اعتراض به آزمون طراحي آذر91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

آگرین

عضو جدید
khatoon 1 قبول دارم.دختر خاله خود من هم امسال با 49 نظارت رد شد.و عمرا امسال قبولش کنن.
ولی به خدا هرکسی که 10 سال بود دیتیل رد میشد،امسال با همون 25 درصد از 100 قبول شد
اون امتحان نظارتی که شما پارسال رد شدی،من هر سه تاش رو قبول شدم تا نظارت بگیرم.
نتیجه این آزمون این بود که خیلی ها بیخودی قبول یا رد شدند.و فکر میکنم که این واقعا بی عدالتی است.......به هرحال شرایط خوب یا بد ،همینینیه که هست.سوالات نظارت آذر 90 که خوب بود، چرا بیشتر تلاش نکردی؟؟؟؟؟
یا حق
کاملاااااااااا موافقم ....افرادی بودن که صد سال دیگه هم عناصر نمره نمیگرفتن ولی امسال به مدد25 درصد قبول شدن

Asemouni

عضو جدید
بچه ها من یه سه هفته ای نبودم ولی چرا هیچ خبری از اعتراضا نشد؟؟؟.این همه به در و دیوار زدیم آخرش هیچ....
هیچ کدومتون هیچ خبری ندارین؟؟؟؟؟

من هفته پیش از راه و شهرسازی پرسیدم، گفتن قراره آخر دی ماه جواب اعتراض ها رو بدن! ولی فعلا که مهلت ثبت نام اسفند ماه رو تا 4 بهمن اعلام کردن... من فکر می کنم مخصوصا جواب اعتراض ها رو نمی دن تا مهلت ثبت نام تموم شه و هممون مجبور شیم دوباره امتحان بدیم... اینم یه جور ظلمه دیگه!!!

jafarsydi

عضو جدید
دوستانی که امتحان شهریور91 رد شدند،خواهشا زود ثبت نام نکنید.تا 4 بهمن مهلت هست.
قرار شد تا27 دی، جواب اعتراض ها بیاد.ثبت نام سریع همه ، یعنی قبول داشتن رد شدن و ناامیدی از نتایج اعتراض
خداییش این حداقل کاریه که یک نفر میتونه انجام بده...................

artarr

عضو جدید
دوستان قرار روز یکشنبه ساعت 9 تجمعی مقابل دفتر هوایی صورت بگیره.مقررات ملی ممکنه فقط 49 روقبول کنه چون به 48 و پایین تر گفته ثبت نام کنین و روز دوشنبه هم نتایج اعلام می شه این اخرین فرصت.ما تو این مدت هر کاری تونستیم کردیم اما برای رسیدن به نتیجه باید دست به دست هم بدیم.یکی از دوستان این مدت خیلی زحمت کشیدن به ایشون ایمیل بزنید و برای روز یکشنبه اعلام آمادگی کنین.kamran.feili65@yahoo.com

jafarsydi

عضو جدید
artarr به 48 و پایین تر گفته ثبت نام کنید؟؟؟
کی گفته!منبع؟؟؟
دوستان تهرانی،خواهشا هماهنگ کنید ، برید.به خدا اگه من تهران بودم حتما میرفتم!!!

artarr

عضو جدید
دوست خود من زنگ زده گفتن شاید یه فکری به حال 49 کردیم بقیه برن ثبت نام کنن.شک داری زنگ بزن دفتر مقررات ملی فضلی و نور محمدی برای توضیح می دن . شما هم هی نگید ما شهرستانیم یا پاشید یه روز بیاید تهران یا تو شهر خودتون جمع شید اعتراض کنید .تو تهران هم همه منتظرن یکی پاشه بجاشون بره .کار با دو سه نفر به نتیجه نمی رسه وگرنه الان همه به حقمون رسیده بودیم.

artarr

عضو جدید
در ضمن اینا واسه سوالائی که طرح کردن منبع نداشتن توقع داری اینا رو بیان تو سایت بزنن و ما هم با سند بدیم خدمت شما.

jafarsydi

عضو جدید
حالت خوبه؟
معلومه که سند و مدرک میخواد.نکنه فکر کردی به حرف شماست!!!
شما میگی ((( 48 و پایین تر گفته ثبت نام کنین)))
فاعل این جمله کیه؟مسئولین این حرف رو زدن یا دیشب خواب دیدی؟

artarr

عضو جدید
دوتا از نظرات دوستان که تو سایت ایران عمران دیدم براتون می زارم
مهندس معمار از مشهد ۲۱/۱۰/۱۳۹۱ در ۲:۲۱ ب.ظ
دیروز با دفتر مقررات ملی تماس گرفتم یه خانمی گفت کسانی که ۴۹ شدند قبولند:من محاسبات ۴۸ شدم:آقا کامران برای هماهنگی باید چکار کنم ؟ من حتما میام تهران:دوستان شماهم لطفا بیاید.

پاسخ دادن

بابک ۲۰/۱۰/۱۳۹۱ در ۱۰:۴۶ ب.ظ
امروز من زنگ زدم دفتر مقرارت گفتم شما که هنوز جواب اعتراض هارو اعلام نکردین چجوری زمان ثبت نام ازمون بعدی رو اعلام کردین؟
ازم پرسید نمره ازمون رو چند شدی؟
گفتم نمره ۴۸ گرفتم
گفت پس امیدوار نباشید واسه ازمون ثبت نام کنید….
بعدشم قطع کرد….

به دوست خودم همینو گفتن .درضمن من گفتم خودت یکشنبه زنگ بزن که مطمئن بشی یا منتظر باش تا 27 دی نتیجه اعتراضا می یاد بعد برو ثبت نام کن .من فقط وظیفه داشتم اطلاع رسانی کنم که اگه کسی واقعا براش مهمه در جریان باشه.

jafarsydi

عضو جدید
بچه ها کسی تو طراحی 49 شده؟

یکی از دوستای من طراحی 48شد.فکر نمیکنم به کسی طراحی49 داده باشن. چون نمرش یه چیز سلیغه ای هست و مثل نظارت نیست که تعداد سوالات و جوابهای درست و غلط بچها دقیقا مشخص باشه!.50 بهت میدن که قبول بشی. دیگه 49 نمیدن که دق مرگ بشی.
والا به خدا،توی این امتحان از همه بیشتر به بچهای طراحی ظلم شد.خدا حقمون رو از اینا بگیره.این 1 ماهه مثل زهر ماه بوده برام

artarr

عضو جدید
منم طراحی 48 شدم. من فکرکنم اینا ازمون طراحی رو کلا بیخیال شدن .بچه های شهرستان یکشنبه از صبح زنگ بزنید مقررات ملی .هر کسی که می تونه بیاد تهران مطمئن باشید ارزششو داره.

amin576

عضو جدید
سلاممن 47 شدم ،از این جماعت مسخره هرچی بگی سر میزنه (ممکنه فقط 49 ها رو قبول کنن که بعید میدونم طراحی 49 داشته باشیم)، امتحان های تستی یه بار تجدید نظر کردن تو پاسخ نامه ها،این وسط ما طراحی ها بیشترین ضرر رو می کنیم که هیج ارفاقی بهمون نشد.بچه هایی که میتونن برن روز یکشنبه با kamran هماهنگ کنن.فکر کنم تجمع جلوی وزارت راه و شهرسازیه توضیحات بیشتر و هماهنگی رو از سایت http://iranomran.com/portal/ بخش اعتراض به آزمون شهریور پیگیری کنیدتوروخدا هرکی میتونه بره

Asemouni

عضو جدید
روز چهارشنبه 2 بار برای من اس ام اس اومد که ثبت نام آزمون شروع شده!! قبلا هیچ وقت برای ثبت نام اس ام اس نمی دادن! من فکر می کنم ثبت نام کننده ها کم بودن که اس ام اس دادن...
کاش اگه اونا به اعتراض توجه نمی کنن بچه ها متحد می شدن و برای اسفند ثبت نام نمی کردن...

آخرین ویرایش:

jafarsydi

عضو جدید
روز یکشنبه بیایید وزارت راه.. قول میدم اگه تعدادمون زیاد باشه جواب بگیریم.. ان شاالله که قبول میشیم ...
یکی از بچها پیگیر هست.

برای هماهنگی بیشتر باهاش تماس بگیرید...09356144203 کامران
kamran.feili65@yahoo.com

بچها این آخرین فرصته...................وگرنه پروانه میره برای مرداد 91(اگه اسفند قبول بشیم)

مهراز

عضو جدید
سلام.من 46 شدم ولی کی میگه 49 وجود نداشته.دوست من با 12 سال سابقه کار تو شرکت مشاور قبول نشده و 49 گرفته.ما رفتیم اداره راه و شهرسازی اصفهان چند تا ایراد گفت مثل ابعاد آسانسور و یا حتی اجبار قراردادن نورگیر روی سقف دستگاه پله که خود من نورگیر را نمیدونستم و نکشیده بودم ولی این دوستم که 49 شده حتی این را هم کشیده بود.هر کاری میکنیم هم میگن تهران حاضر نمیشه طرح نفر اول که از یزد هست را بزنه تو سایت.خودشون میدونند یا نامردی کردند و یا نمره ها را دل به خواهی دادند که 1 سری شهرها خیلی راحت با کلی نواقص قبول شدند و 1 سری شهرها در حد خیلی کم مثل اصفهان.میتونید به قبولیهاشون دقت کنید نفرات اول مال کجان؟من نمیگم اما تو سایت خودشون هست

Asemouni

عضو جدید
سلام.من 46 شدم ولی کی میگه 49 وجود نداشته.دوست من با 12 سال سابقه کار تو شرکت مشاور قبول نشده و 49 گرفته.ما رفتیم اداره راه و شهرسازی اصفهان چند تا ایراد گفت مثل ابعاد آسانسور و یا حتی اجبار قراردادن نورگیر روی سقف دستگاه پله که خود من نورگیر را نمیدونستم و نکشیده بودم ولی این دوستم که 49 شده حتی این را هم کشیده بود.هر کاری میکنیم هم میگن تهران حاضر نمیشه طرح نفر اول که از یزد هست را بزنه تو سایت.خودشون میدونند یا نامردی کردند و یا نمره ها را دل به خواهی دادند که 1 سری شهرها خیلی راحت با کلی نواقص قبول شدند و 1 سری شهرها در حد خیلی کم مثل اصفهان.میتونید به قبولیهاشون دقت کنید نفرات اول مال کجان؟من نمیگم اما تو سایت خودشون هست

دقبقا همین طوره. منم این طور شنیدم که یه سری شهرها آمار قبولی خوبی داشتن و یه سری نه! راه و شهرسازی اصفهان گفت اصفهان فقط 10-12 درصد قبولی داشته... من که از هرکس می پرسیدم قبول نشده بود...

jafarsydi

عضو جدید
آخرش میدونید چی میشه؟
برای اینکه خودشون رو کوچیک نکنن،عمرا طراز رو پایین نمیارن و اسفند یک امتحان آب دوغ خیاری میگیرند و هرکسی که امتحان بده رو قبول میکنن.
درسته همه ما کاملا حق داریم.اما فراموش نکنید که امتحان فوقالعاده عجله ای اسفند رو به عنوان یه رشوه برای آروم کردن بچها میگیرند.
با اون امتحان شهریور و رد شدنمون، یک جور ضرر کردیم و یا این امتحان اسفند و کیلویی قبول کردن همه ، یک جور دیگه ضرر میکنیم
دیگه هیچ چیز ارزش قبل خودش رو نداره.امسال شهر ما 400 نفر ارشد گرفته.بزن لایکو به افتخار این نحوه مدیریت مملکت..........:(

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امتحان اسفند فقط برای خوابوندن قائله اعتراضاته...وگرنه کسی رو بیخود و به عنوان رشوه قبول نمی کنن .میخوان بچه ها رو سرگرم کنن به امتحان جدید و دست بردارن از اعتراض.
خودشون خوب میدونن چیکار کردن که میخوان صداها رو خفه کنن ....
آدم شرمش میشه از این کارهاشون اونم با قشر تحصیلکرده ...

نلا

عضو جدید
امتحان اسفند فقط برای خوابوندن قائله اعتراضاته...وگرنه کسی رو بیخود و به عنوان رشوه قبول نمی کنن .میخوان بچه ها رو سرگرم کنن به امتحان جدید و دست بردارن از اعتراض.
خودشون خوب میدونن چیکار کردن که میخوان صداها رو خفه کنن ....
آدم شرمش میشه از این کارهاشون اونم با قشر تحصیلکرده ...

منم موافقم. واقعا فقط می خوان امتحان بگیرن !!!اینقدر از این امتحان دلزده شدم که دیگه حوصله امتحان مجدد رو ندارم.حداقل کاری که میتونن انجام بدن اینه که یک کلاس توجیهی رفع اشکال بذارن.

jafarsydi

عضو جدید
منم موافقم. واقعا فقط می خوان امتحان بگیرن !!!اینقدر از این امتحان دلزده شدم که دیگه حوصله امتحان مجدد رو ندارم.حداقل کاری که میتونن انجام بدن اینه که یک کلاس توجیهی رفع اشکال بذارن.

به خدا من حاظرم هر روز تا 2ماه صبح تا ظهر برم کلاس جبرانی ولی دوباره برای اون امتحان طراحی پشت میز نشینم!!!

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نتایج اعتراضات نظارت برای راه و شهر سازی هر استان فرستاده شده و متاسفانه بی نتیجه بوده ....منکه به دیوان عدالت اداری شکایت می کنم
اما هنوز از طراحی هیچ خبری نیست که نیست ....

میخوان آپولو هوا کنن انگار ، که انقدر معطل میکنن ...

آخرین ویرایش:

jafarsydi

عضو جدید
Agin جان شما خبر داری روز یک شنبه چی شد؟
نظارت های 49 درصد چی شد؟
اینکه میگی نتایج اعتراضات نظارت برای راه و شهر سازی هر استان فرستاده شده و متاسفانه بی نتیجه بوده یعنی بعد از اعتراض های 24 مرداد این اتفاق افتاد؟
چرا نتیجه طراحی مشخص نشد؟؟؟؟کی معموم میشه!؟

amin576

عضو جدید
اهههههههههههههههههه

اهههههههههههههههههه

امروز با این شماره(02188922241 داخلی127 سازمان سنجش) تماس گرفتم میگه تازه میخوایم اعتراض های آزمون طراحی معماری رو بررسی کنیم،بهش میگم مقررات ملی گفته تا 27 دی نتایج اعتراض ها بررسی میشه فقط 2 روز مونده و از طرفی ثبت نام شروع شده،تکلیف ما چیه ،کی بررسی میشن که بینم شرکت کنیم یا نه . میگه ما به کسی قول ندادیم که تا 27 ام جواب بدیم!!!!!!!!!!گیری افتادیم والاگیر یه مشت دروغ گو و یه مشت آدم هیچی نفهم افتادیم

amin576

عضو جدید
امروز زنگ زدم دفتر دکتر هوایی،این شماره رو داد گفت به این شماره زنگ بزن 02182244194-7. زنگ زدم گفت اعتراض های طراحی رو دارن بررسی می کنن و تا 30 ام نتیجش رو میدن،گفت نتایج نظارت رو هم تا آخر هفته اعلام می کنیمسنجش 02188922241 داخلی 127دفتر هوایی: 02188646368دفتر صومعلو : 02188646312 و 02188646314دفتر نورمحمدی: 021822441197بچه ها این دوسه روز زنگ بزنید تا بدونن تعدادمون زیاده شاید یه کاری کردن

artarr

عضو جدید
زحمات بچه های عمران نتیجه داد و مشکل دو تا از سوالاتشون حل شد .لازمه به اطلاعتون برسونم دفتر مقررات ملی زیر بار ازمون طراحی نمیره و همه چیز رو به دست سنجش سپرده .وزارت راه که نیومدین حداقل در این چند روز زنگ بزنید سنجش تا یادشون نره بچه های معماری هم به ازمون معترض بودن البته اگه هنوز برای ازمون اسفند ثبت نام نکردین .در ضمن دفتر مقررات برای رشته های دیگه به سنجش نامه داده همگی با هم هر روز زنگ بزنید که مقررات ملی مجبور بشه برای ما هم به سنجش نامه بده بچه های عمران خیلی پیگیری کردن اگه نمیتونین حضوری بیاین تلفن که میتونین بزنین.حتما بخواین برای ما هم نامه بدن به سنجش .من هر روز با خانم فضلی و نور محمدی وسازمان سنجش تماس می گیرم خواهش میکنم شما هم زنگ بزنید.

artarr

عضو جدید
همه دوستان طراحی لطفا به این آدرسdaftar@inbr.ir ایمیل بزنید و از دکتر هوایی بخواین به اعتراضات ما هم ترتیب اثر بده تاسایت 2 امروز ایمیل بزنید خانم فضلی می خواد اعتراضارو ببره پیش هوایی .باید تعدادمون زیاد باشه تا نتیجه بگیریم .به دوستان خودتون هم اظلاع بدین.ممنون

• Like
واکنش ها: agin
وضعیت
موضوع بسته شده است.