سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه چی قاطی شده...همه چی آبی شده اومده سمت راسترفتم تو قسمت میل آپشنو زدم بعدش یه چیزیو سیو کردم نمیدونم چی بود نخوندم همینجوری زدمش!!!
منظورتون new style yahoo هستش ؟ اگه اینه بهتره یکم باهاش کار کنین چیز بدی نیستبرای برگشت به حالت قدیم هم جاوا اسکریپت رو غیر فعال کنید تا خود یاهو بهتون پیغام برگشت به فرم قدیم رو بده

آخرین ویرایش:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورتون new style yahoo هستش ؟ اگه اینه بهتره یکم باهاش کار کنین چیز بدی نیست

[h=2] Yahoo! Mail [/h]

Yahoo! Maktoob

Press the Enter key to select a tab

ComposeCompose New...

Press the Enter key to select an item

[h=2]Folders[/h]

SORT BY DATE
1

First Page NEXT PAGE

[h=2]Choose your favorite way to communicate.[/h] Email Instant Message

اینطوری شده رو هر کدومشم که کیلیک میکنم هیچی نمیاد..inbox هم نمیاد!!!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورتون new style yahoo هستش ؟ اگه اینه بهتره یکم باهاش کار کنین چیز بدی نیستبرای برگشت به حالت قدیم هم جاوا اسکریپت رو غیر فعال کنید تا خود یاهو بهتون پیغام برگشت به فرم قدیم رو بده

چطوری غیر فعال میشه؟

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
تنظیمات آنتی ویروس تون چه طوریه؟ موقع پیدا کردن بدافزار ازتون سؤال می پرسه یا خودش کار لازم رو انجام می ده؟
وقتی اسکن کرد دو گزینه میده اتوماتیک و دستی
اتوماتیک رو که میزنم همین پیام هایی که گذاشتم میده
دستی رو هم که میزنم حذف کردن رو انتخاب میکنم پیام پایین رو میده
13596151721.png

پیوست ها

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    13.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
وقتی اسکن کرد دو گزینه میده اتوماتیک و دستی
اتوماتیک رو که میزنم همین پیام هایی که گذاشتم میده
دستی رو هم که میزنم حذف کردن رو انتخاب میکنم پیام پایین رو میده
مشاهده پیوست 134367
منظورم موقع اسکن نبود، وقتی که خودش چیزی رو پیدا می کنه می پرسه یا خودش انجام می ده؟ ضمناً عکس هاتون رو با فرمت jpeg ذخیره کنید تا با اندازه ی واقعی، نمایش داده بشن!

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
منظورم موقع اسکن نبود، وقتی که خودش چیزی رو پیدا می کنه می پرسه یا خودش انجام می ده؟ ضمناً عکس هاتون رو با فرمت jpeg ذخیره کنید تا با اندازه ی واقعی، نمایش داده بشن!
دقیقا" یادم نیست.یا این فایل های exe چیکار میشه کرد؟

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
با سلام
ویندوز 7 دارم مدتی هست که خیلی کند شده.
قبلا" خوب شده.
tune up utility نصب کردم و ویندوز رو منظم کردم defrag هم کردم.
ولی فکرکنم یه سری برنامه ها هستن که دارن منابع ویندوز رو بیخودی استفاده میکنن ولی نمیدونم چی هستن
چیکار کنم؟

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلامویندوز 7 دارم مدتی هست که خیلی کند شده.قبلا" خوب شده.tune up utility نصب کردم و ویندوز رو منظم کردم defrag هم کردم.ولی فکرکنم یه سری برنامه ها هستن که دارن منابع ویندوز رو بیخودی استفاده میکنن ولی نمیدونم چی هستنچیکار کنم؟
استارت اپ رو چک کن ببین چه خبره ، تو تسک منیجر ببین چه پروسسی بیشترین منبع رو مصرف میکنه .. اگه بعد نصب نرم افزار خاصی این اتفاق افتاده اون رو حذف کن ..و مثل همیشه مطمین شو ویروسی در کار نباشه ، البته گاهی خود انتی ویروس ها هم پدر سیستم رو در میارن

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
استارت اپ رو چک کن ببین چه خبره ، تو تسک منیجر ببین چه پروسسی بیشترین منبع رو مصرف میکنه .. اگه بعد نصب نرم افزار خاصی این اتفاق افتاده اون رو حذف کن ..و مثل همیشه مطمین شو ویروسی در کار نباشه ، البته گاهی خود انتی ویروس ها هم پدر سیستم رو در میارن
system idle proccess اکثر اوقات 80 تا 98 درصد سی پی یو گوگل کروم و ساید بار هم هر کدوم 1 تا 2 درصد سی پی یو
سی پی یو کلا" 100 تا 20 درصد اشغاله

رم 70 تا 90 درصد اشغاله
گوگل کروم 4 تا پروسس داره با 80 و 30 و 20 و 20 مگا بایت اشغال رم
آنتی ویروس 72 مگا بایت رم
بقیه پروسس ها هم مقداری کم یا زیا رم رو اشغال کردن

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
system idle proccess اکثر اوقات 80 تا 98 درصد سی پی یو گوگل کروم و ساید بار هم هر کدوم 1 تا 2 درصد سی پی یوسی پی یو کلا" 100 تا 20 درصد اشغالهرم 70 تا 90 درصد اشغالهگوگل کروم 4 تا پروسس داره با 80 و 30 و 20 و 20 مگا بایت اشغال رمآنتی ویروس 72 مگا بایت رمبقیه پروسس ها هم مقداری کم یا زیا رم رو اشغال کردن
چند وقت پیش یکی دیگه از کاربرا هم مشکل مشابه داشت ، بگرد تو همین تاپیک ببین پیداش میکنی ، شاید با همون مشکل مواجه باشیبرو به 3هفته پیش یا قبل تر از اون

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
دقیقا" یادم نیست.یا این فایل های exe چیکار میشه کرد؟
یکی از فایل ها رو تغییر نام بدید و فقط یه x براش بنویسید، بعد اسکن کنید ببینید حذف می کنه یا نه! من قبلاً با همچین مشکلی رو به رو نشدم که بتونم کمک بیشتری کنم! فلش رو به صورت دستی پاکسازی کنید و از تنظیمات آنتی ویروس، زیر Computer و قسمت Virus and spyware گزینه ی if unclear, ask me رو برای Action انتخاب کنید!

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
ی مشکل عجیب غریب .
دوستان فلش 16 گیگیم نه فرمت میشه نه دلیت میشه نه اطلاعاتی روش میشه ریخت و نه اطلاعاتی ازش برداشت .
راه حلش چیه؟؟؟

لطف کنید به این تاپیکم ی سر بزنید ی سوال دیگه هم پرسیدم
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/87610

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
ویندوز 7 دارم مدتی هست که خیلی کند شده.
قبلا" خوب شده.
tune up utility نصب کردم و ویندوز رو منظم کردم defrag هم کردم.
ولی فکرکنم یه سری برنامه ها هستن که دارن منابع ویندوز رو بیخودی استفاده میکنن ولی نمیدونم چی هستن
چیکار کنم؟

با سلام
دوست عزیز
Run را باز کنید .
عبارت msconfig را تایپ کنید و OK کنید .
در پنجره باز شده بر روی تب Startup کلیک کنید .
لیست نرم افزارهایی که با بالا آمدن ویندوز شروع به کار می کنند اینجا قرار دارد .
تیک مربوط به برنامه های غیر کاربردی را بردارید و بر روی OK کلیک کنید .
در پیغام بعد از آن بر روی Exit without restarting کلیک کنید و سپس سیستم را یکبار Log off کنید . (راه حل سریعتر از Restart کردن)
با این کار در دفعه های بعد برنامه ها همراه با بالا آمدن ویندوز باز نمی شوند .
با تشکر - سیستم 32

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
با سلام
دوست عزیز
Run را باز کنید .
عبارت msconfig را تایپ کنید و OK کنید .
در پنجره باز شده بر روی تب Startup کلیک کنید .
لیست نرم افزارهایی که با بالا آمدن ویندوز شروع به کار می کنند اینجا قرار دارد .
تیک مربوط به برنامه های غیر کاربردی را بردارید و بر روی OK کلیک کنید .
در پیغام بعد از آن بر روی Exit without restarting کلیک کنید و سپس سیستم را یکبار Log off کنید . (راه حل سریعتر از Restart کردن)
با این کار در دفعه های بعد برنامه ها همراه با بالا آمدن ویندوز باز نمی شوند .
با تشکر - سیستم 32
قبلا" با برنامه های دیگه این کار رو انجام دادم.
الان هم که چک کردم فقط 1 برنامه بدرد نخور بود که تیک داشت که تیکش رو برداشتم.
مونده فقط آنتی ویروس و ساید بار که تیک دارن.
مشکل باید جای دیگه ای باشه

soleimany_fa66

عضو جدید
سلام به دوستای مهندسم
من جدیدا ویندوزم رو عوض کردم، از اون موقع هر وقت vpn رو روشن می کنم و می خوام به نت وصل شم سیستمم قفل می کنه و موس و کیبرد غیرفعال میشه و مجبورم ریستارت کنم، خیلی مشکل ساز شده برام، شما می دونید چطوری حل می شه و مشکل از چیه؟

arash 4

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان عزیز.
من پرتابل Adobe Illustrator CS6
رو دانلود کردم ولی نمیشه فارسی تایپ کرد درحالی که در تویحاتش نوشته این قابلیت رو داره راه دیگه هاست برای فعال کردنش؟
ممنون میشم بگین خیلی لازمش دارم.

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به دوستان عزیز.
من پرتابل Adobe Illustrator CS6
رو دانلود کردم ولی نمیشه فارسی تایپ کرد درحالی که در تویحاتش نوشته این قابلیت رو داره راه دیگه هاست برای فعال کردنش؟
ممنون میشم بگین خیلی لازمش دارم.

فکر میکنم این نرم افزار فارسی رو ساپورت نکنه

sara202

عضو جدید
سلام دوستان، یه فلش مموری خوب با گارانتی مادام العمر اگه بخوام بخرم به نظرتون چه مارکی بهتره؟؟؟ ممنون از راهنماییتون:gol:

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان، یه فلش مموری خوب با گارانتی مادام العمر اگه بخوام بخرم به نظرتون چه مارکی بهتره؟؟؟ ممنون از راهنماییتون:gol:

معمولا فروشنده میتونه راهنمایی تون کنه ولی گارانتی مادام العمر عجیبه ؟
من خودمapacerخریدم

بالا