لطفا مباحث مشاوره ای وشخصی خود را دراین تاپیک مطرح فرمایید

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان انگار اینجا مشاوره میدید کار خوبیه
کمی هم به من مشاوره بدید و منو نصیحت کنید که چطور میشه دنبال زیبایی دختر نبود! این عیب بزرگی هست که من دارم
زیبایی برام خیلی مهمه از اخلاق مهم تر نیست اما نسبت به اون برتری نداره و در حد همون هست

خب خوبه که در همون حده

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا مغروووووووووووووووووور...:Dآره اینو موافقم.. با خوندن بعضی جواباتون تو بعضی تایپیکا مشخصه عینهووووووووو خودشی.. .... خدا حفظتون کنه .....
غرور در برابر کسی که ارزششو داره... کسی که دوسش داره معنا نداره... والا غرور تو خیلی از جاها مخصوصا در برابر جنس مخالف لازمه ی قویتر شدن درونمونه...

بابا دمت گرم!!!رد مارو گرفتیا!!!!
نه به نظر من غرور خیلی چیزه خوبیه...البته میگم به جاش...نه غرور کاذب...
من اصن رو نمیدم به دختر جماعت!!!واسه همینم تا حالا ضربه نخوردمو از زندگیمم راضیم...
ولی خب یه جاهایی آدم واقعا کم میاره.من خودم تو شرایط این آقایی که این این خانم ازش خوشش میاد بودم.دوس داشتم کسی کاری به کارم نداشته باشه!!میدونین چرا؟؟؟چون نه دوس داشتم دل کسیو بشکنم نه هم دوس داشتم کسی فک کنه من دارم فخر میفروشم!!!
پسر جماعت دوس داره خودش یکیو انتخاب کنه و بره جلو...
منم اینجوریم.ولی خیلیم شده از دختری خوشم بیاد و بهش چیزی نگم!!!اصولا به عشق اعتقادی ندارم...
ولی این آقا به نظر من اگه ازین دختره خوشش میاد باید راضی بشه...چون به نظر من ازدواجی موفقتره که دختر بیشتر رضایت داشته باشه...اونوقت دیگه زندگی بهتر میشه هی نمیخواد آد م غرورشو بذاره زیر پا و ناز دخترو بکشه...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کمی هم به من مشاوره بدید و منو نصیحت کنید که چطور میشه دنبال زیبایی دختر نبود! این عیب بزرگی هست که من دارم
زیبایی برام خیلی مهمه از اخلاق مهم تر نیست اما نسبت به اون برتری نداره و در حد همون هست

سلام استاد شکست خورده ی خودمون...:D
بابا این دیگه مشاوره نداره!!!کارت درسته که!!!
من مشاور نیستمو فقط دارم نظر خیلی از پسرایی که شنیدمو میگم.
همیشه ادم بگرده دنبال کسی که از قیافش خوشش بیاد بعدش ببین اخلاقیات و معنویاتش خوبه؟اگه بود یا علی اگه نبودم نفر بعدی...
هیچوقت به خاطر یه ایتم از یه آیتم دیگه نگذر...مثلا به خاطر باطن از ظاهر نگذر و برعکس...
اصن احساس رو وارد انتخابت نکن...اگه دیدی یه دختری خیلی از خصوصیات مورد نظرتو داره ولی ظاهرش یکم ازون چیزی که دوس داری کمتره!!احساسی عمل نکن و بیخیالش شو...چیزی که هست دختر...هیچوقتم نگو یا این یا هیشکی...عاشق نشو...با عقلت برو جلو...
این چیزا برا دخترا هم صادقه دخترای محترم فک نکنن دارم یه طرفه حرف میزنم...

avayestan

کاربر بیش فعال

یه چیزی.... منم مثه شمام.:D.. ظاهر واسم مهمه.... میدونم اخلاق مهمتره ها... اما خب ظاهر رو من خیلی تاثیر میزاره...... :cry:بچه ها به منم بگین چیکا کننننننننم...

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیزی.... منم مثه شمام.:D.. ظاهر واسم مهمه.... میدونم اخلاق مهمتره ها... اما خب ظاهر رو من خیلی تاثیر میزاره...... :cry:بچه ها به منم بگین چیکا کننننننننم...

چه خوبه که اکثرا ظاهرو تو او لویت میزارن!!:D

avayestan

کاربر بیش فعال
بابا دمت گرم!!!رد مارو گرفتیا!!!!
نه به نظر من غرور خیلی چیزه خوبیه...البته میگم به جاش...نه غرور کاذب...
من اصن رو نمیدم به دختر جماعت!!!واسه همینم تا حالا ضربه نخوردمو از زندگیمم راضیم...
ولی خب یه جاهایی آدم واقعا کم میاره.من خودم تو شرایط این آقایی که این این خانم ازش خوشش میاد بودم.دوس داشتم کسی کاری به کارم نداشته باشه!!میدونین چرا؟؟؟چون نه دوس داشتم دل کسیو بشکنم نه هم دوس داشتم کسی فک کنه من دارم فخر میفروشم!!!
پسر جماعت دوس داره خودش یکیو انتخاب کنه و بره جلو...
منم اینجوریم.ولی خیلیم شده از دختری خوشم بیاد و بهش چیزی نگم!!!اصولا به عشق اعتقادی ندارم...
ولی این آقا به نظر من اگه ازین دختره خوشش میاد باید راضی بشه...چون به نظر من ازدواجی موفقتره که دختر بیشتر رضایت داشته باشه...اونوقت دیگه زندگی بهتر میشه هی نمیخواد آد م غرورشو بذاره زیر پا و ناز دخترو بکشه...

نه بابا رد چیه... تو چندتا تایپیک اومدم دیدم نظر گذاشتین ... همه این عوامل(تایپیکها) :D باعث شد یه نظری بدیم... کلا کارت درسته.. اینکه حساب شده میری جلو عالیه.. اما یه چیزی؟؟؟:redface: عشق نیازی به اعتقاد نداره... پیش که بیاد معتقدم میشی... البته عشق واقعی که دیگه اسطوره شده... منظورم همون دوس داشتن و درگیر شدنه طرفینه... همون تالاپ تولوپ شدید قلبی:D

behnam_nurse86

عضو جدید
سلام استاد شکست خورده ی خودمون...:D
بابا این دیگه مشاوره نداره!!!کارت درسته که!!!
من مشاور نیستمو فقط دارم نظر خیلی از پسرایی که شنیدمو میگم.
همیشه ادم بگرده دنبال کسی که از قیافش خوشش بیاد بعدش ببین اخلاقیات و معنویاتش خوبه؟اگه بود یا علی اگه نبودم نفر بعدی...
هیچوقت به خاطر یه ایتم از یه آیتم دیگه نگذر...مثلا به خاطر باطن از ظاهر نگذر و برعکس...
اصن احساس رو وارد انتخابت نکن...اگه دیدی یه دختری خیلی از خصوصیات مورد نظرتو داره ولی ظاهرش یکم ازون چیزی که دوس داری کمتره!!احساسی عمل نکن و بیخیالش شو...چیزی که هست دختر...هیچوقتم نگو یا این یا هیشکی...عاشق نشو...با عقلت برو جلو...
این چیزا برا دخترا هم صادقه دخترای محترم فک نکنن دارم یه طرفه حرف میزنم...
سلام وحید خان خوبی؟
یه سوال اخه من موندم دختر از کجا پیدا کنم تو یه تاپیک که دخترا گفته بودن تو خیابون کسی پیشنهاد بده قبول نمیکنن
من خواهر ندارم که کمکم کنه و دیگه اینکه فامیل اگر هم که برم سربازی دیگه از دختری خبری نیست تا حالا هم بین دانشجوهام کسی نبوده البته من خودمم هنوز دانشجو هستم پس پیدا کردن سختره

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنونم مرسی تشکر دوست عزیز شما خیلی لطف دارین و خیلی هم خوب راهنمایی کردین. بزرگترین مشکلی که میتونه تو دنیا باشه مشکل حالای منه. یعنی کسی رو دوست دارم که وقتی باهاش هستم منو رنج میده و وقتی ازش جدا بشم دوری اون منو دیوونه میکنه.

مریم خانم هیچوقت اینو نگو...
یه جمله ای بهت میگم تا مغز استخونم درکش کردم: از لطف خدا نا امید نشو....
مشکل تو که هیچی نیست!!!!
خیلیا سیستم تنفسیشون خرابه نمیتونن درست نفس بکشن که مثه شما عاشق بشن!!!اونا چی؟؟؟
یه دوستی من داشتم خیلی باهم رفیق بودیم و هم اتاقیم بود دو سال تو خونه دانشجوییمون.
یه جوونی مثه من با 10000تا امید و آرزو...مثه شما و یا هر پسری به سن خودش عاشق یه دختری هم بود...خیلیم نقشه واسه زندگیش داشت...واسه آیندش.واسه اون دختره و چطور بهش بگه و چطور راضیش کنه که جواب + بده بهش و ....
یه روز از خواب بیدار شد گفت سرم بدجور درد میکنه.خلاصه ما اصرار کردیم بره دکتر و میگفت خودش خوب میشه!!!اخر سر بعد از یه هفته سر درد رفت دکتر و ام آر آی و سی تی اسکن!معلوم شد یه تومور تو سرش نزدیک نخاعش درومده!!!
رفت عمل کرد و شیمی درمانی کرده و الان خدارو شکر خوبه حالش ولی هیچوقت دیگه یه انسان عادی نیست مثه قبل!!!!عشقشو فراموش کرد!!همه ی زندگیش مسیرش عوض شد!!!اونم یه جوون مثه ماها بود!!!همین الانم دارم مینویسم بغض گلومو گرفته بخدا...همیشه میرم بهش سر میزنم.ایقد دلم براش میسوزه که حد نداره.
برین خدارو شکر کنین سلامتین.ایقدم الکی خودتون رو اذیت نکنین...
این مشکل شما به نظر من یه جویه که گرفتتون اصن کلا عشق یعنی جوگیر شدن...سعی کنین ازین محیطی که هستین یکم فاصله بگیرین میبینین همش سراب بوده...همش توهم بوده که بدون اون میمیرمو ...
اصن شما مگه یه آدم تحصیل کرده نیستی؟؟؟؟از یه پسری خوشت اومده شاید اونم از یکی دیگه خوشش بیاد پس عشق یه چیز کشکیه!سعی کن اول بهش برسی بعد عاشقش بشی.

maryam.t.azadeh

عضو جدید
دختر خوب.. مریم جان عزیز من.. درسته شما دوسش داری.. و اولین نفری هم نیستی که این موضوع واسشون پیش اومده.. حالا مشکل شما با طرفت اینه و مشکل بقیه یه چیز دیگه... موضوع اینه که واسه زندگیت احساسی تصمیم نگیری... ببین میتونی خودتو با شرایط چنین ادمی وفق بدی؟ حتی تو بدترین حالتها خودتو قرار بده... یا اینکه میگی اون اخلاقش درس بشو نیس ببین میتونی خودتو به بیخیالی بزنی یا اصلا راهکاری هس که بتونی با رفتاراش کنار بیای... احساسی تصمیم نگیر... بعم اینکه میگی بدون اون نمیتونی... بابا اگه هم شما قسمت هم نبودین مطمئن باش حکمتی بوده و توش شک نکن...درسته اوایل سخت میگذره اما درس میشه... بعدم اینکه اصلا وقتی پیشنهاد ازد داد خب درمورد خصوصیت منفیش بهش بگووووووو خب... بابا قبول نکرد بیخیاااااال شو ... خودت باید باشی خودتو که باید بیشتر دوس داشته باشی تا بتونی انرژی واسه دوس داشتن اون داشته باشی دیگهههههههههه... منم دارم عین dordooneho جانو kadoo جان میشم... حرصمون نده خخخخخخخخخخخخخخب...

ممنون ازتون. در مورد شرایط بد فکر کنم بدترین ها یا حداقلش نزدیک به بدترین شرایط رو هم تجربه کرده باشم. ایشون خوب بلده چه جوری شخصیت و احساس طرف مقابل خودشو له کنه و نابود کنه. تجربه های تلخ زیاد داشتم. اما متاسفانه هیچوقت حس نفرت نسبت به ایشون بهم دست نداد و درحالیکه اون داشت منو تحقیر یا شماتت میکرد من سعی میکردم هواشو داشته باشم.
همین امروز ایشون تلفنی بمن گفتن که قلب درد خیلی شدید دارن و من با کمال احترام گفتم که اگه دوست داره بره دکتر و ایشون متقابلا گفت که تو هیچ اظهار نظری نکنی برا من بهتره! من خیلی جا خوردم و ناراحت شدم و بغض کردم اما هیچی نگفتم و تازه گفتم ببخشین اگه دخالت کردم.
حالا شما خودتون تا اخرشو بخونین. شرایط از این بدتر توی رابطه چی میتونه باشه؟

avayestan

کاربر بیش فعال
پس این مشکل مسری بچه های باشگاه هست:cry:

یعنی اوضامون خرابه؟؟؟:( چه کنیم عاقل شیم... خب نه.. نمیگم ظاهر تو اولویته نه... اما ظاهر در کناره اخلاق... نمیشه گلچینش کرد... اخلاق باشه ظاهر نباشه.... رد میشه... و بالعکس...

behnam_nurse86

عضو جدید
یعنی اوضامون خرابه؟؟؟:( چه کنیم عاقل شیم... خب نه.. نمیگم ظاهر تو اولویته نه... اما ظاهر در کناره اخلاق... نمیشه گلچینش کرد... اخلاق باشه ظاهر نباشه.... رد میشه... و بالعکس...
اخه من دیگه بیش از حد هست یعنی از از فرم راه رفتن و فرم دست ها توجه میکنم تا تراکم موها این ظریف بین شدن رو جزئیات مثه خوره مغزمو میخوره

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام وحید خان خوبی؟
یه سوال اخه من موندم دختر از کجا پیدا کنم تو یه تاپیک که دخترا گفته بودن تو خیابون کسی پیشنهاد بده قبول نمیکنن
من خواهر ندارم که کمکم کنه و دیگه اینکه فامیل اگر هم که برم سربازی دیگه از دختری خبری نیست تا حالا هم بین دانشجوهام کسی نبوده البته من خودمم هنوز دانشجو هستم پس پیدا کردن سختره

دقیقا حرفایی که من میزدم هم همینا بودن!!!
راستش منم معتقدم دانشگاه محیط خوبیه واسه زیر نظر گرفتن یه دختر برای ازدواج.
چون میتونی تا حدودی دخترا رو بشناسی.بعدشم که سربازیه و هیچ و بعدشم که کاره و هیچ دختری نیست پیشت!!!!
پس در نتیجه دانشگاه جای خوبیه برای گزینش دختر....ولی سخت گیری نمیذاره!!!منم دانشگاه رو رد کردم و موفق شدم یکی رو انتخاب کنمو خیلی سبک سنگین کردم دیدم بر اساس چیزایی که میخوام این گزینه ی مناسبیه!
4 سال حتی یه کلمه بهش نگفتم!!!شاید به قول دوستام خیلی مغرور بودم یا هرچی ولی هیچی نگفتم چون دوس نداشتم این قضیه بیفته سر زبون دخترا و مسائله خاله زنک بازی کارمو خراب کنه!
واسه همین 4 سال پیش خودم این رازو نگه داشتم و وقتی به خونوادم گفتم مخالفت کردن!!!میگفتن دختره شیرازیه و فرهنگشون به فرهنگ ما نمیخوره!!!نه اینکه فرهنگشون بد باشه نه تفاوت داره !سوء تفاهم نشه.
خلاصه منم بیخیال شدم.
بعد از اونم از هیچ دختری خوشم نیومده و عاشق نشدمو نمیشمم!همه چیز رو باید در نظر گرفت!
ظاهر دختر هم مهمه شک نکن.اینقد سر انتخاب دختر حساس و سخت گیرم که خونوادم حالشون از من بهم میخورن!!از بس سخت گیرمو همه ی گزینه هاشونو رد میکنم.
اهلشم نیستم برم تو خیابون سر راه دختر مردمو بگیرم!پس هیچ راهی نمیمونه!
فقط منتظرم یکی بیاد تو زندگیم.به خونواده گفتم هرکیو خودتون خواستین با این ملاکای من پیدا کنین.

avayestan

کاربر بیش فعال
ممنون ازتون. در مورد شرایط بد فکر کنم بدترین ها یا حداقلش نزدیک به بدترین شرایط رو هم تجربه کرده باشم. ایشون خوب بلده چه جوری شخصیت و احساس طرف مقابل خودشو له کنه و نابود کنه. تجربه های تلخ زیاد داشتم. اما متاسفانه هیچوقت حس نفرت نسبت به ایشون بهم دست نداد و درحالیکه اون داشت منو تحقیر یا شماتت میکرد من سعی میکردم هواشو داشته باشم.
همین امروز ایشون تلفنی بمن گفتن که قلب درد خیلی شدید دارن و من با کمال احترام گفتم که اگه دوست داره بره دکتر و ایشون متقابلا گفت که تو هیچ اظهار نظری نکنی برا من بهتره! من خیلی جا خوردم و ناراحت شدم و بغض کردم اما هیچی نگفتم و تازه گفتم ببخشین اگه دخالت کردم.
حالا شما خودتون تا اخرشو بخونین. شرایط از این بدتر توی رابطه چی میتونه باشه؟

مریم جان مطلبی که آقا وحید گفتن یه واقعییت محضه.... بابا همه کسایی که دارن باهات حرف میزنن یه تجربه ای داشتن... بخدا همه خیرتو میخوان... ما داریم واقعیتو میبینم گلی جان... آخه رفتار امروز طرفت؟ این یعنی چی؟ تا کی میخوای خودتو اینجور کوچیک کنی؟ با تعریفایی که غیر از خصیصه ی خود شیفتگیش کردی شاید اون بخواد تو ایراد خودتو رفع کنی؟ شاید از قصد داره میشکونتت؟ میخواد تو سرپا وایسی؟ یا اصلا اینجورم نباشه؟ تو مسئولی... حالا از زندگی خودت گذشتی... در قبال اون هم مسئولی... آیا تضمینی هس بعد پیشنهاد ازد رو علاقه خودت بمونی و بتونی رفتارشو تحمل کنی؟ اگه درجا بزنی... زندگی اونم خرابه.. بابا اون داره میگه من اینم... نمیدونم چی بگم... مریم جان.. حتما با یه مشاور حرف بزن.... حتمممممممممممممممممممممممممممممممااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخه من دیگه بیش از حد هست یعنی از از فرم راه رفتن و فرم دست ها توجه میکنم تا تراکم موها این ظریف بین شدن رو جزئیات مثه خوره مغزمو میخوره

به این میگن وسواس...دقیقا مثه خودمی...
منکه اگه تا آخر عمرم مجرد بمونم ازین ملاکام کوتاه نمیام.

avayestan

کاربر بیش فعال

کلا میفهمم چی میگین.. چون خودمم خیلی وسواسم رو این زمینه.... همه بهم میگن خیلی سخت میگیری... آقا خانوم.. دوست.... به ما بگین چیکا کنیم.:w20:. همینجوری پیش بره من که دیگه رفتم تو سرکههههههه :w42:
خب تو سرکه رفتن همی بهتر از بودن با کسی است که بدل ننشیند بازهم همی.......تازه اعتماد به نفسمممم اینقد زیاده.. میگم با این خصوصیات پیدا شد شد.. نشدم مهم نیس.. طی میکنیم...:D

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا میفهمم چی میگین.. چون خودمم خیلی وسواسم رو این زمینه.... همه بهم میگن خیلی سخت میگیری... آقا خانوم.. دوست.... به ما بگین چیکا کنیم.:w20:. همینجوری پیش بره من که دیگه رفتم تو سرکههههههه :w42:
خب تو سرکه رفتن همی بهتر از بودن با کسی است که بدل ننشیند بازهم همی.......تازه اعتماد به نفسمممم اینقد زیاده.. میگم با این خصوصیات پیدا شد شد.. نشدم مهم نیس.. طی میکنیم...:D

چیکار کنین؟؟
من میگم خودتونو اصلاح کنید!!;)

avayestan

کاربر بیش فعال
وای خدا اینجا چقد وسواس زیاده ها... پس خیل مجلدان رو به افزایش است.:D. بابا کسی نیس مارو نصیحت کنهههههههههه:w06:

maryam.t.azadeh

عضو جدید
مریم خانم هیچوقت اینو نگو...
یه جمله ای بهت میگم تا مغز استخونم درکش کردم: از لطف خدا نا امید نشو....
مشکل تو که هیچی نیست!!!!
خیلیا سیستم تنفسیشون خرابه نمیتونن درست نفس بکشن که مثه شما عاشق بشن!!!اونا چی؟؟؟
یه دوستی من داشتم خیلی باهم رفیق بودیم و هم اتاقیم بود دو سال تو خونه دانشجوییمون.
یه جوونی مثه من با 10000تا امید و آرزو...مثه شما و یا هر پسری به سن خودش عاشق یه دختری هم بود...خیلیم نقشه واسه زندگیش داشت...واسه آیندش.واسه اون دختره و چطور بهش بگه و چطور راضیش کنه که جواب + بده بهش و ....
یه روز از خواب بیدار شد گفت سرم بدجور درد میکنه.خلاصه ما اصرار کردیم بره دکتر و میگفت خودش خوب میشه!!!اخر سر بعد از یه هفته سر درد رفت دکتر و ام آر آی و سی تی اسکن!معلوم شد یه تومور تو سرش نزدیک نخاعش درومده!!!
رفت عمل کرد و شیمی درمانی کرده و الان خدارو شکر خوبه حالش ولی هیچوقت دیگه یه انسان عادی نیست مثه قبل!!!!عشقشو فراموش کرد!!همه ی زندگیش مسیرش عوض شد!!!اونم یه جوون مثه ماها بود!!!همین الانم دارم مینویسم بغض گلومو گرفته بخدا...همیشه میرم بهش سر میزنم.ایقد دلم براش میسوزه که حد نداره.
برین خدارو شکر کنین سلامتین.ایقدم الکی خودتون رو اذیت نکنین...
این مشکل شما به نظر من یه جویه که گرفتتون اصن کلا عشق یعنی جوگیر شدن...سعی کنین ازین محیطی که هستین یکم فاصله بگیرین میبینین همش سراب بوده...همش توهم بوده که بدون اون میمیرمو ...
اصن شما مگه یه آدم تحصیل کرده نیستی؟؟؟؟از یه پسری خوشت اومده شاید اونم از یکی دیگه خوشش بیاد پس عشق یه چیز کشکیه!سعی کن اول بهش برسی بعد عاشقش بشی.

ممنونم اقا وحید. خیلی متاسف شدم برای دوستتون و خدا رو شکر که حالش خوب شد. بله منم گاهی به همین حرفی که الان زدین فکر می کنم و اینکه بالاترین نعمت سلامتیه و باید قدردان خدا باشیم. می دونم که عشق لزوما یه حس واقعی نیست. اما با احساسی که الان به اون اقا دارم نمیدونم چیکار کنم. ایشون شب و روز منو درگیر کرده و انصافا صرف نظر از خودشیفته بودنش یه اعجوبه است.

maryam.t.azadeh

عضو جدید
مریم جان مطلبی که آقا وحید گفتن یه واقعییت محضه.... بابا همه کسایی که دارن باهات حرف میزنن یه تجربه ای داشتن... بخدا همه خیرتو میخوان... ما داریم واقعیتو میبینم گلی جان... آخه رفتار امروز طرفت؟ این یعنی چی؟ تا کی میخوای خودتو اینجور کوچیک کنی؟ با تعریفایی که غیر از خصیصه ی خود شیفتگیش کردی شاید اون بخواد تو ایراد خودتو رفع کنی؟ شاید از قصد داره میشکونتت؟ میخواد تو سرپا وایسی؟ یا اصلا اینجورم نباشه؟ تو مسئولی... حالا از زندگی خودت گذشتی... در قبال اون هم مسئولی... آیا تضمینی هس بعد پیشنهاد ازد رو علاقه خودت بمونی و بتونی رفتارشو تحمل کنی؟ اگه درجا بزنی... زندگی اونم خرابه.. بابا اون داره میگه من اینم... نمیدونم چی بگم... مریم جان.. حتما با یه مشاور حرف بزن.... حتمممممممممممممممممممممممممممممممااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

من توی این لحظه میگم حاضرم سخت ترین چیزها رو تحمل کنم اما کنارش باشم. اما از اینده جدی بیخبرم. نمیدونم تا کی میتونم این مدل رفتارها رو تحمل کنم. امروز با خودم گفتم هرگز دیگه برای ایشون دل نمیسوزونم. اما باور کنین همین فردا اگه بنا باشه همین رفتار امروز رو میکنم و دوباره با همون برخورد زننده روبرو میشم.
حتما پیش مشاور خواهم رفت. چون دوست دارم بدونم اصلا میشه با یک ادم خودشیفته رابطه داشت و ازدواج کرد یا نه؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنونم اقا وحید. خیلی متاسف شدم برای دوستتون و خدا رو شکر که حالش خوب شد. بله منم گاهی به همین حرفی که الان زدین فکر می کنم و اینکه بالاترین نعمت سلامتیه و باید قدردان خدا باشیم. می دونم که عشق لزوما یه حس واقعی نیست. اما با احساسی که الان به اون اقا دارم نمیدونم چیکار کنم. ایشون شب و روز منو درگیر کرده و انصافا صرف نظر از خودشیفته بودنش یه اعجوبه است.

مریم خانم چنتا چیز میگم شاید بدردت بخوره:
از هیشکی برای خودت بت نساز...
همه ی ماها داریم بهت میگیم خودتو الکی گرفتار نکن و غرورتو نشکن و ....ولی حالا میخوام اونجور که دوس داری باهات حرف بزنم.اصن غرور کیلو چند؟؟؟مگه آدم چند سال جوونه و از چند نفر ممکنه خوشش بیاد؟؟
والا بخدا...برو جلو رک همه ی همه ی حرفاتو بهش بزن شا میشه یا نمیشه!خودتو از تو برزخ نجات بده!ازینکه بشه یا نشه نترس فقط به این فک کن مسیر زندگیتو مشخص میکنی!ازین همه فکر و خیالم میای بیرون.اگه شد که خدارو شکر میکنی و اگرم نشد چند روز دپرسی و بعدش بلند میشی سر پا...
به نظر من برزخ بدترین حالت ممکنه این شرایطه...خودتو نجات بده...
الکی به کسی که ممکنه دوست نداشته باشه فک نکن!!!بهش بگو شاید اونم تورو دوس داشته باشه!؟اونوقت تموم وجودتو بهش ثابت کن...

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
خب دوست عزیز این یه واقعیته و خودشیفتگی یه نابهنجاری غیر قابل درمان هستش. همنشینی با چنین ادم هایی اذیت کننده هست به خصوص که غرور و خودشیفتگی در اوج خودش باشه.
دردونه خانم معلومه که روح بزرگی دارن. من هم ادم خوش گذرون و تنوع طلبی نیستم اما متاسفانه روح بزرگی ندارم. خدا هم انگار سال هاست دیگه گوش به حرف بنده هاش نمی ده. اگه واقعا خدا مهربون باشه یه کاری می کنه که من و محبوبم بتونیم برا همیشه کنار هم باشیم.

تو قادر نيستي وقايع آينده ي زندگي خود را ببيني،اما خداوند قادر است ...
گاهي اوقات خيال مي كني چيزي مناسب حال توست،اما وقتي آن مورد طبق خواسته ي تو واقع نشود
بايد به خداوند ايمان كامل داشته باشي كه آرزوهايت به بهترين وجه جفت و جور خواهد شد ...

maryam.t.azadeh

عضو جدید
مریم خانم چنتا چیز میگم شاید بدردت بخوره:
از هیشکی برای خودت بت نساز...
همه ی ماها داریم بهت میگیم خودتو الکی گرفتار نکن و غرورتو نشکن و ....ولی حالا میخوام اونجور که دوس داری باهات حرف بزنم.اصن غرور کیلو چند؟؟؟مگه آدم چند سال جوونه و از چند نفر ممکنه خوشش بیاد؟؟
والا بخدا...برو جلو رک همه ی همه ی حرفاتو بهش بزن شا میشه یا نمیشه!خودتو از تو برزخ نجات بده!ازینکه بشه یا نشه نترس فقط به این فک کن مسیر زندگیتو مشخص میکنی!ازین همه فکر و خیالم میای بیرون.اگه شد که خدارو شکر میکنی و اگرم نشد چند روز دپرسی و بعدش بلند میشی سر پا...
به نظر من برزخ بدترین حالت ممکنه این شرایطه...خودتو نجات بده...
الکی به کسی که ممکنه دوست نداشته باشه فک نکن!!!بهش بگو شاید اونم تورو دوس داشته باشه!؟اونوقت تموم وجودتو بهش ثابت کن...

راهکارهاتون کاملا درستن اقا وحید. مشکل اینجاست که این اقا ذاتا کسی رو دوست ندارن. من متاسفانه از روز اولش تا امروز که هشت ماه و خرده ای از شروع رابطه مون میگذره اینو میدونستم که ایشون به من و به هیچکس دیگه ای هیچ علاقه ای ندارن. ایشون فقط منافع خودشو دوست داره شغلشو کارشو احیانا پیشرفتشو منافع شخصیش رفاه و اسایش شخصی اش همین فقط همین.
صحبت کردن در این باره ها با هرکسی غیر از این اقا میتونه ثمربخش باشه اما زدن این حرفا با ایشون کار بی فایده ایه چون فقط اونو عصبانی میکنه. این ادم از اون ادم هایی هستش که تصویرش هیچوقت از جلو چشم ادم کنار نمیره و متاسفانه اگه بخوام از زندگیم خارجش کنم فکر و یادش از ذهنم پاک نمیشه. چون خیلی متفاوته نسبت به همه و خیلی وجود و حضورش حس میشه و انگار همه جا هستش. حتی همین الانم حس میکنم ایشون بالای سر منه در حالیکه خب نیست.
بله درست میگین برزخ بدی هستش و شنیدن تحقیرها و رفتارهای سرکوب گرانه ایشون این برزخ رو سخت ترش هم میکنه.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راهکارهاتون کاملا درستن اقا وحید. مشکل اینجاست که این اقا ذاتا کسی رو دوست ندارن. من متاسفانه از روز اولش تا امروز که هشت ماه و خرده ای از شروع رابطه مون میگذره اینو میدونستم که ایشون به من و به هیچکس دیگه ای هیچ علاقه ای ندارن. ایشون فقط منافع خودشو دوست داره شغلشو کارشو احیانا پیشرفتشو منافع شخصیش رفاه و اسایش شخصی اش همین فقط همین.
صحبت کردن در این باره ها با هرکسی غیر از این اقا میتونه ثمربخش باشه اما زدن این حرفا با ایشون کار بی فایده ایه چون فقط اونو عصبانی میکنه. این ادم از اون ادم هایی هستش که تصویرش هیچوقت از جلو چشم ادم کنار نمیره و متاسفانه اگه بخوام از زندگیم خارجش کنم فکر و یادش از ذهنم پاک نمیشه. چون خیلی متفاوته نسبت به همه و خیلی وجود و حضورش حس میشه و انگار همه جا هستش. حتی همین الانم حس میکنم ایشون بالای سر منه در حالیکه خب نیست.
بله درست میگین برزخ بدی هستش و شنیدن تحقیرها و رفتارهای سرکوب گرانه ایشون این برزخ رو سخت ترش هم میکنه.

تا حالا دختر به این ضعیفی ندیده بودم!!!!
یه نفر معتمد جور کن...یه پسر...
یکی که دلسوزانه بره برات طوری باهاش حرف بزنه که هم غرور تو نشکنه هم اون ته دلشو رو کنه...
اهل کجایی بگو بخدا خودم حاضرم برات این کارو بکنم!!!
کم پیدا میشه دختری یه پسری رو که اینقد خر کله(یه دنده) باشه رو دوس داشته باشه!!!
راستش خصوصیات اون پسره خیلی شبیه منه و دارم خودمو میذارم جاش ببینم چی پیش میاد!!!
من فک میکنم اگه چراغ سبز از طرفش ندیدی بری باهاش حرف بزنی بد فرم لهت میکنه!!!!اونوقت دیگه بیا و جمعش کن!!!
راستش نمیدونم تو چه مرحله ای هستی؟
چیزی بهش گفتی؟
رابطتون چه شکلیه؟
همکلاسی؟همکار؟
دوست؟