لطفا مباحث مشاوره ای وشخصی خود را دراین تاپیک مطرح فرمایید

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
1: بشین با خودت فک کن ببین اون کاریو که میخوای انجام بدی واقعا به نفعته؟ واقعا از ته قلبت دوس داری انجامش بدی؟ عاقلانس؟ اگه اینطوره که دیگه به کسی اهمیت نده اما فقط حرفای دیگرانو بشنو و احترام بزار.. چون اگه چیزایی که دوس داریو انجام ندی و دیگران مانعت بشن بعد یه مدت عقدش تو دلت میمونه.. بعدم حرف دیگران مهم نیس هرجور رفتار کنی باز یکی هس که ایراد بگیره.. فقط به حرف خونواده و کسایی که واست مهمن و حرفاشون عاقلانس اهمیت بده..تمرین کن موفق میشی..;)
2: خب این بی تفاوتی خوب نیس ادمو بی انگیزه میکنه... خودمم یه مدته اینجوری شدم البته نسبت به بعضی مسائل:razz:... تو این زمینه نمیتونم چیزی بگم..:(

دقیقا.....
همیشه بهشون میگم شما نذاشتین که من این کارو کنم.اگه این کارو میکردم اینجوری میشد اونجوری میشد...بعدش خودمم سرزنش میکنم...
ممنون از راهنماییتون:gol:

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
نمیدونم
ولی هرگز اینجور سابقه نداشت که بعد از چهار روز حتی یه اس هم نده
فکر کنم رفته
میدونم براش چقدر سخته !!
از همین دارم عذاب میکشم !!
کلا به دختر جماعت فقط یکبار باید نزدیک شد اونم وقت ازدواجه !!
حتی دوستاهای ساده هم مشکل داره !!!
خودم آخر مشاوره بودم و از این چیزا !!جالبه همین عشق من از همین راه بهم نزدیک شد !!
یهو دیدیم .....
بله دوستان
راستی اصلا سرد شدن جواب نمیده !!
و حتی حرف منظقی زدن !!!
کلا هیچی جواب نمیده!!!
من همشو امتحان کردم .

sed ali

کاربر ممتاز
نه اتفاقا برعکس.... با یه دختر اگه بخوای قطع رابطه کنی اگه نرم برخورد کنی و علت تموم شدن ارتباط رو منطقی توضیح بدی، اینکه خاطرجمعش کنی ،احساسش رو میفهمی ،اینکه دوسش داری اما بنا به شرایطی که میدونین نمیشه ازد کنین اون دختر راحتتر عقب میشینه... یعنی دلش اروم میشه... والا همش درجهت اینکه بخواد نظر شمارو واسه اینکه دوسش دارین اینکه غرورش نشکنه و پی ذره ای دوس داشتنه شما باشه هرلحظه بیتابی میکنه و اذیت میشه بدجور... ما دخترا احساس همو بیشتر میفهمیم... اینکه سرد باهاش برخورد کنی بیشتر پیگیرتون میشه.. البته نمیگم خیلی نرم برخورد کنین.. فقط منطقی و عاقلانه باهاش حرف بزنین و از مشکلات بگین و قانعش کنین.. خیلی جواب میده.. والا اگه یهو بیدلیل رفتارتون سرد شه اون بنده خدا بیشتر اذیت میشه... اون فقط نیاز داره بهش اثبات بشه که دوسش داری.. اما نمیشه بهم برسین همین

عزیزم به همه همین جواب میدی ؟
مرسی از راهنماییت ولی هر راهی که بگی من رفتم !!!

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه چی آرومه.........
من خیلی خوشبختم

sed ali

کاربر ممتاز
3 سال ازت بزگتره؟؟؟چه بد.
به نظر من دختر باید از پسر کوچیک تر باشه اصلا یکی از مهمترین ملاکام همینه.حتی یه ماه!!نظر منه.ولی هر چی که فکر میکنی درسته رو انجام بده تا یه وقتی مدیون دلت نشی.خدا خودش اگه بخواد حله..
گذر زمان همه چیو مشخص میکنه.
من خودم کلی بهش گفتم
ولی دل این چیزا حالیش نیست
چهار روزه هیچ خبری ندارم ازش !!
نمیخوام از طرفی بهش اس بدم !! میگم شای تونسته یه ارامش نسبی پیدا کنه !! که البته بعید میدونم !!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم کلی بهش گفتم
ولی دل این چیزا حالیش نیست
چهار روزه هیچ خبری ندارم ازش !!
نمیخوام از طرفی بهش اس بدم !! میگم شای تونسته یه ارامش نسبی پیدا کنه !! که البته بعید میدونم !!

ولی دل این چیزا حالیش نیست خب با این حرفت تابلو که دوسش داری
4 روز که چیزی نیست!!

avayestan

کاربر بیش فعال
عزیزم به همه همین جواب میدی ؟
مرسی از راهنماییت ولی هر راهی که بگی من رفتم !!!

متوجه نشدم؟ یعنی چی به همه همین جوابو میدی؟ اگه منظورتون دوبار ج نوشتنه ک من اشتباهی این جواب رو واسه شما خواستم بنویسم دیدم یه جا دیگه نوشتم.. شرمنده شما ببخش.. :D

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
با سلام.:Dمن 2تا سوال داشتم.1-ببخشید من اعتماد به نفسم خیلی کمه و حرف دیگران برام خیلی اهمیت داره اگه مثلا یه کاریو دوس داشته باشم انجام بدم بهم بگن این کارو نکن نمیکنم.چیکار کنم؟2-نسبت به بیشتر مسائل بی تفاوتم یعنی برام اهمیتی نداره اگرچه مهمم باشه.این خوبه یا بد؟قبلا از راهنمایی های شما سپاسگزاری میکنم.;)
سن ات چقدره عزیزم ...از این کتابهای تقویت اعتماد به نفس بخون .. شاید بهتر شد ..ببین منم متعادل بودم .. ولی یه مدت سعی کردم کسی برام مهم نباشه در واقع نظر خواهی می کنماااااا ولی باید ته دلم ازش راضی باشم تا هم به من بچسبه و هم باعث میشه اعتماد به نفس مون بالا بره ...من اگه خودم از خودم راضی بود که همه چیز درسته و این حتی به نظرم میاد که با عث میشه اعتماد به نفسم هم بالا بره .. فقط خودم..البته مشورت می گیرما ولی آخرش خودم ...
اگر یکی واقعا عاشقت بشه و اینکه واقعا با همه بدیهایی که بهش کردی بازم تو رو بخواد ! ولی شرایط ازدواج نباشه ! ولی اون بگه پای همه چیز وایمسته !!چه باید کرد ؟ترکش کرد و رفت ؟به گریهاش اعتنا نکرد ؟به احساس توجه نکرد؟آخه چقدر ؟بحث دل چی میشه ؟ لطفا اگر جواب قانع کننده ای پیدا کردی بهم بگو .
خوب وابسته به اینه که اون دله چقدر ایشون رو بخوا دددد .. اول اینو بگید ..
سلامبچه ها احوال شما خوب هستید؟ جریان منو که یادتونه؟ امروز کلاسم صبح و عصر بود ساعت 11 و نیم کلاس تموم شد به دختره گفتم میشه بیمارستان بمونید و ناهار بیمارستان بخوریم قبول کرد همه رفتن و اون موند کلی با هم صحبت کردیم خیلی محترمانه از همون 11 و نیم تا 2 اتفاقا به ناهار هم نرسیدیم!!! اما شکست عشقی خوردم جواب نداد:cry: بهم دلداری بدید:(
نه ما نمی دونیم .. کمی توضیح بفرمایید ...
دوستان یه مشکلی برام پیش اومدهیه مشکل خیلی اعصاب خورد کنمن از دیروز ساعت 12 ظهر تا الان از اون آقایی که دوستش دارم بی خبرم و گوشی ایشون هم خاموشه. خیلی نگرانم و اعصاب بهم ریخته و حوصله زندگی کردنم ندارم. من با همسایه مامانش اینا دوست هستم اما روم نمیشه به دوستم زنگ بزنم و سراغ اون اقا رو بگیرم. خیلی نگرانم و تپش قلب گرفتم. چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب این یک تمرین خوب واسه همون جدایی و ... است .. یکم تلاش هم خودتون کنید ببینید چی میشه ..

ای آقایون محترم کمی مهربون تر و نرم تر برخورد کنید ...چا اینقدر خشن .. به نظر من اگه طرف با صحبت رام نشد به زور متوسل شید نه از همون اول بزن طرف رو داغون کنید ...

maryam.t.azadeh

عضو جدید
سن ات چقدره عزیزم ...از این کتابهای تقویت اعتماد به نفس بخون .. شاید بهتر شد ..ببین منم متعادل بودم .. ولی یه مدت سعی کردم کسی برام مهم نباشه در واقع نظر خواهی می کنماااااا ولی باید ته دلم ازش راضی باشم تا هم به من بچسبه و هم باعث میشه اعتماد به نفس مون بالا بره ...من اگه خودم از خودم راضی بود که همه چیز درسته و این حتی به نظرم میاد که با عث میشه اعتماد به نفسم هم بالا بره .. فقط خودم..البته مشورت می گیرما ولی آخرش خودم ...خوب وابسته به اینه که اون دله چقدر ایشون رو بخوا دددد .. اول اینو بگید ..نه ما نمی دونیم .. کمی توضیح بفرمایید ...خوب این یک تمرین خوب واسه همون جدایی و ... است .. یکم تلاش هم خودتون کنید ببینید چی میشه ..

ای آقایون محترم کمی مهربون تر و نرم تر برخورد کنید ...چا اینقدر خشن .. به نظر من اگه طرف با صحبت رام نشد به زور متوسل شید نه از همون اول بزن طرف رو داغون کنید ...

بله تمرین خوبیه ولی من دارم دیوونه میشم. نمیدونم میخواد منو تنبیهم کنه اخه مشکلی نداشتیم یا حداقلش من نمیدونم چرا از دستم عصبانیه.ایشون اصولا از دست عالم و ادم عصبانیه و از هیچکی خوشش نمیاد.من تموم سعیمو کردم که خوشحالش کنم ولی از منم دائما ناراضیه. چیزی که ازش لذت میبره تحقیر کردن بقیه است حالا بهر نحوی

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سن ات چقدره عزیزم ...از این کتابهای تقویت اعتماد به نفس بخون .. شاید بهتر شد ..ببین منم متعادل بودم .. ولی یه مدت سعی کردم کسی برام مهم نباشه در واقع نظر خواهی می کنماااااا ولی باید ته دلم ازش راضی باشم تا هم به من بچسبه و هم باعث میشه اعتماد به نفس مون بالا بره ...من اگه خودم از خودم راضی بود که همه چیز درسته و این حتی به نظرم میاد که با عث میشه اعتماد به نفسم هم بالا بره .. فقط خودم..البته مشورت می گیرما ولی آخرش خودم ...خوب وابسته به اینه که اون دله چقدر ایشون رو بخوا دددد .. اول اینو بگید ..نه ما نمی دونیم .. کمی توضیح بفرمایید ...خوب این یک تمرین خوب واسه همون جدایی و ... است .. یکم تلاش هم خودتون کنید ببینید چی میشه ..

ممنون از جوابتون;)

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا خنده داره!!!

بلی واقعا....
نه اتفاقا برعکس.... با یه دختر اگه بخوای قطع رابطه کنی اگه نرم برخورد کنی و علت تموم شدن ارتباط رو منطقی توضیح بدی، اینکه خاطرجمعش کنی ،احساسش رو میفهمی ،اینکه دوسش داری اما بنا به شرایطی که میدونین نمیشه ازد کنین اون دختر راحتتر عقب میشینه... یعنی دلش اروم میشه... والا همش درجهت اینکه بخواد نظر شمارو واسه اینکه دوسش دارین اینکه غرورش نشکنه و پی ذره ای دوس داشتنه شما باشه هرلحظه بیتابی میکنه و اذیت میشه بدجور... ما دخترا احساس همو بیشتر میفهمیم... اینکه سرد باهاش برخورد کنی بیشتر پیگیرتون میشه.. البته نمیگم خیلی نرم برخورد کنین.. فقط منطقی و عاقلانه باهاش حرف بزنین و از مشکلات بگین و قانعش کنین.. خیلی جواب میده.. والا اگه یهو بیدلیل رفتارتون سرد شه اون بنده خدا بیشتر اذیت میشه... اون فقط نیاز داره بهش اثبات بشه که دوسش داری.. اما نمیشه بهم برسین همین...

آره نمونش این مریم خانوم میبینی چقد منطقیه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
به نظر من کم کم سرد و بعدش کات!!!!

یعنی حرفم خیلی بد بود؟؟؟؟؟؟؟؟

نخیر ...بنده مسخره ی جنابعالی بودم این مدت!!!!!

maryam.t.azadeh

عضو جدید
واقعا خنده داره!!!

بلی واقعا....

نخیر ...بنده مسخره ی جنابعالی بودم این مدت!!!!!

من حرفاتونو الان به حساب شوخی می ذارم وگرنه اصلا اینطور نبود و من از راهنمایی هاتون بهره بردم و خیلی هم جالب بود.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه فایده!!!الکی بیای تأیید کنی و بعدش بری اون کاری که دلت میخواد انجام بدی؟؟؟
یه سوال شما متولد خرداد نیستین؟؟؟؟هیمنجوری میپرسم!!!
ببین مریم خانم والا بلا من مشاور نیستم شایدم از تموم اون حرفایی که زدم 10تاش درست نباشه ولی از ته دلم براتون مینوشتم...به مشکلتون فک میکردمو وقت میذاشتمو احترام میذاشتم بهتون...
داشتم خودمو میذاشتم جای شما...غصتونو میخوردم و کامنت میذاشتم!!!بعد شما میای حرفای منو میگی منطقین و تأیید میکنی و میگه باشه شما درست میگین و بهشون عمل میکنم!!!اما بعد بلافاصله میری گوشی رو ور میداری زنگ میزنی به طرف!!!!؟؟؟؟
شاید اون بنده خدا هم الان تو یه فروم دیگه عضوه و داره مشورت میگیره میگه خدایا چطور میشه یه دختری که آدمو دوس داره و من دوسش ندارمو دک کنم؟؟؟؟
منطقی باش!!!اونم یه انسانه!!!شاید اصن نخواد از کسی خوشش بیاد!!!شاید نخواد ازدواج کنه!!!
بذار زمان همه چیزو مشخص میکنه...صبور باش...یکم صبر کن بی خیال باش ببین چی میشه...
اگه نتیجه ی این کار بد شد بیاید هرچی فحش خواستین بهم بدین...
اگه فاصله گرفتین و اصن نیومد طرفتون یعنی اینکه شما داشتین خودتونو سنگ رو یخ میکردین براش!!یعنی چشم دیدن شمارو نداره!!!ولی اگه اومد طرفتون میتونین کم کم خودتونو بهش ثابت کنین.

من حرفاتونو الان به حساب شوخی می ذارم وگرنه اصلا اینطور نبود و من از راهنمایی هاتون بهره بردم و خیلی هم جالب بود.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه فایده!!!الکی بیای تأیید کنی و بعدش بری اون کاری که دلت میخواد انجام بدی؟؟؟
یه سوال شما متولد خرداد نیستین؟؟؟؟هیمنجوری میپرسم!!!
ببین مریم خانم والا بلا من مشاور نیستم شایدم از تموم اون حرفایی که زدم 10تاش درست نباشه ولی از ته دلم براتون مینوشتم...به مشکلتون فک میکردمو وقت میذاشتمو احترام میذاشتم بهتون...
داشتم خودمو میذاشتم جای شما...غصتونو میخوردم و کامنت میذاشتم!!!بعد شما میای حرفای منو میگی منطقین و تأیید میکنی و میگه باشه شما درست میگین و بهشون عمل میکنم!!!اما بعد بلافاصله میری گوشی رو ور میداری زنگ میزنی به طرف!!!!؟؟؟؟
شاید اون بنده خدا هم الان تو یه فروم دیگه عضوه و داره مشورت میگیره میگه خدایا چطور میشه یه دختری که آدمو دوس داره و من دوسش ندارمو دک کنم؟؟؟؟
منطقی باش!!!اونم یه انسانه!!!شاید اصن نخواد از کسی خوشش بیاد!!!شاید نخواد ازدواج کنه!!!
بذار زمان همه چیزو مشخص میکنه...صبور باش...یکم صبر کن بی خیال باش ببین چی میشه...
اگه نتیجه ی این کار بد شد بیاید هرچی فحش خواستین بهم بدین...
اگه فاصله گرفتین و اصن نیومد طرفتون یعنی اینکه شما داشتین خودتونو سنگ رو یخ میکردین براش!!یعنی چشم دیدن شمارو نداره!!!ولی اگه اومد طرفتون میتونین کم کم خودتونو بهش ثابت کنین.

مگه خردادیا چشونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدم عاشق حرف سرش نمیشود لطفا برایش فلسفه نبافید!!!
با تشکر...:D

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
آدم عاشق حرف سرش نمیشود لطفا برایش فلسفه نبافید!!!
با تشکر...:D
من خوب يا بد متاسفانه
موافقم ...
ايشون خودش بايد يك تصميم كلي تو زندگیش بگیره.
مثلا" از همین فرصت که ایشون جواب نمیده استفاده کنند.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خوب يا بد متاسفانه
موافقم ...
ايشون خودش بايد يك تصميم كلي تو زندگیش بگیره.
مثلا" از همین فرصت که ایشون جواب نمیده استفاده کنند.

چی بگم!!!
من خودم رفتار همین آقارو با کسی داشتم...ولی ول کن نیست مثل مریم خانوم...ولش کن اگه بخواد خودش میاد..
اصلا واسم عجیبه!:redface:

avayestan

کاربر بیش فعال

/QUOTE]
خب اگه این آقا با مریم خانوم دوستانه تر رفتار میکرد یا نرمتر یود اینقد این مریم خانوم واسه جلب رضایتش تلاش نمیکرد.. هرچی این آقا سردتر برخورد کنه این خانوم بیشتر بسمتش میره... من توضیح دادم سرد برخورد کردن در برابر دختری که این ارتباط واسش مهمه و نمیتونه جدا شه نتیجه معکوس داره اما در برابر دختری که زیاد ادامه دادن براش مهم نیس یا کلا زیاد درگیر نیس جواب میده و با برخورد سرد پسر عقب میشینه..

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
ولی رفیق ما دلش پیش این آقا مونده و من تعجبم با این همه به قول خودشون تحقیر چرا کمی کوتاه نمیایی مریم خانم?

Shadow o_0

عضو جدید
رشته ای بر گردنم افکنده دوست
میکشد هرجا که خاطر خواه اوست
به به
به به:دی

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
ببخشبن؟ شما میدونین کل ماجرای مریم خانوم چیه؟ این خانوم کلی کوتاه اومده دیگه راه نداره...
بله می دونم دوست عزیز.منظورم اینه که یه مدت طرف رو بیخیال شه ببینه خدا چی میخواد,ولی ایشون میگه نمی تونم.انشالله خدا کمکش کنه.

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز
برا خاخوران بترکونن تاپیکونه این روزا !
همه جا شمالی...
:Dباعث افتخاره
زنده باد دکتر سمیعی:biggrin: