نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا 50 نفر کجا بود رقم از این حرفهای خیلی بالاتره. متقاضی نفت یک ششم معماری هم نیست

اره به خدا هر کی میبینی داره معماری میخونه :eek:
اخه چرا اینقدر معماری دانشجو میگیییییییییییییییییییییییییییییییره !!!!!!!

55.jpg

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره به خدا هر کی میبینی داره معماری میخونه :eek:
اخه چرا اینقدر معماری دانشجو میگیییییییییییییییییییییییییییییییره !!!!!!!

مشاهده پیوست 171620
:biggrin: عکس خیلی باحال بود. آخه چون 4 نفر از معماری ها میلیاردر شدند فکر کردن تو معماری داند پول پارو میکنند طرف مامایی خونده میاد ارشد معماری شهید بهشتیم قبول میشه باید فاتحه معماری رو خوند

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin: عکس خیلی باحال بود. آخه چون 4 نفر از معماری ها میلیاردر شدند فکر کردن تو معماری داند پول پارو میکنند طرف مامایی خونده میاد ارشد معماری شهید بهشتیم قبول میشه باید فاتحه معماری رو خوند

عاقبت خودمه با معماری که هیچ کاری پیدا نمیشه میخوام برم وانت بخرم هندونه بفروشم :biggrin:
اخه یه نقطه مشترک تو مامایی و معماری به من بگن تا من قانع بشم هر کی داره ارشد معماری میخونه اخه من نمیدونم این معماری چی داره جز بدبختی ، شب بیداری ، بیکاری و...

mahfo

کاربر بیش فعال
بچه ها آرزو میکنم فردا اگه البته جوابا اومد همه خوشحال بشن و خستگی از تنشون دربیاد.مخصوصا پدر و مادرامون که همیشه نگرانمونن و روز اسکیس همشون باهامون اومدن تا دلگرمی بدن بهمون.ایشاالله واسه خوشحالیشونم که شده فردا خبرای خوش بهشون بدیم

mahfo

کاربر بیش فعال
سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net )

تمام کسانی که در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد قبول شده اند تا یک ترم جای آنها محفوظ خواهد بود لذا نیازی به ثبت نام نیست.و از طرفی هم نتایج تکمیل ظرفیت ارشد آزاد ۹۲ نهایتا تا ۱۵ مهر اعلام خواهد شد.
کسانی هم که ثبت نام شوند از آن تاریخ دانشجوی دانشگاه آزاد شناخته خواهد شد و در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت شهر و دانشگاه مورد علاقه خود ، باید انصراف دهند.
طبق بخشنامه جدید دانشگاه آزاد اسلامی کسانی که ثبت نام را انجام داده اند و در عین حال نیز در تکمیل ظرفیت نیز قبول شده اند ، برای انصراف باید یک ونیم برابر شهریه ثابت رو بپردازند.

fereshte1111

عضو جدید
سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net )

تمام کسانی که در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد قبول شده اند تا یک ترم جای آنها محفوظ خواهد بود لذا نیازی به ثبت نام نیست.و از طرفی هم نتایج تکمیل ظرفیت ارشد آزاد ۹۲ نهایتا تا ۱۵ مهر اعلام خواهد شد.
کسانی هم که ثبت نام شوند از آن تاریخ دانشجوی دانشگاه آزاد شناخته خواهد شد و در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت شهر و دانشگاه مورد علاقه خود ، باید انصراف دهند.
طبق بخشنامه جدید دانشگاه آزاد اسلامی کسانی که ثبت نام را انجام داده اند و در عین حال نیز در تکمیل ظرفیت نیز قبول شده اند ، برای انصراف باید یک ونیم برابر شهریه ثابت رو بپردازند.

چ بچاپ بچاپبه

somayyh

عضو جدید
سوال

سوال

بچه ها آرزو میکنم فردا اگه البته جوابا اومد همه خوشحال بشن و خستگی از تنشون دربیاد.مخصوصا پدر و مادرامون که همیشه نگرانمونن و روز اسکیس همشون باهامون اومدن تا دلگرمی بدن بهمون.ایشاالله واسه خوشحالیشونم که شده فردا خبرای خوش بهشون بدیم

مگه فردا جوابها مياد

تهرنگ

عضو جدید
فک نکنم فردا بیاد چون حداقل 1روز قبل خبر میدن که مثلا فردا جواب میاد ولی فعلا که خبری نیست

qazal.

عضو جدید
عاقبت خودمه با معماری که هیچ کاری پیدا نمیشه میخوام برم وانت بخرم هندونه بفروشم :biggrin:
اخه یه نقطه مشترک تو مامایی و معماری به من بگن تا من قانع بشم هر کی داره ارشد معماری میخونه اخه من نمیدونم این معماری چی داره جز بدبختی ، شب بیداری ، بیکاری و...

معماری رشته ایست برای افراد خیلی کوشا و افراد خیلی غیر کوشا....:biggrin:
رشته ی سختیه...ولی واسه کساییم که حتی یه زحمت یا نصف زحمت هم نمیکشن هم خیلی خوبه:surprised:.... یکی تلاششو میکنه حالا آخر سر وقت کم میاره از یکی کمک میگیره حتی اساتید هم میگفتن کمک بگیرین عیبی نداره... اما دیگه منظورشون این نیست که 8 ترم کارشناسیو تموم کنند بعد با آبو تاب تعریف کنند که: ((تا الان همه پروژه هام آماده بوده... از همون اول ترم یه کار آماده میبردم بعد هرجلسه یه تغییری میکرد آخرا هم استادا خسته میشدن دوباره پلان بر اساس تغییرات متوالی، یک سلسله ی چرخشی را طی کرده و با چند تا حرکت فیتیله ای :biggrin: در پروژه ی مربوطه، پروسه ی پیچیده ای را که ابتدا و انتهایش یکیست را تقدیم استاد کردم و استاد انقد ....بوده که نفهمیده)) و از این قبیل حرفای بووووق ....
برخی پزشکان محترم و یا سایر حرفه های محترم نیز، گاهی بجای رفتن به تفریح و برای گذران اوقات فراغت خود، هوس ساختمان سازی به سر میزنند....
اصلا خوبه یه تیغ جراحی بگیرم دستم و صورتتونو جسمتونو خوشگل کنم؟ :biggrin: بهتره از همین باشگاه شروع کنم و یه چندتایی مشتری واسه کارم پیدا کنم....بنام خدا....صف وایستین...عمل جراحی با هزینه ای رویایی در هتلی مجلل همراه با خدمات یکساله و صد درصد تضمینی با گارانتی تعویض ده ساله....عمل به سبک فرا دیکانستراکشن... شیوه ای نوین با نانو فناوری ... بدون استفاده از تیغ... و فقط با روش تله پاتی در مکانی که شما اصلا حضور خارجی ندارید......در منزل بنشینید و لذت عمل از راه دور را با ما تجربه کنید....
به یاری قوه الهی با پولی که ازین کار به جیب میزنم طی یک سال آینده میتونم ساختمون مورد نظرم رو اجرا کنم ....:biggrin:

ff_z

عضو جدید
فعلا ک خبری نیست .................... ای خدا ، از دست این دانشگاه آزاد

• Like
واکنش ها: a65

fereshte1111

عضو جدید
معماری رشته ایست برای افراد خیلی کوشا و افراد خیلی غیر کوشا....:biggrin:
رشته ی سختیه...ولی واسه کساییم که حتی یه زحمت یا نصف زحمت هم نمیکشن هم خیلی خوبه:surprised:.... یکی تلاششو میکنه حالا آخر سر وقت کم میاره از یکی کمک میگیره حتی اساتید هم میگفتن کمک بگیرین عیبی نداره... اما دیگه منظورشون این نیست که 8 ترم کارشناسیو تموم کنند بعد با آبو تاب تعریف کنند که: ((تا الان همه پروژه هام آماده بوده... از همون اول ترم یه کار آماده میبردم بعد هرجلسه یه تغییری میکرد آخرا هم استادا خسته میشدن دوباره پلان بر اساس تغییرات متوالی، یک سلسله ی چرخشی را طی کرده و با چند تا حرکت فیتیله ای :biggrin: در پروژه ی مربوطه، پروسه ی پیچیده ای را که ابتدا و انتهایش یکیست را تقدیم استاد کردم و استاد انقد ....بوده که نفهمیده)) و از این قبیل حرفای بووووق ....
برخی پزشکان محترم و یا سایر حرفه های محترم نیز، گاهی بجای رفتن به تفریح و برای گذران اوقات فراغت خود، هوس ساختمان سازی به سر میزنند....
اصلا خوبه یه تیغ جراحی بگیرم دستم و صورتتونو جسمتونو خوشگل کنم؟ :biggrin: بهتره از همین باشگاه شروع کنم و یه چندتایی مشتری واسه کارم پیدا کنم....بنام خدا....صف وایستین...عمل جراحی با هزینه ای رویایی در هتلی مجلل همراه با خدمات یکساله و صد درصد تضمینی با گارانتی تعویض ده ساله....عمل به سبک فرا دیکانستراکشن... شیوه ای نوین با نانو فناوری ... بدون استفاده از تیغ... و فقط با روش تله پاتی در مکانی که شما اصلا حضور خارجی ندارید......در منزل بنشینید و لذت عمل از راه دور را با ما تجربه کنید....
به یاری قوه الهی با پولی که ازین کار به جیب میزنم طی یک سال آینده میتونم ساختمون مورد نظرم رو اجرا کنم ....:biggrin:

جالب بود رفیق:biggrin:

mahfo

کاربر بیش فعال
ثبت نام تكميل ظرفيت مقاطع دكتري و كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي از امروز شنبه مورخ 30/06/92 ساعت 14:00 آغاز مي شود. دكتر ناصر اقبالي با اعلام اين خبر به روابط عمومي مركز آزمون گفت: ثبت نام تكميل ظرفيت مقاطع دكتري حرفه اي و كارشناسي ارشد از امروز شنبه مورخ 30/06/92 آغاز مي شود و تا شنبه مورخ 06/07/92 ادامه دارد. اقبالي در ادامه افزود: داوطلبان اين دو مقطع مي بايست با تهيه كارت اعتباري به سايت www.azmoon.org مراجعه و نسبت به انتخاب رشته اقدام نمايند. رئيس مركز آزمون در پاسخ به اين سؤال كه چه كساني مجاز به شركت در مرحله تكميل ظرفيت هستند گفت: براي دوره دكتري فقط آن دسته از افرادي كه دعوت به مصاحبه شده اند و در جلسه مصاحبه حضور به هم رساندند، امكان انتخاب رشته در اين مرحله را دارند؛ لازم به ذكر است كه براي مقطع دكتري داوطلبان واجد شرايط فقط يك رشته/محل را مي توانند انتخاب كنند. وي در خصوص شرايط مقطع كارشناسي ارشد گفت: كليه داوطلباني كه در جلسه آزمون كارشناسي ارشد حضور داشته اند مي توانند در اين مرحله ثبت نام كنند. متقاضيان مقطع كارشناسي ارشد مي توانند تا 10 رشته/محل را انتخاب و در سايت www.azmoon.org ثبت نام الكترونيكي كنند. مشاور رياست دانشگاه به داوطلبان توصيه كرد: متقاضيان اين دو مقطع قبل از تهيه كارت اعتباري نسبت به رشته محل هايي كه امكان انتخاب رشته در آنها وجود دارد و در سايت درج شده است، اطلاع حاصل نمايند و سپس به تهيه كارت اعتباري اقدام كنند. اقبالي در پايان در خصوص زمان اعلام نتايج گفت: نتايج مرحله تكميل ظرفيت دانشگاه آزاد اسلامي در اين دو مقطع تا اواسط مهرماه سال 92 اعلام خواهد شد و پذيرفته شدگان مي توانند از همين ترم (ترم پاييز) مشغول به تحصيل شوند.

mahfo

کاربر بیش فعال
بچه ها میگم حالا که جوابارو نمیدن حداقل بریم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنیم:biggrin:
واقعا فک کنم اینا مارو یادشون رفته:eek:

• Like
واکنش ها: shhg

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان ملت بر چه اساسی تکمیل ظرفیت کنن؟!!!!! رو هوا؟!

دانشگاه ازاد دیگه شووووووووووووورشو در اورده
وي در خصوص شرايط مقطع كارشناسي ارشد گفت: كليه داوطلباني كه در جلسه آزمون كارشناسي ارشد حضور داشته اند مي توانند در اين مرحله ثبت نام كنند.
الان یعنی همه میتونن تکمیل ظرفیت شرکت کنند ؟
اونایی که اسکیس ندادند چه جوریه ؟
فقط کم مونده به طور واضح بگن بیاید پول بدین ما بهتون مدرک میدیم

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
22574333
مرکز ازمون دانشگاه ازاد که از 118 گرفتم
هرچی زنگ میزنم یا اشغال یا کسی برنمیداره
هیچکس پاسخگو نیس

saeed.yadollahi

عضو جدید
...
با تهيه
كارت اعتباري​
به سايت
www.azmoon.org
مراجعه و نسبت به انتخاب رشته اقدام نمايند.....
باید دوباره پول بدیم؟کارت اعتباری؟

ff_z

عضو جدید
یعنی ما هممیتونیم شرکت کنیم که هنوز نتایجمون اعلام نشده،آیاااااااااااااااااااااااااااا؟

architect.m.gh

عضو جدید
الان پس مرکز هایی که معماری میخواستن تو تکمیل ظرفیت شرکت کردن یا نه ؟ از کجا میدونن ظرفیتشون تکمیل هست یا نه ؟
حتما تکمیل ظرفیت ما میوفته برا بهمن و باز 4 ماه بلاتکلیفی
قاطی کردن

lilibit2

عضو جدید
احتمالاً با تکمیل ظرفیت اعلام میشه تا دوستان پذیرفته نشده بلافاصله تو تکمیل شرکت کنند اینا زرنگ تر از این حرفان که بخوان دانشجویی رو از دست بدن سعی میکنن همه رو جذب کنن!!! احتمالا چند سال دیگه دوباره ارشد رو بصورت پیوسته بگیرن تا دوباره ظرفیتهای کارشناسیشون پر شه! بنظر من هممون بریم یه اره و چند تا صفحه mdf بخریم بزنیم تو کار کابینت سازی! یارو سروتشو بزنی سوم راهنمایی نداره فقط 500000 هزینه طراحی میگیره (آخه رو چه اصولی :surprised:)و 2 تومنم هزینه نصب! تازه حالا سودش تو خرید چوب و یراقهای جانبی و دوبل فروختن به مردم بماند!:eek:

architect.m.gh

عضو جدید
واقعا هم خودشون نمیدونن چیکار میکنونن و چی میشه وگرنه تو صحبت هاش یه اشاره به ما میکرد یا هم میخواسته بگه اونا که اسکیس ندادن هم شرکت کنن ولی روش نشده چون ملتو از همه جا کشوند تهران

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا