كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
...:biggrin:

paradise94

عضو جدید
رشته های دو میدانی همه از هم مجزان .. چه ربطی داشت الان ؟؟؟؟؟؟
برای اینکه بدونی فروشگاه پرسپولیس چی تولید میکنه برو به سایتش ببخشید دو ساعت نمیتونم توضیح بدم برات ..
من از شما سوال کردم شما خودت بگو فتح اله زاده از کجا پول میاره اونو جواب ندادی چند تا سوال دیگه پرسیدی ...:biggrin:..شایدم نمیدونی شایدم نمیخوای جواب بدی ..

واقعا متاسفم براتون
من برای جامعه لنگی متاسفم:biggrin:

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب game over
اولا که برای مسابقات دو میدانی تیم شرکت میکنه نه یک نفر.چرا این سردار شما یه تیم دو میدانی درست نکرده فقط رفته احسان حدادیو آورده؟جز برای تبلیغ و عکس گرفتنه؟
دوما والا من تو سایت جز فروش پیرهن و شرت و ساق چیزی ندیدم اونم که تو ایران ماشالا تو هر زیر پله ای پیرهن ورزشی تولید میشه پس درامدی واسه باشگاهتون نداره
حاجی ما مثل شما یه بخشی از درامدش که از وزارتخونس.یه بخش زیادیشم از اسپانسرهایی که گیر میاره به دست میاد
ما اینیم دیگه

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
جناب game over
اولا که برای مسابقات دو میدانی تیم شرکت میکنه نه یک نفر.چرا این سردار شما یه تیم دو میدانی درست نکرده فقط رفته احسان حدادیو آورده؟جز برای تبلیغ و عکس گرفتنه؟
دوما والا من تو سایت جز فروش پیرهن و شرت و ساق چیزی ندیدم اونم که تو ایران ماشالا تو هر زیر پله ای پیرهن ورزشی تولید میشه پس درامدی واسه باشگاهتون نداره
حاجی ما مثل شما یه بخشی از درامدش که از وزارتخونس.یه بخش زیادیشم از اسپانسرهایی که گیر میاره به دست میاد
ما اینیم دیگه
شما فکر کنم اصلا فرق پرتاب دیسک و دومیدانی رو هنوز نفهمیدی ..
آره از همین چیزا فروشگاه پرسپولیس همون ماه اول کارش 50 میلیون فروش داشته ...:biggrin:
عه؟ اسپانسر مگه چند میلیارد میده ؟ بعلاوه مگه ما اسپانسر نداریم ؟ مگه وزارتخونه به پرسپولیس هم کمک نمیکنه ؟ پس میشه بفرمایید چرا برای شما پولی که پرسپولیس خرج میکنه خیلی تعجب داره ولی پولی که حاجیتون خرج میکنه خیلیم خوبه و مشکلی نداره ؟؟
اتفاقا دوست عزیز ما بیشتر از شما اسپانسر گرفتیم و اسپانسرهای معتبرتری هم گرفتیم .. پس حرف نزنید دیگه .. حرفی میزنید که خودتونم توش میمونید ...

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما فکر کنم اصلا فرق پرتاب دیسک و دومیدانی رو هنوز نفهمیدی ..
آره از همین چیزا فروشگاه پرسپولیس همون ماه اول کارش 50 میلیون فروش داشته ...:biggrin:
عه؟ اسپانسر مگه چند میلیارد میده ؟ بعلاوه مگه ما اسپانسر نداریم ؟ مگه وزارتخونه به پرسپولیس هم کمک نمیکنه ؟ پس میشه بفرمایید چرا برای شما پولی که پرسپولیس خرج میکنه خیلی تعجب داره ولی پولی که حاجیتون خرج میکنه خیلیم خوبه و مشکلی نداره ؟؟
اتفاقا دوست عزیز ما بیشتر از شما اسپانسر گرفتیم و اسپانسرهای معتبرتری هم گرفتیم .. پس حرف نزنید دیگه .. حرفی میزنید که خودتونم توش میمونید ...

داداش من اتفاقا تو انگار نمیدونی دو میدانی چیه؟
بد نیست یه سر بزنی به اخبار ورزشی و اینجور جاها تا ببینی مسابقات دو میدانی چطور برگزار میشه
من نگفتم شما از وزارتخونه نگرفتید یا اسپانسر ندارید گفتم بجز اینا یه پولای هنگفتیو از طریق رانت سردارتون دراوردین و بهش مینازید
هر چند نمیدونم تیم رده 12 چه نازیدنی داره آخه؟
جام حذفیم که بازیتون افتاد اصفهان.واویلا
خدا بهتون رحم کنه

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
این همه از این سردار دزدانیان دفاع کردی خسته نشدین؟؟؟؟؟؟؟
تیموتن رو برده قه قرا بازم ازش دفاع می کنید؟؟؟؟؟؟
لنگی های عزیز خوش باشین.......... هوای صدر جدول خیلی خوبه آبیه ابیه..........می دونم دلتون لک زده برای این مالا مالاهااااااا.....................

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این همه از این سردار دزدانیان دفاع کردی خسته نشدین؟؟؟؟؟؟؟
تیموتن رو برده قه قرا بازم ازش دفاع می کنید؟؟؟؟؟؟
لنگی های عزیز خوش باشین.......... هوای صدر جدول خیلی خوبه آبیه ابیه..........می دونم دلتون لک زده برای این مالا مالاهااااااا.....................
عشق است پرسپولیس
کلا قـــــــــــــــــــــــرمـــــــــــــــــــــــــــــزتــــــــــــــــه
کسیه حمومیاش ساکت لطفا

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
واقعا ارزشش رو داره اینقدر به هم توهین کنیم و بزرگان تیممون رو اینطوری با عکس گذاشتن مسخره کنیم ؟!!

نمیخوام بگم مقصر استقلالی ها هستن یا پرسپولیسی ها

ولی چه خوبه احترام همو داشته باشیم

همین
خوش باشین

:gol::gol:

(نبینم استقلالی دیگه اینطوری عکس بزاره .. پرسپولیسی ها هر چی باشن ایرانی هستن و دوستان ما .. من خودم قبلا اشتباه میکردم و از همینجا از پرسپولیسی ها عذر میخوام .. انشاالله سردارشون بمونه و تیمشون بیاد بالا که هنوز شانس قهرمانی دارن و بنظرم پرسپولیس آخر لیگ جز سه تای اول هست .. انشاالله ;))

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز

عجب روحیه ای داری خداییش
والا 90درصد آفتابه ها قرمزن که جناب لنگی
بعدشم با این وضع تیمتون خجالت نمیکشید میاین اینجا حرف میزنید؟
شما باید برید با طرفدارای گهر دورود و نفت آبادان کل کل کنید نه با طرفدارای تیم صدر جدول
برید هر وقت تو جدول جزو 5 تیم اول شدید بیاید با ما حرف بزنید
برید باریکلا
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
اااااااااااااااااااا باز که وایسادی برو دیگه
:biggrin::biggrin::biggrin:

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز تيم شهر ما ، داماش شهر باران مستحق برد بود.

پرسپوليس اصلا تيمي نبود که داماش بهش باخت. تو زمين خودشون 11 نفره داشتند دفاع ميکردند.(پرسپولیس زلزله
:biggrin: )
امروز هر کي اين مسابقه رو ديد متوجه شد 3 امتياز اين بازي حق داماش بود.

داور هم ماشالله !!!
ديگه چقدر هواتون رو داشته باشند ؟!

خبرگزاري فارس : هواداران داماش همچنين در اين مسابقه به داور به نشانه اعتراض پول نشان مي‌دادند.

در هر صورت داماش امروز تيم چرتچوليس رو مچاله کرد و چرتچولیس هم نشون داد جاش همون لیگ دسته یک هست که البته به همت فدراسیون و..... هیچ وقت سقوط نخواهد کرد !!!

=============================================

در ضمن قهرماني پرسپوليس در جام حذفي رو از همين الان بهشون تبريک ميگم.
چون کلا اين جام رو براي شماها گذاشتند.... !!!!!!

شيريني ( !!! ) هم نيازي نبود در قرعه کشي فيلم بازي کنه.
پرسپوليسي ها خيلي هم بايد خوشحال باشند که بازي تو اصفهانه.
اگر بازي تو تهران بود و پرسپوليس ميبرد 100% بازي بعديتون تو جهنم عضدی رشت بود ..
به لطف داور در اصفهان بازي با ذوب آهن رو ميبريد و بعد دوباره بايد براي ميزباني بين تهران و رشت قرعه کشي شه که جواب
اونم ما رشتي ها ميدونيم : بازي در تهران خواهد بود !!!!!

===========================================
مهدوی کاپیتان داماش هم باید اخراج میشد هزار بار خطا کرد .. بعد از هر خطا و کرنر و اوت و ضربه دروازه هم به داور اعتراض میکرد..بازیکن جالبی بود :biggrin:

خیلی رو دارید شماها !!!
تبانی ... سیاست ..... قهرمانی
!!!!

نیکبخت قبل بازی کلی تشویقش کردن و ازش تقدیر کردن بعد نرفته سمت نیمکت پرسپولیس .. توقع داره پرسولیس میخواستش ..نیکبخت خیلی بازیکن خوبی بود اما فوتبالش تموم شده دیگه .. البته برای تیمایی مثل داماش خوبه ولی بدرد پرسپولیس نمیخوره..

جوابت :
نيکبخت افزود: قسمت نشد امسال با پرسپوليس قرارداد امضاء کنم و اين مورد به اختلاف سليقه کادر فني مربوط مي‌شود.
نشد اما وقت براي پرسپوليسي شدن زياد است.

اتفاقا آشغالهایی مثل نیک بخت علاقه ی زیادی دارند در پس پس بازی کنند .
تو رشت هم اینقدر بازیکن با غیرت بومی هست که کسی اینجا عاشقش نیست و فقط بخاطر عابدینی این آشغالها تو تیم رشت بازی میکنند.

امیدورام هر چی زودتر تاریخ انقضای عابدینی در رشت فرا برسه و مدیریت پرسپولیس رو بدست بگیره تا بازیکنای آشغالش هم برای تیم خودش بازی کنه ...

از ته دل آرزوی مدیرای بومی برای داماش و ملوان دارم .

:heart:عشق است فقط گيلان و رشت و داماش:heart:

آخرین ویرایش:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

عجب روحیه ای داری خداییش
والا 90درصد آفتابه ها قرمزن که جناب لنگی
بعدشم با این وضع تیمتون خجالت نمیکشید میاین اینجا حرف میزنید؟
شما باید برید با طرفدارای گهر دورود و نفت آبادان کل کل کنید نه با طرفدارای تیم صدر جدول
برید هر وقت تو جدول جزو 5 تیم اول شدید بیاید با ما حرف بزنید
برید باریکلا
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
اااااااااااااااااااا باز که وایسادی برو دیگه
:biggrin::biggrin::biggrin:
صدر جدول رو دیدم انگاری قرمز بودا؟؟؟؟؟؟؟؟
نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بازم که رنگ افتابه قرمز باشه داخلش چیه و چه رنگیه
پس افتابه هم نیستین تو افتابه این

GAME_OVER

کاربر ممتاز
امروز تيم شهر ما ، داماش شهر باران مستحق برد بود.

پرسپوليس اصلا تيمي نبود که داماش بهش باخت. تو زمين خودشون 11 نفره داشتند دفاع ميکردند.(پرسپولیس زلزله
:biggrin: )
امروز هر کي اين مسابقه رو ديد متوجه شد 3 امتياز اين بازي حق داماش بود.

داور هم ماشالله !!!
ديگه چقدر هواتون رو داشته باشند ؟!

خبرگزاري فارس : هواداران داماش همچنين در اين مسابقه به داور به نشانه اعتراض پول نشان مي‌دادند.

در هر صورت داماش امروز تيم چرتچوليس رو مچاله کرد و چرتچولیس هم نشون داد جاش همون لیگ دسته یک هست که البته به همت فدراسیون و..... هیچ وقت سقوط نخواهد کرد !!!

=============================================

در ضمن قهرماني پرسپوليس در جام حذفي رو از همين الان بهشون تبريک ميگم.
چون کلا اين جام رو براي شماها گذاشتند.... !!!!!!

شيريني ( !!! ) هم نيازي نبود در قرعه کشي فيلم بازي کنه.
پرسپوليسي ها خيلي هم بايد خوشحال باشند که بازي تو اصفهانه.
اگر بازي تو تهران بود و پرسپوليس ميبرد 100% بازي بعديتون تو جهنم عضدی رشت بود ..
به لطف داور در اصفهان بازي با ذوب آهن رو ميبريد و بعد دوباره بايد براي ميزباني بين تهران و رشت قرعه کشي شه که جواب
اونم ما رشتي ها ميدونيم : بازي در تهران خواهد بود !!!!!

===========================================

خیلی رو دارید شماها !!!
تبانی ... سیاست ..... قهرمانی
!!!!

جوابت :

اتفاقا آشغالهایی مثل نیک بخت علاقه ی زیادی دارند در پس پس بازی کنند .
تو رشت هم اینقدر بازیکن با غیرت بومی هست که کسی اینجا عاشقش نیست و فقط بخاطر عابدینی این آشغالها تو تیم رشت بازی میکنند.

امیدورام هر چی زودتر تاریخ انقضای عابدینی در رشت فرا برسه و مدیریت پرسپولیس رو بدست بگیره تا بازیکنای آشغالش هم برای تیم خودش بازی کنه ...

از ته دل آرزوی مدیرای بومی برای داماش و ملوان دارم .

:heart:عشق است فقط گيلان و رشت و داماش:heart:
من اینجا پستی ارسال نکردم که جواب منو اینجا میدید ..
و دلیلی هم نمی بینم به پست نچندان قشنگت جواب بدم ...هر چی دلت میخواد بگو ..
متاسفم واقعا ..

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اینجا پستی ارسال نکردم که جواب منو اینجا میدید ..
و دلیلی هم نمی بینم به پست نچندان قشنگت جواب بدم ...هر چی دلت میخواد بگو ..
متاسفم واقعا ..

پست نه چندان قشنگ :biggrin::biggrin:

چیه ؟ ناراحتید؟
امروز 90 دقیقه تیمتون تو ورزشگاه خودتون تحت فشار بود ناراحتید؟ :biggrin:

از تو نقل قول نگرفتم. نظر خودم رو در مورد بازی نوشتم که عین حقیقته ....

جواب اون حرفت هم اینجا دادم چون تو کلوپ کسی نظر نمیذارم ....

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
صدر جدول رو دیدم انگاری قرمز بودا؟؟؟؟؟؟؟؟
نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بازم که رنگ افتابه قرمز باشه داخلش چیه و چه رنگیه
پس افتابه هم نیستین تو افتابه این

داداش دمت گرم خداییش
همینکه از پرسپولیس ناامید شدی و به ریسمان تراکتور چنگ زدی نشانه خوبیه.
ایوللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل
:biggrin::biggrin:
بعدم اگه منظورت از چیزی که تو آفتابس آبه خیلی ممنونم ازت چون زلالتر از آب چیزی نداریم
خوبه کم کم داری عاقل میشیا

GAME_OVER

کاربر ممتاز
پست نه چندان قشنگ :biggrin::biggrin:

چیه ؟ ناراحتید؟
امروز 90 دقیقه تیمتون تو ورزشگاه خودتون تحت فشار بود ناراحتید؟ :biggrin:

از تو نقل قول نگرفتم. نظر خودم رو در مورد بازی نوشتم که عین حقیقته ....

جواب اون حرفت هم اینجا دادم چون تو کلوپ کسی نظر نمیذارم ....
دوست عزیز من نمیدونم چرا اینقدر ناراحت شدید از این باخت ...
همونطوری که تیمتون تا حالا باختای سنگین به پرسپولیس داشته و 8 تا و 7 تا و 6 تا و 4 تا خورده ، اینم یه بازی بود که توش باخت ...
ببخشید نظر شما محترمه اما داماش هیچوقت رو با پرسپولیس در یک سطح نمیبینم ..حالا یکی دو فصله دو سه تا بازی بردید فکر کردید خبریه و باید همیشه ببرید ..

دوست عزیز میتونم بپرسم چرا باید ناراحت باشم ؟ تیممون 90 دقیقه تحت فشار بود ولی خودش خوب بازی کرد که باعث شد 3 امتیاز رو بگیره ..این برای ما خوشحال کننده س.. همه تیمای بزرگ دنیا ممکنه یه روزی اینطوری بازی کنن ، این افتخاری نداره برای شما .. اگه لیگ قهرمانان اروپا رو دنبال میکردید میفهمیدید که چلسی سال قبل چطور به فینال رفت و چطور قهرمان شد ..
نظرتونو هم خیلی خوب نوشتید میتونستید اون وسط چند تا فحش هم بدید تا قشنگ دلتون خنک شه ..

بالا