کلوپ طرفداران پرسپولیس

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضا حقیقی:قهرمانی در جام حذفی کمترین کار ما برای هواداران است/از خودم تعریف نمی کنم http://www.www.www.iran-eng.ir/Images/Kind/1.png[h=2]لیگ برتر - حقیقی می گوید که پرسپولیس می تواند عنوان قهرمانی در جام حذفی را به دست بیاورد.[/h][h=4]به گزارش خبرآنلاین؛خیلی ها بر این عقیده هستند که از وقتی رضا حقیقی به پرسپولیس آمده این تیم جان تازه ای گرفته است.عدم وجود یک بازیکن توانا در پست هافبک دفاعی،در نیم فصل اول پرسپولیسی ها را آزار زیادی داد.اما خرید حقیقی از فجر و آمدن او به پرسپولیس گره از خیلی مشکلات باز کرده است. هافبک سرخپوشان با اشاره به بازی با صبا که قرار است در قم برگزار شود در مورد آخرین وضعیت پرسپولیس حرف می زند.او می گوید:«چه از لحاظ روحی و روانی و چه از لحاظ بدنی بچه ها در وضعیت خوبی قرار نداشتند.من در روزهایی که تازه به پرسپولیس آمده بودم به خوبی این چیزها را می شد درک کرد اما حالا همه چیز فرق کرده است.تیم ما تا دقیقه نود حمله می کند و این نشان از آمادگی بالای تیم دارد.»
حقیقی در مورد بازی با صبا هم حرف می زند و می گوید:«صبا تیم خوبی است.بازی در قم شرایط بازی کردن را برای ما سخت می کند.من شنیده ام که شرایط زمین زیاد خوب نیست.اما ما محکوم به برد هستیم و اگر قرار است نیم فصل اول را جبران کنیم به باخت و تساوی نباید فکر کنیم.»
پرسپولیس و جام حذفی.شاید خیلی ها لیگ برتر را برای این تیم از دست رفته بدانند اما بر این عقیده هستند که پرسپولیس یکی از مدعیان در جام حذفی است.حقیقی در این مورد هم حرف می زند و می گوید:«تنها کاری که بتوانیم برای هوادارانمان بکنیم این است که قهرمان جام حذفی شویم.در حقیقیت رسیدن به قهرمانی در لیگ برتر خیلی سخت است اما ما می توانیم قهرمان جام حذفی شویم.»
نقش رضا حقیقی در موفقیت های پرسپولیس.بدون شک حضور او در میانه میدان تاثیر گذار بوده است:«من اگر حرفی بزنم می گویند تعریف از خودش کرده است اما پرسپولیس اگر نیم فصل اول مثل حالا بازی می کرد با سه یا چهار امتیاز اختلاف نسبت به رقیبان صدرنشین بود.البته حالا هم دیر نشده است و ما تمام تلاشمان را می کنیم تا بتوانیم به روند رو به رشدمان ادامه بدهیم.»
[/h]

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
نشست ۹۰ دقیقه‌ای رویانیان و گل‌محمدی/ درخواست های یحیی از سردار http://www.www.www.iran-eng.ir/Images/Kind/1.png[h=2]مدیریت ورزش - سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت:[/h][h=4]یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره مسائل مختلف این تیم با محمد رویانیان دیدار و گفتگو کرد.یحیی گل‌محمدی پنجشنبه شب در نشستی که به مدت 90 دقیقه در دفتر محمد رویانیان برگزار شد، درباره مسائل مختلف با مدیر عامل باشگاه دیدار و گفتگو کرد. در این جلسه، گل‌محمدی ضمن تشکر از حمایت‌های مدیریت باشگاه و فراهم ساختن امکانات و بستر مناسب برای تیم فوتبال، درخواست‌هایی از محمد رویانیان داشت که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
گل‌محمدی درباره افزایش امکانات پزشکی و همچنین تدارکات تیم مواردی را با رویانیان در میان گذاشت که مورد موافقت مدیریت باشگاه قرار گرفت. وی همچنین درباره برنامه‌های بعدی تیم فوتبال نیز با مدیر عامل باشگاه گفتگو کرد.

رویانیان نیز در این نشست موضوعاتی را با سرمربی تیم در میان گذاشت و تاکید کرد، موارد مورد بحث در این نشست از سوی سرپرست تیم پیگیری خواهد شد و امکانات مورد درخواست به زودی فراهم می‌شود.
گل‌محمدی همچنین در این جلسه از وجود تعامل بین خود و علی پروین، مدیر کمیته فنی باشگاه گزارشی به رویانیان ارائه داد و از هیات مدیره، پروین و اعضای کمیته فنی و پیشکسوتانی که طی این مدت با حمایت همه جانبه خود بستر مناسب برای نتیجه‌گیری تیم را فراهم کردند، تقدیر و تشکر کرد و گزارشی نیز از وضعیت تیم، بازیکنان و برنامه‌های آینده به مدیر عامل ارائه کرد.
[/h]

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیامند رحمان رسما قرمز پوش شد/امیدوار به شکستن رکورد جدید و ثبت آن به نام پرسپولیس در گینس [h=2]دیگر ورزشها - سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت:[/h][h=4]سیامند رحمان قوی‌ترین مرد جهان و قهرمان پارالیمپیک لندن روز گذشته رسما با پرسپولیس قراداد بست.سیامند رحمان نفر اول رقابت‌های سنگین وزن، وزنه‌برداری جهان در پارالیمپیک لندن و رکورددار جهان و پارالیمپیک عصر روز گذشته (پنج‌شنبه) با محمد رویانیان دیدار کرد و پس از گفت‌وگویی یک ساعته قرارداد پانزده ماهه وی با باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس به امضای طرفین رسید.
سیامند رحمان که به واسطه علاقه خاص به پرسپولیس نسبت به عقد قرارداد با باشگاه پرسپولیس ابراز تمایل کرده بود، پس از رقابت‌های پارالیمپیک لندن توافقی شفاهی با محمد رویانیان داشت اما قراردادی بین طرفیت به امضاء نرسیده بود. رویانیان قصد داشت در سفر به ارومیه به شهرستان مهاباد و اشنویه رفته و ضمن تقدیر از سیامند رحمان، قراداد رسمی را به امضاء برساند اما مشغله کاری مانع از این سفر شد تا اینکه سیامند رحمان برای رسیدگی به برخی امور ورزشی خود به تهران آمد و روز گذشته قرارداد قوی‌ترین مرد جهان با باشگاه پرسپولیس به امضای وی و مدیر عامل باشگاه رسید.

سیامند رحمان تا پایان اسفند ماه سال 1392 تحت قرارداد با باشگاه پرسپولیس خواهد بود و در رقابت‌های داخلی و برون مرزی با نام پرسپولیس به میدان خواهد رفت.
محمد رویانیان روز گذشته در دیدار با سیامند رحمان گفت: ما افتخار می‌کنیم که قهرمانانی مثل شما اینگونه به پرسپولیس عشق می‌ورزند و معتقدند پرسپولیس برای اینکه یک باشگاه واقعی شود نباید مختص تیم فوتبال باشد و باید در رشته‌های مختلف ورزشی فعالیت کرده و بتوان از این طریق فعالیت‌های باشگاه را توسعه داد.
رویانیان خاطرنشان کرد: پرسپولیس پرطرفدارترین باشگاه در آسیا است و باید از پتانسیل آن و این همه هواداران استفاده برد. هواداران پرسپولیس لیاقت بهترین‌ها را دارند و حیف است که پرسپولیس فقط به فوتبال محدود شود.
مدیر عامل پرسپولیس افزود: ما بر اساس سیاست‌های خود مبنی توسعه فعالیت‌های باشگاه اقدام به تشکیل تیم کشتی، تیم فوتسال بانوان و کانوپلو در لیگ برتر کشور کرده‌ایم و در رشته‌های گلبال و بسکتبال با ویلچر در لیگ دسته اول شرکت کرده‌ایم که به مقام قهرمانی دست یافته و به لیگ برتر صعود کرده‌اند. ما همچنین در حد امکان از پرسپولیس زاهدان و پرسپولیس قائمشهر حمایت مالی و معنوی کردیم که این تیم‌ها در رده بزرگسالان و پایه‌ها استان خود به مقام‌های برتر دست یافته‌اند و حتی مثل پرسپولیس زاهدان امکان حضور در لیگ دسته سوم کشور را دارند و از پرسپولیس ورامین نیز که در لیگ دسته دوم کشور حضور دارد کمی حمایت کرده‌ایم و تیم فوتبال پرسپولیس «ب» توانسته پس از قهرمانی در رقابت‌های باشگاه‌های تهران در لیگ دسته سوم کشور به رده دوم جدول صعود کند. تیم کشتی ما در اولین سال فعالیت خود نایب قهرمان لیگ شده است. حتی تیم شطرنج ما در رقابت‌های باشگاهی تهران شرکت کرده و توانسته عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهد.

مدیر عامل پرسپولیس خاطر نشان کرد: ما افتخار می‌کنیم که بهداد سلیمی، احسان حدادی و سیامند رحمان را به خدمت گرفته و از این قهرمانان استثنایی حمایت می‌کنیم تا مبادا به واسطه تحریم‌ها، اسپانسرهای خارجی خود را مثل احسان حدادی از دست داده و یا مثل بهداد سلیمی به واسطه عدم حمایت مالی باشگاه‌ها بدون تیم باشند. علاقه‌مندی این عزیزان به پرسپولیس برای ما افتخاری است و امیدواریم بتوانیم در فصل جدید رقابت‌های دو و میدانی و لیگ وزنه‌برداری، تیم‌داری کنیم و با نفرات کامل در مسابقات شرکت نمائیم.
رویانیان به سیامند رحمان گفت: ما 25 نمایندگی پرسپولیس در سراسر کشور و همچنین چهار نمایندگی پرسپولیس در چهار کشور دایر کرده‌ایم و یا مقدمات افتتاح آن را فراهم نموده‌ایم تا احتمالا در هفته جاری آن را در حضور رسانه‌ها افتتاح خواهیم کرد و بسیار علاقه‌مندیم قهرمانی مثل سیامند رحمان که محبوبیت فوق‌العاده‌ای در استان آذربایجان دارد، نماینده و سفیر پرسپولیس در این استان باشد.
سیامند رحمان نیز خطاب به محمد رویانیان گفت: از اینکه قهرمانان ملی را حمایت می‌کنید بسیار از شما ممنونم. من علاقه خاصی به پرسپولیس دارم و خالصانه عنوان می‌کنم به پرسپولیس و هوادارانش عشق می‌ورزم و به عنوان یک هوادار پرسپولیس و همچنین یک مدال آور، از زحمات شما تشکر می‌کنم. ایده‌های شما واقعا جذاب است اما وقتی در پارالیمپیک رکورد جهان را شکستم از اینکه با خبر شدم مدیر عامل پرسپولیس برایم پیام تبریکی را منتشر کرده، بسیار خوشحال شدم و علاقه‌ام به حضور در پرسپولیس را خیلی راحت بیان کردم و امروز خوشحالم که عضوی رسمی از خانواده بزرگ پرسپولیس هستم. واقعا از نتایج اخیر پرسپولیس خوشحال هستم و امیدوارم شما بتوانید پرسپولیس را به جایگاه واقعی‌اش برگردانید.
وی افزود: بسیار علاقه‌مند هستم روزی به اردوی پرسپولیس بروم و یکی از بازی‌هایش را در کنار هواداران از نزدیک تماشا کنم و امیدوارم بتوانم در مدت این قرارداد رکورد جدیدی را به ثبت برسانم و آنرا در کتاب گینس به نام پرسپولیس ثبت کنم.
پدر سیامند رحمان در این ملاقات صمیمانه حضور داشت و محمد رویانیان پس از امضای قرارداد، شال و نشان پرسپولیس را به قوی‌ترین مرد پارالیمپیک لندن اهدا کرد.
[/h]

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
[h=2]فردا 23 دی ماه ، سالروز بازی تاریخی پرسپولیس و بایرن مونیخ[/h]تیم بایرن مونیخ در دی ماه 1384 به دعوت باشگاه پرسپولیس به تهران آمد و یک بازی دوستانه با سرخپوشان پایتخت انجام داد.

این بازی روز 23 دی 1384 در حضور 65 هزار تماشاگر در آزادی انجام شد و بایرن 2-1 پرسپولیس را برد. علی کریمی در آن بازی در ترکیب بایرن مونیخ حضور داشت و مقابل پرسپولیس بازی کرد.

در این صحنه از بازی علی انصاریان، ابوالفضل حاجی زاده، داود سیدعباسی و مهرزاد معدنچی شماره 8 بایرن مونیخ ، علی کریمی را محاصره کرده اند و شیث رضایی نیز از دور شاهد ماجراست.

FREE DOOM

عضو جدید

۷ سال پیش در چنین روزی؛ خداحافظی عقاب با قفس توری‎

7 سال پیش در چنین روزی احمدرضا عابدزاده بطور رسمی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

IMAGE634935533425282280.jpgIMAGE634935533416078264.jpg
به گزارش خبرآنلاین احمدرضا عابدزاده دروازه بان افسانه ای فوتبال ایران طی 3 دهه اخیر ، عملاً در هفته پایانی آخرین فصل 79- 80 لیگ آزادگان با پیراهن پرسپولیس از دنیای فوتبال کناره گیری کرد. البته او در پاییز سال 80 به سایپا پیوست تا ثابت کند همچنان می تواند بازی کند، اما بیماری ناخواسته اش باعث شد تا هیچگاه برای این تیم به میدان نرود و روز 23 دی 84 در یک بازی باشکوه از دنیای فوتبال خداحافظی کند. عابدزاده در دیدار دوستانه پرسپولیس و بایرن مونیخ در تهران رسماً خداحافظی کرد تا وداع باشکوهی با دنیای دروازه بانی داشته باشد. او با بدرقه اولیور کان دروازه بان اسطوره ای آلمان و بایرن مونیخ از میدان بیرون رفت و در ورزشگاه آزادی دور افتخار زد.

FREE DOOM

عضو جدید
لیست نهایی محبوب ترین های دنیا اعلام شد: بازیکن ونزوئلایی اول ، کاپیتان کیا دوم و سید مهدی رحمتی سوم!

مهدی مهدوی کیا و مهدی رحمتی می توانند افتخار کنند در حضور مسی و رونالدو ، محبوب ترین بازیکنان جهان هستند!

به گزارش خبرآنلاین ؛ سایت تاریخ و آمار فیفا در کشور آلمان سرانجام محبوب ترین بازیکنان را از رای مراجعین به این سایت معرفی کرد. این انتخاب که بر اساس مراجعه افراد به سایت مورد نظر و شرکت در تظرسنجی است ، مثل همیشه با استقبال خاص مردم کشورهای آسیایی و البته آمریکایی مواجه بود تا در غیاب بازیکنانی چون مسی و رونالدو ، خوان آرانگو از ونزوئلا ، در کنار مهدی مهدوی کیا و سید مهدی رحمتی از ایران عناوین محبوب ترین بازیکنا سال جهان را بدست بیاورند. یاسر القحطانی هم که سال قبل این جایزه را برده بود ، این جا چهارم و در آسیا سوم شده است. مهدوی کیا با اختلاف نزدیک به 100 رای نفر دوم لیست محبوب ترین ها قرار گرفت تا سفرش به آلمان و کسب جایزه ویژه این نظرسنجی برای او منتفی شود. در این نظرسنجی بیش از 500 هزار کاربر شرکت داشته اند.
لیست محبوب‌ترین بازیکنان جهان :

1- خوان آرانگو (ونزوئلا – گلادباخ)، 104297 رای

2- مهدی مهدوی‌کیا (ایران – پرسپولیس)، 103703 رای

3- سید مهدی رحمتی (ایران – استقلال)،‌79533 رای

4- یاسر القحطانی (عربستانی – الهلال)، 36242 رای

5- هنریک میختاریان (ارمنستان – شاختار دونتسک)، 35063 رای

لیست محبوب‌ترین بازیکنان آسیا نیز به این شرح است:

1- مهدی مهدوی کیا (ایران – پرسپولیس)، 103703 رای

2- سید مهدی رحمتی (ایران – استقلال)،‌79533 رای

3 یاسر القحطانی (عربستانی – الهلال)، 36242 رای

4- محمد نور (عربستان – الاتحاد)، 27499 رای

5- احمد یاسین (عراق، اوربرو)، 13021 رای

FREE DOOM

عضو جدید
[h=1]گل‌محمدی: بازی با صبا ۶ امتیازی است/ حق مهدوی‌کیا بود محبوب‌ترین بازیکن جهان شود/ چه دربی پرگلی شود این دربی!
[/h][h=2] یحیی گل محمدی می گوید صبا را خیلی خوب می شناسد چون خودش این تیم را در ابتدای فصل بسته است.[/h]
[h=4]به گزارش خبرآنلاین ؛ یحیی گل محمدی درباره بازی تیمش با صبا می گوید:« فردا بازی سختی داریم. با صبا یک بازی 6 امتیازی در پیش داریم که پیروزی در آن می‌تواند برای ما کاملا روحیه‌بخش باشد. با این وجود فردا فقط برای برد به میدان می‌رویم و می‌دانیم کار سختی در قم داریم. من صبا را خیلی خوب می شناسم . هنوز رابطه ای صمیمی با بچه های این تیم دارم. ولی ما در پرسپولیس باید برنده این بازی سخت باشیم چون به رغم خوبی صبایی ها ف خیلی به این برد احتیاج داریم. روند خوبی را در چند بازی قبل شروع کرده‌ایم که امیدوارم فردا هم به این روند ادامه دهیم. اگر از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم می‌توانیم پیروزی این بازی باشیم.»
از یحیی درباره بازی دربی و این روند بردهای پر گل استقلال و پرسپولیس می پرسیم که می گوید:«من هم فکر می کنم این بار دربی پرگلی را ببینیم. باید یکی از نمایش های زیبای دو تیم را در این مسابقه شاهد باشیم خلاصه این بازی ها یک تمرین خوب است برای دو تیم در دربی. چه دربی زیبایی می شود این بار. من که خیلی امیدوارم.»
گل‌محمدی درباره انتخاب مهدوی کیا به عنوان دومین بازیکن محبوب دنیا و محبوب‌ترین بازیکن آسیا هم گفت:« مهدی افتخار ایران و اسطوره پرسپولیس است. در یک دهه اخیر مهدوی‌کیا هم از نظر اخلاقی و هم از نظر فنی یکی از بهترین‌ها بوده و به نظر من حقش است که عنوان محبوب‌ترین بازیکن را به دست بیاورد. تماشاگران هم همیشه به او علاقه‌مند بوده‌اند و مهدوی کیا می‌تواند از نظر شخصیتی یکی از الگوهای هواداران ما باشد.»
او همچنین درباره آخرین وضعیت مهدوی کیا هم گفت:« او در تمرین دیروز مصدوم شد و به بازی فردا نمی‌رسد.»
[/h]

FREE DOOM

عضو جدید
[h=1]کاپیتان پرسپولیس مصدوم است/ احتمال دوری یک ماهه مهدوی کیا از میادین فوتبال
[/h][h=2]مهدی مهدوی‌کیا کاپیتان پرسپولیس به دلیل مصدومیت بازی مقابل صبا را از دست داد و تا چند هفته نمی تواند تیمش را همراهی کند.[/h]
[h=4]به گزارش خبرآنلاین؛ مهدوی‌کیا یکی از بازیکنانی بود که در چند هفته گذشته با وجود نیمکت نشینی همواره در تمرینات حضور داشت اما این بازیکن به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا و با تشخیص کادر فنی و پزشکان، بازی مقابل صبای قم را از دست داد. مهدوی‌کیا حالا باید به استراحت، فیزیوتراپی و آب درمانی بپردازد و جالب اینجا است که کادر پزشکی پرسپولیس هنوز اظهار نظری در مورد مدت زمان دوری او از میادین فوتبال نداشته اند.البته مصدومیت این بازیکن ساده نیست و می گویند او سه تا چهار هفته از میادین دور خواهد بود. مهدی مهدوی کیا که در نیم فصل اول ستاره بی چون چرای تیمش بود ، با تغییرات جدید در این تیم و روی کار امدن یحیی گل محمدی ، کمتر فرصت بازی ثابت در تیمش را داشته اما در مقام کاپیتان ، همواره سعی کرده عامل اتحاد تیمش باشد. آسیب دیدگی او که در تمرینات ایجاد شده باید دید برای چه مدت او را از بازی برای تیمش دور می کند.

[/h]

.angel.

عضو جدید
کاربر ممتاز
لیست نهایی محبوب ترین های دنیا اعلام شد: بازیکن ونزوئلایی اول ، کاپیتان کیا دوم و سید مهدی رحمتی سوم!

مهدی مهدوی کیا و مهدی رحمتی می توانند افتخار کنند در حضور مسی و رونالدو ، محبوب ترین بازیکنان جهان هستند!

به گزارش خبرآنلاین ؛ سایت تاریخ و آمار فیفا در کشور آلمان سرانجام محبوب ترین بازیکنان را از رای مراجعین به این سایت معرفی کرد. این انتخاب که بر اساس مراجعه افراد به سایت مورد نظر و شرکت در تظرسنجی است ، مثل همیشه با استقبال خاص مردم کشورهای آسیایی و البته آمریکایی مواجه بود تا در غیاب بازیکنانی چون مسی و رونالدو ، خوان آرانگو از ونزوئلا ، در کنار مهدی مهدوی کیا و سید مهدی رحمتی از ایران عناوین محبوب ترین بازیکنا سال جهان را بدست بیاورند. یاسر القحطانی هم که سال قبل این جایزه را برده بود ، این جا چهارم و در آسیا سوم شده است. مهدوی کیا با اختلاف نزدیک به 100 رای نفر دوم لیست محبوب ترین ها قرار گرفت تا سفرش به آلمان و کسب جایزه ویژه این نظرسنجی برای او منتفی شود. در این نظرسنجی بیش از 500 هزار کاربر شرکت داشته اند.
لیست محبوب‌ترین بازیکنان جهان :

1- خوان آرانگو (ونزوئلا – گلادباخ)، 104297 رای

2- مهدی مهدوی‌کیا (ایران – پرسپولیس)، 103703 رای

3- سید مهدی رحمتی (ایران – استقلال)،‌79533 رای

4- یاسر القحطانی (عربستانی – الهلال)، 36242 رای

5- هنریک میختاریان (ارمنستان – شاختار دونتسک)، 35063 رای

لیست محبوب‌ترین بازیکنان آسیا نیز به این شرح است:

1- مهدی مهدوی کیا (ایران – پرسپولیس)، 103703 رای

2- سید مهدی رحمتی (ایران – استقلال)،‌79533 رای

3 یاسر القحطانی (عربستانی – الهلال)، 36242 رای

4- محمد نور (عربستان – الاتحاد)، 27499 رای

5- احمد یاسین (عراق، اوربرو)، 13021 رای

ایوووووووووووول حسابی شاد شدیم:w14::w14::w14::w14::w14::w14::w14::w14:
بزن دست قشنگه رو به افتخار مهدوی کیا:w17::w17:
حالا مهدی رحمتیم چون برای ایران افتخارآفرینی کرده اونم دست قشنگه رو میخواد:w17::w17::w17::w17:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
این ونزوئلاییه که تو مرحله دوم 2000 رای از مهدی کمتر داشت من میدونستم ممکنه بهش برسه ..:razz:
الان حدود 500 رای بیشتر اورده...
بهرحال آقا مهدی واقعا بهترین و محبوب ترین بازیکن ماست ... حقشه که محبوبترین بازیکن آسیا باشه...

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
این ونزوئلاییه که تو مرحله دوم 2000 رای از مهدی کمتر داشت من میدونستم ممکنه بهش برسه ..:razz:
الان حدود 500 رای بیشتر اورده...
بهرحال آقا مهدی واقعا بهترین و محبوب ترین بازیکن ماست ... حقشه که محبوبترین بازیکن آسیا باشه...

اس اسیا بهش رای دادن تا کیا نیاد بالا....:razz::D

GAME_OVER

کاربر ممتاز
زمین خیلی بد بود اما دروازه خالی رو حداقل میتونستن گل کنن ...

این خیلی بده که مهاجمامون اینقد گل نزن شدن .. این همه موقعیت گل حتی یکیش گل نشد موقعیتای 100 درصد ..
واقعا صبا هیچی نداشت حتی اون دو تا موقعیتی که آمار آخر بازی نوشته بود هیچکدوم موقعیت نبود ..این بازی رو باید میبردیم ...این بازیکنا چه فکری کردن واقعا ..
بازیکنا فکر کردن تو هر بازی قراره 10 تا موقعیت گل گیرشون بیاد و دو تاشو گل میکنن و تموم ... اما تو بازیای حساس مثل دربی و سپاهان یا بازیای خارج از خونه باید از تک موقعیتا استفاده کرد .. این مساوی برای پرسپولیس هیچ فرقی با باخت نداشت .. وقتی نتونی از 6 موقعیت 100 درصد گل حتی یکیشو گل کنی یعنی افتضاح .. متاسفم واقعا ..:razz:

آخرین ویرایش:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
رضایی که خوب بود انصافا ! با سرعتش چند تا موقعیت گل ایجاد کرد که مهم ترینش همون دروازه خالی بود که انصاری فرد بیرون زد ..
زمین خیلی بد بود تو این زمین نمیشه بازی عمقی انجام داد باید رو میاوردیم به سانتر ..خیلی بد موقع ایی مهدوی کیا رو از دست دادیم .. اگه مهدوی کیا بود میتونست یه تعویض طلایی تو نیمه دوم باشه ..به همراه قاضی که سرزنه ..بدشانسیم ..
کریمی خیلی بد بود بازی کریمی بدرد همچین زمینی نمیخوره .. تازه مصدوم هم شد ..
حقیقی عالی بود .. بهترین بازیکن زمین حقیقی بود واقعا تکلاش و توپ گرفتناش کاملا وسط زمینو مال پرسپولیس کرده بود تو محوطه جریمه هم چنتا توپ خوب رو گرفت .. در کل هم تو حمله شرکت میکنه هم دفاع ..امیدوارم همیشه و هر بازی حقیقی رو داشته باشیم از وقتی اومده فشار رو خط دفاع خیلی کم شده ..
پروییچ خوب نبود .. فکر کنم عادت نداره رو همچین زمینی بازی کنه .. کلا بازیکنا خیلی توپ لو میدادن ولی در عوض صباییا خوب پاسکاری میکردن ..
انصاری فرد اصلا خوب نبود .. گل نکردن اون توپ از گل کردنش خیلی سختتر بود ..حالا قدر مهاجم تموم کننده ای مثل ایمون زاید رو میدونیم ..اون خیلی بهتر قدر توپا رو میدونست..
نوری هر چی بازی قبل ستاره بود این بازی افتضاح بود ..میلاد نوری رو گذاشته بودن نوری ما رو کنترل کنه و تقریبا تو همه توپایی که به نوری رسید ( ک خیلی هم کم بود!) میلاد نوری موفق تر از نوری ما بود .. یه جا هم دوید و و توپش جا موند:biggrin: .. زمین واقعا افتضاح و پر از چاله چوله بود ..
نورمحمدی (با همکاری پروییچ) مثل بازی قبل یه سوتی داد که شانس آورد گل نشد ..بنظرم بازی دربی باید بنگرو بازی بدن ..هر چند اونم بعضی وقتا دست کمی از نورمحمدی نداره ..
پولادی هم بد نبود اما بنظرم فشنگچی آماده تر باشه ..ماهینی هم خوب بود..
نزدن 6موقعیت گل 100 درصد گل یعنی یحیی باید بطور جدی به مهاجما تذکر بده .. بازیای قبل هم موقعیتای گل زیادی خراب کردن ..

FREE DOOM

عضو جدید
رضایی واقعا یه دست و پا چلفتیه !
به نظر من بیشتر اون سوتی ها و دست و پا چلفتیا به خاطر زمین بازی بود .نه صبا نه ما نمی تونستیم روی زمین وحتی ازجناحین سانتر کنیم .تو این زمین نمیشد گفت یه پاس دو متری سالم میرسه توپ پله میشد.

*Behi

عضو جدید
من از هردونیمه نصف نصف دیدم
کلا زمین بازی افتضاح بود رو کیفیت بازی تاثیرداشت
اصلا توپ یه مسیرو راست نمیرفت ادم دلش خوش باشه
اما انصافا تیم خوبی شده بعد رفتن ژوزه

FREE DOOM

عضو جدید
زمین کج بود، انصاری فرد گل نزد!

کریم انصاری فرد دروازه خالی را به بیرون زد تا نیمه اول بازی تیم های پرسپولیس و صبا بدون گل به پایان برسد.

به گزارش خبرآنلاین؛در دقیقه 28 بازی پرسپولیس و صبای قم،در حالی که سرخپوشان روی یک ضد حمله صاحب موقعیتی ایده آل برای گلزنی شده بودند کریم انصاری فرد از داخل شش قدم توپ را به بیرون زد تا حسرت را بر دل هواداران بگذارد.
نکته جالب اینجاست که گل نکردن این توپ سخت تر از گل کردن آن بود،اما انصاری فرد پس از اینکه توپ را به صورت خیلی مبتدیانه به بیرون فرستاد با دستانش زمین را نشان داد تا بگوید که بدی چمن مسابقه مانع گلزنی او شده است! اتفاقی که با بازبینی صحنه آهسته فیلم کاملا غیر منطقی به نظر می رسید.

چقدر سریع بازیکن و تخریب میکنن.

FREE DOOM

عضو جدید
[h=1]تساوی بدون گل صبا و پرسپولیس/ غم قرمز در قم
[/h][h=2] تیم‌های صبای قم و پرسپولیس در ورزشگاه یادگار امام قم به تساوی بدون گل رضایت دادند.[/h]
[h=4]به گزارش خبرآنلاین؛ پرسپولیسی ها که با تغییر کادر فنی خود متحول شده اند، با نتایج اخیر خود آن قدر توقعات را بالا برده اند که اکثر هواداران این تیم توقع داشتند پرسپولیس در قم صبا را شکست دهد. اما این توقع زیادی از شاگردان یحیی گل محمدی بود چراکه آن ها 90 دقیقه مقابل صبایی ها دویدند اما نتوانستند دروازه حریف را باز کنند.
یحیی گل محمدی در نیم فصل اول سرمربیگری صبا را برعهده داشت و به همین دلیل پرسپولیسی‌ها فکر می‌کردند به راحتی می‌توانند صبا را شکست دهند. اما اتفاقی که رخ داد و نتیجه‌ای که ثبت شد نشان داد صبایی‌ها هم به خوبی با تفکرات گل محمدی آشنا هستند. پرسپولیس در مسابقه با صبا چند موقعیت گلزنی هم داشت که طبق روال نیم فصل اول، مهاجمان این تیم موقعیت‌ها را از دست دادند. کریم انصاری‌فرد مهاجم میلیاردی پرسپولیس در این مسابقه هم یک موقعیت مسلم گلزنی را از دست داد و علاوه بر این موقعیت، چند موقعیت گلزنی دیگر هم نصیب قرمزپوشان شد که آن‌ها را از دست دادند.
صبا با این تساوی 29 امتیازی شد و پرسپولیسی‌ها هم با یک امتیازی که از قمی‌ها گرفتند، 26 امتیازی شدند.
[/h]

*Behi

عضو جدید

کریم انصاری فرد دروازه خالی را به بیرون زد تا نیمه اول بازی تیم های پرسپولیس و صبا بدون گل به پایان برسد.

به گزارش خبرآنلاین؛در دقیقه 28 بازی پرسپولیس و صبای قم،در حالی که سرخپوشان روی یک ضد حمله صاحب موقعیتی ایده آل برای گلزنی شده بودند کریم انصاری فرد از داخل شش قدم توپ را به بیرون زد تا حسرت را بر دل هواداران بگذارد.
نکته جالب اینجاست که گل نکردن این توپ سخت تر از گل کردن آن بود،اما انصاری فرد پس از اینکه توپ را به صورت خیلی مبتدیانه به بیرون فرستاد با دستانش زمین را نشان داد تا بگوید که بدی چمن مسابقه مانع گلزنی او شده است! اتفاقی که با بازبینی صحنه آهسته فیلم کاملا غیر منطقی به نظر می رسید.
انصاریفرد کلا تو گلزنی یکمی مشکل داره
دروازه رو 2 متر اونورتر میبینه

GAME_OVER

کاربر ممتاز
کریم انصاری‌فرد مهاجم میلیاردی پرسپولیس در این مسابقه هم یک موقعیت مسلم گلزنی را از دست داد و علاوه بر این موقعیت، چند موقعیت گلزنی دیگر هم نصیب قرمزپوشان شد که آن‌ها را از دست دادند.

هنوز نیم ساعت نشده بازی تموم شده اینقد سریع شروع کردن به خراب کردن انصاری فرد .. چه سرییییع ...:biggrin:
اصلا هم مشخص نیست که از قبل منتظر یه همچین بازی ایی بودن تا سریع شروع کنن به تخریب تیم..

FREE DOOM

عضو جدید
من از هردونیمه نصف نصف دیدم
کلا زمین بازی افتضاح بود رو کیفیت بازی تاثیرداشت
اصلا توپ یه مسیرو راست نمیرفت ادم دلش خوش باشه
اما انصافا تیم خوبی شده بعد رفتن ژوزه
زمان ژوزه ما اصن نمیتونستیم موقعیت ایجاد کنیم که بخوایم از دستش بدیم .

FREE DOOM

عضو جدید
هنوز نیم ساعت نشده بازی تموم شده اینقد سریع شروع کردن به خراب کردن انصاری فرد .. چه سرییییع ...:biggrin:
اصلا هم مشخص نیست که از قبل منتظر یه همچین بازی ایی بودن تا سریع شروع کنن به تخریب تیم..
دقیقا .اولین چیزی که بعد از خوندن این خبر به ذهنم رسید همین بود.