پروژه فروشگاه الکترونیک آنلاین موبایل برای پایان نامه

akbaro

عضو جدید
با سلام خدمت دانشجویان گل. من یک پروژه کامل و بسار عالی فروشگاه مجازی دارم که اگه خواستین واستون می فرستم. این پروژه با زبان محبون #C و ASP.NET2 و SQL SERVER 2000 هستش با داکیومنت عالی 90 صفحه کامل با نمودار و جداول و عکس های سایت. پیام خصوصی بدین تا با هم صحبت کنیم

s.t

عضو جدید
پروژه

پروژه

سلام
منم به اين پروژه نياز دارم. مي تونيد كمك كنيد واسم بفرستيد؟از لطفتون ممنون مي شم.
praiseworthy_t@yahoo.com

Atropatkan

عضو جدید
سلام
من به این پروژه نیاز ندارم.
فقط خواستم تاپیک شما رو دور بیوفته.:tooth:

tansem

عضو جدید
با سلام خدمت دانشجویان گل. من یک پروژه کامل و بسار عالی فروشگاه مجازی دارم که اگه خواستین واستون می فرستم. این پروژه با زبان محبون #C و ASP.NET2 و SQL SERVER 2000 هستش با داکیومنت عالی 90 صفحه کامل با نمودار و جداول و عکس های سایت. پیام خصوصی بدین تا با هم صحبت کنیم
با تشکر از شما من به پروژه شما احتیاج دارم موضوع پروژه من فروشگاه مجازی است با نرم افزار asp.net... منتظر ایمیل شما هستم r_abedini68@yahoo.com

dvbss2

عضو جدید
نیاز به پروژه

نیاز به پروژه

با سلام
جناب akbaro لطف کنید این پروژه رو برام بفرستید .
با تشکر

dvbss2@yahoo.com

cendrin

عضو جدید

سلام لطفا برای من هم این پروزه را بفرستید!من هم واقعاً احتیاج دارم!cendrin_mohandes@yahoo.com

golebaroon

عضو جدید
درخواست پروژه

درخواست پروژه

سلام
لطف کنید نمونه پروژه رو ارسال کنید تا در صورتی که خواستیم سفارش بدیم .هزینه ی پروژه رو هم بگید و اینکه ایمیل خودتونو مشخص کنید تا بتونیم بهتون پیام خصوصی بدیم
golebaroon_voroujak@yahoo.com

golebaroon

عضو جدید
درخواست پروژه

درخواست پروژه

سلام
به این پروژه نیاز دارم لطف کنید نمونه پروژه رو ارسال کنید تا در صورتی که خواستیم سفارش بدیم . هزینه ی پروژه رو هم بگید.

ایمیلتونم مشخص کنید تا بتونیم بهتون پیام بدیم
golebaroon_voroujak@yahoo.com

golebaroon

عضو جدید
درخواست پروژه

درخواست پروژه

لطف کنید ایمیلتونو بزارید تا پیام خصوصی بدیم

m_j_1980

عضو جدید
درخواست پروژه

درخواست پروژه

با سلام
من به این پروژه نیاز دارم. در صورت امکان برایم ارسال کنید و یا اگر مبلغی لازم هست بفرمایید.
با تشکر

25002500

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید خواهشن جواب بدین

با سلام و خسته نباشید خواهشن جواب بدین

با سلام خدمت دانشجویان گل. من یک پروژه کامل و بسار عالی فروشگاه مجازی دارم که اگه خواستین واستون می فرستم. این پروژه با زبان محبون #C و ASP.NET2 و SQL SERVER 2000 هستش با داکیومنت عالی 90 صفحه کامل با نمودار و جداول و عکس های سایت. پیام خصوصی بدین تا با هم صحبت کنیم[/QUOTE

با سلام و خسته نباشید من دانشجوی کامپیوتر هستم و پروژم فروشگاه انلاین میخواستم ازتون خواهس کنم اگه زحمتی نیس برام ایمیل کنید با تشکر از شما . سپاسگذارم. فقط جواب من رو بدین چون خیلی ضروریه کارم.

sedaghati@rocketmail.com
خواهشن جواب بدین اگه هزینه ای هم هست لطفا بگین

zinattojjari

عضو جدید

salam man ye chizaee bare porojam neveshtam vali kamel nist mikhastam age momkene faghat mostanadatetono baram mail konid.
ZINATTOJJARI@YAHOO.COM
faghat sarian lotfan chon bayad ta akhare hafte tahvil bedam

kevin_n

عضو جدید
سلام دوست عزیز اگر لطف کنید واسه من ایمیل کنید ممنون میشم.
saeedzamani28@gmail.com