«««درخواست و دریافت مقالات و کتب درخواستی مهندسی مواد»»»

وضعیت
موضوع بسته شده است.

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
کسی نیست کمکم کنه ؟ :(

سلام دوست عزيز
ممنون، ان شاءاله شما هم روزگارتون خوب و خوش باشه
دوست عزيز، با عرض معذرت فراوان، اينجا كه مقاله به دوستان نميدن! خود دوستان هم سرشون به اندازه شما گرمه و كلي هم گرفتارن؛‌اين چيزي كه شما ميخواين، يعني خودمون يه مقاله براتون درست كنيم يا كل اينترنت و همايش ها رو براي شما بگرديم؛ البته اگه وقت باشه دريغ نميكنيم، ولي فكر كنم درست نباشه توقع اينچنيني از اين سايت داشته باشيد. به نظرم بهتره خودتون يه سر ديگه به جستجوهاي سايت و سايتهاي معتبر در اين زمينه بزنيد،‌مثل:
www.sciencedirect.com
springerlink.com
tandfonline.com
civilica.com
magiran.ir
اونوقت آدرس مقاله رو بدين تا ما براتون دانلود كنيم. اگرم سوالي در مورد موضوعتون داريد(البته سوال، نه درخواست مقاله!) بريد به تاپيك حل مشکلات علمی و درخواست اطلاعات دانشجویان رشته ی مواد و متالورژی، اونجا دوستان حتما به سوالاتون جواب ميدن.
در ضمن خودتون هم ميتونيد اطلاعات در مورد موضوعتون رو در كتابهاي ديتر و كتب مرجع به دست بياريد.
موفق باشيد
ياحق

m4material

مدیر تالار
این مونده اگه اینم لطف کنی ممنون میشم
البته بسیار کمکم کردی

خواهش ميكنم
ولي اين مقاله كه گذاشتيد رايگانه كه!!!من بدون اشتراك دانشگاه اين مقاله رو دانلود كردم! فكر كنم بهتره يه بار ديگه امتحان كنيد، اگه نتونستيد دانلود كنيد بگيد تا براتون آپلود كنم!
راستي اصلا اين چه سايتيه؟تا حالا نديده بودم!
موفق باشيد

pedramstalker

عضو جدید
ممنون داداشم من که جسارتی نکردم ، گفتم کمک کنین چون تازه واردم و در این مورد چیزی نمیدونستم حالا ممنون میشم این مقاله رو برام بذارین :
www.civilica.com/Paper-ASCME06-ASCME06_047.html

m4material

مدیر تالار
ممنون داداشم من که جسارتی نکردم ، گفتم کمک کنین چون تازه واردم و در این مورد چیزی نمیدونستم حالا ممنون میشم این مقاله رو برام بذارین :
www.civilica.com/Paper-ASCME06-ASCME06_047.html

خواهش عزيز
منم قصدي نداشتم، اميدوارم اگه جسارتي كرده باشم هم بنده رو ببخشيد
اتفاقا تازه واردا كه رو چشم ما جا دارند، ولي خب، حساب كنيد همه تازه واردا همچين درخواستهايي داشته باشن!
متاسفانه اشتراك سيويليكا براي بنده به مشكل برخورده، ولي دوستان ديگه حضور دارند و ان شاءاله كمك ميكنند
البته اگه كارتون عجله اي نباشه من ميتونم يكشنبه كه ميرم دانشگاه براتون آپلود كنم
موفق باشيد
ياحق

hamid1reza

عضو جدید
ممنون و بسیار تشکر والا من نتونستم دانلودش کنم چرا؟ نمی دونم
اما الان اره رایگانه و دانلود شد نمیدونم چه اتفاقی افتاد

اما تشکر بازم​

خواهش ميكنم
ولي اين مقاله كه گذاشتيد رايگانه كه!!!من بدون اشتراك دانشگاه اين مقاله رو دانلود كردم! فكر كنم بهتره يه بار ديگه امتحان كنيد، اگه نتونستيد دانلود كنيد بگيد تا براتون آپلود كنم!
راستي اصلا اين چه سايتيه؟تا حالا نديده بودم!
موفق باشيد

مهندس2010

عضو جدید

پیوست ها

• 1-s2.0-S0043164811003358-main.pdf
    2.1 مگایابت · بازدیدها: 0
  • 1-s2.0-S1350630710001573-main.pdf
    2.7 مگایابت · بازدیدها: 0

hamid1reza

عضو جدید
[h=1]Fatigue crack growth rate and grain size in Armco iron[/h]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A new quantitative description method of Armco iron microstructure after cold heading and recrystallization
Autor: JANUSZ SZALA , JERZY WAWSZCZAK

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

m4material

مدیر تالار
سلام دوستان
The relationships between stress, strain, grain size and dislocation density in Armco iron at room temperature

سلام
خدمت شما
مشاهده پیوست 1-s2.0-0025541671900954-main.pdf
Fatigue crack growth rate and grain size in Armco iron

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A new quantitative description method of Armco iron microstructure after cold heading and recrystallization

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دسترسي نداشتم!
Penetration of explosively formed projectiles
International Journal of Impact Engineering (January 1993), 14 (1-4), pg. 809-818
C.A. Weickert; P.J. Gallagher
http://journals2.scholarsportal.info/details.xqy?uri=/0734743x/v14i1-4/809_poefp.xml

دسترسي نداشتم!
ببخشيد اين دو پست آخري اصلا براي كجا بود؟
فكر نكنم كسي اينجا اشتراك اينا رو داشته باشه ها!!

hamid1reza

عضو جدید
سلام ممنون بابت همین مقاله اول
والا تو سرچ هام پیدا کردم تو دیتابیس های دیگه هم نبود فقط تو هیمن جا بود بازم میگردم ببینم جای دیگه هم هیت یا نه

بازم ممنون لطف کردی

سلام
خدمت شما
مشاهده پیوست 130432

دسترسي نداشتم!

دسترسي نداشتم!
ببخشيد اين دو پست آخري اصلا براي كجا بود؟
فكر نكنم كسي اينجا اشتراك اينا رو داشته باشه ها!!

Beat

متخصص محیط زیست
کاربر ممتاز
Fatigue crack growth rate and grain size in Armco iron

فقط اولی خدمت شما
http://uploadkon.ir/private.php?private=zdf4.pdf

Beat

متخصص محیط زیست
کاربر ممتاز

hamid1reza

عضو جدید

hamid1reza

عضو جدید
[h=1]The Study on the Microstructure Characters of Pure Iron during Cold Rolling by High Energy X-Ray Diffraction[/h]
Journal
Materials Science Forum (Volumes 561 - 565)
Volume
PRICM 6
Edited by
Young Won Chang, Nack J. Kim and Chong Soo Lee
Pages
889-892
DOI
10.4028/www.scientific.net/MSF.561-565.889
Citation
Yan Dong Liu et al., 2007, Materials Science Forum, 561-565, 889
Online since
October, 2007
Authors
Yan Dong Liu, He Tong, Q.W. Jiang, Y. Ren, Yan Dong Wang, Liang Zuo
http://www.scientific.net/MSF.561-565.889

aragoor

عضو جدید
با سلام این مقالات رو می خواستم
[h=1]Rapid solidification processing[/h]http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/0927796X94900221

[h=1]The transformation hardening of steel surfaces by laser beams—I. Hypo-eutectoid steels[/h]http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/0001616084901755

sinaabd

عضو جدید

hamid1reza

عضو جدید
سلام کسی نیست کمک کنه و این مقالات رو برای من پیدا کنه؟؟!!!!!!!؟؟!؟!؟؟!؟؟

The relationships between stress, strain, grain size and dislocation density in Armco iron at room temperature

• Département de Génie métallurgique, Ecole Polytechnique, Case postale 501, Snowdon, Montréal 247, Canada

http://www.sciencedirect.com.dutlib.dut.ac.za:2048/science/article/pii/0025541671900954

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا