کلاس دروس تخصصی

yaser_2010

عضو جدید
سلام
بنظرتون کلاس های تخصصی چه اساتیدی را برم؟
توی چندتا سایت و وبلاگ اساتید دروس تخصصی این افراد معرفی شده بودند
اقتصاد مهندسی : اسماعیلی و قاسمی : اسماعیلی کتاب نداره اما پژوهش درس میده و به نظرم اونجا، موسسه معتبری هست و قاسمی هم کتاب داره و هم قیمت کلاساش پایینه
طرحریزی: نیکوفکر و اشجری و پورسعیدی: نیکوفکر هم کتاب داره و هم پژوهش و اشجری هم کتاب داره و هم پارسه هست و پورسعیدی هم کتاب داره و هم کلاس داره و هم تجربه
موجودی: عبداله زاده و حسن پور و رسولی و پورسعیدی: عبداله زاده هم جزوه داره و هم پژوهش درس میده و حسن پور هم کتاب داره و هم کلاس و رسولی هم کتاب داره و هم قیمت کلاسش پایینه و پورسعیدی هم کتاب داره و هم جزوه و تجربه زیاد و کتاب و جزوه آسون و هم کلاس پارسه
کیفیت: امیری و گایینی و زوار: امیری هم کتاب داره و هم کلاس پژوهش داره و هم قیمتش خوبه و زوار هم کتاب داره و هم کلاس با قیمت پایین داره و گایینی هم کتاب داره و هم تجربه و هم پارسه درس میده
کنترل پروژه: سبزه پرور و ممیزی : سبزه پرور هم کتاب داره و هم کلاس و هم قیمت پایین و هم تجربه و ممیزی هم کتاب داره و هم کلاس با قیمت پایین

حالا بنظرتون برای پاییز چه کلاسی برم؟
آیا کلاس درس برم یا نکته و تست؟
خواهشا جواب بدین

yaser_2010

عضو جدید
سلام
کسی نیست جواب بده؟
چند وقت دیگه کلاسا شروع میشن
خواهشا کمک کنید

yaser_2010

عضو جدید
کاش با این سایت آشنا نشده بودم
جز اینکه وقت تلف میشه فایده ای نداره
حتی به یه سوال ساده هم جواب داده نمیشه

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام...

من کتاب و جزوه پورسعیدی رو خیلی خوب میبینم... به نظرم کلاس هاش هم خوب باشه با توجه به تجربه شون...

توی درس طرح ریزی هم من هم با نیکوفکر و هم با اشجری درس داشتم... سطح سواد و تدریس دکتر اشجری به مراتب بالاتر هست...

yaser_2010

عضو جدید
سلام...

من کتاب و جزوه پورسعیدی رو خیلی خوب میبینم... به نظرم کلاس هاش هم خوب باشه با توجه به تجربه شون...

توی درس طرح ریزی هم من هم با نیکوفکر و هم با اشجری درس داشتم... سطح سواد و تدریس دکتر اشجری به مراتب بالاتر هست...

سلام
خیلی ممنون
با توجه به این تعاریف برای کلاس موجودی، کلاس پورسعیدی و برای کلاس طرحریزی کلاس اشجری خوبه؟ درسته؟

ostad20

عضو جدید
سلام
اگه میخوای کلاس بری از اساتیدی که در بالا اشاره کردی اسامی زیر را پیشنهاد میدم:
اقتصاد مهندسی، قاسمی
طرحریزی، اشجری و نیکوفکر
موجودی، عبداله زاده و رسولی
کیفیت، گایینی و زوار
کنترل پروژه، ممیزی

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام
خیلی ممنون
با توجه به این تعاریف برای کلاس موجودی، کلاس پورسعیدی و برای کلاس طرحریزی کلاس اشجری خوبه؟ درسته؟

سلام...
من اینطوری فکر میکنم دوست من...

بالا