گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

s.matavos

عضو جدید
نه طوری نیست.امروز معمولی گذشت. پس واقعا خسته نباشی.وااااااای سینا کی میخواد این همه رو امتحان بده.
معمولی خوبه که!
سلامت باشی مرسی. چمیدونم. خودشون که می گفتن (استادا) بالاترین معدل خروجی این دانشگاه مقطع ارشد مهندسی شیمی 15.29 بوده تا الان (با احتساب پایان نامه و سمینار)
هفته بعد هم شدم T.A باید برم فصل 5 اسمیت رو به بچه ها درس بدم... خدا...........

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معمولی خوبه که!
سلامت باشی مرسی. چمیدونم. خودشون که می گفتن (استادا) بالاترین معدل خروجی این دانشگاه مقطع ارشد مهندسی شیمی 15.29 بوده تا الان (با احتساب پایان نامه و سمینار)
هفته بعد هم شدم T.A باید برم فصل 5 اسمیت رو به بچه ها درس بدم... خدا...........
خب ایشالله که تو رکورد میزنی.
وای سینا

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا...چی بود؟کجابود؟میرفتی دیگه سودی جون..
شمال بود .دقیقا روز کلاسم بود.آخه کسی وسطه هفته عروسی میگیره.
عروسیه دوستم بود .مامانم جام رفت .گزارشاش فقط بهم رسید.به معنی واقعی ترکوندناااا حسابی.

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گفتیم میایم اینجا، راحته خیر سرم، وقت داریم به زندگیمون برسیم... زهی خیال باطل...
هه هه واقعا تو فکر راحتی بودی؟ از یه طرف خوبه ولی از طرفی معدلو بگو

من که امروز یونی نداشتم:D....اواتارمو عوض کنم ؟ سودی اره؟
اینم خیلی خوشگله .ولی هر جور دوس داری.عوض کن ما نظرمونو میگیم.

s.matavos

عضو جدید
هه هه واقعا تو فکر راحتی بودی؟ از یه طرف خوبه ولی از طرفی معدلو بگو

اینم خیلی خوشگله .ولی هر جور دوس داری.عوض کن ما نظرمونو میگیم.
26 نفر تا حالا به خاطر مشروط شدن اخراج شدن! ماشالا اینقدر هم بودجه دارن، عین خیالشون نیست دانشجو اخراج کنن.

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
26 نفر تا حالا به خاطر مشروط شدن اخراج شدن! ماشالا اینقدر هم بودجه دارن، عین خیالشون نیست دانشجو اخراج کنن.
ماشالله. خدا رحم کنه. من نمیخوام فقط پاس کنم .آخه معدل خیلی مهمه. دوستم چه جوری 18 شد آخه؟هاااااااااا؟

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوهوم دیدی چقدر دله آدم میسوزه؟هر وقت شمال نبودم یه اتفاقی افتاد. پارسالم نبودم جشنه دوستم بود دیگه اونو هر جور شده خودمو رسوندم چون خیلی صمیمی هستیم.
....سودی جون چطوری؟؟مهندسی شیمی از هر چیزی مهمتره :razz:

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
...شرط میبندم بالا میشه معدلت تو دانشگاه ازین جو ها زیاد میدن بچه ها معمولا همش درست نیست

alireza_hadi

عضو جدید
با سلام دو کارت 200000 تومانی برای استفاده از تسهیلات موسسه پارسه (آزمون و کتاب) موجود است که هر کدام به یک نفر با قیمت 150000 تومان فروخته میشود یعنی هر خریدار 50000 تومان تخفیف میگیرد برای خرید پیام خصوصی بدهید.​

s.matavos

عضو جدید
....سلام چی میگی باز شلوغ کردی پلیمر:D
سلام! هیچی بابا! گفتیم میام اینجا رها میشیم! افتادیم تو دام استادای خود دانشگاه شیراز... پلیمری هم خودتی! :razz:
.....حالا بهش بگن بشین hysys کار کن حوصله داره :razz:
خب معلومه! شک نکن! :D
ماشالله. خدا رحم کنه. من نمیخوام فقط پاس کنم .آخه معدل خیلی مهمه. دوستم چه جوری 18 شد آخه؟هاااااااااا؟
منم همینو میخوام. نمیدونمن والا. فعلا که غمناکم ز این وصع...

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام! هیچی بابا! گفتیم میام اینجا رها میشیم! افتادیم تو دام استادای خود دانشگاه شیراز... پلیمری هم خودتی! :razz:

خب معلومه! شک نکن! :D

...هی تنبلی نکن!هر چند شنیدم استادای شیراز سختگیرن و بد نمره ولی تو میتونی :razz:
.....aspen icarus:)

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
...هی تنبلی نکن!هر چند شنیدم استادای شیراز سختگیرن و بد نمره ولی تو میتونی :razz:
.....aspen icarus:)
آره سینا میتونه حتما.
فعلا باید تلاش کنیم بخونیم درسارو دیگه . پناه بر خدا.غصه نخور سینایی.

بالا