مهم ترین اخبار فوتبال ایران

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كارت بازي مجيدي صادر شد

بالاخره پس از كش و قوس‌هاي فراوان كارت بازي فرهاد مجيدي براي بازي در ليگ برتر صادر شد. فرهاد مجیدی که حدود دو هفته پیش با عقد قراردادی یک سال و نیمه به استقلال پیوسته بود، پس از ثبت قرارداد مشروط در هیئت فوتبال در تمرینات آبی‌پوشان شرکت مي‌کرد.

خبرگزاري‌ها امروز گزارش دادند در جلسه‌ای که با حضور علی کاظمی دبیر سازمان لیگ، مصطفی شهبازی مسئول نقل و انتقالات و علی امیری معاون ورزشی استقلال برگزار شد پس از بررسی مفاد آیین نامه نقل و انتقالات کارت مجیدی صادر شده است. این بازیکن پس از فسخ قرارداد لیام ردی رسما استقلالی شد و کارت بازی این بازیکن نیز صادر شد تا او بتواند بدون مشکل برای استقلالی‌ها به میدان برود.

مسئولان استقلال بعد از پايان اين جلسه عنوان كرده‌اند مجيدي از بازي هفته آينده مقابل ذوب‌آهن برای بازی در استقلال مشکلی ندارد. اما با اين وجود حرف و حديث‌ها در مورد قانوني بودن اين انتقال همچنان ادامه دارد.

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متن کامل مجادله رویانیان و فردوسی پور؛شما بیخود کردی - ایشون هم بیخود کرده

متن کامل مجادله رویانیان و فردوسی پور؛شما بیخود کردی - ایشون هم بیخود کرده

"ایشون بی خود می کنه . شما هم بی خود می کنی!" این عین عبارتی بود که عصبانی ترین محمدرویانیان تاریخ ، خطاب به عادل فردوسی پور به زبان آورد. مجری نود ، عزیزکرده بینندگان تلویزیون که اعتبار بی پایانش زمینه ای برای شیطنت های گاه و بیگاه است. او در اواسط برنامه ، بعد از مصاحبه با وحیدهاشمیان ، با بولد کردن خبری که روز گذشته به نقل از سرپرست فجر سپاسی در مهر منتشر شده بود ، قرارداد یک میایاردو دویست و پنجاه میلیون تومانی رضا حقیقی را با سبک خود، (گردی چشم و لب های جمع شده)پول گزافی قلمداد کرد که تیم هایی مثل گهر با ان می تواندد وضع خود را عوض کنند.
او که سرهنگ عاری ، سرپرست فجر را به عنوان شاهد روی خط آورده بود ، مدیرعامل پرسپولیس را هم روی خط آورد تا یکی از یکی به دوهای مرسوم برنامه 90 را پیش ببرد . جالب اینکه اول کار هم ، لحن عادل شوخ و از موضع بالا بود. او به میزش کوبید و گفت:بزنیم به تخته ...وضعتان خوب است ها!
اما مکالمه به طرز عجیبی برخلاف نظر مجری نود پیش رفت. رویانیان ، عصبانی از این انگ مالی (چیزی که برای او و تیمش هزینه های جانبی بسیاری به ارمغان آورده است)با لحنی بسیار تند و عصبانی به تکذیب این رقم پرداخت و مثل یک بوکسور عصبانی تمام ضرباتش را به سمت فردوسی پور پرتاب کرد. این مواجهه ، ابتدا با واکنش عادل ، مواجه شد:آقای رویانیان، آرام تر. داریم فوتبالی حرف می زنیم... اما آرامشی در کار نبود. عادل گفت:آقا ما که از خودمون نگفتیم. سرهنگ عاری گفته. و رویانیان بی ملاحظه جواب تندش را به زبان آورد:ایشون بیخود می کنه. شما هم بیخود می کنی!...و این دومین باری بود چشم های عادل گرد می شد. این بار اما او به موضع دفاعی رفته بود. اتفاقی که تقریبا در طول تاریخ 13 ساله برنامه نود ، دوبار و در مکالمه او با واعظ آشتیانی و محسن صفایی فراهانی رخ داده بود.

عادل:ما داریم فوتبالی حرف می زنیم
رویانیان:فوتبالی یعنی چی یعنی دروغ؟آقای فردوسی پور من برای شما متاسفم . مربی خارجی تیم ما را که در آستانه توافق با او بودیم ، آن جور به او یاد دادید که چه طور علیه ما بشود...

فردوسی پور:به ما چه ارتباطی دارد؟ یعنی یک مربی که 40 سال در همه جای دنیا کار کرده قرارداد بستن را بلد نیست و نگاهش به برنامه ماست فقط؟
رویانیان :شما 13 سال است که دارید برنامه اجرا می کنید آن وقت وضع فوتبال ما این است.در این 13 سال کدام کار خوب نشان داده شده؟ فقط دروغ است و دلالی .کدام پدیده را بها دادید تا رشد کند؟
فردوسی پور : بیایید فوتبالی حرف بزنیم . ما با هم دعوا نداریم. ما خبر خبرگزاری معتبر مملکت را اعلام کردیم من فردوسی پور که این رقم را از خودم جنریت (استخراج) نکرده ام.
رویانیان: این نصیحت ها را برای هم سن و سالهای خودت بکن.شما با آن حالت و آن قیافه ای که بعد از اعلام رقم می گیری حرف خودت را می زنی .
من اشتباه کردم که روی خط شما آمدم.دیگر این کار را نخواهم کرد.من به عنوان یک پاسدار شان خودم را حفظ می کنم.من نه فوتبال شما را می خواهم نه 13 سال برنامه شما را .یک دهم کارهایی را که من کرده ام را نمی دانید،فقط می خواهید مدیرها را نابود کنید.من همین فردا حقیقی را به فجر می دهم و پولم را پس می گیرم.
فردوسی پور: آقای رویانیان شما چقدر اگرسیو هستید.
رویانیان:شما همه لیوان را نمی بینید. فقط دنبال یزرگنمایی این چیزها هستید.
فردوسی پور:آقا ما فقط به شما پرمان نگرفته. در موضوع نکونام هم ما بارها این بحث را مطرح کردیم تا نهایتا خود جواد آمد اینجا و موضوع را روشن کرد.
رویانیان:آخر با چه استدلالی این حرف را می زنید؟شما خبر دارید؟؟
فردوسی پور :آقای عاری گفتند. آقای یاوری گفتند.
رویانیان:آقای یاوری کجا این حرف را زد. چرا مغلطه و سفسطه می کنید؟
فردوسی پور:حالا شما بگویید چقدر. یک میلیاردو دویست و پنجاه نه .یک میلیارد و صد که دادید.
رویانیان:شما این پول را از جیب مبارک پرداخت کردید؟ خبر دارید؟
فردوسی پور:600 میلیون پول رضایتنامه دادید.
رویانیان:این خیلی با چیزی که شما اعلام کردید فرق می کند.
فردوسی پور:آقای قدوسی گفته اند 350 میلیون هم به بازیکن دادیم
رویانیان:این رقم خیلی فرق می کند. من یک پاسدارم و با افتخار به فجر سپاسی کمک کردم چون یک تیم ارزشی است و صادر کننده فرهنگ است . من مدیرپرسپولیس هم نباشم این کار را می کنم . به خدا من این رقم را قبول نمی کردم اما اقای سرهنگ جغفری مدیرعامل فجر از من خواستند و گفتند شرایط ان خوب نیست و من به عنوان یک پاسدار پذیرفتم. شما من را مقابل آقای عاری قرار دادید.
فردوسی پور:من ؟ شما خودتان ...
رویانیان : آخر چه کسی می تواند به عنوان کارمند دولت این همه پول بیاورد؟مگر مملکت حساب و کتاب ندارد؟پرسپولیس چند سال گرسنه بود و تا کمی پول به خودش دیده همه این تهمت ها را می زنند.این تهمت ها را می زنید و مردم هم باور می کنند و می شود پایه فشار های بعدی به ما ...من شرمم می آید از این فوتبال.مردم هم دارند تمام اینها را باور می کنند.من از استقلال بیشتر خرج نکردم.همه اش سکوت کرده ام،همه اش خندیده ام،کوه هم که باشد زیر این همه فشار آب می شود.آقای فردوسی پور؟چکش نشو روی اعصاب من.می خواهی پشت پرده فوتبال را بگویم؟من می توانستم بهترین هافبک دفاعی های دنیا را بیاورم اما برای بازیکن ایرانی ارزش قائل شدم.من کمک کردم و متهم شدم.
فردوسی پور :چرا مثل بارسلونا حمله می کنید سردار؟ از همه جهت ها دارید می زنید .یک لیوان آب بخورید...بخورید تا دوباره با هم حرف بزنیم.
رویانیان :دیگر خسته شده ام.همه دارند من را می زنند.من شرمنده ام که این حرف را می زنم اما گهری ها روزی که به تهران آمدند پول هتل و اتوبوس را نداشتند.من پول دادم و آنها آمدند و در تهران ما را بردند.داور گل آنها را قبول نکرد و من با جرات می گویم که آنها برنده بودند.این مدیریت است آقای فردوسی پور.این اخلاق است.کارهایی که من کرده ام در 50 سال پیش هرگز انجام نشده است.من از این فوتبال می روم تا تو از دست من راحت شوی!

فردوسی پور: آقا من چه کار دارم؟شما آدم دوست داشتنی ای هستید .
رویانیان: چرا...باور کنید 99 درصد دوست دارم بروم و یک درصد می خواهم بمانم.آن هم به خاطر هواداران.آنها آمدند و گفتند تازه تیم ما دارد جان می گیرد.به خاطر ذوق آنها ماندنی شدم.اما ماندن در فوتبال مثل خوردن زهر است.من بر می گردم به کار قبلی ام و در لباس خودم شهید می شوم.
رویانیان : ماندن در فوتبال برایم مثل خوردن زهر است...به هر حال من از همه عذر خواهی می کنم که سرشان را درد آوردم.من نوکر همه هستم.اما همه یک سال من را زدند،زدند و زدند!
فردوسی پور:و شما هم من را زدید و زدید و زدید»

آخرین ویرایش:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیشب همین آقا گفت ایشالا من بمیرم همه از دستم راحت بشن!!:w15::w15::w15:

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یادداشت روز: این امیر قلعه‌نویی: من خود موفقیتم!

یادداشت روز: این امیر قلعه‌نویی: من خود موفقیتم!

همیشه دوست داشته‌ام کنار بازیکنان تیم‌های امیر قلعه‌نویی در رختکن باشم. بدانم چه می‌گوید و از آن‌ها چه می‌خواهد؟ مثلا به
جواد نکونام چه می‌گوید یا از جباری چه می‌خواهد. خواندن ذهن امیر کار سختی بود برایم. چرا؟ چون او تنها‌ترین ستاره این فوتبال است و هیچ‌کس هم جز خودش را رقیب خودش نمی‌بیند. امروز اما با آن بارانی مخصوص و آن دست در جیب کردن‌های معمولی به کشف راز امیرخان نائل شدم. شاید شما هم بخواهید بدانید قلعه‌نویی چه می‌گوید. لطفا با من همراه شوید تا این کشف راز را با هم جشن بگیریم.

البته نه به بازیکنانش بلکه به تمام این فوتبال...

استقلال – سایپا

بازی که تمام شد کمی آماتور اما با ذهنی جستجوگر، استقلال بعد از یارگیری نیم‌فصل را تحلیل کردم. نتیجه بسیار ساده بود. بردهای آسان در برابر حریف‌هایی با اسامی سخت. موقعیت‌ها نه‌چندان بیشتر و البته حریف‌ها هم نه‌چندان حریف. کمی که با خود کلنجار تمام این سال‌های امیرخان پیش رویم صف کشیدند. همیشه همین‌گونه است. به راحتی می‌برد و حریف‌ها هم به همین راحتی می‌بازند. روزی تراکتور، قبلش هم سپاهان، و قبل‌ترش هم همین استقلال. قلعه‌نویی همیشه می‌برد. اصلا این فوتبال جز قلعه‌نویی برنده نداشته. مثل آب خوردن قهرمان و نایب‌قهرمان شده و عین خیال هیچ مربی و مدیری هم نیست. حریفی به نام قلعه‌نویی در این فوتبال یعنی باخت یا فوقش برد یا مساوی زورکی. راستی چرا؟ خود امیرخان با چهره‌اش گفت چرا....

چرا؟

امیر قلعه‌نویی‌‌ همان کودک قصه‌ای است که همه به پادشاه لختش می‌خندیدیم اما همه مردم شهر سکوت می‌کردند. قلعه‌نویی با تمام موفقیت‌هایش بسان‌‌ همان کودک قصه‌ها فریاد می‌زند این فوتبال چیزی تنش نیست. قلعه‌نویی فریاد می‌زند من با حاتمی همه جا قهرمان شدم و سپاهان با خلعتبری و پرسپولیس با انصاری‌فرد هم نمی‌تواند. می‌گوید موسوی و محمدرضایی نه‌چندان بزرگ هم می‌توانند برگ برنده باشند.‌‌ همان موسوی سوخته.

سال‌هاست که قلعه‌نویی ستاره می‌خرد اول است نمی‌خرد اول است و ما همه فقط خیره به موفقیت‌هایش هستیم. روزی حسرت استقلال و روزی حسرت تراکتور و سپاهان می‌شود اما هیچ‌کس به گرد پایش هم نمی‌رسد. قلعه نویی سال‌هاست فریاد می‌زند سبک ندارم تئوریسین هم نیستم اما با کوچینگ و مدیریت هم می‌شود از این فوتبال مرداب‌وار قزل‌آلا صید کرد.

به مدیران هم می‌گوید فرمول‌های موفقیت کم است. یازده به اضافه قلعه‌نویی یعنی برد. هر کس با من است برنده است. می‌گوید این فوتبال مربی ندارد که هیچ، جرات مقابله با من نیز نیست. امروز تیم قلعه‌نویی فریاد می‌زد سایپا حمله کن اما تقوی بعد از برد نیم‌فصل بار‌ها گفته بود بفرما امیرخان آن برد هم اتفاقی بوده است.

می‌گوید که بار‌ها دایی و مایلی جنگ کرده‌اند اما من برنده بوده‌ام.

به ویسی هم امروز خندید امیرخان. خندید و گفت به برد‌های لحظه‌ای برابر من دلخوش شدی؟ حالا چه کسی قهرمان است؟ می‌گوید من لباس گواردیولا تنم نیست الگویم همان علی‌آقای پروین است. فوتبال این مملکت در چنگم است. می‌گوید از وقتی که موفق شده‌ام هیچ مربی ایرانی به گرد پایم هم نرسیده است اما قیمت‌هایشان به اندازه قیمت خودم بالا رفته است.

می‌گوید خوشحالم در این فوتبال. یاوری هست و با همیشه موفق نبودنش هست. خوشحالم لوکا همه‌تان را دور می‌زند و معامله میلیاردی می‌کند و باز می‌آوریدش. می‌گوید این فدراسیون و این فوتبال را کی‌روش به چه کار. منم که قهرمان تعیین می‌کنم.
با‌‌ همان سبک‌های قدیمی هم می‌شود کوچ بود و این فوتبال را زیر بال و پر داشت.

پرسپولیس انصاری‌فرد و حسینی و ماهینی نمی‌خواهد من متضمن موفقیت هستم. اگر نباشم شاید افشین قطبی نامی بیاید.

قلعه‌نویی با تمام این فوتبال حرف زد. با آن هیئت فوتبال شیراز و با عادل فردوسی‌پور و برنامه نودش هم حرف زد. با استادیوم‌های خالی و سقف‌های قرارداد بازیکن‌های کف. با استادیوم نداشته و بودجه‌های میلیاردی تیم‌ها. با تمام تیم‌های هدایتی. حرف‌هایش را این‌بار شنیدم. حالا فهمیدم به نکونام درباره یک تکه پارچه و با رحمتی از بازگشت دوباره چه گفته است. قلعه‌نویی با تمام برد‌هایش گفت ترسو‌ها از این سیستم‌های تکراری دفاعی و اداهای کنار زمین مزخرف چیزی عایدتان نمی‌شود. من خود خود موفقیتم.

کمی واقعی‌تر

امیر قلعه‌نویی باز هم موفق است. زنگ خطر به صدا در آمده. کسی در خوب بودن امیر قلعه‌نویی شکی ندارد اما واقعا این فوتبال ته‌اش همین است؟ امیر قلعه‌نویی به راحتی قهرمان و نایب‌قهرمان می‌شود و بقیه مربیان فقط نگاه می‌کنند. مدیران هم فقط نگاه. اما یادتان باشد امروز استادیوم با صدرنشینی مطلق استقلال خالی بود. تماشاگر اما نگاه نه. اگر سبک نو فوتبال ایده‌آل و جوانگرایی دیده می‌شد این مردم‌گریزی از فوتبال را شاهد نبودیم. اینکه چه کسی و کی بیاید و بگوید اینکه شما دم می‌زنید و قهرمان می‌کنید فاقد اصول فوتبال است شاید حالا حالا‌ها رخ ندهد. نه مرد خطرش هست و نه این فوتبال بهتر از قلعه‌نویی را پرورش داده. نتایج تیم ملی را هم بی‌ربط ندانیم. خودش دارد فریاد نفس‌کش می‌زند. اما کو حریف و مرد علم و خطر؟

محمدباقر زنگنه

آخرین ویرایش:

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
ایشون بی خود می کنه . شما هم بی خود می کنی

من خودم برنامه رو دیدم اصلا اینو نگفت ..فردوسی پور گفت من نگفتم عاری گفته رویانیان هم گفت عاری بیخود گفته شما هم بدتر ..
فردوسی پور مظلوم نمایی میکنه وگرنه چطور قبل اینکه رویانیان بیاد رو خط با آب و تاب داشت میگفت "اوه اوه چه پولایی" و ......
فجریا اینقد باختن بهشون برنخورده نمیدونم چرا فقط باخت به پرسپولیس عصبیشون کرده ..بجای تشکر از رویانیان که پول خوبی بابت انتقال حقیقی بهشون داد طلبکار هم هستن..میتونستن با اون پول که کم هم نبود یه بازیکن خوب بگیرن نه اینکه پول خرج چیزای دیگه کنن ..این ادبیات فقط تو فوتبال ایران وجود داره وگرنه همه جای دنیا تیما بازیکنای خوب رو میگیرن و بابت رضایت نامه پول میدن ..نمیدونم با چه رویی خودشونو با پرسپولیس مقایسه میکنن ...

GAME_OVER

کاربر ممتاز
این خبر برای خیلی وقت پیشه که ایسنا زده بود و اشتباه هم بود ..دیشب هم 90 نشون داد اون گل مس سرچشمه ثانیه 48م بود ولی این گل ثانیه 10 ...

GAME_OVER

کاربر ممتاز
اون گل ثانیه 47 بود و این یکی ثانیه 11 :D.
حالا مشکل 1 ثانیه س ؟؟؟ همین حدودا بود ..ولی عادل وقتی کامل توپ به تور خورد و برگشت زمانو نگه داشت..اگه از همون موقع که توپ رفت تو گل وقت میگرفت میشد ثانیه 10 ..:دی
تازه خودشم گفت ثانیه 10 11 ... همون 10 حساب میشه ..:D

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشون بی خود می کنه . شما هم بی خود می کنی

من خودم برنامه رو دیدم اصلا اینو نگفت ..فردوسی پور گفت من نگفتم عاری گفته رویانیان هم گفت عاری بیخود گفته شما هم بدتر ..
فردوسی پور مظلوم نمایی میکنه وگرنه چطور قبل اینکه رویانیان بیاد رو خط با آب و تاب داشت میگفت "اوه اوه چه پولایی" و ......
فجریا اینقد باختن بهشون برنخورده نمیدونم چرا فقط باخت به پرسپولیس عصبیشون کرده ..بجای تشکر از رویانیان که پول خوبی بابت انتقال حقیقی بهشون داد طلبکار هم هستن..میتونستن با اون پول که کم هم نبود یه بازیکن خوب بگیرن نه اینکه پول خرج چیزای دیگه کنن ..این ادبیات فقط تو فوتبال ایران وجود داره وگرنه همه جای دنیا تیما بازیکنای خوب رو میگیرن و بابت رضایت نامه پول میدن ..نمیدونم با چه رویی خودشونو با پرسپولیس مقایسه میکنن ...

نه یه جایی گفت بیخود کرده گفته( یعنی عاری ) اما به فردوسی پور نگفت

البته تعجب کردم فجر که 600 میلیون گرفته بوده پس بحثش سر چی بود؟؟ خوب نمیدادن این بازیکن رو و قید 600 تومان رو هم میزدن

اما خوب رویانیان یه اشتباهی کرد دیگه ، همون مثلا تهمت رو دوباره به استقلال زد ، در حالی که خودش داشت میگفت آقای عاری رو چی حکمی این مبلغ 1 میلیارد و 250 رو اعلام کرده ، بقول سررشته داری ( سخنگوی استقلال ، یه همچین چیزی ) خودشم نباید بی حکم از مبلغ 1 میلیون 700 هزار یوروی نکونام میگفت ، البته به اون موضوع نکونام هم تو 90 خیلی اشاره شد و بهش پرداختن

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا مشکل 1 ثانیه س ؟؟؟ همین حدودا بود ..ولی عادل وقتی کامل توپ به تور خورد و برگشت زمانو نگه داشت..اگه از همون موقع که توپ رفت تو گل وقت میگرفت میشد ثانیه 10 ..:دی
تازه خودشم گفت ثانیه 10 11 ... همون 10 حساب میشه ..:D

تو چرا به من گیر میدی؟؟
پس چرا تو کلوپتون گفتی ثانیه 8؟؟
اما اون گل بازیکن ابومسلم به ایرسوتر رو دیدی؟؟ یادمه بعد از اون گل مربی ایرسوتر دروازه بان رو تعویض کرد ، عمرا سریعتر از این گل تو جهان زده شده باشه و شده بشه
گل با حالی بود اما
اما اینجا هم رضایی گل سریعی زد دیگه

GAME_OVER

کاربر ممتاز
نه یه جایی گفت بیخود کرده گفته( یعنی عاری ) اما به فردوسی پور نگفت

البته تعجب کردم فجر که 600 میلیون گرفته بوده پس بحثش سر چی بود؟؟ خوب نمیدادن این بازیکن رو و قید 600 تومان رو هم میزدن

اما خوب رویانیان یه اشتباهی کرد دیگه ، همون مثلا تهمت رو دوباره به استقلال زد ، در حالی که خودش داشت میگفت آقای عاری رو چی حکمی این مبلغ 1 میلیارد و 250 رو اعلام کرده ، بقول سررشته داری ( سخنگوی استقلال ، یه همچین چیزی ) خودشم نباید بی حکم از مبلغ 1 میلیون 700 هزار یوروی نکونام میگفت ، البته به اون موضوع نکونام هم تو 90 خیلی اشاره شد و بهش پرداختن
درسته ....رویانیان به فردوسی پور نگفت بیخود کردی ...این مطلبم تو همه سایتا کپی شده ..
منم همینو گفتم ..پول زیاد گرفتن الان طلبکار هم هستن ..انگار رویانیان مجبورشون کرده که حقیقی رو بدن ..قبل بازی از حقیقی تقدیر کردن بعد بازی کلی حاشیه براش درست کردن ..

GAME_OVER

کاربر ممتاز
تو چرا به من گیر میدی؟؟
پس چرا تو کلوپتون گفتی ثانیه 8؟؟
اما اون گل بازیکن ابومسلم به ایرسوتر رو دیدی؟؟ یادمه بعد از اون گل مربی ایرسوتر دروازه بان رو تعویض کرد ، عمرا سریعتر از این گل تو جهان زده شده باشه و شده بشه
گل با حالی بود اما
اما اینجا هم رضایی گل سریعی زد دیگه
من گفتم ثانیه 8 ؟؟؟؟؟؟:surprised:
خوب اون گل جام آزادگان بود .. اون خبر هم من از فارس کپی کردم ..از خودم ننوشتم که ..

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من گفتم ثانیه 8 ؟؟؟؟؟؟:surprised:
خوب اون گل جام آزادگان بود .. اون خبر هم من از فارس کپی کردم ..از خودم ننوشتم که ..

فارس بیخود کرده ، تو هم اشتباه کردی :D (ناراحت نشیا شوخی کردم)

آره اون آزادگان بود ، اما چرا معروف شده بود پرسپولیس از مس سرچشمه تو ثانیه 7 گل خورده ؟؟

GAME_OVER

کاربر ممتاز

آره اون آزادگان بود ، اما چرا معروف شده بود پرسپولیس از مس سرچشمه تو ثانیه 7 گل خورده ؟؟
فکر کنم گزارشگر اشتباهی گفته بود ثانیه 7 ..
ایسنا هم استقلالیه ..سریع این خبر رو زد نامرد ..بدون اینکه تحقیقی کنه ببینه درسته یا نه ...سایت مثلا معتبر..:D

چییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کیییییییییییییییییییییییی بیخود کرده؟!:exclaim:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم گزارشگر اشتباهی گفته بود ثانیه 7 ..
ایسنا هم استقلالیه ..سریع این خبر رو زد نامرد ..بدون اینکه تحقیقی کنه ببینه درسته یا نه ...سایت مثلا معتبر..:D

ایسنا استقلالیه؟؟ عجب ، نمیدونستم ، اما ما که میگیم ثانیه 7 از مس گل خوردید ;)

چییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کیییییییییییییییییییییییی بیخود کرده؟!:exclaim:

:cry:
خبرگزاری فارس رو میگم بخدا

GAME_OVER

کاربر ممتاز
ایسنا استقلالیه؟؟ عجب ، نمیدونستم ، اما ما که میگیم ثانیه 7 از مس گل خوردید ;)
عجب ...شما بگید اشکالی نداره ..:D
مهم اینه ثابت شد ثانیه 48 بوده ...:D
راستی نیم فصل اول بازیتون با نفت آبادان یه گل خوردین ..ثانیه چند بود؟ منم میگم اون گل ثانیه 6 بوده ..خخخخ

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب ...شما بگید اشکالی نداره ..:D
مهم اینه ثابت شد ثانیه 48 بوده ...:D
راستی نیم فصل اول بازیتون با نفت آبادان یه گل خوردین ..ثانیه چند بود؟ منم میگم اون گل ثانیه 6 بوده ..خخخخ
همون 47 دیگه ، کمترش کن مشتری بشیم
4 هم که حساسیت زاست حذف بشه بهتره ، میمونه 7 ، 7 هم که فرهاد مجیدیه تو ازش بدت میاد
پس ثانیه 6 میگیم که شما هم راضی باشی
تو چرا اصلا با من همش کل کل میکنی ؟؟

GAME_OVER

کاربر ممتاز
همون 47 دیگه ، کمترش کن مشتری بشیم
4 هم که حساسیت زاست حذف بشه بهتره ، میمونه 7 ، 7 هم که فرهاد مجیدیه تو ازش بدت میاد
پس ثانیه 6 میگیم که شما هم راضی باشی
تو چرا اصلا با من همش کل کل میکنی ؟؟
نه حرف مرد یکیه ..48 بی بروبرگرد ..
نه دیگه ثانیه 6 که گل نفت به استقلال بود ..

من کل کل نکردم حقایق رو روشن کردم اینجا ..:دی

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w20:

47
گل نفت ؟؟:w20:
کم کم داره یادم میاد اون گل ثانیه 4.5 رو ابومسلم تو تهران به پرسپولیس زدا

GAME_OVER

کاربر ممتاز
:w20:

47
گل نفت ؟؟:w20:
کم کم داره یادم میاد اون گل ثانیه 4.5 رو ابومسلم تو تهران به پرسپولیس زدا
48 ..
آره دیگه نیم فصل اول ...تو آبادان ..قلعه نوعی گفت ما هنوز ننشسته بودیم که گل خوردیم ...

ثانیه 2 و 3 بود ..:D

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من از هر چی پرسپولیس خوشم نیاد از این 6 تا کردن تماشاگرانش خوشم میاد

تو بازی پیکان و یا بازی ملوان من خیلی دلم میخواست 6 گل بزنن

تماشاگران استقلال هم این شعار پرسپولیس قهرمان /// تو لیگ برتر بمان خیلی خنده هست

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

خالی بند
الان نگاه کردم 1 دقیقه و 32 ثانیه تا گل نفت آبادان به استقلال، اگه اینو بگی ثانیه 6 ،اونوقت ثانیه 47 میشه چند ؟ثانیه 3.065 روی ایرسوتر رو هم سفید کردید

GAME_OVER

کاربر ممتاز
خالی بند
الان نگاه کردم 1 دقیقه و 32 ثانیه تا گل نفت آبادان به استقلال، اگه اینو بگی ثانیه 6 ،اونوقت ثانیه 47 میشه چند ؟ثانیه 3.065 روی ایرسوتر رو هم سفید کردید
خوب شما گفتی ما میگیم گل مس به پرسپولیس ثانیه 7 بوده ..منم گفتم باشه منم میگم گل نفت به استقلال ثانیه 6 بوده ..مقابله به مثل کردم ..نگفتم که گلشون حتما ثانیه 6 بوده که..
من از هر چی پرسپولیس خوشم نیاد از این 6 تا کردن تماشاگرانش خوشم میاد

تو بازی پیکان و یا بازی ملوان من خیلی دلم میخواست 6 گل بزنن

تماشاگران استقلال هم این شعار پرسپولیس قهرمان /// تو لیگ برتر بمان خیلی خنده هست
خب استقلالیا تیمشون سابقه رفتن به دسته های پایینترو داره الان استرس دسته پایین همیشه باهاشونه ..واسه همینم هست که به ما میگن تو لیگ برتر بمان.. از قدیم هم گفتن مارگزیده از ریسمان سیاسفید میترسه ..

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب شما گفتی ما میگیم گل مس به پرسپولیس ثانیه 7 بوده ..منم گفتم باشه منم میگم گل نفت به استقلال ثانیه 6 بوده ..مقابله به مثل کردم ..نگفتم که گلشون حتما ثانیه 6 بوده که..
خب استقلالیا تیمشون سابقه رفتن به دسته های پایینترو داره الان استرس دسته پایین همیشه باهاشونه ..واسه همینم هست که به ما میگن تو لیگ برتر بمان.. از قدیم هم گفتن مارگزیده از ریسمان سیاسفید میترسه ..

پس قبول کردی ثانیه 3 گل خوردید ؟؟ آفرین
بابا تیم صدرنشین رو چه به استرس سقوط ؟؟ همش کل کل میکنی

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اینکه از فردوسی پور خوشم میاد ولی دیروز حق با رویانیان بود.آخه آقای عاری از کجا میدونه که پرسپولیس فلان مبلغ به بازیکن داده؟؟!!! یاوریفقط گفتش که 600 تا به سپاسی دادند و همین.ولی عاری اومد یه حرفی زد که کسی بهش نگفت سر پیازی یا ته پیاز!!!! فردوسی پور دیروز داشت شیطنت میکرد و رویانیان جوابشو محکم داد.اما من هیچ وقت از بی ادبیش دفاع نمیکنم ولی امسال خیلی به رویانیان فشار میارند.

سال های پیش سپاهان و استقلال بیشترین هزینه رو کرده بودند ولی اونموقع کسی چیزی نمیگفت.ولی امسال که پرسپولیس چندتا بازیکن گرفت داد همه در اومده!!!و این انصاف نیستش!!!

ولی یکی نیست به فردوسی پور بگه که چرا مبلغ قرار داد حقیقی رو از عاری میپرسی؟؟!!!!!

GAME_OVER

کاربر ممتاز
پس قبول کردی ثانیه 3 گل خوردید ؟؟ آفرین
بابا تیم صدرنشین رو چه به استرس سقوط ؟؟ همش کل کل میکنی
قبول کردم ثانیه 6 گل خوردین ..
همیشه با فکر سقوط زندگی میکنین..وگرنه نمیگفتین پرسپولیس تو لیگ برتر بمون ...ولی خب انجاشو اشتباه کردن آخه ما که استقلال نیستیم که سقوط کنیم که ..:D

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برنامه نود مورخ 12 دی ماه 1391

مسابقه پیامکی برنامه نود شب گذشته به انتخاب برترین تیم ملی در سه دهه اخیر اختصاص داشت که بینندگان از بین تیم های ملی سال 1984 ،1990، 1996، 1998 و 2004 تیم سال ۱۹۹۸ را به عنوان تیم برتر انتخاب کردند.

* در پایان بازی صبای قم و ذوب آهن که با تساوی بدون گل به پایان رسید عده ای از هواداران تیم صبا به صمد مرفاوی سرمربی تیم‌شان اعتراض کردند که این مربی در مصاحبه ای اعلام کرد این رفتار ها در فوتبال ایران تکراری است و توجهی به این صحبت ها ندارد.

* مجری برنامه نود به مصاحبه بیات علیه مرفاوی که گفته «او ببیند خودش می ماند، بعد من را اخراج کند» اشاره کرد و این مصاحبه را شبیه صحبت های پرویز برومند علیه ناصر حجازی بعد از شکست 4 بر 3 استقلال مقابل سایپا در سال های دور دانست.

* دوربین برنامه 90 شب قبل بازی پرسپولیس و فجر سپاسی به اطراف ورزشگاه حافظیه رفت و از هوادارانی که در سرمای شدید هوا برای تماشای این مسابقه از شهر های دور خود را به آنجا رسانده بودند، گزارش تهیه کرد.

* وحید هاشمیان گلزن‌ترین لژیونر فوتبال ایران مهمان شب گذشته برنامه نود بود. وی در مورد فعالیتش به عنوان سرمربی در تیم هالشتنبک در لیگ دسته 5 آلمان توضیحاتی را ارائه کرد.

هاشمیان در مورد سقف آرزویش در مربیگری گفت: وقتی در آلمان فعالیت می کنید می توانید آرزو کنید و با تلاش به این آرزو برسید. در ایران با رابطه می توان به این آرزو ها رسید. من در دوران بازیکنی از این روابط نداشتم و استفاده نکردم. شاید از این موضوع نیز آسیب هم دیده باشم. مربیگری برای من پایان زندگی نیست و اگر روزی در آن موفق نشدم کار دیگری را دنبال می کنم.

وی در مورد انتقال تیم پاس به همدان گفت: در ایران در سه تیم فتح، پاس و پرسپولیس بازی کردم. دو تیم پاس و فتح از بین رفتند، امیدوارم پرسپولیس باقی بماند که بتوانم بگویم در ایران روزگاری در این تیم بازی کرده‌ام. امروز همه می گویند چرا استعدادیابی نمی توانیم بکنیم آنوقت خودمان تیم هایی مثل پاس، شاهین تهران و سپید رود رشت را نابود کردیم.

هاشمیان در مورد مقایسه امکانات تیم های لیگ برتر ایران با تیم هالشتنبک عنوان کرد: امکانات پرسپولیس با توجه به اینکه مکان تمرینش درست شده بود، خوب بود اما این امکانات در اندازه همان چیزی است که در دسته 5 آلمان و در تیم ما وجود دارد.

وی در پاسخ به اینکه آیا اعلام کرده باید به جای مربی و بازیکن خارجی، مدیر خارجی به فوتبال ایران آورده شود، گفت: ما در ایران مدیران خوب و با لیاقتی داریم. برخی افراد هستند که فوتبالی هم نیستند اما لیاقت زیادی دارند و باید به آن ها وقت بیشتری داد. البته اگر مدیران فوتبالی باشند خیلی خوب است. ما می توانیم در کنار برخی مدیران افراد بادانش خارجی را به کشورمان بیاوریم تا در برنامه ریزی ها به ما کمک کنند. باشگاه های ما تا درآمدزایی نکنند وابسته به افراد و نهاد ها خواهند بود که این باعث می شود پیشرفت خوبی نداشته باشند.

* صحنه هایی از برنامه نود در روز 10/10/1379 پخش شد. در این برنامه دربی 49 که منجر به درگیری بین پرویز برومند با پایان رأفت و حمید استیلی با محمد نوازی شد به نمایش در آمد که برای تماشاگران خاطرات زیادی را زنده کرد.

*در بخش بعدی برنامه نود در مورد وضعیت قرارداد رضا حقیقی صحبت شد. محمد عاری سرپرست تیم فوتبال فجر سپاسی در مصاحبه ای اعلام کرده خرید این بازیکن یک میلیارد و 250 میلیون تومان هزینه داشته است. او روی خط برنامه نیز حاضر شد و در این ارتباط صحبت هایی انجام داد. سپس محمود یاوری در این مورد نکاتی را بیان کرد.

در میان صحبت های سرمربی فجر سپاسی، محمد رویانیان با عصبانیت فراوان روی خط حاضر شد تا جواب صحبت های عاری را بدهد.

رویانیان در این ارتباط خطاب به مجری برنامه، گفت: برای خودتان می برید و می دوزید و موضوع کذبی را به میلیون ها نفر نشان می دهید. شما حق قضاوت ندارید و از رسانه ملی سو استفاده نکنید. عاری چه کاره است که چنین حرفی می زند. او بیخود کرده که در این مورد نظر می دهد.

وی افزود: من 600 میلیون تومان با افتخار به فجر سپاسی که یک تیم ارزشی است دادم. دوست دارم اگر پول داشته باشم که ندارم به خیلی از تیم ها کمک کنم. برای شما متاسفم که کار یاد مربی خارجی ما دادید و او را کوک کردید تا از ما شکایت کند.

عاری در پاسخ به رویانیان عنوان کرد: برای این ادبیات متاسفم. اگر می خواهید من را بشناسید بهتر است از غلامرضا رضایی بازیکن تیم خودتان در مورد من سوال کنید.

رویانیان در ادامه درددل های زیادی بیان کرد و معتقد بود در مدتی که به عنوان مدیرعامل در پرسپولیس فعالیت کرده خیلی ها مقابل او سنگ اندازی و حاشیه سازی کردند.

رویانیان معتقد است فجری‌ها به خاطر باخت این اتهام ها را وارد کردند که اگر قانونی بود این 3 امتیاز را به آن ها تقدیم می کرد.

مدیرعامل پرسپولیس گفت: ماندن در فوتبال برایم مثل خوردن زهر است.

او در پایان به دلیل عصبانیت بیش از حد خود از همه عذر خواهی کرد.

* غلامرضا بهروان رئیس سازمان لیگ در مصاحبه ای که با برنامه 90 در پایان مسابقه نفت تهران و مس کرمان داشت، در مورد شایعاتی که اخیرا در مورد کنار رفتنش از سازمان لیگ شنیده می شود، گفت: به قانون احترام می گذارم و تابع قانون مملکتم هستم. برای من فوتبال از شخص مهم تر است و بر خلاف کسانی که خیلی تظاهر می کنند من چینین عقیده ای دارم.

رئیس سازمان لیگ در مورد اینکه آیا به دلیل بحث بازنشستگی او، برای حضور در این پست مشکل دارد عنوان کرد: من فکر می کنم این موضوع مسئله فرعی است و اصل قضیه چیز دیگری است. این اصل را هم خودتان بگردید پیدا کنید.

* بحث کاپیتانی تیم فوتبال استقلال باز هم مورد بررسی قرار گرفت و مصاحبه های صادقی، جباری، منتظری و قلعه نویی در این ارتباط پخش شد.

* اکبر میثاقیان سرمربی و جباری زاده مدیرعامل تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان نسبت به لغو محرومیت تیم فوتبال داماش گیلان از بازی در استادیوم بدون تماشاگر اعتراض داشتند.

در همین راستا هواداران داماش در حرکتی نمادین با زدن چسب بر دهان خود به رأی ابتدایی کمیته انضباطی به خاطر محروم شدن از حضور تماشاگران در دیدار خانگی مقابل آلومینیوم اعتراض کردند.

* اسماعیل حسن زاده در مورد اینکه آیا اعتراض امیر عابدینی باعث شده تا محرومیت داماش لغو شود، تصریح کرد: برخی چون از قانون خبر ندارند و نمی دانند تجدید نظر، اعاده دادرسی و ... چیست این صحبت ها را بیان می کنند. بر اساس قانون در رای قطعی حق اعاده دادرسی وجود دارد و به همین خاطر این رای لغو شد و ممکن است با انجام بررسی های بعدی رای سنگین تری نیز در نظر گرفته شود.

* براتی کارشناس مسائل حقوقی نسبت به ثبت قرارداد فرهاد مجیدی انتقاد کرد و این کار را غیر قانونی خواند. با توجه به این که هنوز قرارداد لیام ردی فسخ نشده و باشگاه استقلال مبلغ 84 هزار دلار توافق شده برای فسخ قرارداد این بازیکن را نپرداخته، به دلیل نبودن جای خالی در لیست این تیم مجیدی نمی توانسته قراردادش را ثبت کند. براتی همچنین نسبت به رای کمیته انضباطی مبنی بر فسخ قرارداد لیام ردی اعتراض کرد و از حسن زاده در مورد اینکه بر اساس کدام ماده و قانون چنین حکمی داده سوال پرسید که رئیس کمیته انضباطی در این مورد پاسخی نداد.

* وضعیت انتخابات هیئت فوتبال استان مرکزی مورد بررسی قرار گرفت. غفاری سال هاست ریاست هیئت فوتبال استان مرکزی را برعهده دارد. سایر کاندیداها نسبت به اساسنامه اعتراض داشتند و معتقد بودند که اساسنامه به نحوی است که هر بار انتخابات انجام شود افراد رأی دهنده طوری چیده می شوند که غفاری به عنوان رئیس انتخاب خواهد شد. در این برنامه دقایقی به بررسی این موضوع پرداخته شد. همچنین مقرر گردید تا در برنامه هفته آینده نیز این موضوع مورد بررسی قرار بگیرد.

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واکنش استقلال به اظهارات رويانيان ؛ از کجا ميداني نکونام 2 ميليارد گرفته است

مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال نسبت به اظهارات مدیرعامل پرسپولیس در برنامه 90 واکنش نشان داد و از اینکه وی بدون اطلاع دوباره به قرارداد نکونام استناد کرده است ، ابراز تاسف نمود.

محمد سررشته داری درباره اظهارات مدیرعامل پرسپولیس که در برنامه 90 مدعی شد باشگاه استقلال بابت حضور جواد نکونام مبلغ 2 میلیارد به باشگاه اوساسونا پرداخت کرده است اظهار داشت:با تمام احترامی که برای مدیر عامل باشگاه پرسپولیس قائل هستیم اما ناگزیریم همان پرسشی را که ایشان در برنامه 90 از سرپرست فجر و مجری برنامه درباره رقم رضایتنامه و قرارداد رضا حقیقی به پرسپولیس مطرح کردند،تکرار کنیم.پرسش ما این است که بر اساس کدام سند ایشان از پرداخت مبلغ 2 میلیارد به اوساسونا برای به خدمت گرفتن نکونام خبر دادند؟

سررشته داری می گوید: اگر حدس و گمانه زنی در بحث اول مذموم و قابل انتقاد است چرا در موضوع دوم به حدسیات بسنده می کنیم؟ وی افزود:نکته دیگر صحبت درباره کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان است.بازیکنی که تا پیش ازحضور در ایران،یعنی تا همین چند ماه قبل قراردادش در بالاترین سطح فوتبال اروپا 5 میلیارد بود.همان بازیکنی که در میانه فصل جاری،یعنی چند هفته قبل پیشنهاد 10 میلیاردی داشت اما ترجیح داد به گفته خود در استقلال بماند تا در تیم مورد علاقه دوران نوجوانی اش به دوران فوتبالی خود ادامه بدهد.دیگر لازم نیست بگویم که درباره بازیکنی صحبت می کنیم که همین حالا هم باشگاه اوساسونا به دنبال به خدمت گرفتن دوباره اوست و خبرهای مختلفی در رسانه های گروهی طی روزهای اخیر در این باره منتشر شده است.لذا صحبت از جواد نکونام،بازیکنی با این قابلیت و شایستگی در شرایط حساسی که فوتبال کشور در هنگامه برگزاری مقدماتی جام جهانی دارد،نیاز به کنکاش و حساسیت بیشتری دارد.
داری تاکید کرد:اینگونه اظهارنظرها نمی تواند برای فوتبال کشور چاره ساز باشد .در واقع اینگونه اظهارات فرار به جلو است و این ،قطعا راه حل مناسبی برای فوتبال امروز ما نیست.

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وينگو بگوويچ رسما پرسپوليسي شد

سرمربي سابق پاس همدان براي پيوستن به كادر فني پرسپوليس با مسئولان اين باشگاه به توافق رسيد.

وينكو بگوويچ مربي كروات كه هفته قبل از پاس همدان جدا شده پس از توافق با مسئولان پرسپوليس به اين تيم پيوست تا از اين پس يكي از دستياران يحيي گل‌محمدي باشد. بگوويچ سال‌هاست در ايران به مربيگري مشغول است و سابقه سرمربيگري تيم‌هاي فولاد، پرسپوليس، پاس و... را در كارنامه دارد.