[کلایمر جایگزین داربست های فلزی]

rasppl

عضو جدید
کلایمر مکانیکی بهترین جایگزین برای داربست های فلزی در کارهای ساختمانی می باشد.
کاربرد:- نماکاری، سیمانکاری، تعمیر و نگه داری ، استفاده در چاه آسانسور و ...دانلود دفترچه راهنمای دستگاه
دانلود نمونه پروژه های انجام یافتهمزایای استفاده از کلایمر
-1- بهترین جایگزین برای داربستهای فلزی در کارهای ساختمانی و صنعتی. در کارهای ساختمانی برای انجام عملات ساختمانی از داربستهایی فلزی بهره می برند که دارای مشکلات مختلفی بوده و از نظر امینیت جانی برای کاربران بسیار ضعف می باشند و همچنین هزینه مالی سنگینی به کارفرماها تحمیل می کنند و سرعت پیشرفت پروژه را کاهش می دهند. در حال که کلایمرها تمامی مشکلات فوق را مرتفع می نمایند
2-2- افزایش ضریب امنیت جانی کاربران و احساس آرامش برای کاربران. در این دستگاه از شش سیستم امنیتی مختلفی بهره برده شده است . این سیستم های امنیتی در مواقع اضطراری می توانند از سقوط دستگاه جلوگیری نمایند. یکی از سیستم ها امنیتی اصلی سیستم ترمز گریز از مرکز یا پاراشوت می باشد که در موقع سقوط وارد عمل شده و سیستم را قفل می نماید. همچین علاوه بر سستم های مختلف امنیتی که بر روی کابل اصلی دستگاه عمل می نمایند، یک کابل امنیتی مستقل نییز در دستگاه استفاده شده است که همواره توسط یک سیستم ترمز موازی شکل قفل می باشد و در مواقع امنیتی که هیچ کدام از سیستم های موجود در بخش قبل عمل ننمایند وارد عمل شده و کل مجموعه را قفل می نماید. همچنین سیتسم دیگری بر روی دستگاه سوار شده است که با افزایش وزن سازه، باعث افزایش اطمینان و فشردگی سیم بکسل می گردد.
2-3. توجیه اقتصادی بسیار مناسب. قیمت تمام شده نصب و اجرای کلایمر در مقایسه با داربست بسیار پایین می باشد. به فرض مثال هزینه خرید داربست برای یک بلوک با نمای کاری 3400 متر مربع در حدود 700.000.000 ریال می باشد. در حالی که هزینه خرید دو ست کامل کلایمر مکانیکی در حدود 140.000.000 ریال می باشد.

2-4. افزایش سرعت پیشرفت کاری به دلیل عدم وجود محدودیت های مختلف که در داربست های فلزی وجود دارد.
4-3 عدم نیاز به نیروی انسانی متخصص برای نصب و راه اندازی های متعدد3-5. سهولت نصب و راه اندازی و حمل و نقل

پیوست ها

• 43_42_241220132083027.jpg
    43_42_241220132083027.jpg
    21.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • asmaiskele2.jpg
    asmaiskele2.jpg
    39.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

banayazdi_eng

عضو جدید
سلام
من خودم تو کارگاه ساختمانی به مساله ایمنی خیلی حساس هستم و تحت هیچ شرایطی نمیخوام جون کسی به خطر بیوفته
کلایمر مکانیکی اون طور که توضیح دادید خیلی خوب به نظر میرسه ولی انگار تو کارای ساختمونی معمولی اجرا نمیشه

بالا