمیدونم سایت خود ثبت نام را دیدید یا نه آخه برداشتند سوال طراحی را با دست خط کشیدند و اندازه هاش را که اشتباه نوشته بودن اصلاح کردند

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستش من نمیخوام چیزی بگم که درست نیست ولی اصفهان هر کی تو 1 ارگان دولتی کار میکرد قبول شد.میانگین قبولی تو اصفهان یک چهارم بقیه کشور بود.همه بچه ها موقع اعتراض میگفتند وقتی ما پروانه نظارت داریم پس چه شکلیه که مقررات ملی را بلد نیستیم که طراحی کنیم؟آخه میگفتند مشکل این بوده طرحهاتون براساس مقررات ملی نبوده.یا ما واقعا چیزی بلد نیستیم یا اونها ما را ...فرض کردند.راستش نمیدونم سایت خود ثبت نام را دیدید یا نه آخه برداشتند سوال طراحی را با دست خط کشیدند و اندازه هاش را که اشتباه نوشته بودن اصلاح کردند

میگن براساس مقررات ملی طراحی نکردین ؛ اما من تمام طرحم رو از روی کتابای مقررات زدم با تمام حداقل اندازه هایی که داده بود
اما دوست من که لای کتاب رو هم باز نکرده بوده و حتی در دود بند هم نذاشته نمرش از من بالاتر شده ، هرچند هر دو افتادیم
واقعا که....

مهراز

عضو جدید
آخه میگن شما براساس طرح تفصیلی اصفهان طراحی کردید.گفتم بابا درسته ما اونم خوندیم همه بچه ها میتونند تو سایت شهرداری اصفهان طرح تفصیلی را دانلود کنند.تقریبا 99 درصد همش مقررات ملیه.حالا من امیدی ندارم قبول بشم هر چند تمام دوستام کار منو دیدند و همه بعد امتحان میگفتند هیچ کس قبول نشه تو میشی.من نمیگم نفر اول میشدم اما 50 که میگرفتم.اما گیرم چند تا غلط هم داشته باشم یعنی 54 نمره غلط داشتم که شدم 46؟ما که از 5 روز بعد اینکه جوابها اومد دنبال اعتراض بودیم تا دیروز .حالا دیگه اصلا نمیدونم چکار کنم اما باید فعلا ثبت نام کنم راهی نمونده نرفته باشیم

salva

عضو جدید
خداییش منم مث مهراز، اصن یه درصدم فکر نمی کردم که رد شم...! یعنی از نظر خودم طرحم کاملن حل شده بود اونم خیلی خوب!! با مابقی افراد که تجربه دارن و حتی پایه یک هستن هم طرحم رو در میون گذاشتم گفتن صدی صد قبولی!!! مطابق مقررات هم بود و تنها نقصش این بود که مقطع رو نرسیدم خیلی کامل کنم! حالا نه که ناقص باشه دوست داشتم تکمیل تر و پرکارتر از اون ارائه بدم! بعدم که 49 تو طراحی که 10 ساعت امتحانش بود یعنی چی آخه؟! یعنی واقعن گیر همون 1 نمره بوده؟! خیلی ناراحت و غمغولم!

اصن نمی تونم تصور کنم به خاطر 1 نمره بخوام دوباره این سیکل معیوب رو طی کنم!

aloosha

عضو جدید
دیروز هم که همین رو گفتن!!!!خدا لعنتشون کنه!
فقط توی پیچوندن و دروغ گویی عرضه دارند!

من زنگ زدم 02188922241 داخلی 127گفتن فقط 8 نفر اعتراضشون مورد قبول واقع شده که اسم خودم و دوستم رو گفتم جزوشون نبودیم:gol:

salva

عضو جدید
من زنگ زدم 02188922241 داخلی 127گفتن فقط 8 نفر اعتراضشون مورد قبول واقع شده که اسم خودم و دوستم رو گفتم جزوشون نبودیم:gol:

به منم گفت اسمت جزو لیست نیس!!!

بعدم داشتم بهش میگفتم یعنی با 49 من دیگه هیچ کاری نمی تونم بکنم؟! گوشی رو کوبوند قطع کرد! واقعن که.... خیلی بهم برخورد! چقدر بی ادب! چقدر بی نزاکت! ببین کیا دارن... اصن اعصابم خیلی به هم ریخت!

مهراز

عضو جدید
به منم گفت اسمت جزو لیست نیس!!!

بعدم داشتم بهش میگفتم یعنی با 49 من دیگه هیچ کاری نمی تونم بکنم؟! گوشی رو کوبوند قطع کرد! واقعن که.... خیلی بهم برخورد! چقدر بی ادب! چقدر بی نزاکت! ببین کیا دارن... اصن اعصابم خیلی به هم ریخت!

حق دارید شما که 49 شدید ناراحت باشید ولی فکر کنم دیگه باید همزمان با اینکه پیگیری میکنید دیگه برید ثبت نام کنید چون دیگه حتما دفعه بعد قبولید.هرچند نمیدونم ما که توی شهرهای بزرگیم چرا بیشترین دردسر را برای قبولی داریم با اینکه بیشترین نیاز به مهندس توی شهرهای بزرگ هست و اینطوری قبولی میدن:w29::w29:

MARY TANHA

عضو جدید
كسي هست امسال يا سالهاي قبل آزمون طراحي اعتراض زده باشه و نتيجه گرفته باشه؟؟؟؟؟

jafarsydi

عضو جدید
بچها من برای آزمون طراحی خواستم ثبت نام کنم،اشتباهی کارت نظارت معماری خریدم
اگه از دوستان کسی خواست ممنون میشم که شماره من رو بهش بدید،
09187265165 نظارت معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.