راهنمایی لطفا.....

Terme72

عضو جدید
اخیرا مشکلی برای یکی از دوستان پیش اومده ولی من نتونستم کمکش کنم
لطفا نظرتونو در این مورد بگین
چرا یک آقا بعد از یک رابطه ای که صرفا برای آشنایی قبل از ازدواج بوده و از طرف خودشون هم منتفی میشه قصد ادامه ی این رابطه رو داره؟

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چرا یک آقا بعد از یک رابطه ای که صرفا برای آشنایی قبل از ازدواج بوده و از طرف خودشون هم منتفی میشه قصد ادامه ی این رابطه رو داره؟

اگه ادامه صرفا برای دوستی با هم بودم از پرو بودن هست ( با عرض معذرت ولی هست دیگه)

ولی اگه خواهان ادامه رابطه برای شناخت بیشتر برای ازدواج باشه در اون صورت یا پشیمان شدن یا فردی هستن که ثبات فکر درستی نداره ( دم دمی مزاج) هستن.

باید دید چرا رفته؟ چرا برگشته ؟ خواهان چه رابطه ای هست؟

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دوست عزیز وقتی آشنائی فقط برای شناخت قبل از ازدواج بوده و منتفی میشه دیگه ادامه دادن یا برگشتن به آن درست نیست ... دوستتون اول دلیلیشو بپرسه و بعد از فهمیدن هدف اون آقا اقدام درست رو انجام بده

Terme72

عضو جدید
اگه ادامه صرفا برای دوستی با هم بودم از پرو بودن هست ( با عرض معذرت ولی هست دیگه)

ولی اگه خواهان ادامه رابطه برای شناخت بیشتر برای ازدواج باشه در اون صورت یا پشیمان شدن یا فردی هستن که ثبات فکر درستی نداره ( دم دمی مزاج) هستن.

باید دید چرا رفته؟ چرا برگشته ؟ خواهان چه رابطه ای هست؟

دوست عزیز وقتی آشنائی فقط برای شناخت قبل از ازدواج بوده و منتفی میشه دیگه ادامه دادن یا برگشتن به آن درست نیست ... دوستتون اول دلیلیشو بپرسه و بعد از فهمیدن هدف اون آقا اقدام درست رو انجام بده
ممنون دوستان
اما به نظرتون اگه این آقا پشیمون باشه چقدر قابل اعتماده؟
من نگران دوستمم .دوست ندارم یه وقت اذیت بشه یا شکست بخوره

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون پسره وفقط خاهان رابطه

SunYar Architect

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ما فقط یه طرف قضیه رو میبینیم
شاید این آقا مشکل داشته و صرفأ به خاطر مشکلش رابطه رو منتفی کرده بعد که مشکلش حل شده و خواهان واقعی دختر خانوم بوده دوباره خواسته رابطه رو از سر بگیره
خیلی از مشکلات رو واقعن نمیشه بیان کرد... پس این خانوم محترم هم میتونن تجدید نظر داشته باشن فک نکنم بد باشه .. ضمن اینکه میشه از همون اول به هدف طرف پی برد

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما فقط یه طرف قضیه رو میبینیم
شاید این آقا مشکل داشته و صرفأ به خاطر مشکلش رابطه رو منتفی کرده بعد که مشکلش حل شده و خواهان واقعی دختر خانوم بوده دوباره خواسته رابطه رو از سر بگیره
خیلی از مشکلات رو واقعن نمیشه بیان کرد... پس این خانوم محترم هم میتونن تجدید نظر داشته باشن فک نکنم بد باشه .. ضمن اینکه میشه از همون اول به هدف طرف پی برد
فک کنم شماتو توورویاوجامعه ایده آل زندگی میکنین ونمیدونین آدمای الان چجورشدن

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون دوستان
اما به نظرتون اگه این آقا پشیمون باشه چقدر قابل اعتماده؟
من نگران دوستمم .دوست ندارم یه وقت اذیت بشه یا شکست بخوره

ببينيد به نظز من بهتره اول دوستتون بفهمه اون آفا چرا پشيمان شده تا يك جانبه به قاضي نريم ... اول از اون آقا بخواد كامل همه رو براش توضيح بده

بالا