[بچه های عمران بیان خودشونو معرفی کنند] دکتری | ارشد | کارشناسی | کاردانی

[بچه های عمران بیان خودشونو معرفی کنند] دکتری | ارشد | کارشناسی | کاردانی

• دیپلم فنی

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    929

م.زهتاب

عضو جدید
همکاری

همکاری

سلام به همه دوستان عمرانی. زهتاب هستم .امیدوارم بتونم تو اکثر زمینه های عمرانی در پاسخ به سوالاتتون کمک حال باشم . ممنون

abbasmoradi

عضو جدید
سلام عباس مرادی هستم دانشجوی ارشد زلزله دانشگاه آزاد قزوین از آشنایی با همه شما واقعا خوشبختم.راستی عید سعید بیا نیز مبارک

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
میگم این بخش حداقل در هفته هفت نفر میان خودشون رو معرفی میکنه !!
اما اگه به طور میانگین از این تعداد که در طول هفته خوشون رو معرفی میکنن ،دو نفر به صورت مرتب فعالیت میکرد ، الان وضعیت تالار عمران چه خوب بود .

دوستان تازه وارد ، منتظر همکاری و فعالیتتون هستیم ، نه فقط صرف معرفی خودتون
:gol::gol:

با تشکر

*Lady Eng*

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم این بخش حداقل در هفته هفت نفر میان خودشون رو معرفی میکنه !!
اما اگه به طور میانگین از این تعداد که در طول هفته خوشون رو معرفی میکنن ،دو نفر به صورت مرتب فعالیت میکرد ، الان وضعیت تالار عمران چه خوب بود .

دوستان تازه وارد ، منتظر همکاری و فعالیتتون هستیم ، نه فقط صرف معرفی خودتون
:gol::gol:

با تشکر

از من یاد بگیرین:king:
مثلا من هنو اول راهم
فقط میتونم از قسمت عکس و فیلمهای عمرانی یکم سر در بیاورم:w10: اونارو هم کموبیش خوندم
الانم فقط تو گفتگوی دوستانه میام پیامای فرهنگی میدم!!!
2باره!!
از من یاد بگیرین فعالیت کنید !!!:)
امیدوارم بچه هایی که اطلاعات بالایی دارن اطلاعاتشونو در اختیار ماهم بزارن!!:w27:

Austin.A

عضو جدید
دانشجوی آواره پی اچ دی ژئوتکنیک ...
یه مغازه لبنیاتی بزنید این همه مشکل واسه خودتون درست نکنید ... گذشت اون موقع ها !

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
من از همه ی دوستان ترم اولی و ترم دومی و بالاتر میخوام که از حالا شروع کنند و فعالیت کنند
این تاپیک برای این زده شده تا همه ی عمرانی ها همو بشناسند و با هم به همکاری بپردازند نه اینکه فقط معرفی کنندو خداحافظ شما
موفق باشید

mohsen_kheiri

عضو جدید
سلام.2سال مدرک کارشناسی ناپیوستمو گرفتمو مشهد مشغول به کارم تو یه شرکت خصوصی پیمانکار متال دک و ساخت و نصب اسکلت

vahid6362

عضو جدید
سلام وحید هستم 87 کارشناسی گرفتم چند وقت هست از کار اومدم بیرون آزمون پروانه محاسبات بدم

mansourkabiri

عضو جدید
کتاب سازه فولادی طاحونی رو از کجا گیر بیارم دانلود کنم؟

فرستاده شده از GT-S6312ِ من با Tapatalk