آرشیو کارشناسی ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahboooobeh

عضو جدید
:redface:من هنوز نتونستم خلاصه سازه هارو دانلود کنم
دوستانی که دانلود کردن ...میشه بگید مشکل کجاست؟؟؟اکانت هم ساختم ولی باز هم نمیشه،ارور میده

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان اگه می تونید لطفا توی 4shared این جزوه های طیبه که زحمت کشیده گذاشته اپلود کنید . من هر کاری گفتین تو این چند روز کردم ولی نشد :w05:

naser1990

عضو جدید
[بابت گذاشتن جزوه ها دستتون درد نکنه دوستان اگه کسی می تونه از صفحات توسی رنگ کتاب مقاومت مصالح گلابچی عکس بکیره وبزاره لطف خیلی بزرگی کرده

mahsa_archi_arch

عضو جدید
من مکانیک حاج سقطی رو دارم ولی چیز اضافه ای نسبت به کتاب سلطاندوست نگفته همون کتابش کافیه

ممنون آقا نیما ... ولی این همپوشانی که میگین با کتاب تاسیسات مکانیکی سلطاندوست هست یا کتاب طبقه بندی و تجهیزات سیستمهای سلطاندوست ؟؟
چون احساس میکنم کتاب تاسیسات مکانیکی سلطاندوست همه موارد سیلابس و نداره .. ( مثلا قسمت تجهیزات انتقال و توزیع )؟؟ -
کل جزوه شون چند صفحه است ؟ ؟

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون آقا نیما ... ولی این همپوشانی که میگین با کتاب تاسیسات مکانیکی سلطاندوست هست یا کتاب طبقه بندی و تجهیزات سیستمهای سلطاندوست ؟؟
چون احساس میکنم کتاب تاسیسات مکانیکی سلطاندوست همه موارد سیلابس و نداره .. ( مثلا قسمت تجهیزات انتقال و توزیع )؟؟ -
کل جزوه شون چند صفحه است ؟ ؟
من کتاب تاسیسات مکانیکی سلطاندوست رو واسه هر آزمون میخونم اون یکی کتابشونو ندارم ولی همون قسمت تجهیزات انتقال و توزیع رو بخواین بیشتر بخونین تو سی دی کتابش داره کاملشو از رو اون میتونید ببینید با تصاویرشونو جزوه آقای حاج سقطی کنکوری نیست چون استاد خودم هم بوده یه ترم پاسش کردم دیگه جزوشو خوندم 40 صفجه ای میشه بیشتر نحوه کار سیستم ها رو توضیح داده که به نظرم محاله تو کنکور همچین سوالایی رو بدن همون کتاب سلطاندوست با سی دیش به نظرم کافیه

mahsa_archi_arch

عضو جدید
من کتاب تاسیسات مکانیکی سلطاندوست رو واسه هر آزمون میخونم اون یکی کتابشونو ندارم ولی همون قسمت تجهیزات انتقال و توزیع رو بخواین بیشتر بخونین تو سی دی کتابش داره کاملشو از رو اون میتونید ببینید با تصاویرشونو جزوه آقای حاج سقطی کنکوری نیست چون استاد خودم هم بوده یه ترم پاسش کردم دیگه جزوشو خوندم 40 صفجه ای میشه بیشتر نحوه کار سیستم ها رو توضیح داده که به نظرم محاله تو کنکور همچین سوالایی رو بدن همون کتاب سلطاندوست با سی دیش به نظرم کافیه

ممنون .. یه مقدار استرسمو کمتر کردین :D
مرسی از راهنمایی :)

Tanin_hd

عضو جدید
سلام بچه ها کسی جزوه تاریخ نسیم عسگری و عناصر طباطبایی رو داره بزاره اینجا؟ممنون میشم

النازا

عضو جدید
بچه هاکسی فایل جزوه جدید متدین رو نداره؟جزوه ای که ایوانخانه برا دانلود گذاشته جدیده؟

آخرین ویرایش:

mahsa_archi_arch

عضو جدید
من هر کاری می کنم نمیتونم دانلود کنم میشه راهنمایی کنید ممنون
روی لینک راست کلیک کنید ..
از قسمت سمت راست روی download کلیک کنید ... بعد کافیه رو download از کادر سبزرنگ کلیک کنید .. نیاز نیست حتما عضو مدیافایر باشید

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه ی بچه های گل معماری اگه کسی جزوه طرح 4 دکتر متدین رو داره بذاره اینجا .استاد ما میگفت خیلی مهمه .

النازا

عضو جدید
معماری معاصر دکتر کیانی
من نظرم اینه که خوبه من واسه تاریخ معاصر کتاب بانی مسعود - کتاب عصر کنکاش - جزوه علی عسگری - جزوه لادن اعتضادی - جزوه مانا قابوسی خوندم وقتی این جزوه رو دیدم نکته های خوبی داشت

ممنون .من راستش چون فضا زمان وقابوسی رو نخوندم یکم میترسم برامعاصر

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشیدجزوات منظر که گذاشتید چه طوریه کلا صفحاتش کمه؟

اینا جزوه هستن دیگه باید کم حجم باشن
منم اینارو از یکی از موسسات گرفتم من تا به حال نزدیک 100 صفحه گذاشتم واسه منظر ( منصوری و اعتضادی) مطمئننا اینا 100% سوالات رو ساپورت نمیکنن اما خوندنشون واجبه چون 5 ستاره هستن

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم الان میزنم این ارور 404 Not Found میاد تو مدیا فایر آپلود کن

باید کل آدرس رو کپی کنید در آدرس بار روش کلیک نکنید
البته این آدرسایی که بالا گذاشتم نیازی به کپی نداره.کلیک کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا