آرشیو کارشناسی ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

parisan70

عضو جدید
سلام شما چرا همتون رشتتون معماریه!؟این چه وضعشه من اینجا تنها افتادم

سلام شما چرا همتون رشتتون معماریه!؟این چه وضعشه من اینجا تنها افتادم

:cry:
حالا که اینترنت ما اوضاعش داغون شده شما هی جزوه خوب میذارین و ما همین جور نگاه میکنیم :cry:

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
این هم وضع بچه های مدرسان در جامع اول ( آزمون شماره 6 )

http://up.shamsipour-ac.ir/uploads/images/1391/dey/1358273120671.jpg

در اولین نگاه تفاوت فاحش جامعه آماری مدرسان با مرکز معماری مایوس کننده ناک آلود!! هستش مرکز 835 نفر (تازه از جمعه قبل که دوره جامع شروع شده و گرنه قبلش حدود 700 تا بود) در مقابل 2112 نفر مدرسان
خدایا ما چقدر رقیب داریم آخه؟

mahsa_archi_arch

عضو جدید
از همه ممنون بابت جزوه های خوبتون .. مرسی
دوستان کسی جزوه ای از آقای فراهانی برای درک عمومی داره .؟؟؟

saeide26

عضو جدید
در اولین نگاه تفاوت فاحش جامعه آماری مدرسان با مرکز معماری مایوس کننده ناک آلود!! هستش مرکز 835 نفر (تازه از جمعه قبل که دوره جامع شروع شده و گرنه قبلش حدود 700 تا بود) در مقابل 2112 نفر مدرسان

منم مدرسان شرکت میکنم ولی مطمئنم جامعه آماریش دروغه.. همیشه بچه ها غایبن.. به نظرمیاد این تعداد شرکت نمیکنن..

beni belazi

کاربر بیش فعال

ولی من فکر میکنم بیشتر رقبای اصلی کنکورای مرکز معماری و ایوانخانه شرکت کنن....تازه اصلا مهم نیست...من وقتی درصدا و خوندن خودمو نگاه میکنم مطمئن میشم کسی که رتبش بالای 200 میشه یا اصلا با برنامه آزمون درس نمیخونه یا کلا امسال تصمیمش جدی نیست.

sara_r

کاربر بیش فعال
آزمون شماره 5 مدرسان شریف

دوستانی که مرکز معماری هستند امکانش هست بالاترین درصدها و درصد میانگین و همچنین درصد رتبه 1 کنکورهای آزمایشی ( کارنامه آرمون ) را بذارند ؟
ممنون

ممكنه 4 رو هم بزاريد ؟ ممنون از لطفتون
:w27::w27:

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش می کنم.دوست عزیز.
کتاب خلاصه دروس معماری که یکی از اساتید دانشگاه برای ارشد استفاده کرده بودن و سفارش کردن.خلاصه ای از کتب و تقریبا اکثر منابع کنکور تا سال 89-90 هستش.برای مرور سریع خیلی به درد می خوره

بچه ها یه روش واسه خوندن دروس تاریخ و مبانی نظری هست که شاید اکثرا بدونن ولی واسه دوستانی که اطلاع ندارن:
1)در مرحله اول از اول تا اخر صفحه خوانده شود
2)در مرحله بعد نکات مهم علامت گذاری و یا لایت شود.
3)در مرحله اخر و تثبیت نکات علامت گذاری شده خوانده شود
حتما امتحان کنید..

آخرین ویرایش:

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال

جامعه آماري مدرسان بالا هست و دليلش اينه كه همه جاي ايران هستش اما مركز معماري هر جايي نيست و هر كسي اطلاعي ازش نداره.
به هر حال شك نكن كه مثل كنكور اصلي كه حدود 17 هزار نفر شركت ميكنن و 80 % سياه لشگر هستند اينجا هم همينطور هست ;)

tehrangharb

عضو جدید
خلاصه ای از دوره های معماری و اثار هر دوره.
مشاهده پیوست 131865
امید وارم مفید باشه.
بچه ها کسی جزوه ایستایی و استاتیک نداره؟
واقعا نیاز دارم.اصلا کار نکردم ..ممنووو.................ن:(:cry:

سلام

توی جست و جوی پیشرفته بزن جزوه استاتیک فاطمی یا بزن jalasate8,9,10

که میتونی جزوه استاتیک فاطمی رو دانلود کنی و بخونی(14 جلسه است) ؛ البته خودم نه جزوه فاطمی رو خوندم و نه کلا ایستایی.........و نمیدونم این جزوه کامل و خوبی هست یا نه........اگر دوستانی که با این درس آشنا هستن میشه بگن این جزوه کامل و خوبه یا نه؟؟؟؟؟؟؟(که اگر وقت کردیم ماهم بخونیمش)

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما سر کلاساشون شرکت کردین ؟؟ راستش منظورم نکاتی که بچه ها سر کلاس یادداشت کردن
بازم ممنون

بله... چیز خاصی نمی گفتن یه سری تست تالیفی که اکثرا هم مشکل داشتن رو مرور می کردند و برای کسی که تو کلاس نباشه هم که دیگه اصلا بدر نمی خوره یادداشت های دیگران

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
جامعه آماري مدرسان بالا هست و دليلش اينه كه همه جاي ايران هستش اما مركز معماري هر جايي نيست و هر كسي اطلاعي ازش نداره.
به هر حال شك نكن كه مثل كنكور اصلي كه حدود 17 هزار نفر شركت ميكنن و 80 % سياه لشگر هستند اينجا هم همينطور هست ;)

امسال رشته معماری 24800 نفره

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

توی جست و جوی پیشرفته بزن جزوه استاتیک فاطمی یا بزن jalasate8,9,10

که میتونی جزوه استاتیک فاطمی رو دانلود کنی و بخونی(14 جلسه است) ؛ البته خودم نه جزوه فاطمی رو خوندم و نه کلا ایستایی.........و نمیدونم این جزوه کامل و خوبی هست یا نه........اگر دوستانی که با این درس آشنا هستن میشه بگن این جزوه کامل و خوبه یا نه؟؟؟؟؟؟؟(که اگر وقت کردیم ماهم بخونیمش)
من تقریبا خوندم،بله حتما بخونیدش مطالب مهمو بصورت خلاصه گفته;)

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنوووووون.من نتونستم پیدا کنم .میشه لطف کنین اگه دارینش بذارین؟ممنون می شم.
یه سوال دیگه..بچه ها مساله استاتیک معمولا چندتا میاد؟

tehrangharb

عضو جدید
ممنوووووون.من نتونستم پیدا کنم .میشه لطف کنین اگه دارینش بذارین؟ممنون می شم.
یه سوال دیگه..بچه ها مساله استاتیک معمولا چندتا میاد؟

صفحه 47 همین پست(جزوه دارها) یکی از بچه ها زحمت شو کشیده و دوباره گذاشته ؛ میتونی دانلود کنی...

naser1990

عضو جدید
بچه ها دستتون درد نکنه بابت گذاشتن جزووات
اگه کسی جزوه یا خلاصه ای از کتاب طراحی لرزه ای برای معماران داره لطف کنه بزاره..

asak250

عضو جدید
سلام به همه.ممنون بخاطر جزو های عالی که گذاشتین.
اگه کسی جزوه ای از نانو مواد داره لطف کنه بذاره .

آخرین ویرایش:

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر سنجی:
موافقین روزای اخر 2-3تا ازمون آن لاین داخل تالار باشه؟
چه شرایطی نیاز داره؟چطوری اجرا میشه؟
باید مزاحم بچه های فعال و با تجرب تالار که فعالیت و تجربه زیاد دارن بشیم....البته اگه اکثرا موافق باشین...ممنوووون:w27::w27::w27:

leila.90

عضو جدید

میشه آزمون 6 رو که کارنامه اش رو گذاشتید بذارید تا ببینیم ما کجای این همه آدم هستیم!!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا