آزاد ۹۱

100daraje azadi

عضو جدید
کارنامه تکمیل ظرفیت نیمسال دوم آزمون کارشناسی ارشد سال 1391

کارنامه تکمیل ظرفیت نیمسال دوم آزمون كارشناسي ارشد
سال 1391

نام
سعيد
متولد
70
نام خانوادگي
نوع سهميه
عادي
نام پدر
شماره داوطلب
شماره شناسنامه
شماره پرونده

انتخاب رشته / شهر جدید
ردیف انتخاب
نام رشته / شهر
نمره كل
نمره کل آخرین
فرد پذیرفته شده
رتبه
رتبه آخرين فرد
پذیرفته شده
حد نصاب
توضيحات
1
مهندسي مكانيك - تبديل انرژي / واحد تبريز
5278
5243
110
121
4000
ذخيره
2
3
4
5
6
7
8
9
10

نتيجه کلی آزمون
ذخيره درانتخاب اول
نام رشته / شهر
مهندسي مكانيك - تبديل انرژي / واحد تبريز

کد چاپ: kE8sglPSQF2Wr8KXFMocbd7kv/U=
چاپ کارنامه

دوستان واسه من هم نوشته ذخیره ؟؟؟

خوب این یعنی چی ؟؟؟

به بچه هایی که قبول شدن تبریک و به بقیه هم خسته نباشیو آرزوی موفقت.
:)سعید خان تبربک. ولی یعنی اینقدر تراز افت کرده؟؟ 5243!!؟؟؟ :eek:

irmec

عضو جدید
منم خوزستاني هستم. كارشناسي آزاد اهواز بودم.
انتخاب رشته / شهر جدید
ردیف انتخابنام رشته / شهرنمره كلنمره کل آخرین
فرد پذیرفته شده
رتبهرتبه آخرين فرد
پذیرفته شده
حد نصابتوضيحات
1مهندسي مكانيك - طراحي كاربردي / واحد تهران جنوب543456542111044000
2مهندسي مكانيك - طراحي كاربردي / واحد كرج543453151692394000ذخيره
3
4
5
6
7
8
9
10
نتيجه کلی آزمونذخيره درانتخاب دومنام رشته / شهرمهندسي مكانيك - طراحي كاربردي / واحد كرج

cyrus the great

عضو جدید
سلام.من تبدیل انرژی پردیس علوم تحقیقات مرکزی قبول شدم.اولا این واحد کجاست؟تهران یا اراک؟دوما هزینه هر ترمش تقریبا چقدر میشه واسه شهرستانیا؟سوما به نظرتون از سربازی ترخیص بگیرم بیام برم ارشد بخون ارزش داره یا نه؟!

mori1365

عضو جدید
ظاهرا دانشگاه ازاد و پیام نور کمر همت و بستن تا تیشه بزنن به ریشه نظام اموزش عالی کشور اون از مقطع لیسانس که پذیرش کیلویی و بی در و پیکر دارن توش انجام میدن نتیجشم شده این همه لیسانسه بیکار این هم از فوق لیسانس که پذیرش های 100 نفره دارن انجام میدن؟؟؟؟اخه شما که 100 نفر دانشجوی فوق میگیرین یعنی به اندازه ای استاد دارین که جوابگوی این همه دانشجو باشه فردا که اینها بخوان پایان نامه بدن یعنی به اندازه اینها استاد راهنما وجود داره؟؟اگر یه موقع خدای نکرده یکی خواست مقاله کار کنه استادی هست که بتونه باهاش روی مقالش کار کنه؟؟؟دوستم توی رشته برق الکترونیک و صفر درصد زده بوده الان ارشد یکی از واحدهای تهران ازاد قبول شده اخه کسی که الکترونیکش صفره رو چه حسابی داره ارشد الکترونیک میخونه؟؟؟؟دوستانی که قبول شدن الان خوشحالن ولی دو سال دیگه که دیدن این پذیرش های کیلویی و صرفا به خاطر پول چه ضربه ای به اموزش عالی زد خودشون جزو شاکیان میشن البته این موضوع پذیرش کیلویی ارشد دو سه ساله شروع شده و مختص امسال نیست ولی امنسال دیگه گندشو در اوردن 100 نفر برای ارشد اخه چه معنی میده؟؟؟دانشگاه تهران با اون همه امکانات و اساتیدی که توی همه رشته ها داره بیشتر از 10 نفر دانشجوی روزانه برای کد رشته های ارشد قبول نمیکنه اونوقت دانشگاه ازاد و پیام نور دو قوز اباد که هییت علیمیش دو تا دانشجوی دکتری هست داره صد نفر و برای فلان رشته میگیره ادم ناراحت میشه این چیزها رو میبینه ا

UmadaM

عضو جدید
ظاهرا دانشگاه ازاد و پیام نور کمر همت و بستن تا تیشه بزنن به ریشه نظام اموزش عالی کشور اون از مقطع لیسانس که پذیرش کیلویی و بی در و پیکر دارن توش انجام میدن نتیجشم شده این همه لیسانسه بیکار این هم از فوق لیسانس که پذیرش های 100 نفره دارن انجام میدن؟؟؟؟اخه شما که 100 نفر دانشجوی فوق میگیرین یعنی به اندازه ای استاد دارین که جوابگوی این همه دانشجو باشه فردا که اینها بخوان پایان نامه بدن یعنی به اندازه اینها استاد راهنما وجود داره؟؟اگر یه موقع خدای نکرده یکی خواست مقاله کار کنه استادی هست که بتونه باهاش روی مقالش کار کنه؟؟؟دوستم توی رشته برق الکترونیک و صفر درصد زده بوده الان ارشد یکی از واحدهای تهران ازاد قبول شده اخه کسی که الکترونیکش صفره رو چه حسابی داره ارشد الکترونیک میخونه؟؟؟؟دوستانی که قبول شدن الان خوشحالن ولی دو سال دیگه که دیدن این پذیرش های کیلویی و صرفا به خاطر پول چه ضربه ای به اموزش عالی زد خودشون جزو شاکیان میشن البته این موضوع پذیرش کیلویی ارشد دو سه ساله شروع شده و مختص امسال نیست ولی امنسال دیگه گندشو در اوردن 100 نفر برای ارشد اخه چه معنی میده؟؟؟دانشگاه تهران با اون همه امکانات و اساتیدی که توی همه رشته ها داره بیشتر از 10 نفر دانشجوی روزانه برای کد رشته های ارشد قبول نمیکنه اونوقت دانشگاه ازاد و پیام نور دو قوز اباد که هییت علیمیش دو تا دانشجوی دکتری هست داره صد نفر و برای فلان رشته میگیره ادم ناراحت میشه این چیزها رو میبینه ا

خداوکیلی، دانشگاه سراسری تو شهرستاناهم ماکزیمم 10 نفر میگیرن ! چه خبره؟ آزاد چی کار میکنه؟؟؟ منم یه دوست داشتم که نمیتونست دو معادله دو مجهول حل کنه و یادمه شب امتحان که پیشم اومده بود در محاسبه محیط دایره مشکل داشت ! الان ترم 1 دانشگاه ازاد مکانیک هست تازه
بدون سهمیه بسیج هم قبول شد! با این کاراشون ارزش قبولی هم میارن پایین،

البته اینم بگم که دانشگاهی که من توش درس خوندم ارشد زیاد میگیرفت ولی خیلی ها به دلیل شهریه و سختیه درس انصراف میدادن و هر ترم هم اسامیه دانشجوهایه اخراجیرو روی برد ارشد میدی

maysam_n2005

کاربر فعال
می گم حالا قبول شدیم یا نشدیم ؟والا من سرد شدم برم ملوم نیست وضعیت چیه همه بلا تکلیفن
انتخاب رشته / شهر جدید
ردیف انتخاب
نام رشته / شهر
نمره كل
نمره کل آخرین
فرد پذیرفته شده
رتبه
رتبه آخرين فرد
پذیرفته شده
حد نصاب
توضيحات
1
مهندسي مكانيك - طراحي كاربردي / واحد تهران جنوب
5434
5654
211
104
4000
2
مهندسي مكانيك - طراحي كاربردي / واحد كرج
5434
5315
169
239
4000
ذخيره
3
4
5
6
7
8
9
10
نتيجه کلی آزمون
ذخيره درانتخاب دوم
نام رشته / شهر
مهندسي مكانيك - طراحي كاربردي / واحد كرج

irmec

عضو جدید
من كه ميرم واسه ثبت نام. مكانيك از اون رشته هاييه كه تخصص و رزومه آدم مهمه. دولتيو آزاد فرقي نداره. بقول دوستمون خيليا هم وسط كار انصراف ميدن. دانشگاه ما حدود 200 تا مكانيك توي مقطع ليسانس سال 87 پذيرش كرد. الان از بين اون 200 تا حدود 10و12 نفر واقعا تونستن به عنوان يه مهندس مكانيك فارغ التحصيل بشن. بيه فقط 147 واحد پاس كردن همين.نه نرم افزار بلدن نه استاندارد.
اوضاع كار رسمي هم كه داغون شده. دوره هم دوره كارآفرينيه.

maysam_n2005

کاربر فعال
فامیل من جعفری منم ورودی 87 ام ولی به فامیل نمی شناسمت عکستو می دیدم 100%می شناختمت شنیدم یکی از همون انجمن مهندسییا 450 شد
ميگم شايد يه سري رو بندازن واسه مهر سال 92 ولي الان ثبت نامشون كنن.

maysam_n2005

کاربر فعال
رتبش تو سراسری منظورمه 450 شد یکی از دوستا منم 870 شد آزاد مسه صابق نیست اذمای خوب زیاد داره
فامیل من جعفری منم ورودی 87 ام ولی به فامیل نمی شناسمت عکستو می دیدم 100%می شناختمت شنیدم یکی از همون انجمن مهندسییا 450 شد

maysam_n2005

کاربر فعال
اسمش بد در رفته وعلا خیلی ازین آزادیا معلوماتشون بیشتر چمرانیا یا دانشگاهای دولتی دیگس صرفا می گن آزاد نمره می دن ولی کسی مرده با معدل بالا از آزاد فارغ تحصیل بشه تو رشته های خوب مهندسی دانشگاه ازادای خوب
رتبش تو سراسری منظورمه 450 شد یکی از دوستا منم 870 شد آزاد مسه صابق نیست اذمای خوب زیاد داره

maysam_n2005

کاربر فعال
صرفا مسه این می مونه که گربه دستش به گوشت نمی رسه می گه پیف پیف اینام که درباره آزاد اظهار نظر می کنن از کنار نستن بدون هیچ اطلاعی برا خودشون نظر می دن
اسمش بد در رفته وعلا خیلی ازین آزادیا معلوماتشون بیشتر چمرانیا یا دانشگاهای دولتی دیگس صرفا می گن آزاد نمره می دن ولی کسی مرده با معدل بالا از آزاد فارغ تحصیل بشه تو رشته های خوب مهندسی دانشگاه ازادای خوب

maysam_n2005

کاربر فعال
توی فو آزاد هم اینایی که دارن اظهار نظر می کنن از کنار نشستن دارن نظر می دن در اومدن ملاک نیست راهی که جلوی آدمه که باید فوقو تمام کنه ملاکه که کمتر کسی به آخرش می رسه هی میگن بازار پر می شه ازین 2000 نفری که تو تکمیل برداشته آزاد 200 نفرش 2 سال دیگه فارق تحصیل می شن بقیه ول معتلن منظورم تو رشته طراجی کربردی 2000 تاس حالا بقیه رشته هام همین ببین چند نفر می کشه برسه آخرش همه فقط فکر می کنن راحت ثبت نام کنن ارشدو گرفتن رفته
صرفا مسه این می مونه که گربه دستش به گوشت نمی رسه می گه پیف پیف اینام که درباره آزاد اظهار نظر می کنن از کنار نستن بدون هیچ اطلاعی برا خودشون نظر می دن

maysam_n2005

کاربر فعال
و مطمئن باشید ذخیره ها رو می گیرن چونکه مسئلای دانشگاه آزاد بیشتر خبر دارن که این سیل ورودی خروجیش مثل یه چشمه آبه سیل میاد ولی خروجش کمه و هیچ لتمه ای به بازار کار نمی زنه اینا رو اکثرن می دونن
توی فو آزاد هم اینایی که دارن اظهار نظر می کنن از کنار نشستن دارن نظر می دن در اومدن ملاک نیست راهی که جلوی آدمه که باید فوقو تمام کنه ملاکه که کمتر کسی به آخرش می رسه هی میگن بازار پر می شه ازین 2000 نفری که تو تکمیل برداشته آزاد 200 نفرش 2 سال دیگه فارق تحصیل می شن بقیه ول معتلن منظورم تو رشته طراجی کربردی 2000 تاس حالا بقیه رشته هام همین ببین چند نفر می کشه برسه آخرش همه فقط فکر می کنن راحت ثبت نام کنن ارشدو گرفتن رفته

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
میشه تو گرایشای مکانیک دانشگاه آزاد
تو هر گرایشی 4.5 دانشگاه برترو بگید
هم استاد هم خود دانشگاه
واسه ارشدا
ساخت و تولید
طراحی کاربردی
تبدیل
ممنونم

maysam_n2005

کاربر فعال
مرتضوی رفیق من زنگ زدم کرج یارو خانومه ای بود گفت صبر کن شنبه زنگ بزن بخش نامه بشه هر چی بگن ما انجام می دیم بعد زنگ زدم مرکز ازمون گفت من بت می گم برو ثبت نام کن بعد حالا یه زنگ دیگه بزنم کرج شنبه اوکی می شه
و مطمئن باشید ذخیره ها رو می گیرن چونکه مسئلای دانشگاه آزاد بیشتر خبر دارن که این سیل ورودی خروجیش مثل یه چشمه آبه سیل میاد ولی خروجش کمه و هیچ لتمه ای به بازار کار نمی زنه اینا رو اکثرن می دونن

maysam_n2005

کاربر فعال
تو سایت تهران جنوب گفته همه ذخیره ها قبولی قطئین احتمالا همه دانشگاه ها حرف تهران جنوبو پی بگیرن به هر حال 100% تران جنوب می گیره ذخیره ها رو ولی بقیه دانشگاه ها 100%مشخص نیست
مرتضوی رفیق من زنگ زدم کرج یارو خانومه ای بود گفت صبر کن شنبه زنگ بزن بخش نامه بشه هر چی بگن ما انجام می دیم بعد زنگ زدم مرکز ازمون گفت من بت می گم برو ثبت نام کن بعد حالا یه زنگ دیگه بزنم کرج شنبه اوکی می شه

irmec

عضو جدید
سلام داش ميثم. اوني كه 450 شد فاميلش چيني سازه. الان تبديل صنعتي اصفهان ميخونه. 870 هم فكر كنم عيجاني باشه. آقا واسه خونه چيكار ميكني؟ كرج خوابگاه نداره. شمارتو بفرست ايميلم
mortazavi70@gmail.com

maysam_n2005

کاربر فعال
تا بت بگم کیم می شناسی فکر کردم نا آشنایی نگفتم مگه چند تا میثم داریم همون که اومده بودی راهنمایی رانندگی آزمون بدی دیدم یادت اومد! الان تل برات می فرستم
اينم از رزومه من به عنوان يه دانشگاه آزادي. ميثم عكسم توي رزومه هست ببين ميشناسي.
http://www.irexpert.ir/Webforms/UserHome/Expert.aspx?EID=146274

saeed_70_nagi

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان
من همین الان به دانشگاه زنگ زدم وشرایط ذخیره رو پرسیدم که اونا در جواب گفتند روز دوشنبه بیا ثبت نام کن
و هم چنین پرسیدم که شروع کلاس ها از بهمن ماهه یا مهر ماه که در جواب گفتند بهمن
همگی موفق باشین ...

irmec

عضو جدید
سعيد كدوم دانشگاه قبول شدي؟؟
با سلام خدمت همه دوستان
من همین الان به دانشگاه زنگ زدم وشرایط ذخیره رو پرسیدم که اونا در جواب گفتند روز دوشنبه بیا ثبت نام کن
و هم چنین پرسیدم که شروع کلاس ها از بهمن ماهه یا مهر ماه که در جواب گفتند بهمن
همگی موفق باشین ...

بالا