[تیرهای بتنی که روی هم می افتند] ► پرسش و پاسخ

younesshamsi

عضو جدید
با سلام خدمت مهندسین محترم
در یک پروژه ارتفاع زیر زمین 2.7هست وقتی سقف اجرا میشه ارتفاع به 2.4می رسه از اون طرف هم قسمت وسط سقف زیرزمین60سانت از همکف یاکد00 بالاتر هستش
اگه ابعاد تیر50*50باشه برای اجرای سقف بعدی فاصله ی بین تیرها 10سانت میشه سوال اینجاست که این تیرها باید طبق معمول 10سانت از هم فاصله داشته باشند یا اون 10سانت رو چشم پوشی میکنند وتیر بعدی رو روی تیر زیرین قرار میدند؟
لطفا راهنماییم کنید با تشکر.

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
در یک پروژه ارتفاع زیر زمین 2.7هست وقتی سقف اجرا میشه ارتفاع به 2.4می رسه از اون طرف هم قسمت وسط سقف زیرزمین60سانت از همکف یاکد00 بالاتر هستش
اگه ابعاد تیر50*50باشه برای اجرای سقف بعدی فاصله ی بین تیرها 10سانت میشه سوال اینجاست که این تیرها باید طبق معمول 10سانت از هم فاصله داشته باشند یا اون 10سانت رو چشم پوشی میکنند وتیر بعدی رو روی تیر زیرین قرار میدند؟
با سلام .
دوست من یک کروکی یا نقشه بزارید تا راهنمایی کامل انجام بشه ............ درود بر شما .

younesshamsi

عضو جدید
از اینکه به سوالم جواب دادید ازتون تشکر میکنم من فایل رو که یک مقطع هست در سایت قرار میدم قسمتهایی که مورد نظر هست رو به صورت دایره ی قرمز نشان دادم .با تشکر
http://younesshamsi.persiangig.com/Drawing1.dxf
برای دانلود از اینترنت دانلود منیجر استفاده کنید

آخرین ویرایش:

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
از اینکه به سوالم جواب دادید ازتون تشکر میکنم من فایل رو که یک مقطع هست در سایت قرار میدم قسمتهایی که مورد نظر هست رو به صورت دایره ی قرمز نشان دادم .با تشکر
http://younesshamsi.persiangig.com/Drawing1.dxf
برای دانلود از اینترنت دانلود منیجر استفاده کنید

با سلام .........لینک دانلود خرابه ........لطفا فایل رو زیپ کنید و در همیجا آپلود نمایید .............راحتتر و ماندگار تر می باشد.

Rah Pardaz

کاربر ممتاز

با سلام .

با توجه به نقشه ارائه شده در برش ، تیر پایینی با فاصله 10 سانتیمتر از تیر بالایی طرح شده که قابل اجرا می باشد.

نکته دیگر اینکه در انتهای برش سمت چپ هیچ گونه مشخصاتی از تیر برش خورده یا ستون وجود نداره ...........

پیوست ها

• Drawing1.rar
    96.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

younesshamsi

عضو جدید
از راهنماییتون تشکر می کنم.اون قسمت هم که گفتید یک اشکال جزئی ترسیمی بود رفع کردم دستتون درد نکنه.

بالا