کلوپ طرفداران پرسپولیس

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظرات اس دق لولی ها بعد باخت تو دربی پارسال تو سایتشون...زاید و دنیزلی ببین چ بلایی سرشون اوورده

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبر خوب برای سرخپوشان

خبرگزاری پرسپولیس : تيم داماش گيلان براي بازي هفته بيست و دوم مقابل پرسپوليس 5 بازيکن اصلي خود را در اختيار ندارد.

تيم داماش گيلان روز جمعه در هفته بيست و دوم ليگ برتر فوتبال در حالي ميهمان پرسپوليس است که به دليل مصدوميت 5 بازيکن اصلي خود را در اختيار ندارد.

مرتضي ابراهيمي، رسول بروش، افشين چاووشي، "که به" بازيکن دورگه فرانسوي-بورکينافاسويي، حسن رودباريان 5 بازيکني هستند که بازي مقابل پرسپوليس را از دست داده اند.

جالب اين که "که به" مهاجم تيم داماش که موفق شده بود در رشت تک گل پيروزي بخش تيمش را مقابل استقلال به ثمر برساند، مقابل پرسپوليس غايب است.
هنوز مشخص نیست چه تعداد از مصدومان داماش بهبود پیدا می کنند و به بازی با پرسپولیس می رسند.

از سوي ديگر نيز این خبر برای پرسپولیسی ها که در اين ديدار، مهدوي کيا و علي کريمي کاپیتان های اول و دوم خود را به دليل مصدوميت از دست داده است می تواند خبر خوبی باشد.

اين ديدار روز جمعه ساعت 15:30 در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
آن تیـــــــــــــم که اسطوره اَش فرناز است
دروازه یِ آن به رویِ شـِــــــــش گل بازاست
:D

من نمیدونم چرا با وجود این همه اسطوره تو استقلال مثل حجازی و... چرا اینا فقط مجیدی رو میبینند!!!! تاره جالبتر اینکه مجیدی تا حالا کاری برای استقلال نکرده و کلی خدمت در حق عربا کرده!!!! و مجیدی باید محبوب عربا باشه تا استقلالیا!!!

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
نظر انصاری فرد درمورد دربی

جام ورزشی، حملات پرسپولیس در بازی با صبای قم نشان می داد که یک پیروزی دیگر در انتظار سرخپوشان است ولی در نهایت این اتفاق نیفتاد و پرسپولیس با تساوی قم را ترک کرد. مهاجم پرسپولیس در مورد دیدار مقابل صبا و مسائل مختلف دیگر به سوالات پاسخ می دهد.

* چرا نتوانستید صبا را شکست بدهید؟

ما بازی خوبی انجام دادیم و فکر می کنم کاملا از صبا برتر بودیم. همه دیدند چطور بازی کردیم ولی متاسفانه بدشانسی آوردیم. از طرفی شرایط زمین مسابقه اصلا خوب نبود و این برای تیم ما که روی زمین بازی می کند چندان خوشایند نیست. اگر زمین هموار بود خیلی راحت تر می توانستیم بازی کنیم ولی با وجود این مشکل سراسر تهاجمی بازی کردیم و مستحق برد بودیم.

* درمورد صحنه ای که یک موقعیت صددرصد را از دست دادی صحبت می کنی؟

شما بروید دوباره فیلم این بازی را ببینید. اگر توپ روی پای من می آمد اصلا امکان نداشت که آن موقعیت را از دست بدهم ولی توپ به یکباره پرید و به پشت پای من خورد من اصلا انتظار نداشتم توپ به یکباره تغییر مسیر بدهد ولی متاسفانه این اتفاق افتاد.

*فکر نمی کنی طلسم شده ای؟

من مقابل فجرسپاسی گل زدم و بعد از آن 2 بازی انجام دادیم که خیلی تلاش کردم ولی متاسفانه گل نزدم. با این حال باید بگویم که همیشه انگیزه دارم و مطمئن باشید در بازی های آینده دوباره گل می زنم تا هواداران را خوشحال کنم.

*قبول داری جایگاه دوازدهمی برای پرسپولیس خیلی بد است؟

مطمئن باشید از این شرایط خارج خواهیم شد. ما یک بازی عقب افتاده هم داریم که اگر 3 امتیاز را بگیریم وضعیت بهتر می شود. در ضمن شرایط تیم ما تغییر کرده و می توانیم در بازی های آینده امتیازهای زیاد کسب کنیم.

*شرایط پرسپولیس را در جام حذفی چطور ارزیابی می کنی؟

به هر حال هواداران ما این فصل از پرسپولیس قهرمانی می خواهند. در لیگ برتر شرایط سختی داریم ولی در جام حذفی می توانیم قهرمان شویم. البته بازی ما با ذوب آهن در نیمه نهایی سخت و حساس است چون آنها پیشرفت کرده اند. با این حال ما تلاش می کنیم تا به فینال برویم و قهرمانی در جام حذفی یک هدیه ناقابل برای هواداران است که در این فصل خیلی ما را شرمنده کردند.

* در مورد بازی با استقلال چه صحبتی داری؟

هنوز بازی با داماش مانده و زود است در مورد دربی حرف بزنیم.

*دوست داری پرسپولیس و استقلال در فینال جام حذفی با یکدیگر روبرو شوند؟

از حالا نباید به فینال فکر کرد.ما باید اول ذوب آهن را ببریم که تیم ضعیفی نیست و شرایط آنها نسبت به نیم فصل اول خیلی فرق کرده است.اگر به فینال رفتیم خوشحال می شویم با استقلال روبرو شویم تا همه یک فوتبال حساس و زیبا را ببینند.این فینال می تواند یک بازی هیجان انگیز باشد.

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
مهدی تاج در ادامه نشست خبری درباره استعفای رویانیان نیز بیان کرد: رویانیان در هر چند جلسه هیات مدیره یک بار استعفا می‌دهد. او مدیر خوبی است و زحمت زیادی می‌کشد همچنین دید اقتصادی خوبی دارد اما باید طوری خرج کند که بقیه باشگاه‌ها آسیب نبینند.

هنوز مهر استعفاش از هیئت مدیره پرسپولیس خشک نشده ..
:biggrin:

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم چرا با وجود این همه اسطوره تو استقلال مثل حجازی و... چرا اینا فقط مجیدی رو میبینند!!!! تاره جالبتر اینکه مجیدی تا حالا کاری برای استقلال نکرده و کلی خدمت در حق عربا کرده!!!! و مجیدی باید محبوب عربا باشه تا استقلالیا!!!

جالب تر اینکه با کریمی مقایسه میشه:razz::D

اسطوره دوپینگی........:D

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهدی تاج در ادامه نشست خبری درباره استعفای رویانیان نیز بیان کرد: رویانیان در هر چند جلسه هیات مدیره یک بار استعفا می‌دهد. او مدیر خوبی است و زحمت زیادی می‌کشد همچنین دید اقتصادی خوبی دارد اما باید طوری خرج کند که بقیه باشگاه‌ها آسیب نبینند.

:biggrin:......

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمد رویانیان:من مرد فوتبال نیستم/اگر هوس فوتبال کردم از تلویزیون می بینم/ خسته شدم بس که می گویید رویانیان میلیاردی هزینه کرده[h=2]لیگ برتر - محمد رویانیان در گفت و گو با بخش خبری 20:30 تاکید کرد بنایش جدایی از فوتبال است.[/h]
[h=4]محمد رویانیان مدیر باشگاه پرسپولیس که از صبح شوکی بزرگ به فوتبال ایران وارد کرده بود باری دیگر حرف از رفتن زد. او در گفت و گو با علی رضوانی گزارشگر واحد مرکزی خبر گفت:« من از هر دو سمتی که داشتم استعفا دادم ، هم از ستاد سوخت و هم از باشگاه پرسپولیس. یکی از دلایلم برای این تصمیم تصویب قانون دو شغله ها بود که دوباره در مجلس تصویب شده. به هر حال تصمیم گرفتم پیشگیری کنم. البته از پرسپولیس دو هفته قبل استعفا داده بودم و متن استعفایم در اختیار وزیر ورزش است. برای ستاد سوخت هم امروز به نهاد ریاست جمهوری رفتم و متن استعفایم را در اختیار رئیس دفتر رئیس جمهور قرار دادم.»
اما رویانیان چرا تصمیم به رفتن گرفته؟ او در این باره می گوید:« من مرد فوتبال نیستم. هر روز می گویند رویانیان پول های میلیاردی آورده. او هزینه کرده ، این پول های میلیاردی را از کجا آورده و... این فوتبال نا پاک است. اتفاقات شفاف نیست و من دیگر خسته شدم.»
گزارشگر برنامه از او می پرسد خیلی ها اعتقاد دارند این پول های میلیاردی از ستاد سوخت به پرسپولیس وارد شده که رویانیان می گوید:«اصلا ستاد سوخت پولی ندارد. مگر اینکه من بنزین بردارم و با خودم ببرم. این آقایانی که از این چیزها می گویند خودشان در جریان فعالیت های اقتصادی ما هستند و مثلا خود فتح الله زاده می داند که ما این تجارت را راه انداختیم و از طریق دفاتر بین المللی مان درآمدزایی می کنیم. تازه چرا هیچ کس از آقای فتح الله زاده نمی پرسد پولهای میلیاردی اش را از کجا می آورد؟ باقی تیم ها هم میلیاردی هزینه می کنند ولی همه درباره تیم ما از این حرف ها می زنند. به هر حال من تصمیم گرفتم که بروم. استعفایم را هم دادم امیدوارم با استعفایم موافقت شود تا بروم و به کارم برسم.»
رضوانی از او پرسید دلت برای فوتبال تنگ نمی شود که رویانیان پاسخ داد:« تنگ نمی شود اگر هوس فوتبال کردم ، از تلویزیون تماشایش می کنم. این فوتبال ناپاک است!»

:razz::razz::razz:
[/h]

GAME_OVER

کاربر ممتاز
محمد رویانیان:من مرد فوتبال نیستم/اگر هوس فوتبال کردم از تلویزیون می بینم/ خسته شدم بس که می گویید رویانیان میلیاردی هزینه کردهلیگ برتر - محمد رویانیان در گفت و گو با بخش خبری 20:30 تاکید کرد بنایش جدایی از فوتبال است.

محمد رویانیان مدیر باشگاه پرسپولیس که از صبح شوکی بزرگ به فوتبال ایران وارد کرده بود باری دیگر حرف از رفتن زد. او در گفت و گو با علی رضوانی گزارشگر واحد مرکزی خبر گفت:« من از هر دو سمتی که داشتم استعفا دادم ، هم از ستاد سوخت و هم از باشگاه پرسپولیس. یکی از دلایلم برای این تصمیم تصویب قانون دو شغله ها بود که دوباره در مجلس تصویب شده. به هر حال تصمیم گرفتم پیشگیری کنم. البته از پرسپولیس دو هفته قبل استعفا داده بودم و متن استعفایم در اختیار وزیر ورزش است. برای ستاد سوخت هم امروز به نهاد ریاست جمهوری رفتم و متن استعفایم را در اختیار رئیس دفتر رئیس جمهور قرار دادم.»
اما رویانیان چرا تصمیم به رفتن گرفته؟ او در این باره می گوید:« من مرد فوتبال نیستم. هر روز می گویند رویانیان پول های میلیاردی آورده. او هزینه کرده ، این پول های میلیاردی را از کجا آورده و... این فوتبال نا پاک است. اتفاقات شفاف نیست و من دیگر خسته شدم.»
گزارشگر برنامه از او می پرسد خیلی ها اعتقاد دارند این پول های میلیاردی از ستاد سوخت به پرسپولیس وارد شده که رویانیان می گوید:«اصلا ستاد سوخت پولی ندارد. مگر اینکه من بنزین بردارم و با خودم ببرم. این آقایانی که از این چیزها می گویند خودشان در جریان فعالیت های اقتصادی ما هستند و مثلا خود فتح الله زاده می داند که ما این تجارت را راه انداختیم و از طریق دفاتر بین المللی مان درآمدزایی می کنیم. تازه چرا هیچ کس از آقای فتح الله زاده نمی پرسد پولهای میلیاردی اش را از کجا می آورد؟ باقی تیم ها هم میلیاردی هزینه می کنند ولی همه درباره تیم ما از این حرف ها می زنند. به هر حال من تصمیم گرفتم که بروم. استعفایم را هم دادم امیدوارم با استعفایم موافقت شود تا بروم و به کارم برسم.»
رضوانی از او پرسید دلت برای فوتبال تنگ نمی شود که رویانیان پاسخ داد:« تنگ نمی شود اگر هوس فوتبال کردم ، از تلویزیون تماشایش می کنم. این فوتبال ناپاک است!»

:razz::razz::razz:

با این جوسازیایی که کردن کوه هم بود آب میشد چه برسه به کسی که مدیر حکومتی بوده و همه با احترام باهاش برخورد میکردن ..
وقتی هوادارای استقلال تو استادیوم بهش میگن " دزد " اینم که آبروشو از تو جوب نیاورده که ..بایدم بره ..این فوتبال کثیف فقط به درد اونایی میخوره که بلدن با جوسازی و داد و فریاد همه کار کنن ..

sajad 3000

کاربر ممتاز

آره مردک سپاهانی. از اولم معلوم بود که این آقا پرسپولیسی نیست. یعنی چی که تیمای دیگه آسیب نبینند. تیمای دیگه اگه نمی تونند درآمدزایی کنند مجبور نیستند که تیم داری کنند. حالا که این سرپرست سازمان لیگ شده باید قهرمان امسالم سپاهان بدونیم.

sajad 3000

کاربر ممتاز
با این جوسازیایی که کردن کوه هم بود آب میشد چه برسه به کسی که مدیر حکومتی بوده و همه با احترام باهاش برخورد میکردن ..
وقتی هوادارای استقلال تو استادیوم بهش میگن " دزد " اینم که آبروشو از تو جوب نیاورده که ..بایدم بره ..این فوتبال کثیف فقط به درد اونایی میخوره که بلدن با جوسازی و داد و فریاد همه کار کنن ..

استقلالی ها از شدت سوزش این حرف ها رو می زنند. بیچاره فتح االله زاده این فصل دست گداییش جلوی همه دراز بود.

sajad 3000

کاربر ممتاز
درگيري سرپرست پرسپوليس و نماينده ذوب آهن به دفتر تاج کشيد

تابناک:تيم فوتبال ذوب آهن در مرحله يک چهارم نهايي جام حذفي ميزبان پرسپوليس شده و تيم فوتبال استقلال در مرحله نيمه نهايي ميزبان سپاهان شد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران حاضر در محل؛ قرعه کشي مرحلهيک چهارم جام حذفي راس ساعت 14 برگزار شد که با اين قرعه کشي پرسپوليس در اين مرحله بايد در اصفهان به مصاف ذوب آهن برود.

درگيري سرپرست پرسپوليس و نماينده ذوب آهن

پس از قرعه کشي مرحله يک چهارم جام حذفي سرپرست پرسپوليس به قرعه کشي اعتراض کرد و گفت در اين قرعه کشي تقلب شده و بايد تکرار شود که نماينده ذوب اهن قبول نکرد و گفت ما فقط همين قرعه کشي را قبول داريم و محل قرعه کشي را ترک کرد.

در ادامه بحث سرپرست پرسپوليس و نماينده ذوب آهن درگيري به دفتر تاج رسيد و طرفين براي حل و فصل موضوع به آنجا رفتند.

استقلال ميزبان سپاهان شد

تيم فوتبال استقلال در مرحله نيمه نهايي جام حذفي فوتبال ميزبان سپاهان شد.

براساس اين گزارش، قرعه کشي مرحله نيمه نهايي جام حذفي انجام شد و استقلال ميزبان سپاهان اصفهان شد.

تاج همین اول کاری خوش خدمتی خودش به اصفهانیا رو نشون داد. ما تو فولادشهر هم ذوب آهن رو می بریم

آخرین ویرایش:

sajad 3000

کاربر ممتاز
گزارش تمرین امروز

جام ورزشی؛ تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 11.30 دقیقه امروز پشت درهای بسته برگزار شد. در این تمرین 50 هوادار حضور داشتند که مقابل دوربین‌های تلویزیونی از رویانیان حمایت کردند.

* کریم باقری در تمرین امروز غایب بود.

* به دلیل پیش رو بودن بازی حساس مقابل استقلال، کلیه روزنه‌ها به وسیله ورقه های آلومینیومی برای دیدن تمرین پرسپولیس بسته شده بود. همچنین مسئولان این تیم اطراف کارواش و ورزشگاه را چک کردند تا هیچ روزنه‌ای برای دیدن تمرینات نباشد.

* در تمرین امروز علی کریمی و مهدوی‌کیا دو جلسه فیزیوتراپی کردند. مهدوی‌کیا بدون ایجاد مشکل به زدن دوچرخه و کارهای قدرتی پرداخت. علاوه بر این وی با حضور در زمین تمرین، نرم دویدن را آغاز کرد.

* با اینکه تمرینات تیم پرسپولیس پشت درهای بسته انجام می شد اما هواداران زیادی به خاطر استعفای رویانیان و اطلاع از دلیل این کار پشت درهای بسته درفشی فر حضور داشتند. آنها بنری را در جهت حمایت از رویانیان با خود به درفشی فر آورده بودند که متن آن از این قرار بود "سردار رویانیان: دلم برای فوتبال تنگ شود از تلویزیون نگاه می کنم. پس دل ما هواداران چی!!! ما طاقت دیدنت را در جایی به جز پرسپولیس نداریم."

* مأموران بهداشت برای کنترل سلامتی آب آشامیدنی مجموعه درفشی فر به محل تمرین سرخپوشان آمده بودند.

* در ابتدای تمرین، گل‌محمدی جلسه‌ای 20 دقیقه‌ای را با بازیکنان داشت. او در خصوص بازی مقابل داماش، دو اخطاره‌ها و دربی هفتاد و پنجم و همچنین استعفای رویانیان برای بازیکنان صحبت کرد.

* در تمرین امروز گل‌محمدی تمرینات ویژه‌ای را برای مهاجمان در نظر گرفته بود.

* چشمه‌سری پزشک سرخپوشان در حاشیه تمرین، در مورد مهدوی‌کیا و کریمی گفت: «خوشبختانه وضعیت بهتر شده و می‌خواهیم سعی کنیم زودتر از موعد مقرر این دو بازیکن را در اختیار کادر فنی قرار دهیم.»

* یک دوربین تلویزیونی برای جویا شدن نظر هواداران در مورد استعفای رویانیان به درفشی فر آمده بود.

* هواداران پرسپولیس با دیدن سعید شیرینی سرپرست پرسپولیس از او راجع به رویانیان پرسش هایی را داشتند.

sajad 3000

کاربر ممتاز
[h=1]باشگاه پرسپولیس به قرعه‌کشی جام حذفی اعتراض کرد [/h]ایسنا:
باشگاه پرسپولیس به نحوه قرعه‌کشی بازی این تیم با ذوب آهن در جام حذفی اعتراض کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بعدازظهر امروز‌ (چهارشنبه)، مراسم قرعه‌کشی برای تعیین میزبان دیدار دو تیم پرسپولیس و ذوب‌آهن در سازمان لیگ برگزار شد و اصفهانی‌ها میزبان این بازی شدند.

با این حال سعید شیرینی که به نمایندگی از باشگاه پرسپولیس در این قرعه‌کشی شرکت کرده بود به نحوه انتخاب تیم میزبان اعتراض داشت. باشگاه پرسپولیس معتقد است نماینده باشگاه ذوب آهن در هنگام تا شدن برگه‌های مربوط به نام تیم ها در اتاق قرعه کشی حضور داشته است و این بر خلاف عدالت است.

این قرعه کشی به صورت سنتی انجام شده است. به گونه ای که در دو گلدان شیشه‌ای که در یکی نام دو تیم و در دیگری نام دو کلمه میزبان و میهمان نوشته شده و نماینده هر باشگاه باید از هر گلدان یک برگ را برمی‌داشته تا تیم میزبان و میهمان مشخص شود

GAME_OVER

کاربر ممتاز
درگيري سرپرست پرسپوليس و نماينده ذوب آهن به دفتر تاج کشيد

تابناک:تيم فوتبال ذوب آهن در مرحله يک چهارم نهايي جام حذفي ميزبان پرسپوليس شده و تيم فوتبال استقلال در مرحله نيمه نهايي ميزبان سپاهان شد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران حاضر در محل؛ قرعه کشي مرحلهيک چهارم جام حذفي راس ساعت 14 برگزار شد که با اين قرعه کشي پرسپوليس در اين مرحله بايد در اصفهان به مصاف ذوب آهن برود.

درگيري سرپرست پرسپوليس و نماينده ذوب آهن

پس از قرعه کشي مرحله يک چهارم جام حذفي سرپرست پرسپوليس به قرعه کشي اعتراض کرد و گفت در اين قرعه کشي تقلب شده و بايد تکرار شود که نماينده ذوب اهن قبول نکرد و گفت ما فقط همين قرعه کشي را قبول داريم و محل قرعه کشي را ترک کرد.

در ادامه بحث سرپرست پرسپوليس و نماينده ذوب آهن درگيري به دفتر تاج رسيد و طرفين براي حل و فصل موضوع به آنجا رفتند.

استقلال ميزبان سپاهان شد

تيم فوتبال استقلال در مرحله نيمه نهايي جام حذفي فوتبال ميزبان سپاهان شد.

براساس اين گزارش، قرعه کشي مرحله نيمه نهايي جام حذفي انجام شد و استقلال ميزبان سپاهان اصفهان شد.

تاج همین اول کاری خوش خدمتی خودش به اصفهانیا رو نشون داد. ما تو فولادشهر هم ذوب آهن رو می بریم
چقدر باحال ..استقلال افتاد تهران ما اصفهان ..شکست دادن ذوب آهن کاری نداره مشکل زمین اصفهانه که از زمین صبا بدتره ..

GAME_OVER

کاربر ممتاز
بچه ها میاید یه چن روز آواتارمونو بذاریم سردار.....کیا حاضرن....تا دربی.........هر کی حاضر همین الان به احترام سردار و واسه سوزش بعضیا عکس سردار رو بذارین به عنوان آواتار

ما نیز هستیم ..
داشتم تو گوگل دنبال یه عکس خوب از سردار میگشتم آواتارمو عوض کنم این عکسو پیدا کرد..:d

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما نیز هستیم ..
داشتم تو گوگل دنبال یه عکس خوب از سردار میگشتم آواتارمو عوض کنم این عکسو پیدا کرد..:d

من چاکر برو بچه های پرسپولیسم بابا ای ولله...منم دوباره آواتارمو مثل شما گذاشتم اگه همه یه دست بشیم خیلی خوبه...

فتل..خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]علی کریمی و حمید استیلی در اقدامی خدا پسندانه بعد از ظهر امروز به آسایشگاه جانبازان قطع نخاعی ثارالله رفتند.[/h]

[h=1][/h]​
به گزارش نامه به نقل از فارس، حمید استیلی به همراه علی کریمی و شهردار منطقه 21 بعداز ظهر امروز به منظور گرامیداشت یاد و خاطره جانبازان جنگ تحمیلی به آسایشگاه ثارالله رفتند، در این آسایشگاه جانبازان قطع نخاعی جنگ تحمیلی حضور داشتند. علی کریمی و حمید استیلی با حضور در جمع این جانبازان دقایقی با آنها به گفت‌و گو پرداختند و علی کریمی نیز پیراهن شماره 8 خود را به این جانبازان هدیه داد.
برخی از این جانبازان که طرفدار پرسپولیس و علی کریمی بودند با اشکهای شوق کاپیتان پرسپولیس را بدرقه کردند. کریمی در بین جانبازان دوران جنگ تحمیلی گفت: ما مدیون شماها هستیم و انشاالله خدا همیشه سایه شما را بر روی سر این مملکت نگه دارد. افتخار می‌کنم که امروز در جمع شما عزیزان حضور دارم و امیدوارم همیشه بتوانم این لیاقت را داشته باشم که در کنار شما باشم. امروز را در زندگی‌ام فراموش نمی‌کنم چون روز بزرگی برای من بود.

همچنین حمید استیلی نیز در بین این جانبازان گفت: شما سرمایه‌های ایران اسلامی هستید و وظیفه خود دیدیدم که با حضور در جمع شما دقایقی را در کنار شما سپری کنیم. شما برای ملت ما بسیار بزرگ هستید و از همه چیز خود گذشتید و برای حفاظت از این مملکت پای در جبهه حق علیه باطل گذاشتید .

در پایان نیز مسئولان آسایشگاه ثارالله از علی کریمی و حمید استیلی تشکر کردند.

نکته جالت و حاشیه این مراسم اشک‌های شوق جانبازان قطع نخاعی بود که حمید استیلی و علی کریمی را به شدت تحت تاثیر قرار داد.

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
معاون اطلاع رسانی دولت: رویانیان از ستاد سوخت استعفا داده ولی در پرسپولیس می‌ماند

لیگ برتر - فارس نوشت:[h=4]
معاون دفتر رئیس‌جمهور از ادامه فعالیت محمد رویانیان در باشگاه «پرسپولیس» خبر داد.
محمد شیخان، معاون اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور اظهار داشت: محمد رویانیان که از ستاد حمل و نقل و سوخت استعفا داده است به عنوان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به کار خود ادامه خواهد داد.
وی افزود: رویانیان در پرسپولیس می‌ماند.
[/h]

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهدوی‌کیا: مجیدی برای استقلالی‌ها مهم است نه ما

لیگ برتر - مهدی مهدوی‌کیا می‌گوید حضور مجیدی در ترکیب استقلال برای پرسپولیسی‌ها خیلی معمولی است.

مهدوی‌كیا در مورد حضور فرهاد مجیدی در دربی 6 بهمن و اینكه ممكن است این بازیكن برگ برنده استقلالی‌ها باشد می‌گوید: «ما كاری به استقلال نداریم و چیزی كه شما می‌گویید مد نظر ما نیست. استقلال صدر جدول است و مجیدی را هم جذب كرده. شاید این بازیكن برای استقلال مهم جلوه كند و برگ برنده باشد اما برای ما خیلی معمولی است و فرقی نمی‌كند كه حریف چه بازیكنی را آورده و چه كاری انجام داده. ما فقط به دنبال ادامه روند موفق خودمان هستیم.»

:biggrin:....;)

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
کناره‌گیری تاج از هیات مدیره پرسپولیس

لیگ برتر - مهدی تاج از عضویت در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس استعفا کرد.[h=4]
تاج که چند روز قبل به عنوان سرپرست سازمان لیگ معرفی شد از نظر قانونی نمی‌توانست همزمان در سازمان لیگ و هیات مدیره پرسپولیس حضور داشته باشد. به همین دلیل او قید حضور در هیات مدیره باشگاه تهرانی را زد تا بدون حرف و حدیث کارش را در سازمان لیگ شروع کند. علی کفاشیان هم پیش از این گفته بود که تاج باید از حضور در هیات مدیره پرسپولیس انصراف دهد.
تاج خبر استعفا از هیات مدیره پرسپولیس را در کنفرانس خبری امروز خود اعلام کرد.

بهــتر......:razz:
[/h]

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
گل محمدی: درباره بازگشت مجیدی حرف نمی زنم/ مهدوی کیا قطعا به دربی می رسد/ مرا برای دربی تخلیه اطلاعاتی نکنید [h=2]لیگ برتر - ستاره ها نوشت:[/h]
[h=4]یحیی گل محمدی این روزها با سوالات مختلفی روبرو می شود.
زمان زیادی به بازی داربی نرسیده و از همین حالا رسانه ها به گرم کردن این بازی کمک می کند. گل محمدی نیز به این قضیه منطقی نگاه می کند و به سوالات ما پاسخ می دهد.

*خیلی ها می گویند که صبا ترمز نتایج پرسپولیس را کشید. این تعبیر را قبول داری؟
من فکر نمی کنم چنین چیزی باشد چون واقعا در زمین قم نمی شد بهتر از این بازی کرد. با این وجود مدافع های ما عالی بازی کردند. فکر می کنم به غیر از تک موقعیتی که میلاد نوری روی ضربه کاشته روی دروازه ما خلق کرد، صبایی ها هیچ موقعیت دیگری نداشتند. وقتی صبا یک موقعیت داشت، نشان می دهد ما خیلی خوب عمل کرده ایم. آنقدر جان دار بودیم که به حریف موقعیت ندادیم. در حالی که خود ما 5،6 موقعیت صد در صد داشتیم که متاسفانه از دست دادیم.

*استقلال فرهاد مجیدی را برای دربی رو کرد. نظرتان چیست؟

من درباره بازیکنان استقلال حرفی نمی زنم. رویه من اینطور است. مجیدی هم جزو آنهاست. من راجع به تیم خودم حرف می زنم که در 5 بازی اخیر 14 گل زده ایم و 3 گل خورده ایم. این نشان می دهد پرسپولیس یک تیم بزرگ و قدرتمند است و خط هافبک ما مطمئن باشید مغلوب خط هافبک استقلال نمی شود چون مثل بقیه بازیکنان، هافبک هایمان انگیزه زیادی دارند. امسال بازیکنان توانایی خودشان را به خوبی نشان داده اند و می توانند در لحظات حساس به پرسپولیس کمک کنند.

*
خیلی ها نگران وضعیت مهدی مهدوی کیا هستند و می گویند او آخرین دربی اش را از دست داده.
امروز که مهدی سر تمرین حاضر شد، وضعیتش خوب بود. من فکر می کنم از دو، سه روز دیگر بتواند کار را توپ را شروع کند
[/h]