+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
برای آوردن رتبه زیر 2000 با 4 درس ریاضیات و مدار و سیگنال و الکترونیک در هر کدام از دروس به طور متوسط باید چه درصدایی رو بزنیم؟؟؟
با این تخمین رتبه خودت بازی کن بدک نیست و لی زیاد دقیق نیست

http://bargharshad.blogfa.com/page/takhmin

Joe_Bel

کاربر ممتاز

کجا بری یوسف جان؟!! شما تو چشم ما جا داری! ( اگه بتونی خودتو جا بدی! :biggrin: )

دوستان هم فقط خواستن سر به سر شما بذارن...

عمو یه چای دبش برا داش یوسف ما بیار...
قلیون چی بیاره یوسف جان؟
:D

بابا مرامت منو کشته :smoke:
مرسی

livewaves

کاربر فعال
سلام دوستان
برای آوردن رتبه زیر 2000 با 4 درس ریاضیات و مدار و سیگنال و الکترونیک در هر کدام از دروس به طور متوسط باید چه درصدایی رو بزنیم؟؟؟

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

همه چیز بستگی به بچه ها داره که در هر درس چطور عمل کنن و به سختی سادگی سوالات هم وابسته ست ولی درکل میشه تقریبی گفت حدودا باید 37 - 38 درصد میانگین این 4 درس بزنی

mostafa.bahriny

عضو جدید
می بینی اینا نمیذارن آدم کارشو بکنه که... من میخوام ارومیه قبول شم مجبورم بخاطر بستنی وشام... تهران قبول شم:w19:

جون من بيا و اين دفعه بخاطر اينكه بيشتر دور هم باشيم . تهران قبول شو. ان هم شريف.
تا جمعمون جمع باشه.
بخاطر بچه ها روي مارا زمين نداز!!!!:biggrin:

mostafa.bahriny

عضو جدید
اغا يك سوال تخصصي ، حرفه اي:
براي مطالعه كنكورهاي سالهاي قبل كتاب انتشارات دانشگاه تهران بهتره يا پوران پزوهش؟
شنيدم كتاب انتشارات دانشگاه تهران خيلي شلخته است!!

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
آره من یه کم رودربایستی دارم ..پس بچه ها من دیگه تا کنکور نمیخوابم:crying2:باید شریف قبول شم

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که قهوه خونه نیست کافی شاپه توتهران اونیم که میبینی لیوانا رو سر میده... آقای sigma هستش که داره به ما بستنی میده..:w25:

اوه اوه چقدرم تندو تند لیواناتونو پس میفرستین پر کنم!!!! میخواین ورشکستم کنید!!!:w44:از الان بگم نفری فقط یه بستنی میتونین بخورین نه بیشتر:w02:
راستی ندا خانم عکس این اواتار جدیدت چقدر بامزست این بچه هه، به قول داش یوسف آواتارت توحلقم:biggrin:

آخرین ویرایش:

Joe_Bel

کاربر ممتاز
وجدانن بعد کنکور کسی هیچ جا نره یه راه کاری پیدا کنیم واسه شکممون
چون دیکه واقعا گنده شده smail (849).gifمن دیگه نمی تونم راه برم
smail (490).gif

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
آقای sigma نگران نباش الان همه بی تحرک شدیم چاق شدیم بعدکنکور همه میریم رزیم احتمالا واسه هر دو نفر یه بستنی بخوریم شایدم تو یه رزیم سخت رفتیم شما بستنی بگیر بخور:w12: ما هم نگات می کنیم:w20:
:w15:

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:

Joe_Bel

کاربر ممتاز
میبینم که بچه ها همه زدن تو کار شکلک!!:D

بله این شکلی هم دو سه روزه دیکه پیدا میشه

______________%%
_______________%%
______________%%%
_____________%%%%%
____________%%%%%%
_____________%%%%
_____________%%%
_____________%%%
_____________%%%
_____________%%%
_____________%%%
_____________%%%
_____________%%%
_____________%%%__%%
_____________%%%__%__%
_____________%%%___%__%
_____________%%%___%___%
_____________%%%___%___%
_______%%____%%%__%____%
______%__%__%%%%%%____%%
______%___%%_____%____%%
_______%____%%%%%____%%
________%______آپم____%%
_________%_______آپم_%%
_________%%_ آپم ____%%
________%%_______آپم_%%%
_______%%_آپم_________%%%
______%%__________آپم___%%
_____%%______آپم_________%%
_____%%_________آپم______%%
_____%%%_____آپم_________%%
______%%___________آپم__%%%
_______%%%_____آپم______%%%
_________%%%%______آپم_%%%
___________%%%%%%%%%

mostafa.bahriny

عضو جدید
يك پيشنهاد روانشناسي براي ارشدها :

ايا دلتان گرفته ؟؟
ايا هر روز شما مثل روزهاي ديگر است ؟؟
ايا هيچ پيشرفتي نداريد ؟
ايا از كنكور امسال نا اميد شديد ؟؟
ما هيچ پيشنهادي براي شما نداريم!!
خدا شاهد ما هم مثل شماييم.

mostafa.bahriny

عضو جدید
براي مطالعه كنكورهاي سالهاي قبل كتاب انتشارات دانشگاه تهران بهتره يا پوران پزوهش؟

اغا ، واقعا از لطفتون ممنونم!!!

چقدر جامع وكامل به سوالم جواب دادبد. اگر يك نفر هم جواب ميداد بس بود . اصلا نياز نبود كه همه دوستان در مورد سوال پاسخ بگذارند !!!!!!!
واقعا بنده پروري كرديد !!!!

:surprised::eek::eek: :D

دوتا شكلك گذاشتيم تا از دوستان عقب نيفتيم.

mohsen.ieee

عضو جدید

چقدر جامع وكامل به سوالم جواب دادبد. اگر يك نفر هم جواب ميداد بس بود . اصلا نياز نبود كه همه دوستان در مورد سوال پاسخ بگذارند !!!!!!!

من کتاب پوران ندیدم ولی اکثر استادها کتاب دانشگاه تهران را توصیه می کنند. تجربه خودم این است که در کل حل دانشگاه تهران از بقیه کتابهای تست، کامل تر و جامع تر است. پس شک نکنید تستهای جامع را فقط از کتاب دانشگاه تهران بخوانید.

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

سلام
خواهش میکنم ، کاری نکردیم ،خجالت زده نفرمایید !

آخه این سواله رو همه پرسیدن!!و قبلا همه ی دوستان به نوعی جواب دادند !!
این نظر من !!البته من کتاب پوران رو ندارم !

اتنشارات تهران ،راه حلاش جالبن ،و سعی کرده به کوتاهترین صورت ممکنه سوالا رو حل کنه !!و قطعا مطمئن تر ،چون مولفاش خاکی صدیق و جبه دار و ...و بقیه اشو نمی شناسم !!:D

منتها یه بدی داره که همه ی دروس رو نداره !!یعنی واسه ما الکترونیکی ها ، سیگنال رو نداره !!و ما مجبوریم به کتاب دیگه ای رو بزنیم !!

خلاصه کتاب شلخته ای هم نیست ، خیلی هم خوش تیپه !!:)

موفق باشید

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
نظر من اینه مهم نیست از کدوم کتاب میخونید چون تو این مرحله شما میخوایین یه خود آزمایی کنین... بیشتر کتابهایی که قبلا خوندیم این سوالات رو دارن بجز تعداد معدودی سوال که از نظر مولف بی اهمیت بوده ... شما تست ها رو بزنید و راه حلشو تو کتابی که قبلا خوندید نگاه کنید چون راه حل مولفها گاهی متفاوت هست چون دیگه وقت اون نیس یه روش جدید هم یاد بگیرید قاطی میکنین... البته یه نگاهیم به راه حل جدید بندازید شاید مفید بود البته این یه نظر شخصی بود..

milad mansoury

عضو جدید

ماله سنجشو بګیر که همه درسارو داره ،قطعش اچاره،ماله ۹۱ هم هست،سوالایی که غلط بودنم ګفته.
تازه ماله خوده سازمان سنجشه دیگه.;)

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=2]زیبا و تامل بر انگیز[/h]
توماس ادیسون در سنین پیری پس ازاختراع لامپ خلا، یکی از ثروتمندان آمریکا به شمار میرفت و درآمد سرشارش را تمام و کمال در آزمایشگاه مجهزش که ساختمان بزرگی بود هزینه می کرد. این آزمایشگاه، بزرگترین عشق پیرمرد بود. هر روز اختراعی جدید در آن شکل می گرفت تا آماده بهینه سازی و ورود به بازار شود.

در همین روزها بود که نیمه های شب از اداره آتش نشانی به پسر ادیسون اطلاع دادند، آزمایشگاه پدرش در آتش می سوزد و حقیقتا کاری از دست کسی بر نمی آید و تمام تلاش ماموان فقط برای جلوگیری از گسترش آتش به سایر ساختمانها است. آنها تقاضا داشتند که موضوع به نحو قابل قبولی به اطلاع پیرمرد رسانده شود.

پسر با خود اندیشید که احتمالا پیرمرد با شنیدن این خبر سکته می کند و لذا از بیدار کردن او منصرف شد و خودش را به محل حادثه رساند و با کمال تعجب دید که پیرمرد در مقابل ساختمان آزمایشگاه روی یک صندلی نشسته است و سوختن حاصل تمام عمرش را نظاره می کند.پسر تصمیم گرفت جلو نرود و پدر را آزار ندهد. او می اندیشید که پدر در بدترین شرایط عمرش بسر می برد.ناگهان پدر سرش را برگرداند و پسر را دید و با صدای بلند و سر شار از شادی گفت: پسر تو اینجایی؟ می بینی چقدر زیباست! رنگ آمیزی شعله ها را می بینی؟ حیرت آور است! من فکر می کنم که آن شعله های بنفش به علت سوختن گوگرد در کنار فسفر به وجود آمده است! وای! خدای من، خیلی زیباست! کاش مادرت هم اینجا بود و این منظره زیبا را می دید. کمتر کسی در طول عمرش امکان دیدن چنین منظره زیبایی را خواهد داشت! نظر تو چیست پسرم؟پسر حیران و گیج جواب داد:پدر تمام زندگیت در آتش می سوزد و تو از زیبایی رنگ شعله ها صحبت می کنی؟چطور میتوانی؟ من تمام بدنم می لرزد و تو خونسرد نشسته ای؟پدر گفت: پسرم از دست من و تو که کاری بر نمی آید. مامورین هم که تمام تلاششان را می کنند.در این لحظه بهترین کار لذت بردن از منظره ایست که دیگر تکرار نخواهد شد!
در مورد آزمایشگاه و باز سازی یا نو سازی آن فردا فکر می کنیم! الآن موقع این کار نیست!
به شعله های زیبا نگاه کن که دیگر چنین امکانی را نخواهی داشت!
فردا صبح ادیسون به خرابه ها نگاه کرد و گفت:
" ارزش زیادی در بلا ها وجود دارد. تمام اشتباهات ما در این آتش سوخت. خدا را شکر که می توانیم از اول شروع کنیم."توماس آلوا ادیسون سال بعد مجددا در آزمایشگاه جدیدش مشغول کار بود و همان سال یکی از بزرگترین اختراع بشریت یعنی ضبط صدا را تقدیم جهانیان نمود. آری او گرامافون را درست یک سال پس از آن واقعه اختراع کرد.

http://www.mseslampanah.blogfa.com

وضعیت
موضوع بسته شده است.