زمانی که از باباتون پول می خواین

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تاپیک اموزنده ایه...........
من از صفحه اول تا اینجا رو کامل خوندم .........تقریبا میشه تمام فنون مظلوم نماییو یاد گرفت............
من هر موقع نیاز به پول باشه ، اون مساله رو بیان میکنم .....و دیگه در موردش صحبت نمیکنم......پدر محترم خودش واسیه همکاری پیش قدم میشه

*Behi

عضو جدید
والله من وقتی پول میخوام
به بابام میگم فلان قدر صب بذار رومیز(البته این جمله کوتاه بسیار بسیار ابهت داره):biggrin:
دیگه خودش حساب دستش میاد

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک اموزنده ایه...........
من از صفحه اول تا اینجا رو کامل خوندم .........تقریبا میشه تمام فنون مظلوم نماییو یاد گرفت............
من هر موقع نیاز به پول باشه ، اون مساله رو بیان میکنم .....و دیگه در موردش صحبت نمیکنم......پدر محترم خودش واسیه همکاری پیش قدم میشه
راست میگی...
فنون پول گرفتن از پدر.......
جالب بود.. نکته خوبی رو اشاره کردید...;)

سپیده20

عضو جدید
من که چشام از این درشت تر و گردتر میکنم ی لبخند ملیح!!!!هم میزنم.:thumbsup2:دیگه همه چی حل حله!!!!!!!!!!!
دوستم ممنون که دعوتم کردی!:gol:

نیوشاک

عضو جدید

از بحث شیرین اصلی تاپیک خارج نشویم :redface:
پدر پشت و پناه ما است
هر چه که ما دستمان به دهن برسد باز برای پدر همان فرزندی است که نیاز به مراقبت دارد.
اما گرفتن پول از پدر در سنهای مختلف روش های خاص خود و صد البته تکنیکهای جدیدی را می طلبد .

خانم ها برایشان گرفتن پول راحت است ولی برای آقایان نیاز به فراهم آوردن موقعیت مخصوص است

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
از بحث شیرین اصلی تاپیک خارج نشویم :redface:
پدر پشت و پناه ما است
هر چه که ما دستمان به دهن برسد باز برای پدر همان فرزندی است که نیاز به مراقبت دارد.
اما گرفتن پول از پدر در سنهای مختلف روش های خاص خود و صد البته تکنیکهای جدیدی را می طلبد .

خانم ها برایشان گرفتن پول راحت است ولی برای آقایان نیاز به فراهم آوردن موقعیت مخصوص است

100درصد ممنونم...
حرف شما متین دوست عزیز

جرقه مرگ

عضو جدید
سلام.... /به نکته خوبی اشاره کردی/البته پدر دختر رو بیشتر از بسر دوست میدارد همیشه.چاه هم با من و تو بيگانه استني صد بند برون آيد از آن، راز تو را فاش كنددرد دل گر بسر چاه كنيخنده ها بر غم تو دختر مهتاب زندگر شبي از سر غم آه كني .

karimi912

عضو جدید
من كه از اين لوس بازيا خوشم نميومد
هر وقت پول ميخواستم ميرفتم يواشكي جيبشو ميزدم