بررسی سوالات آزمـــون ارشـــد 92 ( مجموعه هنرهای ساخت)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحث تموم شد اما در مورد احسان خان سروش میا بگم که ایشون خییییییییلی با سوادن خودشون میگن طراح نیستن اما یکی از اساتید دانشگامون میگفت هست و همچنین خود سروش نیا تاکید میکرد که جزییات ارتقا رو نخونید نمیاد و دیدید که نیومد!
در ضمن طراح اصلی خود دکتر هست اما همیشه یک گروه طراحن (از قول دکتر متدین) بنابراین احتمال بودن ایشون در گروه ظراحان هست حالا اگرم نباشه ارتباط تنگاتنگش با گلابچی باعث میشه بدونه که پروفسور از چه بخشایی معمولا سوال میاد
بگذریییییییییییییییییییییییییییییییییم بریم برا معماری بخونیم!

طبق قانون سازمان سنجش هر استادی که در تیم طراحی سوالات حضور داشته باشه نمیتونه بیرون تو موسسات کنکور تدریس کنه (رجوع کنید به اساسنامه سازمان سنجش تو سایتش) در ضمن ایشون هم خیلی باسواد هستند هم خیلی با شخصیت هم خیلی آقا هم بسیار محترم اما رابطه ایشون با گلابچی اونجوری نیست که همه فکر میکن خبریه(باز به استناد گفته خود احسان)

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
من در مورد سوالات کنکور تکنو و انرژی نمی دونم ولی در مورد سوالات کنکور معماری میدونم که هر سال از تمام اساتیدی که در دانشگاه های دارای مقطع ارشد درس میدن در خواست می کنند 5 سوال را بفرستند برای سازمان سنجش و از اون سوالات انتخاب می کنند پس طراح سوال هیچ وقت یک فرد نیست
و برای این هم که بفهمید راست هست بگم که یکی از اساتید دانشگاه ما به گفته خودش تقریبا هر سال یکی از سوالاش در کنکور هست

R00z

عضو جدید
fبچه ها اگر موافقید بیاید کلا در مورد جوابها نظرها رو رای بگیریم...به ترتیب از یه سوال شروع کنیم هروقت به نتیجه رسید بریم سوال بع تا هر موقع که وقت بشه..

از 31 ....

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
fبچه ها اگر موافقید بیاید کلا در مورد جوابها نظرها رو رای بگیریم...به ترتیب از یه سوال شروع کنیم هروقت به نتیجه رسید بریم سوال بع تا هر موقع که وقت بشه..

از 31 ....

موافقم اما از فردا!!!! فقط 35 رو بگید تکیه گاه سمت چپ نمیشه؟ اگه نه چرا؟

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسم دیگه شیوه گزینی چیه؟؟؟
تورو جون هر کی دوست دارید به سوالای من جواب بدیییییییییییییییییید!

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسم دیگه شیوه گزینی چیه؟؟؟
تورو جون هر کی دوست دارید به سوالای من جواب بدیییییییییییییییییید!

شیوه گری بیشتر شنیدم من، منریسم میگن ظاهرا تو زبان اصلی. اکلکتیسم و سبک التقاطی هم تو همین فازن(به نظر من که همشون یه چیزن حالا نظر بقیه رو نمیدونم)

در مورد سوال 35: خب نیروی قویتر به تکیه گاه سمت راست نزدیکتره دیگه. عکس العملش بیشتر میشه، برشش هم بیشتره. به همین راحتی.

تو این ساعتا نظر دادن خیلی سخته، شاید یه چیزی بگیم که بر اساسش غلط بزنید فردا، آدم مدیون میشه. اینا همش اطلاعات شخصیه، اگه کسی فکر میکنه درستش چیز دیگست بگه.

از اتاق فرمان اشاره میکنن ستون همون فشار سوراخ کنندست... حالا تا جوابا بیاد.

baharestan.f

کاربر بیش فعال
ار کتابای گلابچی بیشتر از درک رفتار سازه ها سوال اومده بود. جای کتابای جدیدش هم خالی بود شاید 2 تا سوال بیشتر نیومده بود.

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
گنبد زایس یکی از انواع مختلف گنبد ژئودزیکه پس میشه یک زیر شاخه از اون وقتی سوال گزینه ای کلی تر داره اونو باید زد مگر اینکه تو خود سوال یک قید خاص یا نشانه دیگه بگه پس همون ژئودزیک درسته

شکل زایس و ژئو باهم فرق دارن امشب که وقت نیست ایشالا فردا میذارم

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
شکل زایس و ژئو باهم فرق دارن امشب که وقت نیست ایشالا فردا میذارم
تو درک رفتار هستش دیگه دقیقا شکل صفحه 69 رو گذاشته تو صورت سوال زیرش نوشته گنبد های ژئودزیک ولی زایس هم همین شکله من طبق اون چیزی که یادم بود زدم ژئودزیک الان میبینم زیرنویس همون شکل سوال نوشته ژئودزیک درحالی که زایس رو بالای صفحه کشیده

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو درک رفتار هستش دیگه دقیقا شکل صفحه 69 رو گذاشته تو صورت سوال زیرش نوشته گنبد های ژئودزیک ولی زایس هم همین شکله من طبق اون چیزی که یادم بود زدم ژئودزیک الان میبینم زیرنویس همون شکل سوال نوشته ژئودزیک درحالی که زایس رو بالای صفحه کشیده

اره الان چک کرم فرق نداره حق باشماست!!!!!!

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز

این گنبد ها رو چون تو سنجش 2 بار سوال داده بودن، من کامل خوندمشون. دقیقا هم سر جلسه متوجه این اشکال شدم، این عکس توی کتاب بصورت شماتیک کشیده شده تا بار گذاری و عکس العمل رانش رو نشون بده، وگرنه این کجا و ژئودزیک کجا. قطعا زایس جواب درست هست، ولی جواب سنجش ژئودزیک خواهد بود. از اون سوالایی بود که آدمو میسوزونه غلط زدنش، اینم حیف

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مال مرکز توباشگاه هست؟ تو جزوه ها؟؟
اره توی درس نامه ازمون شماره ده هستش منتها 17 صفحست و ناقصه (تا ماندلا داره) و قرار بوده که بقیش بیاد که نیومد
شماها که واردین امروز تکنولوزی شرکت کردین بگین کدومش بهتره

R00z

عضو جدید
بچه ها اگه یک نفر 111 رو هم برام توضیح بده واقعا ممنون میشم...:)

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
این گنبد ها رو چون تو سنجش 2 بار سوال داده بودن، من کامل خوندمشون. دقیقا هم سر جلسه متوجه این اشکال شدم، این عکس توی کتاب بصورت شماتیک کشیده شده تا بار گذاری و عکس العمل رانش رو نشون بده، وگرنه این کجا و ژئودزیک کجا. قطعا زایس جواب درست هست، ولی جواب سنجش ژئودزیک خواهد بود. از اون سوالایی بود که آدمو میسوزونه غلط زدنش، اینم حیف

ببین این اتفاق هر سال میفته مثلا سال پیش تو متن کتاب اومده بود فلان درز، درز انبساطه اما زیر شکلی تو همون صفحه نوشته شده درز کنترل؛ اونوقت تو گزینه ها هر دو اومده بود ... جواب اونیه که زیر شکل نوشته شده ... حتی همین ژئودزیک و زایس یه بار توکنکورای قبل هم همینطور قاطی پاطی اومده بودن که جواب باز هم ژئودزیک بود
خیلی الان زوم نکنین روش فعلا فکر فردا باشین

R00z

عضو جدید
ببین این اتفاق هر سال میفته مثلا سال پیش تو متن کتاب اومده بود فلان درز، درز انبساطه اما زیر شکلی تو همون صفحه نوشته شده درز کنترل؛ اونوقت تو گزینه ها هر دو اومده بود ... جواب اونیه که زیر شکل نوشته شده ... حتی همین ژئودزیک و زایس یه بار توکنکورای قبل هم همینطور قاطی پاطی اومده بودن که جواب باز هم ژئودزیک بود

111 رو شما میتونین برای من یه توضیحی بدین؟

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واسه این زوم کردم چون کتاب درک رفتار سرشار از غلط چاپیه!در حدی که زیر نویس یه شکلو 2-3 بار کپی پیست کرده چند جا!(طاق ها)!اکتابای آقا رو باید حفظ کرد!وگرنه تو کتاب ساره در معماری اصن یه آرایش دیگه واسه ژئودزیک داره.:twisted:

وضعیت
موضوع بسته شده است.